22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
jija: neboj ono to přijde ;-) já si myslím, že se vám to bude líbit. Jaké budete mít obsazení? Přijede i Tříska? saly: tebe nešili?
Profilova fotka
Ahoj holky. V rijnu jedu do Prahy na muzikal Dracula . Uz se strasne tesim.
Profilova fotka
pan: ne Tříska je v Bouři, v té noci by měla být myslím Laurinová a Vízner a pak nějací ostravštví nebo tak něco lin: drákula se mi moc líbí, určitě to bude super, ale prý to bude jiné než minule tak pak musíš poreferovat :-)
Profilova fotka
ahoj, přeji hezké odpolko, Lin- takže dáreček k narozkám:-) my byli odpo venku, malý je dneska zase malinko protivný. tak jsem šli ven, ať se víc prospí, haha, klasická půlhodinka, ale byl pak docela klidný,. takže jsme zvládli i dvě pivka na zahrádce:-). horko jak blázen.
Profilova fotka
lin: jéé tak to je super, zastavíš se u nás? Nebo zastavíte :-N ? už máte koupené lístky? lun: no tu je taky hic jak víte co... :-N jsem se chvilu slunila na balkonku, pak jsme udělali s mužem další utopence na další kolaudace a za chvilu vyrazíme ke kámošce na barák na zahradu na grilčo. Není to daleko - chuze asi 5-7min, tak je to super :-N Udělá kouřový signál a jsme tam :-D :-D :-D :-D tak pěkné odpolko
Profilova fotka
Pan : my jedeme 17.10. listky uz mame koupene . Budeme ctyri takze nevim jak bychom to spachali . Ale pokud to pujde tak bych mohla . Ale neslibuju :-( Chceme mozna nekde i prespat ale jeszte uvidime kde .
Profilova fotka
lin: no jasně, však uvidíš... ono do října je hafo času, může se cokoli jeste změnit... ale ráda bych tě viděla.
Profilova fotka
nějak jsem dnes nemohla spát, je tu děsné horko ... tak žhavím žehličku a jdu něco požehlit, v tom hicu to se nedá.
Profilova fotka
pan: Ty jsi ale ranní ptáček, já žehlila včera odpoledne H. v sobotu koupil bazén a napustili jsme ho, vody sice moc není ale na osvěžení stačí a vedle postavil takový ten stan a pod toho jsme dali sezení a večer jsme včera grilovali ;-) to je prý to správné léto podle H. :-)
Profilova fotka
jija: no dneska jsem tě trumfla co? :-D ale neboj, 6,30 dožehleno a pak jsem to ještě zalomila do 9hod :-N jéé no vy jste si teda krááásně užívali :-)
Profilova fotka
co dnes vaříte? Manža koupil květák a chce mozeček a já zase obalovaný... tak bude dnes všehochuť
Profilova fotka
Ahoj holky. Ja vstavala v sedm Pak jsme sli do Baumaxu pro listy na kable a ram na obraz a tak troch zase zvelebujeme a delame upravy v bytecku . Ve tri jdu s malou na plavani , tak uz se tesim do vody. Ja zehlila vcera i predevcire. A mam zase dalsi tri pracky. Takze asi dneska vecer to dodelam . Jija : To je parada !! To bych si taky dala rict bazenek a stan a grilovani . No to je pravda , to e presne to prave leto .
Článek se načítá
Profilova fotka
lin: no taky potřebujem lištu na kabel od UPC... za kolik to tam mají? Jsou různé velikosti? A to se přibíjí do zdi nebo se to nějak lepí? Protože do panelu něco zatloukat to je o ničem :-( no do vody bych se taky nejraději ponořila :-N tak si to holky užijte
Profilova fotka
No koupili jsme dva metry za 21,- je to levne , jsou to ty vysuvne. A maji vsechny barvy . My to pridelali hrebickama .
Profilova fotka
a nedá se to přilepit? hřebík nám tam neproleze do panelu :-( to už jsme zkoušeli.
Profilova fotka
a nikde nikdo :-|
Profilova fotka
tu je mrtvo... tak já jdu do hajan, zítra je taky den, dobrou
Profilova fotka
ahoj holky, normálně jsme byli včera s pejskem na procházce a H. měl vodítko a pes mě oběhnul a zamotal mě do vodítka a to mi sedřelo kůži pod oběma koleny až do masa ;-(, H. říkal, že prý teď bude vypadat jako tyran jestli mě někdo uvidí a bráchové se mi smáli - potvory pan: tak se zkus zeptat v obchodě jestli by to šlo přilepit, já mám pocit, že dneska lepidla přilepí úplně všechno :-)
Profilova fotka
lin: všechno nej k druhému výročí :-)
Profilova fotka
Jija : Dekuji :-) No Pan: ja myslim ze to nekteri delaji i nejakou izolepou ze to pridelavajji . Jija : Teda , to ti nezavidim. Me se to stalo taky jak jsem jeste mela psa. Drzela jsem ho , vyjela z parkoviste motorka a voditko bylo od kolenenm a ja sla domu a za mnou cara krve . jeste cey den jsem lezela s lavorem pod nohoua chladila a chladila . Au au :-(
Profilova fotka
lin: naštěstí to moc nekrvácelo :-| ale teď si připadám v práci jako retard, vždycky když vstávám ze židle nebo sedám tak je to jak s francouzskýma holema :-D jaké bylo plavání s malou? líbilo se Gábince?
Dobré ránko po prodlouženém víkendu ;-)) Pani, existují takové oboustranné lepící pásky, teď jde o to - kolik ta věc váží - aby to páska udržela. Popř bych to řešila hmoždinkama a do toho našroubovat třebas šroubek a na tohle to zavěsit. Pokud máš hmoždinku - tak ta udrží všechno ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky :-) zatím vás nestíhám dočítat..snad to jednou udělám :-D my byli nakonec celé 3 dny s prckem na chatě, tam má čerstvý vzduch, tak byl spokojený..teď chrapoší, tak jsem žehlila a snídala a čekám až se probudí.Dnes jsme spolu první den doma, taťka už musel do práce...tak uvidíme co se bude dít =-)
Profilova fotka
no jo 7.7. :-D Lin taky gratuluji k výročí :-D
Profilova fotka
saly: a na chatě máš taky nějaký dětský koutek nebo všechno převážíte? Ty se ale máš, vstáváš první a čekáš až se dospí prcek ;-)
Profilova fotka
Ahoj Saly, to bych taky chtla jednou vstat prvni a cekat az se mala probudi :-) Jija : Jo to vstavani si dovedu predstavit :-) Male se na plavani libi . Uz byla na seste lekci a uz se potapi pod vodu .
Profilova fotka
máme na chajdě postýlku a převážíme jen monitor dechu..přebaluju na posteli..on toho nějak moc nepotřebuje..jen plínku, vlhč.ubrousky a náhradní oblečko, když kojíš, tak je to zatím v klidu.. malý spí fakt dobře, v neděli jsme spali všichni 3 do dvanácti(taťka byl zapíjet) a v neděli od ůl dvanácté dopo do čtyř, takže vyspaná jsem víc jak v těhotenství :-D ale to zkončí ..já vím =-)
Profilova fotka
saly: Ty máš ale spavé dítě, snad mu to dlouho vydrží, hele jak se dělá takové spavé dítě, že bysme se pak tím řídili :-D lin: to je šikovná, že se už i potápí a to jenom v nějakém malém bazénku nebo v nějakém větším?
Profilova fotka
Asi ho musíš unavit během těhotenství :-D :-D a pak se bude těšit na svět, že se konečně v klidu vyspí :-) :-) už jsme to zakřikly, už tam béká... =-) =-) zkusím strategii č.1 " dělám, že neslyším" ;-) ;-) ;-)
Saly :-D :-D :-D to je dobrá strategie ;-)) vyšla?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?