22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
tatíka ;-) ale on neumí níc zabít, takže je pak dával na jatka když dorostli, původně dával pryč býčky, chtěl kravičky, ale ty se nedařily až loni se narodila kravička a udělal jim nový východ z chlívu aby nechodily přes dvorek a pak se jich zbavil ani nevím proč, možná už na to neměl nervy a čas
Profilova fotka
To jako denně dojil? A ty krávy se pásly kde? Nedovedu si představit, že to mám u domu :-o
Katy :-D no pásly se asi na pastvě či louce - to krávy tak dělají ;-)) a určo se musely dojit ;-))
Profilova fotka
No ale ta "vůně" po okolí to sousede museli mít radost! Ivi: jinak díky za info ;-) :-D :-D :-D
Nemáš zač :-x :-D :-D :-D :-D jj sousedi naproti našim měli krávu. Sice jako nebylo nic cítit, ale vždy ráno nebo v noci když bučela to byla síla. Jako v zimě zavřeš okna, ale v létě???! To ani náhodou. Jó jenom když se otočil vítr, tak k nám zavanulo - ale oni ji měli dobře ustájenou :-D) a velmi dobře se o ni starali ;-)
Profilova fotka
tak dojit se nemusely, bylo to masné plemeno, kráva měla mléko vždycky akorát pro tele, které se napilo kolik potřebovalo, celé léto byly venku na zahradě, je to tam fakt velké, takže se pásly a v zimě taky chodily ven, ani žádný zápach jsme doma neměli, asi šel vítr dobrý směrem :-D jediné co tak jsme měli doma šíleně much
Profilova fotka
No právě jak jde vítr a to bučení je síla taky znám! :-D jednou jsme byla u kámošky na Prajské za domem někde kravka a od 4 bučela a bučela já myslela, že už ji sma podojím ať je klid na to kámoška a že ji nevadí, nádraží a 4 proudovka co je za vašim domem :-D ta mi vážně nikdy nevadila ;-)
Profilova fotka
katy: každý je zvyklý na něco :-) Tvoji kámošky aby asi zase položila ta silnice ;-). já nejsem nebyla zvyklá na auta na cestě, ale už jsem si zvykla i když u nás naštěstí není nějaký šílený provoz :-) ale já hluk potřebuju, jak je ticho začínám bláznit, proto u nás pořád jede nějaká rádio nebo telka, cd, cokoliv :-)
Profilova fotka
Jija: však u nás spala se šunty v uších a okno otevřít nehrozilo :-D
Profilova fotka
Ivi: až dojedeš do OV vezmu tě do Dinoparku - novinka už tam byla švagroví¨á s dětmi a prý super :-) to jistě na jihu nemáte :-p :-D
ve vyškově je dinoprark ;-) ale eče sem tam nebyl - není času musím jít pa pa
Profilova fotka
katy: tak to já mám kamarádku a té jsem musela vytáhnout baterky z hodin, tikaly moc hlasitě na spaní :-D nevím jak přežila 5 let na koleji ;-) ivi: ahoj
Článek se načítá
Profilova fotka
Ivi: tak páčko :-) Jija: jo některé zvuky i když dost hlasité jsi zvyklá a nevadíti, ale jiné havárka :-D
Profilova fotka
já to pro dnešek balím a mizím, čau
Profilova fotka
jija: no sprchlo akorát kolem oběda, pak bylo jen pod mrakem, pofukoval větřík, ale bylo příjemně. vy máte i krávy???
Profilova fotka
pan: tak tady pršelo naštěstí jenom když jsem byla ve vlaku :-) už krávy nemáme ale měli jsme, když si vzpomenu tak Ti pošlu zítra fotku, mám to na pc v práci :-) jestli teda chceš
Profilova fotka
ahoj holky, přeju dobré ráno, už jenom zítra a je víkend :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska moje oblíbená Madonna bude békat a já ji zase neuslyším ;-( Jija: jsem zvědavá zda o víkendu bude krásně, no nějak moc tomu nevěřím abych pravdu řekla, to asi na chatu s takovou nepojedeme ;-( Jinak už se celkem těším na září až začne divadlo, sport, jazykovka, apod. prostě aktivity :-)
Profilova fotka
katy: tak na aktivity se už taky těším, nějak se teď nudím a už mě nebaví číst denně jednu knihu ;-). budou jazyky, pohyb a budu si stěžovat že nestíhám ;-) to bude fajn a na Madonu jsi nesehnala lístky? já jsem uvažovala, že kdyby bylo o víkendu krásně že bysme mohli do Štramberku na pivní slavnosti, H. vypije na ochutnávku nějaké piva, dáme si oběd a ucho a pojedem domů nebo půjdem na rozhlednu :-)
Profilova fotka
Jija: přesně tak i když já moc ráda čtu, ale většinou až večer místo TV koukám jen na zprávy a pak v po O zvířatech a lidech :-) No byli ještě v prodeji za 3 tis. na stání před podium, ale dnes počasí koncertu nepřeje :-( kdyby byla v OV tak jdu ale do Prahy se mi moc nechce, bych musela na otočku, kde bych přesapala?
Profilova fotka
dobré ranko :-) jija: jasně, pošli ;-) vy jezdíte furt někam za pivem :-D :-D :-D katy: no zrovna jsem na tebe myslela.. zda přijedeš, nepřijedeš :-D neboj, bude o víkendu krááásně ;-) no přespala bys u nás to je přeci jasné ne? ;-)
Profilova fotka
Pand: tak dneska mě nečekej :-D ale na Impulsu se soutěžilo o 2 VIP lupeny za 16 tis. sice jsem nesoutěžila, ale kdybych vyhrála sedám na první počong a valím :-D
Profilova fotka
katy: no cestování na otočku do Phy je docela namáhavé já jsem si myslela, že si postavím puzzle když je čas a nic, vůbec se mi do toho nechce, mám skoro půlku a nějak jsem to zabalila, asi budu muset sebrat síly a dostavět to pan: tak kam jinam jezdit s pivovarníkem na plný úvazek :-D, buď ráda, že nemusíš jezdit s M. po mlíkárnách nebo něčem podobném :-D
Profilova fotka
Jija: tak H. pak s tebou může po mléku ne? Ty ho máš vystudované když jsi chtěla v mlékárně pracovat ne? A jaký motiv a velikost stavíš?
Profilova fotka
katy: jj tu na radiu Čas se soutěžilo o 10lupenů ;-) dneska byla otázka, kdy má Madona naroz. a kolik ji bude.. věděla bys to? jija: tak puzzle mě teda neba.. máš recht... ale po parfémách by mě to docela bavilo :-N kde je dnes ivi?
Profilova fotka
Jasně že vím měla by mít letos 51 je to tam? :-N Nevím kde se ivča toulá :-(
Profilova fotka
jj je to tam.. ale kdy ?
Profilova fotka
katy: jojo mléko mám vystudované, když já ale nemám tak dobrý vztah k mléčným výrobkům jako H. k pivu, ale je fakt, že občas si odněkud přivezem i sýr :-) puzzle mám tohle: http://www.svet-puzzle.cz/show_goods.... tu věž a oblohu mám, ale ten spodek je takový celý tmavý a není tam nic vidět pan: hlavně kdyby to byly parfémy ve francii a M. Ti je kupoval co? ;-)
Profilova fotka
jija: nooo tak to nevím zda by mi je kupoval.. to mi je raději namíchá on sám ;-) ale když bychom někam jeli, tak snad bychom to vyfasovali zadarmo ne? Jako v rámci veletrhu :-D
Profilova fotka
Pand: teď ne 16.8. je to tak? Jija: tak to by se mi stavět nechtělo a mám hlad a v šuplíku nic nemám a nechce se mi v dešti do hrušky a co teď?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?