22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
ivi: moc pěkné fotky, ty makra jsou fakt krásné tak mrkev s hráškem mamka nedělala, ale H. mi ji slíbil tak jsem na to zvědavá :-) hrášek já taky ráda, uvažuju, že si ho příští rok zasadím na zahrádku ;-)
Profilova fotka
lun: no ahojky , co dnes vaříš a děláš? ivi: no a hlavně s tím musíš umět... já mít takový fotak tak nevim zda by se mi takové fotky podařily... no nevim nevim... kde že to přesně bydlíš? někdy k vám zajedu hi hi jija: to jako vaří H. jo? tak já jdu pověsit prádlo, už dopralo a jdu taky něco dělat, furt tu sedím u PC a nic neuděláno, tak se na chvilu odmlčím... teda jestli to vydržím :-D
Profilova fotka
Pnad- denska nevařím, manža má fremní akci,jeli do sklípku, přijede zítra a já jedu odpoledne ke kámošce slavit narozky(její). ty máš denska volno,jo?
Lun ahojky ;-) no děti se fotí blbě ... ale je super když spí - to sou pak fotečky k nakousnutí x-) třeba někdy se zadaří a potkáme se ;-) JIjo: já na hrášku ulítávám ... nejraději mám hezky čerstvoučký, když si ho můžu hezky vyloupnout x-)x-)x-) Pandi, ona je to hodně otázka cviku a taky záleží na tom co, kdy a jak fotíš ;-)) ale výletík si udělat možeš :-))
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska nestíhzám, psala mi Saly a ... už rodíme :-) večer praskla voda, ale malý ještě na světě není, nějak se mu nechce.
Profilova fotka
lun: no to se někdo má... jj já mám dovču si prodlužuji víkend .. a poklizim, ale mírňátko :-) za chvili si ohřeju knedliky tvaroh.s jahodama a vyrazim s kamaradkou na prochajdu .. no za účelem koupě nějakého masa na víkend, když přijedou M. rodiče... celkem mě to tu v pze zklamalo... nedá se tu nikde koupit pěkné maso, max v klasickém řeznictví, tak tam vyrážím a uvidím. ivi: a to tě baví to jezení nebo loupání :-p ??? h hi tak jo, domluveno ;) katy: no my o vlku :-) jéééé tak už to přišlo... tak děkujem za zprávičku :-) a prý že to tak brzo nebude.. a to jako od včera už rodí jo? NO to je síla.. no snad bude vše OK.. a jsem zvědavá co bude vykládat a jestli to bude malý nebo malá.
Profilova fotka
jinak prádlo pověšeno, hrášek snězený :-N a za chvilu si pujdu ohřát jidlo.
Profilova fotka
pan: spíš budem vařit spolu :-) tak to je novinka, tak snad to nebude dlouho trvat a malý nebude saly trápit a bude na světě :-) čau lun
Profilova fotka
tak to jo ;-)
Profilova fotka
jééé, Martínek bude na světě x-) x-) . teda,škoda že se tam ještě trápí :-( . když jen odteče voda bez kontrakcí,tak je to na pytel. znám to ;-)
Profilova fotka
tak snad se už moc dlouho trápit nebude... a nemůžou ty kontrakce nějak vyvolat? Tak já jsem zpět, maso nakoupeno, v tom řeznictví to tam vypadá dobře ty masa, asi tam budu chodit :-) ivi: díky za sluníčko :-) dorazilo. Sice je dusno, takže určo sprchne, ale je to fajn aspon na chvilu se slunit. Jsem i pověsila dopol prádlo, tak i krásně uschne. Jsem projela pračkou i nové záclony, večer je pověsíme to bude super. Teda nejsou to záclony ale voály.. a krááásné :-) teda jsem zvědavá jak to bude vypadat. Abych to pak nafotila a dala nějaké fotky na web co?
Profilova fotka
tak já už to v práci pomalu balím a mizím domů, venku svítí sluníčko tak doufám že bude i teplo
Článek se načítá
Profilova fotka
Teda takova zpravicka . Doufam, ze to bude mit Sla ybrzo za sebou a nebo uz snad ma . Od vcerejska :-) Jsem nervozni za ni . Ja jsem ji rikala ze do konce tydne urcite porodi !!
Profilova fotka
:-) Ahoj holky, tak zdravím při večeru, v pá mi umřel PC ale to Pand už informovala :-) Lin: jedu Pobaltské republiky, Finsko, Rusko
Profilova fotka
dobrý večer. já se Saly psala kolem jedné a zatím vyvolávali tabletkou. nic se ndělo, tak snad už se to teďka někde pohlo a brzy se ozvě,že je prcek na světě:-)
Profilova fotka
Lun: mě se zatím Saly taky neozvala tak snad ji prcek moc netrápí a ani ji dr. nenechají trápit, no ještě že má sebou ten štrúdlík co?
Profilova fotka
ahojte holky a hezký večer :-) lun: no to je síla jak dlouho to trvá u Saly... no snad brzo někomu napíše jak dopadla. Já myslím, že bude mít holčičku.
Profilova fotka
Pand: podle čeho soudíš? koukala jsi na čínský kalendář? tak to prý na 99% sedí tak nevím.
Profilova fotka
Kat: ty jsi ještě doma??? já myslela, že jste už jeli :-N :-) štrúdlík,?? o tom nic nevííííííííím :-) Pand: jj, chudák, psala,že je to spí nuda:-D.jsem to nevydržela a pisla jí ještě teďka, snad se nebude zlobit :-N =-)
Profilova fotka
katy: nekoukala, jen si to myslím... ona to ví na 100% že to je kluk? lun: no saly chtěla si vzít štrůdlík pro sebe (ze strachu, že v porodnici bude hlad) a nebo pro svého chlopa... nevim zda jsem to nepochopila špatně :-N katy jede až zitra. nemam na ni číslo.. nepošlete mi ho do IP? že bych ji taky povzbudila?
Profilova fotka
holky, musím jít vařit guláš, hodím jen do tlakáče pak se to bude dělat samo, budu tu tak za 10min, vydržte jo?
Profilova fotka
Lun: ty se mě nějak chceš zbavit! ]-( ;-( jedu až zítra v 10,30 máme odjezd z PA. Naši mě tam povezou, P. tam dojede z Prahy a až se vrátím tak mě čekej příjdu na návštěvu jestli tedy budu pozvána. Jsme se ale nasáčkovala co :-N Saly: předvčerem psala co vše si sebou bere do porodnice k jídlu mj. i štrúdl, že neví jak dlouho bude rodit. Pand: no tvrdili to, ale pravda LUn taky měla mít na 1200% holčičku co?
Profilova fotka
Kat: promííííííííííííň, já jsem njak asi tady odsud vyrozumněla,že jedeš dneska.omlouvám se :-N . si zvána už dávno, si zapomněla ????? :-p :-D Pand-čekají Martínka, říkala,že vidšla na utz pindíka. no my ho neviděli, tak jsme měli Sašenku a ups u porodu, to byl Štěpík. :-D :-D
Profilova fotka
Lun: dnes jsem tu nebyla protože mi zhavaroval PC a IT to musel kompletně rozkuchat a kouknout mu do střev, ale nevím jak to dopadlo. Tak já dorazím a ráda, ale až ten další týden - P. si vzal do pá dovču. Tak třeba pak hned v po nebo út ale dáme naše kolečko, jinak nejdu a kočárek, že vozím já je samozřejmost o tom se ani nezmiňuji :-p :-) Nevíš jaké jméno má Saly pro holčičku?
Profilova fotka
A masíčko se mi moc povedlo :-) za chviličku ho napěchuji do bagetek, rohlíčky naplním šunčičkou a upečený chlebíček výborným sýrečkem, nějakou broskvičku, taky mufy na snídani no snad přežijeme cestu :-D a samožřejmě 2 knihy a 3 křížovky ;-)
Profilova fotka
Kat- no v pondělí ne, to je volno. v úterý má L. volno a jezdíme se Štěpim po doktorech, ve středu by to šlo, ve čtvrtek zas jedu s malým k dr. a pak v pátek už by to taky šlo. doufám,že ž bude hezky,aby si ten kočárek mohl vézt. jistě,že ho povezeš, o tom sde nemusíš ani zmiňovat :-p :-) tak jaké mají jméno pro holku, to nevím, jsou si jistí klukem,ale jaké uvedli do papírů, netuším. nepíše,tak už se možná něco děje :-) téééééééééééda, taková sváča, jedu s váma :-D
Profilova fotka
katy: no já bych asi na jídlo neměla ani pomyšlení.. no ty děláš ale chutě :-D lun: no třeba to malé drželo pupeč.šňůru ;-) necháme se překvapit. proč jezdíte po dr. s malým? Něco se děje? tak já už gulášek pěkně pod poklicí v tlakaču... tak ted mam na nějakou dobu klid, bude se to dělat samo a na zítra budu mít hotovo :-) Zítra dorazí M.rodiče už nějako 9,30 tak at se nemusím honit.
Profilova fotka
tak kde jste?
Profilova fotka
Pand: sledují ho,že má trošku větší obvod hlavičky než by měl mít. hold tabulky no. tak jezdíme na ultrazvuk a te|ďka půjdem i na neurologii,ale to nevím co tam s ním budou dělat.jinak je v pohodě,není to nic závažného
Profilova fotka
Lun: ne ten tyden co je svatek az ten dalsi. To víš že jo ... sami máme málo :-p :-D Pand: no abys ho jeste nekostovala. Jinak kyticky uz podlete, jeste zviratka zaopatrit a nevim pomalu uz myslet na cestu. Matysek truchli ovecka moje ;-( ;-( ;-( ale uz jsem si ho vyfotila, aby cestoval s nami :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?