22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Lun:malý je taky nějaký ufrněný dneska, možná tím počasím. U Dr.jsme prošli,my už vážíme 3890 g :-) to jsme zatím půlka Štěpánka :-) a přibrali jsme za týden 220 g, což říkala, že je dost..tak asi dobrý..kontrola v srpnu :-) tchýně nám včera přinesla plný pekáč tvarohových meruňkových knedlíků..tak se oblizuju až za ušima, s vařením se teda starat nemusím..to je úplně super.. :-)
Profilova fotka
saly: hele neprovokuj s koláčema nebo se k Tobě stavím cestou domů a nic nebude ;-) já mizím, už mě to v té práci přestává bavit ;-) teda alespoň dneska
Profilova fotka
Jija: počkej na mě jdu s tebou na knedle :-D , když jich má Saly tolik, aby ji nebolelo bříško :-D Tak pro dnešek papa
Profilova fotka
ahoj holky, včera byla nějaká šílená bouřka s vichrem přímo u nás nad barákem a polámala a poohybala nám altán (takový ten stan), takže jsme ho mohli rovnou vyhodit a ještě shodila truhlíky s muškáty :-( a pak večer ještě kroupy, ale to už byly naštěstí truhlíky přivázané a my doma :-)
Profilova fotka
dobré ranko, holky, nějako nestíhám, tak jsem vás přišla alespon hned po ránu pozdravit.
Profilova fotka
Ahoj holky, Jijo: no toto? ]-( ale i u nás byla divočina. Jsme večer chtěli jít na brusle a tak jsme se oblekli a najednou se zatáhlo a chcanec resp. úplně jako v tropech! ale ochladil se vzduch a dobře se spalo. celkem uvažujeme nad koupi klimy. Jinak si tun popíjím grepíkový džusík co jsme si do konvice řízla s vodou já jak nevidím vodu tak nepiji a pak mě bolí hlava!
Bré ránko ;-) Katy, mám hot news .... honem rychle mrkni k manželkám x-)x-)x-)
Profilova fotka
lun: ty bys fakt už nechtěla druhé??? Jejda no vy si zažíváte se Štěpim, tak snad to bude OK. tak to už je malý opravdu kus chlapa... lin, lun: nooo tak to máme pěkné vyhlídky :-D s tím nevyspáním. katy: no ahooooj, tak to je fajn, že jste se měli dobře a že už jsi zpátky... děkujem za pozdrávek ;-) no Saly jsme taky litovaly... ale pak si nestěžovala a příští rok prý rodí znovu :-N že prý pohoda. tak s tím chlastem jste nakonec projeli jo? :-D No to jsi musela být spocená až na kalhotkách při kontrole ne? :-D saly:joo tak meruňkové bych brala,ale u mě zelený plášť je stejný jak ten bílý :-N si nepomůžu... :-D jija: s tím včerejškem jsi to fakt vystihla... úřední den byl šílený, dveře se tu netrhly... furt někdo chodil a chtěl mě ještě před dovčou zneužít :-| a bojím se, že dneska to nebude jinak... tak vás rychle dočítám... ještě jsem ani nejedla. Jo a ani jsi nepsala, jak dopadly ty knedle co jsi dělala pro celou rodinu.. ivi: tak na podzim by to šlo i z mé strany :-N
Profilova fotka
Ivi: jdu tam mrknout =-) Pand: já nikdy! P. byl nervózní já suveéně vzala loďnák a klídkem a úsměvem na tváři nahodila na pás mile se umála a zase na druhé straně vzala a pochodovala dále. Co by se stalo? max. bych mu 1 láhev darovala no?
Profilova fotka
pan: knedlíky dopadly dobře, všem chutnaly, udělala jsem jich 50 a snědly se, ale dělala jsem malé, velké nemám ráda a nebyly jahody, protože jsme je nesehnali ale meruňky :-) katy: my máme naštěstí doma docela chládek i když je venku horko, ale u našich jsem měla v pokoji snad víc než venku a řešila jsem to větrákem, docela to stačilo jinak já taky když nevidím pití tak na něho zapomínám :-|
Profilova fotka
Jija: no my jsme pod s¨třechou a není zatím zateplená tak je trošku "horko" tak bychom koupili tu pojizdnou. Jé meruńkové knedlíky bych si taky dala :-) Ivi: no toto? A já s eptám kdy má janča termín, tak to je super, kdy měla termín? už teď nebo porodila trošku dříve? Už se těším na fotky :-)
Profilova fotka
katy: já jsem právě byla pod střechou u našich a v létě se mi tam potily i dveře a v zimě kosa jak blázen, bylo tam malé topení pro tak velkou místnost a nikomu se to nechtělo předělávat, vím že kamarádka říkala, že nějakou klimu mají a prý je to super, že jí to i zvlhčuje vzduch a zimě to jde snad i nastavit na ohřívání, ale přesně si to už nepamatuju
Článek se načítá
Profilova fotka
katy: no máš recht ;-) no ten usmev je asi očaroval co? :-D jija: no ty brdo :-o a jak dlouho jsi u toho prosím tě stála? jinak holky tu pod mrakem asi bude brzo pršet :-( a chladno. Ráno na teploměru 11C.
Ahoj Pandi, Jijo a Katy - ještě raz ;-) Katy, Janča měla tuším že termínek kolem 14/7, ale už včera psala že byla na kontrole a že jí mudr řekl, že se začíná otvírat - no byla to rychlovka ;-)
Profilova fotka
Jija: klima jde nastavit i na "topení" a že zvlhčuje to nevím, slyším popré, možná ty malé přenosné to mohou mít ale velké ne, ty spíše vysušují vzduch. velkou moc dávat nechci hyzdilo by mi to v obývaku ten ošklivý panel! pand: no jasně, hlavně nedát pocit strachu a obav, ale s drogy bych nikdy nešla a tam by ae to asi ani nepodařilo, chodili se psy jak kolem tebe, zavazadel, kompletně celý bus, zavaz. prostor prostoer WC, kde měli řidiči vercajk, prostě všude a je to naprosto správně :-) Ivi: extra rychlovka! To bych chtěla taky :-) ale při mém štěstí se budu trápit jak hrom
Katy, to včera psala Janča : já byla včera na prvním ctg a na poradně u svojí mudr. Ctg dopadlo dobře, akorát naše mimi opět bojkotovalo a neustále chrnělo, takže mi ho museli natáčet znovu v leže. To už se mimís probral, takže příště si už budu užívat ctg rovnou v leže . Jo a na poradně mi řekla, že už jsem krásně otevřená na 2 prsty, takže i když mě ještě objednala na poradnu 14.7., tak je možný, že už se jí nedočkám . Jejda, jde to nějak rychle . Tak kdyby něco písnu sms *******************************************************************************
Profilova fotka
Ivi: tak to je super. Se s těmi miminy teď rozrhl pytel co?
Profilova fotka
pan: tak asi hodinu jsem vyráběla knedlíky a uvařila jsem je docela rychle, měla jsem na plotně 3 hrnce, jsem říkala H. že si připadám jak závodní jídelna :-D katy: jasně radši něco co nebude jak pěst na oko, my máme v práci tak příšernou klimu, která nejde nijak nastavit, že mám teď strach i z jakékoliv jiné, že by to bylo stejné :-|
Profilova fotka
Jija: tak to jsi byla závodka :-D a měla jsi bílé pantofle, zástěru a ten sexy šáteček na hlavě? :-D :-D :-D No já mám naštěstí jednotku jen sama pro sebe tak je vesměs vypnutá jen občas fuknu na výměnu vzduchu, ale co mají spol. tak ti co mají čidlo sedí v kabátě a ti na konci v plavkách a stejně jsou durch k nim to nedofukne.
Profilova fotka
katy: tak oblečení jsem zanedbala a neoblíkla se podle posledních hitu hygienických předpisů :-D :-D my jsme s kolegyni na klimu 2 a nic moc a to se shodnem co chcem, prostě když se vypne tak se tady nedá dýchat a když se zapne tak kosa a to na ni máme nastavené nejmíň 26 stupnů a to tady teda není ani náhodou spíš tak 18 :-N, byl se na to podívat chlap a prý u stropu asi ta nastavená teplota bude, debil jeden
Profilova fotka
Jija. tak já taky mám 28C a taky kosa jak z nosa :-D
Profilova fotka
katy: a pak věř že teploměr ukazuje správně ;-) můžu říct, že 28 bylo v mlíkárně v laborce a nebyla kosa, spíš na padnutí :-)
Profilova fotka
Kdoví jak jsou ty čidla nastavena :-D
moc práce ... nestíhám .... ukážu se tu asi až zítra
Profilova fotka
Ivi: no co s tebou naděláme :-N já mám taky hafu práce ale nějak se ještě neumím nastartovat, dostala jsem novou akci obří sportoviště ;-)
Profilova fotka
katy: ani se nedivím že se nemůžeš nastartovat, ono po dovče není ono, jako já jsem se pořádně pracovně nastartovala až dneska a to je zítra pátek :-D dneska jdu po práci do hospody s kamarády pokecat, tak doufám že to bude fajn a možná budu i jediná ženská mezi chlapama :-D (akorát že jsem je jako chlapy nikdy nebrala :-D)
Profilova fotka
Jija: já jdu dnes k našim ukázat fotky sice přes foták napojím na Tv pak tam budou i "divné" a nepovedené fotky, ale snad to přežiji a s dárečky.
Profilova fotka
holky, dneska katastrofa v práci... a taky mám už po náladě... to je děs tu ]-( no ještě jsem v práci, ale už na odchodu. jija: no to jo, závodní jídelna hadr co? :-D a zbylo něco? tak zatím pa, prihlasim se možná z domu.
Profilova fotka
Ahoj, já měla dnes dopo návštěvní a odpo si babička s dědou přišli pro malého a měla jsem klid na 3 hoďky, kéž by to tak bylo každý den :-D Zítra zase fičíme na chajdu, z malého bude CHatař ;-) Katy,Ivi: a ta vaše kámoška už porodila nebo ne? to jsem nějak nepochopila, pže otevírat se může dlouho, ne? na 2cm jsem byla týden i s kontrakcema na \\ctg a stejně se nic nedělo..nebo už má prcka na světě a šlo to šupem? takovým závidím...snad ten můj druhý bude rychlejší než 46hodin 8-) aspoň 35 :-D :-D
Profilova fotka
ahoj holky, katy: líbily se Vašim fotky? pan: nezbylo nic, snědlo se všechno, jsem původně myslela že co zbyde jim dám domů a ono nic saly: tak to si užijte na chatě, tak alespoň si malý užije čerstvého vzduchu a přírody, doma ho stejně nemůžeš dát ani na ten balkon když ho nemáte (nebo už rekonstrukce pokročila?) já už se těším na víkend, přesvědčila jsem H. že v neděli pojedem do ZOO v Olomouci a vemem sebou ještě i jednu kamarádku, tak jsem na to zvědavá, doufám že se neztratíme autem jsem tam ještě nidky nebyla

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?