22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
lun: neboj to bude dobré... třeba z něho bude vědec a oni ted nadělají... ale pro jistotu ... chápu ;)
Profilova fotka
kat- ahááááááááááááá, ta to jooooooooooooooo. to je v poho, to už nikam nejdeme:-) a kdo bude Matýska hlídat? vaši??? božatečko maličkéééé, mu bude smutnooooooo Pand: noooooo, ono to dobré je, ale jsou to nervy, no:-(
Profilova fotka
Lun: myslím, si že Štěpi bude v pořádku, kdyby něco nebylo OK myslím, že bys e to už začalo projevovat, tak klid. Je to bystrý klučina. Bude se o Matýska i rybky start tchýně naši jsou taky na dovči, dostala instukce tak myslím, že to všichni zvládnnou. :-)
Profilova fotka
Kat- prďolka je v pořádku, jen ho doktoři víc sledujou,no. vyvíjí se tak jak má, takže se nebojíme:-) určo to zvládnou:-). se třeba Matýsek naučí zas nové slovíčko :-)
Profilova fotka
Jsem to s tím deštěm zakřikla, že už neprší a kouká sluníčko ach jo, to snad nikdy nepřestane či co? aby nebyly postiženy i další místa! ;-( ;-( ;-( Holky nevím zda jsem to se sváčou nepřehnala, ale zase P. má na cestách furt hlad :-D
Profilova fotka
katy: no tak koštovat se musí :-N abych dochutila... ale ted jsem si udělala hlávk.salát to mi stačí.. ale mám kybl :-D teda kyblik hi hi on to tak cítí, že jedete pryč jo? To je
Profilova fotka
tak já jdu holky chrnět. mějte se hezky, a Kat ještě jednou přeju hezkou dovču :-)
Profilova fotka
Jo cítí, ale co se dá dělat? Já před chvíli snědla parmazán, ještě zapnu myčku, oholím nožky a pomalu na kutě. Jinak jsem večeře meloun a třšně.
Profilova fotka
Kočky moje myslete na mě, loučím se s vámi. jdu do hajan ať jsem na zítra OK. A mobil budu mít sebou tak please napiště mi jak dopadla SAly díky moc. Tak papa za 11 dní a ne že založíte III. díl tématu! to je můj úkol. ;-) papa
Profilova fotka
tak jsem se čísla na Saly nedočkala :-| katy: no jasně, jestli se neco dozvim, tak ti hned pisnu ;-) tak preji stastnou cestu, uzijte si to :-) a pak pisni a nahlaš se jo? tak já jdu za chvilu taky do hajan.
Profilova fotka
čau holky, saly pořád ještě rodí? nebo už něco víte?
Profilova fotka
dobré ránko, tak večer jsem psala Saly: apsala, že má kontrakce po 5 minutách,ale neotvírá se, tak jí je zastaví a budou jí to znova vyvolávat dneska. tak je celkem otrávená:-(
Článek se načítá
Profilova fotka
jija: ahojky já nic nevím lun: díky za info, no tak to se ani nedivím, to bych byla otrávená taky :-( to si celkem užije.. já si stejně myslím, že to bude holčička... holky dokážou takto trápit maminky :-N
Profilova fotka
furt se nic neví? Já jsem celá nervozni.... taky jsem Saly psala, zatím bez odezvy, tak třeba už rodí a třeba už má po a odpočívá..
Profilova fotka
Však se dočkáme !!! Já myslím , že ted nema naladu odepisovat :-( Já to znám .
Profilova fotka
lin: jo to chápu :-) a držím pořád palečky... kdybyste se někdo něco dozvěděl, určo hned napište jo?
Profilova fotka
myslím,že Saly asi opravdu nemá nálau odepisovat. určitě nejsme jediné,kdo jí psal. takže to má ze všech stran a to leze pěkně na nervy, znám to taky ;-) . a když to bude mít za sebou, tak rozešle smsky všem na koho má číslo ;-)
Profilova fotka
to je jasné, taky by mě to lezlo krkem... ale je to božatko... tak bych ji přála aby už to měla za sebou :-) pěkně ji tam trápí..
Profilova fotka
Ahoj holky, tak nevim uz treti den s odteklou vodou to je nejake zvlastni na te fakultce . U nas uz by davno byla po porodu . Pokud jeste Saly neporodila spontanne , tak si myslim ze to skoci cisarem . Ale nechapu jak ji mohly zastavit kontrakce, kdyz nema plodovou vodu . No nejak tomu jejimu porodu nerozumim a tesim se az nam ho objasni :-) Doufam, ze je vsechno v poradku !!
Profilova fotka
Pan odkud jste vyjizdeli na svatebni obrad , je mi to z fotek nejake povedome ?? A jeste dotaz fotka cislo 13 ve tvem albu , ten mladik uplne vlevo je od tebe z rodiny ??
Profilova fotka
ahoj holky, no Lin- taky mi to už přijde divné,že se Saly nehlásí a že jí kontrakce zastavili. určitě ji už museli porodit,možná tím cíařem. taky doufám,že je vše o.k. a brzy se ozve!!!!
Profilova fotka
No vidíte, tak jsme se dočkali. Nás ale napínala od večera :-D .
Profilova fotka
Takže Saly ještě jednou ti moc moc gratulujeme k Tomáškovi, ať vám dělá jen samou radost. ;-)
Profilova fotka
No ja myslim ze to byl vcera cisar a az dneska mohla mit mobil a tak psala . A nebo to byl spontanni a byla chudera vycerpana . Ale hlavne ze uz je maly venku !!! Super, moc ji gratuluji !!!
Profilova fotka
Ahoj Lun a co ty jak se vede ?? Ja ted varim male i nam . Delam kvetak s barmborem a okurkovy salat a male kvetak a brambor . Takze dneska ji stejne jako my :-)
Profilova fotka
No těžko říct, však nám to sama snad brzy přijde říct:-) Lin ahojky- no daří se dobře, jsme trošku nevyspaní, mal se v noci furt budí, já už nevím co s ním. už jsme dali i postýlku jinam,ale nepomohlo to:-(. j jdu taky vařit, kuřeí řízečky a brambory a zeleninový salátek. Štěpík bude mít špenát s bramborem, měl i včera poprvé, nejdřív nic moc ,alepak už dlabal a nechtěl přestat:-D
Profilova fotka
nO MALA TED SNI UZ UPLNE VSECHNO . S TIM lUN NENADELAS NIC . bUDE SE TED BUDIT , ASI ZUBY . tO MY VSTAVAME I KAZDOU HODINU . Dudlik, caj, dudlik, caj ....atd . Pak sunar. A nebo treba taky vuec nic , jen ponosit . No hruza taky jsem dost nevyspala . ale to se rika ze do tri let ditete se matka nevyspi .
Profilova fotka
malý zatím jen všechno ochutnává, příští týden se chystám na brokolici. minulý týden měl taky květák, prděl jak starý chlap:-D. Já vím,že musím vydržet:-). jsou to zuby, jeden už má a myslím,že se mu tlačí druhý. přesně jak píšeš, dudlík, čaj, dudlík, čaj, pak mlíko. a taky vstávám už dlouho co hodinu :-)
Profilova fotka
no musím jít vařit, přijdu odpoledene, venku hnusně, tak ven ani nejdem. no jo hodin jak na kostele, Štěpi bude papaááááát.:-) tak zatím pá
Profilova fotka
Papa. Jojo mala ma sedm mesicu a od ctvrteho tak vstavame :-) Aztim se to nelepsi :-( Tak papa odpoledne . Ja uz mam skoro dovareno

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?