22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Pand. ale nejsme musím se s někým kdo tomu rozumí poradit. je to první rybička. Skaláři vždy mladé požrali a jednou se ani nevykulili.
Profilova fotka
ahoj holky, tak my jsme v sobotu sekali na chatě trávu a křoviny, tak to tam zas chvilku bude vypadat jako u lidí a včera jsme byli na pouti, byli jsme akorát na střelnici a H. trefil 5 z 5 a já 1 z 1 :-) jinak dělali jsme ten sýr a dobré akorát se nám to moc nespojilo, protože jsme dali o dost víc šunky, ale bylo to dobré a dělala jsem akorát roládu a ostružinové pyré (ostružiny jsem si posbírala na chatě :-)) katy: gratuluju k přírůstku do akvárka ;-)
bré ránko ;-) dnes tu moc nepobudu, mám výplaty :-) Katy, IP pls
Profilova fotka
Ahoj holky, Jija: tak sýr doporučuješ nebo spíše ne? Ivi: jdu kuknout ;-)
Profilova fotka
Jija: jdete 29.8 na pivní slavnosti? Nevíš v kolik začíná Divokej Bill?
Profilova fotka
Ahoj holky, dobre dopoledne !! ;-)
Profilova fotka
dobré dopoledne :-) my jsme teprve teď dorazili z chaty, včera přijeli známí grilovat, tak se to trochu protáhlo..malý teď vytvrdnul, tak hned koukám co nového.. čtu, že řešíte srazík..klidně můžete dorazit k nám když se domluvíte..no problem.. jen se musíme domluvit kdy,pže M. si teď prává pátky dovku a jezdíme pryč čt-ne(po)
Profilova fotka
Ahoj Saly, tak co maly , jak rostete , a jake delate pokroky ?? No ja bych prcka rada videla , nevim jak holky. Klidne muzeme sraz udelat kdekoli :-) a nebo se i my dve muzeme domluvit na to kocarkovani :-)
Profilova fotka
Ahoj Lin: máme přes 5kg , přibíráme 280 týdně :-) ,paseme koníky a minulý týden jsme se začli usmívat a brblat a konečně pořádně ovládat očička a když zrovna nebrbláme, tak mrčíme nebo se vztekáme, ale v noci zatím vzorně spíme, takže je to v pohodě :-) však se klidně domluvte, kdy vám to pasuje a přijďte..a kočárkování klidně..ale vem si žluté špuntíky do uší, kdyby zrovna: neměl svůj den! Svůj den nemá v Po, Út, St....atd :-D :-D :-D
Profilova fotka
jinak jsem minulý týden přidala nějaké fotky http://www.modrykonik.cz/album/album....
Profilova fotka
katy: doporučuju, byl dobrý :-) my děláme něco podobného, hranolky posypem šunkou a sýrem a dáme zapéct do mikrovlnky, taky dobré a hodně rychlé ;-) na slavnosti určitě půjdem, ale v kolik začíná divokej bill nevím saly: klidně u Tebe jestli to bude vyhovovat i ostatním, k Tobě to mám fakt kousek ;-). z malého bude chalupář :-) lin, ivi: ahoj
Profilova fotka
tak domluvu nechám na vás, ideální by pro mě bylo někdy po-st,pokud to nepůjde, přizpůsobím se.
Článek se načítá
Profilova fotka
Jija: a nemůže to H. nějak zjistit a kolik stojí letos lístek (ty asi tradičně zadara co? ) :-N Saly: no můžeme se zastavit akorát v tom září dorazí i Ivča a tak ybch to viděla na čt nebo pá, ale můžeme dorazit jako sudičky už dříve :-D a září repeté :-)
Profilova fotka
NO právě ty čt, pá nemůžu slíbit, pátky vůbec.. to jsme na horách určitě a vzhledem k tomu, že má M.16 dní dovky, kt.musí vybrat,tak budeme jezdit už čtvrtky..pak jedině dorazte na chatu :-) klidně přijďte i v srpnu nemusí být až v září...
Profilova fotka
Saly: vy budete i v září jezdit ty čt na chajdu?
Profilova fotka
katy: no můžu se ho zkusit zeptat jestli neví, jojo my zadarmo, ale prý jenom na chvilku tak uvidíme zkus když tak kouknout sem: http://www.ostravar.cz/slavnosti.html saly: no to je vlastně fakt, kdy jindy má M. vybírat dovolenou než na prodloužené víkendy :-)
Profilova fotka
Jija: jaktože jen na chviličku? Ale v kolik jaká kapela hraje tam není napsáno ;-( ale alespoń vím kolik stojí lupen :)
Profilova fotka
katy: no asi do konce září, vždycky ve čtvrtek po práci,však určo bude hezky.. :-) jija: no přesně tak, stejně nikam s malým letos n ejedem, a tak když jedeš už ve čtvrtek a přijedeš v pondělí, tak to je jak dovka každý týden :-) já na slavnostech byla jednou, ale takové akce nemusím, je tam strašně moc lidí a ožralých :-(
Profilova fotka
katy: no nějak se mu nechce, tak se stavíme a pak půjdem třeba do kina nebo se to zvrtne a zůstanem do konce, letos totiž kamarádi nemají čas tak tam skoro nikdo nebude já mám pocit, že kdy kdo hraje se dá zjistit až z těch letáků co dávají když příjdeš ;-) saly: taky mám chuť si teď v létě prodlužovat víkend, škoda že nemám tolik dovolené :-) kdybysme neměli vstup zadarmo tak bych asi taky moc nechodila, nebo alespoň když jde víc lidí, ale sama na takové hromadné akce moc nejsem, ale když je partie tak proč ne :-)
Profilova fotka
no jasně :-) já vždycky mám strach, že dostanu kryglem po hlavě :-) když jsem byla tehdy na ostravaru, házeli tam po sobě i lavici v takovém tom velkém stanu :-S
Profilova fotka
tak to jsem naštěstí nezažila, akorát jednou když jsem byla na zábavě tak lítaly židle a od té doby jsem tam už nikdy nešla :-|
Profilova fotka
No já taky moc takové akce nemusím, ale je tam Bill toho můžu, ale zase na 160 kč? Nevím spíše asi pojedeme na chatu nebo možná na dovču ;-)
Profilova fotka
Holky, tak domluvte terminek ze Slay, kdy to komu vyhovuje a ja se pridam urcite . Jen ted nemam moc casu tady chodit , tak kdyby jste neco domluvili tak mi dejte vedet tr . na mobil. Nojo mala uz se plazi a vypina mi pocitatc a tak a vyzaduje si pozornost takze posezeni na netu jde jen ve chvilich kdy spinka. A to zase treba chodimven . Ale kazdy den si aspon chvilicku urcite najdu , nebojte se :-)
Profilova fotka
Saly : Jinak spunty nepotrebuju , ja jsem zvykla na detsky plac :-) A to nekdy i dost hlasity a otravny . Skoukla jsem maleho , je super !! A ty taky vypadas dobre !!
Profilova fotka
160 Kč? tak když jsem tam byla já, tak to myslím stálo 30 =-) Katy a kampak na dovču? Lin: malý taky pořád vyžaduje pozornost, už jsem z toho K.O. ale dneska nějak spí, tak ještě že tak...
Profilova fotka
Mala jako vydrzi sama beze me to si zase neztezuju , ale kdyz nespi a je v klidu tak toho vyuzivam treba u zehleni , uklidu nebo tak :-(
Profilova fotka
Lin: jasně zase pošlu sms a dám vědět doufám že i Lun se připojí ;-) Saly: nevíme ještě asi nějaký last :-) nebyla jsi na Kanárech nebo na Kypru?
Profilova fotka
katy: no ale ted jste je měli zvlast v malem akvarku ne? já bych asi volila Kypr.. tam bych taky chtěla. saly: tak to máš super, když ti v noci spí... ;-) takže se vyspíš a nabereš síly... jééé já bych ho taky chtěla vidět :-| tak uděláš aspon nějaké další fotky? ty fotky už jsem viděla.. myslela jsem, že dáš nějaké další :-N jinak vám to spolu moooc sluší ;-) lin: jsem koukala na fotku, malá je moooc krásná.. teda s tím od Hami ;) pořád na vás holky myslím.
Profilova fotka
Katy: ani tam ani tam..ale já bych jela na Kanáry ;-) Tenerife..můj sen.. Pan: ty fotky byl odkaz pro Lin..já vím, že jste je už viděli.. ;-) dávala jsem je v pondělí, tazím asi žádné další nemám, už ho tak nefotíme jako ze začátku...teprve teď začíná něco vymýšlet, tak bude co fotit
Profilova fotka
saly: no prý od chvíle kdy pražáci ve staropramenu zjistili, že se na slavnosti chodí tak začali diktovat cenu oni aby na tom vydělali, já bych ty prachy taky za to nedala lin: koukám, že Gábinka bude technický typ, když už ví jak na to aby Ti vypla počítač :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?