22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Pan: teď jsem to v rychlosti nějak dočetla,tak mě šili,měla jsem nástřih a nějaké poranění uvnitř, ale bolelo to ták 3 dny a teď jen když si blbě sednu..ale apartní větrací síťované kalhotky nosím i te´d doma ať se to lépe hojí, ale nebolí to,ani šití nebolelo,jen ten nástřih jsem cítila, spíš slyšela jak cvakly ty ostré nůžky 8-( ale to ti je stejně fuk...10 sec po porodu mě nebolelo vůbec NIC :-D
Profilova fotka
ivi: zatím jo... :-D :-D jdu se rychle osprchovat, pže za chvíli vyrážím s malým na pojišŤovnu....
Profilova fotka
saly: já jsem říkala, že vůbec necítíš bolest, když jsi psala, že doktor viděl, že máš stahy a Ty nic, bych taky chtěla mít takovou odolnost ;-) tak já ho teda zkusím utahat, to by s mým nasazením neměl být problém :-D jo a co ex? už ví jak je to všechno s malým?
Profilova fotka
jija: no ty máš ale věci :-| snad to moc nebolí... oki .. když tak silikon a pojedem :-D lin: taktéž připojuji gratulaci... tý jo toto ale uteklo :-o ivi: jenže nevím jak by to fungovalo s hmozdinkou do panelu... pod oknem mame teda speciaální panel :-D saly: no jak to tak popisuješ, tak mě to zabolelo taky :-N ty na mě působíš děsně happy... jako žádná bolest, žádný problém :-N a zabrala strategie č.1? co je str.č.2?
Profilova fotka
holky, jak jste tu zmiňovaly to výročí... já bych si dala marcipánový dort... ten co jsme měli na svatbě... oříškový korpus a nugátový krém mnam mnam
saly, ty si vtipálek :-D prý že porod nebolí .... to ti neuvěřím!!! No možná si pak přes tu bolest ten nástřih necítila ;-) pandi, tak to zkuste a uvidíš - si myslím, že hmoždinka se právě v panelu udrží víc ;-)) nedělejte mi chutě na sladké - i když vlastně ani chuť nemám, tady krásně svítí sluníčko, práce mám jako na kostele :-D))
Profilova fotka
ivi: to jo ale dostat ji tam :-D no něco určo zkusíme... no tak jsem chtěla vedle v budově nanuk a neměli... tak jsem si koupila soj.suk :-N
Profilova fotka
já bych si taky dala něco sladkého dobrého, ale váha protestuje :-D jenže já ji většinou moc neposlouchám a o víkendu jsme se docela přežrali tak snad koncem týdne už bude hodnější, jinak stejně něco sežeru ;-)
Profilova fotka
tak já se balím a jdu domů... je tu krásně, fouká příjemný větřík, já jsem spokojená. dneska mám cvičení mučení ale až od 18hod :-|
Profilova fotka
už jsme zpátky: ivi:já jsem nikdy neřekla, že porod nebolí, já jsem psala, že hned po porodu mě nic nebolelo, šílená úleva..nebolí porod možná tak císařem..to je jasné, že to bolí, ale není to tak tragické jak to některé borky popisujou...to je jasné, že to bolí,nejvíc před koncem, ale zas víš, že se blíží konec,3x zatlačíš a je po všem.. ;-) a pak ta odměna..zapomeneš že něco bolelo..já psala, že jsem odolná, vůči všem věcem podávaným v nemocnici..na urychlení a tak..tak jsem si to musela odčekat až malý bude chtít sám... :-)
Profilova fotka
saly: tak Tvůj pozitivní přístup k porodu se jen tak nevidí a je to fajn a to jsi vlastně na porod čekala docela dost dlouho :-) já to pro dnešek taky v práci balím a mizím domů
Profilova fotka
no já taky saly obdivuji.... ale je fakt, že každý ten svůj práh bolestivosti má jinde... asi to tak taky jednou budu brát... teda doufám... počkejte.. a pak vám tu budu skuhrat hi hi :-D :-D :-D jsem si cestou z práce koupila maliny a už je mám v sobě, byly výýýýborné, mnam mnam
Článek se načítá
Profilova fotka
Jojo , Slay, presne jak rikas , porod boli . Ale da se prezit . ale je fakt ze nektere to maji horsi jine ne. Jedna ma znama porodila za pul hodiny po prijezdu do porodnice a to ji jeste museli rikat kdy ma zatlacit , rptoze ona zadne bolesti nemela nbeo necitila, druha moje kamaradka to same , sice rodila delsi dobu ale bez vydani zvuku a ja jsem rodila 7,5 hodiny a 5,5 z toho bylo v klidu dalo se to . Ale pak posledni dve hodky, kdyz uz jsem chtela tlacit a nemohla, protze mala byla vysoko byl nekonecne. TAkze u me ta nejvetsi bolest trvala dve hodky a to uz se fakt nedalo ani udychat takze jsem si hodne porvala. Ale bolest se dala prezit . To je pravda. A ten okamzik po porodu je fakt super , jak te hned po nic neboli . Me siti bolelo asi tyden , tyden jsem si nemohla vubec sednout az asi devaty den a to jen na levou stranu :-) A je pravda ze i ted me sem tam jizva zaboli .
Profilova fotka
my byli v neděli obírat zahradní maliny u babči ve Frýdlantě a hned jsme je zamrazili,mám je šíleně ráda se smetanou na šlehání a s cukrem..musím teď opatrně malého testovat ať se mi neosype..ale už zvládl meruňky, jahody, maliny i meloun, tak snad to půjde... ;-) lin: mi se jizva ozve akorát jak blbě sednu na záchod :-) hlavně ať ji neurvu, to by byl pech... já se na porod připravovala jako že to bude ta největší bolest na světě, tak proto mě to možná překvapilo, že to taková trága nebyla.já měla i dost bolestivé(hlavně ty záda-kříže) menzes, tak to je hodně podobná bolest..akorát intenzivnější :-D :-D :-D možná proto..ale jek vidím, že některé kozy kolabujou už při odběru krve v těhotenství, tak to mě mory berou :-( zas myslím, že bolest je jedna věc a herectví druhá... ;-)
Profilova fotka
lin: no tak to je síla... a to tě nastřihli nebo tě roztrhala? A seděla jsi na kruhu?To prý doporučují.. saly: no jasně, trénovat hned od začátku :-N no tak někomu se z krve dělá fakt špatně... já třeba nesnáším bílé pláště, zvedá se mi tlak a blednu a nedá se to ovlivnit.. :-| a proto můj gyndař není v bílém hi hi... ne jako proto, to zase přeháním... prostě je to více takto na pohodu. A já jsem spokojena. No nevím co budu dělat já v porodnici když uvidím bílé pláště :-D a že jich tam je co? hi hi ... jak jsem byla na operaci kolena, tak jsem se uplně osypala červenými fleky a anesteziolog se vylekal, že jsem na něco alergická,... tak jsem je trochu postrašila, ale jak viděli, že mi skáčou kolena, tak jim to bylo jasné :-D
Profilova fotka
ahoj holky, tak mi naštěstí krev nevadí a svoje zranění si i prohlídnu abych věděla na čem jsem, ale H. u toho kolabuje, hlavně teď byl u porodu jeho brácha a tak ho vyděsil, že až to jednou bude potřeba tak já se snad i odvést budu muset sama :-D já chci taky maliny, chtěla jsem se o víkendu kouknout na ostružiny co má babička na chatě a zapomněla jsem na to, snad příště teda dneska mě to počasí nebaví, musela jsem vytáhnout i bundu co jsem o víkendu schovala, že už nebude potřeba :-|
Profilova fotka
dobré ránko, tak porody se probíraly?? :-). no já si taky užila svoje, bolest od dvou odpoledne, od pěti tlačení, pořád nechtěl vylézt, nakonec se podařilo s nástřihem-který opravdu nebolel( jen lehce štípnu) v 19.21 se konečn protlačil ven. išití bylo spíš nepříjemné než bolestivé, nemám ráda vpich jehly, to tak divně štípe,tak u toho jsem se celkem kroutila. jinak mě spodek bolel si 14 ní,ale jen tím,že mi tam zůstal hematom a ten bolel hooooooooodně po porodu. takže tak, každá to má hold jinak a každá si to jinak prožije:-). já bolest nesnáším, snáším ji velice špatně, tudíž stále tvrdím,že do druhéhé nejdu, protože jsem srab :-( JInak u nás nic nového, Štěpimu se v sobotu protlačil druhý zub, stále blbě v noci spí, přes den taky. včera jsme byli na neurologii s tou jeho hlavičkou. doktor mu zkontroloval psychomotorický vývoj, reflex a je v pořádku. ve čtvrtk jdeme zase ještě na sono s tou hlavičkou a tam se uvidí, zda se to z minula zhoršilo či ne- minule to měl horší, pravou komoru jakoby toho mozečku měl větší než tu levou. a vpředu mu vystupovala třetí komora,která by neměla být vidět vůbec. ale švagrová říkala, že to nic není, že se to u dětí prostě objevuje, že si nemáme dělat hlavu. štěpi se vyvíjí normálně, cbhová se tak jak má,akže by to mělo být o.k., jenže pokud to sono zítra nedopadne moc dobře,tak mu chtějí udělat CT v celkové narkoze aby se na to koukli poodrobněji,proč to tak vlastně má. l
Profilova fotka
Lun : TAk drzim palecky aby top bylo v poradku . A ono to urcite v poradku bude, neboj !! Saly : To mas pravdu , nekter zenske umi dobre zahrat divadelni scenu u odberu , u vysetreni i u porodu . I takove znam , kterym nic neni a vyrvavaji jak na lesy. A to na CTG vidis ze nemaji ani zadny poradny stah . Ale to delaji vetsinou ty , o ktere se doma manzilek pekne stara a ony pak predvedou pred nim divadlo na jednicku jake jsou chudinky . Ja treba o sobe tvrdim ze jsem hysterka. TAkze si myslim ze jsem u porodu taky v nekterych chvilich zahystercila, ale ne ze bych se predvadela , spise ze uz jsem si potrebovala jeste vice ulevit a zarvat . Lun : Ja taky nemam rada bolest . Ale hned po porodu jsem rekla, ze do toho pujdu klidne znova :-) Ze zase tak hrozne to nebylo :-) Ale jak ted nad tim premyslim, tak si to mozna jeste rozmyslim :-) Pan : Me nastrihavali , ale hodne . Diky tomu ze mala mela ty 4 kg. Tak to neslo jen s malym nastrihem. Ja byla ale za ten nastrih vdecna, jinak bych tam sad tlacila jeste ted. Po nastrihu vylezla na par zatlaceni . Nebo spise vytlaceni pres bricho pani doktorkou :-) A mela jsem asi 12 stehu , takze proto to tak bolelo . Pan , ja mela kruh ale ten mi nepomahal . Ja se ani nezvedla . Brali mi malou na novorozenecke, protoze jsem se sotva dobelhala na zachod . TAkze jsem k ni v noci nemohla vstavat . Bolelo to , dalo se to prezit , ale bala jsem se ze jak jsem byla slaba a sotva lezla , ze bych ji upustila.
Profilova fotka
Hihi , jinak dobré deštivé ráno . To byly hromy blesky , co ?? Lun : Mala ma uz ctyri zuby a taky spi hrozive . Jsem zvedava jestli se to nekdy zmeni . Ale rika se ze se matka do tri let veku ditete nevyspi :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se hlásím z úřadu :-) vše proběj¨hlo OK, dorazili jsm e v pořádku, nic nám nechybí a bylo to bomba fakt! Doporučuji všem :-) Co tady nového ? hoďte rekapitulaci nemám kdy vás dočítat. ;-(
Profilova fotka
katy: super, že se Vám dovolená tak líbila, já bych jela hned zase někam, chci alespoň o víkendu do zoo v olomouci :-) lun: určitě bude Štepánek v pořádku, když se vyvíjí podle toho jak by měl, tak se snad nic špatného dít nemůže, každý má prostě hlavu šišatou jinak ;-) lin: tak Gábinka byla obřík to musela být práce dostat ji ven, já říkám H. že jestli bude mít naše dítě víc jak 4 kila tak ať si ho porodí sám :-D jo vyspíš je ale jenom než budou děti v pubertě, pak budeš zase celou noc vzhůru a vyhlížet je z okna ;-)
Profilova fotka
Co je se štěpánkem? Saly: nádherné fotky malý je krásný moc :-)
Profilova fotka
Ahoj Katty . No super ze uz jsi zpatky !! V poradku a odpocinuta !! Jija : Pokud bude mit nad 4 kg je to indikace k cisari . teda pokud ti pred porodem stejne jako me nenameri ze prcek bude mit jen 3,40 a nakonec ma 4 :-)
Profilova fotka
Tu se rodí? Kdo je nová těhule? A SAly rodila spontálně nebo císařem, chudák si asi užila :-( ale myslím, že Tomášek za ůpár" težkých chvil stál. Lin: to se nadá popsat jaká to byla nádhera, však udělám tiskovku. Hotely mě hodně překvapili byly nádherné, jídlo super v Rusku j¨ke snídani podávali šampíčko fakt nekecám!!!!!!!!!! A počasí jsme měli luxusní, místní tak krásné a teplé pořasí nepamatují a bílé noci = po půlnoci stále sluníčko a světlo jako u nás v 16-17 hod.
Profilova fotka
Teda Katty , tak to musela byt parada to se musime sejit u fotek a popisem !! Nova tehule nevim kdo je :-) resily jsme porod muj, Lun a Saly :-) Saly rodila spontanne . ale popisovala to ze na ni nepusobily zadne jejich leky , na urychleni vuci vsemu byla imunni . Ale mela docela dobry porod , neztezovala si :-)
Bré ránko ;-) od rána nevím kde mi hlava stojí - dělám výplata a dokončovala jsem jeden :-p rozpočet ... Katy, tak co dovčá - honem honem povídej a přeháněj -- co fotečky??? Jinak, tady tak celkem vše v normě ;-) hele sem ti vrátila totálka zešmirglované tužtičky :-D) a našla si zákuseček???
Profilova fotka
Ivi: nenašla asi nějaká myška snědla :-D Fotky budou co nejdříve ale jak jsem říkala, byla jsme kvalitní Japonec a tak jich je hafa! Musím protřídit a asi rozdělím po zemích a v Petrohradu i po místech. A tiskovku uděláme, je jiné si je prohlížet a slyšet komentář. Rusko ¨je zemí nevšedních možností a paradoxů, moc mě oslovila. Už se těším až zase vyjedu. Jé chudák Saly.
Katy, fíha to jsou ale poměry totok ... takový spešl věneček to byl --- hezky s cukrovou náplní a mini flaštičkou finské a ono se to ztratí!!! LUmpi jedni!!!! A končím s takovou firmou :-D)) Hmm tak nechcete s těma fotkama počkat někdy na podzim? Že bychom se mohly sejít v Ově nebo čebas v Brně - to je tak na půli cestě ke mě? =-)
Profilova fotka
lin: tak to jo, císaře bych teda s obříkem brala, ale je fakt, že když se neodhadne že to bude obřík tak je to smůla :-N katy: už se těším na tiskovku a na fotky, já chci taky šampus, dovezla jsi nějaký dobrý na ochutnávku? ivi: snad se to v průběhu dne trošku zvolní
Jijo, nj snad jo ... teď už by měl být relativní klid - abych měla čas na svoji práci ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?