22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
No Ivi , teda pro nas maminy to bude asi do Brna problem , a jeste pro me kor , kdyz nemam auto :-( Jinak bych vyrazila do Brna na vylet hned .
Profilova fotka
Na praci na BRMS :-)
Lin, nj já si to uvědomila až sem to odklepla ... pokud to bude v mých silách a vy vydržíte do podzimu - mohla bych snad nějaký víkendík na výlet. Anebo si dejte srazidlo a já pak hodím do placu vík kdy můžu a vy mi povíte, zda dorazíte nebo nee. Lin :-D na práci a na brms :-D
Profilova fotka
:-) Ivi , jasne ze kdyz prijedes tak my si najdeme cas se s tebou sejit , to podle me nebude problem . Ivi : V jake diskuzi jsi byla predtim ze mas tolik prispevku , proboha :-) A jakto ze jsi s ni utekla ??
Profilova fotka
Ivi: tak na podzim si to můžeme připomenout ne? :-D koupíme šampíko a kaviár a zavzpomínáme na dlouhé bílé noci :-D jija: dovezla, neboj taky x lahví vodečky a pak jsme měli problém na celnici, museli jsme všichni vystoupit a i se zavazadli procházet RTG a my s největším kufrem jsme se krápek obávali a bylo víe než 2 l alkoholu :-D jo a beňál je tam za 11 Kč! To se jezdí co? A kaviár žádný takový drops jako u nás, tam jedině vel. borůvek! ten byl! Ochutnávali jsme vše a nic nám nebylo fakt mě to moc nadchlo, docela mě překvapili Fini - navalení od rána do večera jedno jaké pohlaví, věk! střízliví jen cizinci a jelikož je tam chlast extra, ale opravdu extra drahý (je tam drahé vše! kráječ obyč. plast za 680 eur - no nej¨kup to! :-D tak mají "měsíčník" za 80 eur na trajekt talin - Helsinky a jezdí si tam s rudlou pro chlast na každém rudlovi min. cca 100 Kg v pivech a flaškách! Jo a trajekt měl jen "12" pater! :-D
Profilova fotka
Ty jo Katty , to je silene jak to ppopisujes , uz se tesim na ty fotky a vyklad .
Lin ;-) tak to jsem ráda, že vás uvidím :-) já byla na září 07, pak chodím do ročníku 1981 (teď už obě dvě téma jiný název) pak občas zaborusím na MK - do vysočiny - tam mám známé a pak eše na střechu ;-) no a te´d za váma - jinak, už jsem tady od 11/2006 tak ono to naskáče :-D Katy - to jako fakt jo? Sem si spíš říkala že navalení budou ti obyvatelé Ruska ale Fini mě překvapili - nemile Emile :-p Nj tak když je tam toliko draho, tak zase musí mít platy na to aby si to mohli dovolit f 8-(
Profilova fotka
Aha , Ivi , tak to jo . Tak to pak chapu :-D
Profilova fotka
katy: a já jsem myslela že se říká opilý jako Dán a ono ejhle spíš jako Fin :-). my taky vozíme z dovolené alkohol, ale býváme skromní tak jednu flašku tvrdého a nějaké to víno ;-) ale v rusku to chce fakt akorát vodku a šampus :-) ivi: jasně na víkend si zkusíme udělat čas, alespoň na odpoledne ;-). já vždycky všechny pobavím když se bavím o tom kdy má kdo čas a já jsem v diáři až v další měsíci případně o dva dopředu a hlásím že tam by to ještě šlo :-D ale už snad bude volněji
Profilova fotka
Jija : kdyby jsi videla muj diar tak se pobavis . Ja jsem na tom obdobne a to jsem na MD . Holky se mi vzdycky smejou co to vidi , co ja tam vsechno mam :-) Ale ja si tam musim napsat snad i to ze mam rano vstavat jinak bych to zapomnela :-)JSem sklerotik .
Profilova fotka
Dobré ranko :-) dnes jsem vyspaná, vstával v noci jen jednou a až teď v devět.. :-) Katty: vítej doma! Pan: pokud bys rodila v POrubě, tak syndrom bílých plášťů nechytneš, doktoři mají zelené a por.asistentky takové hezké meruňkové. :-D k té porodní váze, mi furt říkali do tří kil, i při příjmu, max 3 a nakonec skoro 4 .V těch odhadech mají fakt mezery... :-| Lun: my máme taky větší hlavu a to byla ještě šišula :-) už v porodce říkali, že máme dost obvod..no a co já s tím, že?
Profilova fotka
Aspon ty vase deti budou chtreee, hodn se jim do tech hlavinek vejde !! Uz se tesim az ten maly poklad Saly uvidim :-) Mala taky tak krasne spinkala. Ach kde jsou ty doby , co jsem tvrdila ze jsem prespana !! Jo to u nas ve Vitkovicich maji holky na sale krasne ruzove . AA dr u porodu taky zelene . Ale nekteri bile :-) TAk tam by jsi se bala Pan .
Článek se načítá
Profilova fotka
Ivi: Fini mají hodně vysokou živiötní úroveň a hodně vysoké platy, ale i tak si sjedou do Estonska nebo na trajekt na "nákupy" bys měla vidět jak to tam "žilo" byli jsm ei zapařit a kdo neviděl neuvěří a to byl všední den a oni do 9 hod. musí být v práci! Nechápu jak jezdí auty, pořád musí mít v krvi. Jija: no to není jen pro nás, ale hodně jako dárky a zase kartony to nebyly :-D Saly: tak jak je maminko? Moc díky za sms :-) myslela jsme na tebe celou cestu PL! Tak kdy to vidíte dámy na nějaký ten srazík apod.?
Profilova fotka
Jo a kde je dneska Pandama?
Profilova fotka
Ivi: a slíbilas rekapitulaci co se událo a kde nic tu nic! ]-( ;-(
Profilova fotka
Katy , no kde je Pandama netusim. nehlasila ze by tady nebyla , myslim :-) A nebo mi to uniklo, ale neapamatuju si . No Katty , srazik kdykoliv :-) Jsem vcera byla na Capkarne , je to tam super. Docela tepla voda i kdyz psali ze maji ted dodavano mene tepla protoze se neco jeste opravuje .
Profilova fotka
lin: a víš že jsm es P. taky včera chtěli jít na čapku? Ale nedali jsme to už jsou tam sluzajdy? Fungují?
Profilova fotka
jen jedna takova mensi . Ten tobogan je jeste zavreny . je skoda. Mohly jsme se potkat . Bylo docela malo lidi tak to bylo super. Sli jsme se segrou a malyma . Tak bylo fajn. Byli jsme tam od jedne do tri jen na chvili . Ale stacilo to .
Profilova fotka
pan by měla mít dneska úřední den tak asi nestíhá když má před dovčou :-) lin: tak to jsem ráda, že má i někdo další popsaný diář a skvělé že to máš i na MD alespoň se doma nenudíš, to já se bojím, že jsem taková rozlítaná že mi to bude chybět nebo budu furt někde lítat i s kočárkem :-D saly: jak říká lin alespoň se mu všechny vědomosti do hlavy vlezou ;-) katy: no já přes týden můžu kdykoliv a o víkendu asi tak 8. sprna :-D
Profilova fotka
Ja pres tyden taky muzu :-)
Profilova fotka
Já tentokrát vynechám :-) chci dát malému aspoň měsíc pauzu od lidí..pak si návštěv užije až až..mě zaím kočárkování moc nechytlo, vždycky než se vypravíme a uklidníme, tak to je mi s ním lépe doma v chládku..zdá se mi venku moc horko.Lepší je to na chajdě, tam ho vystrčím ven klidně v pyžamu a je klid :-) jedeme teď k doktorce, tak jsem ho poprvé sama koupala, vytuhnul a je klid a zas ho musím budit..no furt dokola.. :-) ozvu se zas odpo.ahoj
Katy, tak ono není až tak moc k rekapitulaci .... krom špatného počasí bylo vše ok a nic zásadního se fakt nedělo ;-) Jinak, u mě je to problematické - já můžu sem tam víkendy. Prázdniny jsou pro mě tabu, takže max že bych si na podzim třebas ve čtvrtek a pátek vzala dovču a frčela za váma - ale zase v so už musím být na chaloupce
Profilova fotka
Ivi: je to bys prio nás udělala? Super :-) tě bereme za slovo! Saly: však víš jak se domlouváme, aby to pak opravdu nebylo až na podzim :-N Lin: kolik je teď vstup? Holky nevíte jak dopadla Vasha na tom pohovoru?
Katy, to víš ... ;-) ale asi byste si taky musela vzít některá dovču - byste mi pořádně ukázala novou Ovu + ZOO apod. uvidíme uvidíme ;-) a jelikož by to bylo na podzim, koleje budou plné - takže uvítám reference na ubytování - penzion nebo tak něco ;-)
Profilova fotka
saly: tak bych to viděla jako Katy, že na podzim přijedem k Tobě mrknout na malého ;-). jinak ani se nedivím, že se Ti nechce ven do horka a lepší chládek vevnitř, tak za chvilku bude zase víkend a zase bude na chatě ne? ivi: koukám, že to taky s časem nemáš jednoduché lin: já jsem chtěla taky na koupák, ale na jih, ukázat to H. ale nakonec jsme se nikam nedostali a já se teď s těma mýma nohama radši tak týden dva nikam nepohrnu ať se mě lidi neleknou ;-)
Profilova fotka
Ivi: tak já bych ve čt dala krev nebo v pá brzy ráno to bys skočila se mnou a pak bychom mohly do ZOO a k Dvořáčkům na papu ať máš boule za ušima a přespat bys mohla u nás - tedy pokud bys Mateskovi nechrápala do ucha! :-D Jija: co máš s nohy?
Profilova fotka
katy: v pondělí mě na procházce obešel, spíš oběh náš pes s vodítkem a spálil mi nohy pod koleny jak se mi tam zadřelo vodítko až do masa :-N ale už je to lepší, včera jsem si koupila kalciovou mast, ale paní v lékárně se docela vyděsila, když jsem ji ukázala na co bych potřebovala mast
Profilova fotka
jé tady se kecááááááá. já dneska nestíhám, malý je protiva a pořád pláče. asi reakce na včerejší očkování:-(, takže si užívám. Jinak váží 8,30 a 70 cm měří v 5,5 měsících x-) .kus chlapa,noooo :-) už se zas budí, musím jít. ach jooooooooooo Katy-vítej doma ;-)
Profilova fotka
Ahoj Lun :-) nebo možná po té bouřce je protiva ;-) nebo jen tak - vždyť je to chlap ;-) Jija: tak to je maras! Dovedu si to představit a jak to asi i bolí!
Profilova fotka
lun: Štěpánek už je teda kus chlapa :-) to už se docela pronese co

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?