22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
koukám, že jsme skoro jako chlapi, taky máme přehled o autech ;-) saly: a už víte kdy chcete měnit? H. vymýšlí že by chtěl druhé auto a pak zase že by nechal opravit starého pegota tak nevím co z toho to nakonec bude a kdy, však uvidíme, moc se plánovat nemá ;-) a co Tomášek? dneška je hodný chlapeček nebo už je pořád hodný a to když plakal byl jenom špatný týden?
Profilova fotka
katy: to byste jeli přes Prahu ??? ;-) jinak díky za vysvětlení .. takové bych taky brala :-N saly: aháá tak to jooo.. jija: no já se přiznám, já zas takový přehled nemám :-|
Profilova fotka
Jija: já vím po téměř roce o autech skoro vše :-D Saly: jo máme tam vyhlídnuté a mají tam dobré auta, podle mě je vozí v D nebo NL a vše v plné kuli, servisy a dobré ceny :-) jinak mě se hodně líbí Vectra a pak až po 5 letech vyměníme za za Insignii - nádherné autíčko nástupce Vectry :-) Pand: nevím zda přes Prahu, spíše přes HK
Profilova fotka
pan: to nevadí, já zas taky vím jenom něco ;-) katy: takže už jsi více méně rozhodnuta pro vektru? jinak já myslím, že spíš přes HK, my jsme jeli na ten Jičín a Liberec byl stejnou cestou akorát dál :-)
Profilova fotka
Jija: taky si myslím, že je to rychlejší přes HK Jo Vectra je můj favorit, ale ten poslední model je i jako ojetina vysoká cena. Za tu cenu máš i nové :-(
Profilova fotka
katy: hmm to je škoda.. jsem myslela jak se předvedete :-N no myslím si, že to je kratší, ne rychlejší :-D
Tak pokud máš doma plechového mazlíčka tak o autech musíš něco vědět. Pokud tedy sama řídíš ;-)
Profilova fotka
pan: ono možná i rychlejší, protože by to mělo být myslím necelých 5 hodin a když bereš že podle předpisů jsi v Pze za 4,5 hod ;-). katy: tak to je škoda, že je cena tak vysoká, ale ještě můžeš na slovensko, jsem slyšela, že tam teď jsou v bazarech nové vozy co se kupovaly za šrotovné ;-) ivi: jo to mi říká H. taky a já mu zase říkám, že na údržbu mám chlapy, tak mi stačí umět řídit :-D
Profilova fotka
jija: my budem měnit asi příští rok, pokud teda M. nevyfasuje mezitím služební. no a Tomáš má spíš špatné období než den..ale dneska taky celkem furt spí, teď tam teda zrovna bečí v postýlce, ale já obědvám, tak má smůlu.. Do liberce určitě na HK, jezdila jsem tam 7 let furt ;-) blbá cesta....na Prahu je to stejně rychle, ale asi o 100km víc..
Profilova fotka
saly: to jsi dobrá, že to tak vydržíš, stejně se říká, že se má nechat dítě občas vyřvat ať ví že ne všechno dostane hned, akorát to musí mít teda matka dobré nervy aby to vydržela :-) já jdu asi za 20 minut domů, ale moc se mi nechce, pořád tady prší :-( snad to přejde nebo alespoň nebude pršei i v OVě
Profilova fotka
ivi: jj plech.mazlíčka mám :-) no tak vlastně můžu říci že taky o autech něco vím, že? :-D hi hi ... jak třeba auto zareaguje, když necháš vevnitř rožnuté světlo apod. :-D :-D :-D jija: tak máš asi recht..
Profilova fotka
pan: tak na nevypnutí světel jsem tady asi expert :-D brácha mě jednou zabije za to jak pro mě musí jezdit :-D já to dneska balím a mizím čau
Článek se načítá
Profilova fotka
jija: tak v Hrabůvce prší pořád ]-( nevím jestli z toho má malý rozum, že jako něco nedostane hned, ale spíš se unaví a pak vyčerpáním usne, ale to už teď málokdy..vydrží jak kůň
Profilova fotka
jija: no to se někdo mááá :-) tak si užij den.. no tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama :-N saly: no tak to musíš mít teda pěkně pevné nervy..
Profilova fotka
kam jste se všechny poděly?
Profilova fotka
ahoj holky, přeju dobré ráno včera naštěstí než jsem dorazila do Ovy tak krásně svítilo sluníčko :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, konečně st :-) Jija: tak u nás sluníčko nebylo, ale odpo pořádně luchlo, naštěstí jsme už byla doma :-) Pand: jako proč bych se měla předvádět? Jako že bych jela přes Prahu a ukázala ti auto? Proč bych to dělala? Já nemám zapotřebí se chlubit že mám auto! Já když bych jela přes prahu tak bych jen projížděla okrajem, určo bych nezajížděla na centrum nebo nehledala tvou čtvrť navíc bych byla bez PSZ tak bys ani moc jezdit neměla, když ho nemám ani nahláčené na PČR
Bré ránko ;-) konečně st x-) u nás včera lehce poprchalo, ale většinu bylo krásně azurko a sluníčko 8-) sem tam nějaký ten mráček, ale rychle odplul. V noci asi sprchlo, teď už se sluníčku zase směje z modré oblohy, pofukuje větříček a je prostě krásně x-)) Katy, nedivím se ti že se ti nechce jet do Phy jen to "ukázat" já bych co nejrychlejš mazala domů a určo bych nezajížděla do centra ... brrrr, tam raz dva uvízneš, nehledě na to, že nějaký magor tě může sestřelit. A proč násobit riziko že? Bych mazala směr domov a modlila se aby cesta proběla vpořádku. Ono přejíždět takovou dálku bez přepsání na PCŘ + bez pojistky a já nevím čeho ještě je risk. Něco se stane a nemáš ani prachy a ani auto!!! Na to M se zeptám odpo, ju ;-))
Profilova fotka
katy: tak hlavně že jsi už byla doma a schovaná :-) ivi: tak to doufám že Tovje včerejší počasí dneska dorazí k nám jo včera se nám konečně podařilo chytit kotě co se schovávalo ve stodole, máme ho v kleci pro králíka a snažíme se ho zvykat na nás, ale je to teda spíš tygr než kotě, děsně syčí a skáče po kleci a snaží se probojovat ven, no nechci vidět jak ho budu večer krmit, aby mi ještě zbyli prsty :-D
Profilova fotka
Ivi: no přesně tak, pojistku máš jen na ten den sjednanou, ale určitě bych neměla nic takového v úmyslu. Jija: kde jste vzali kotě? Chudák v kleci na králíka ;-( se nedivím, že se tlačí ven ;-)
Jijo :-D to ho chcete mít doma?? Nebo spíš aby si na vás zvykl a nebyl tak plachý? Já bych ho vypustila ať se staví třebas na hlavu. ... Katy, jj souhlas - to sem ráda, že se na tomhle shodneme
Profilova fotka
Ivi: my se vždy shodneme ;-) jinak hlásí krásné babí léto :-)
Profilova fotka
no já bych ho doma i vypustila, ale to bych měla místo pokoje kůlničku na dříví, chcem ať si zvykne na nás a nebojí se a pak ho seznámíme s dalšími našimi kocoury a pak bude mezi nimi. hlavně nevíme co to je a jestli je to kočka tak ji budem muset dát vykastrovat, tak ji musíme naučit ať chodí k nám a nechá se i pohladit
Profilova fotka
katy: no to máš recht... to bys moc jezdit neměla... jinak jsem to tak s tím předváděním nemyslela :-| ivi: no já nebydlím v centru :-N
Profilova fotka
Jija: vy ji budete mít doma nebo bude běhat i venku? Pand: až někdy něco koupíme dám vědět že jsme koupili a co jsme koupili ;-)
Profilova fotka
katy: jak chceš
Profilova fotka
katy: no spíš venku, ale když ho teď nechám venku, tak mi ho sežere pes :-D. mám pocit, že je u nás ZOO :-D i když ne přímo venku, ve staré části baráku kde je i seno a přípravna jídla pro zvířata a chlív pan: jak je v Pze? doufám že tam nemáš žádný déšť, který bys nám poslala sem ;-)
Profilova fotka
Jija: a kolik těch zvířat máte že je tam i chlév a seno? =-)
Profilova fotka
katy: jeden pes, kočky teď už 3, slepice podle toho kolik jich pes sežral :-D a do jara tam byly i 2 krávy, ale ty už dal tatík naštěstí pryč :-)
Profilova fotka
Ty krávy byly vaše? To máme masa že můžete otevšít masnu :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?