22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Já jsem vás chtěla jen ještě "vidět", příští týden budu u našich v Rychvaldě a tam není net, takže se drbacího kroužku nebudu účastnit :-( To počasí je fakt hnus, jedu na barák, tak musí být hezky. Navíc dneska jdeme kamarádce na oslavu třicítky, tak jsme si mysleli, že budeme sedět venku, ale jak to tam vidím, nevím...
Ahoj kočky ;-) já tu měla hordy práce a š za zády - tak sem nemohla :-(( Já to fakt nepochopím jak může někdo tak hazardovat a s libostí sjíždět rozběsněné řeky - pak se ani nemusíme divit, že se obrátí raft a někdo se utopí. Takže bilance : 12lidí! Ale tohle bylo zbytečné - fakt blbost!!!
Profilova fotka
Ivi, ahoj. To jsou fakt blbečci, kteří nezažili povodně a tuto pohromu mají spojenou se zábavou. Fakt magoři. Můžou si za to sami!!!
Jinak, o MJ mi to psal ráno bráška - jednu dobu sem ho hodně poslouchala a pak se mi zprotivil :-( nj no tak ať odpočívá v pokoji
Profilova fotka
Jo, jo. MJ je škoda. Pamatuju si, že když jsme byli ze základky ve škole v přírodě, že ho tam poslouchala furt kámoška a mi už to pak lezlo na nervy :-) . Některé jeho písničky jsou a budou nesmrtelné!
Profilova fotka
vasha: a co práce? držím palečky... je něco na obzoru? ivi: to je pochopitelné ;-) jejda už 12lidí? No to je děs... ale musím říct, že lidi jsou fakt paka! Jako by se nepoučili z toho 97 že? Chodí se koukat na rozvodněné řeky a pak se nemají jak vrátit... no comment. no dneska hrají jednu jeho pisnicku za druhou... je fakt, že to byly kdysi pecky... ale pak se mi taky zprotivil... ale ne pisničkama.
Profilova fotka
pan: zatím nic. A teĎ přes prázdniny bude i okurková sezóna :-(
Holky, čéče včera sem byla na odchodu z práce - kolem 13,45 - najednou se zatáhlo a začalo peklo. Bouřka jak prase, vracela se snad 3x. Čekala sem 10min a pak už sem musela fakt jít abych stihla bus domů, naštěstí dojel šéf a nabídl mi odvoz. Takže mě dovezl až na autobusák a měla jsem štěstí že se počasí lehce uklidnilo - jen poprchalo - tak sem přeběhla na číslo. Nj pak sem čekala asi 20min na bus a to byl lijavec. Silnice nebyly vůbec vidět, všude jen voda a voda. Jako se ani nedivím, že to na severu napáchalo takovu škodu .... a je fakt, že se tohle nedá předpovědět :-( o to je to horší. Večer sem pak zakládala věci kolem stavby - dodáky, objednávky, smlouvy, paragony, banku apod. a raději sem pc ani nezapínala, páč bych u toho stvrdla a nic bych neudělala :-(
Profilova fotka
vasha: to máš pravdu... no já jsem myslela, že se něco rýsuje.. :-| ivi: no přesně tak... máš štěstí, že máš takového hodného šéfa ;-) no já očekávám průtrž každou chvili ]-(
Profilova fotka
Holky, tak já se loučím. Za chvíli vyjíždíme, ještě musím nachystat nějaké věci. Tak se mějte krásně a za týden ahoj!!!!!
Vashi ahojky ;-)) Pandi, jj hodný to on je ;-) jako kdyby mě nevzal - tak sem mokrá na kost po 2krocích :-p
Profilova fotka
holky Katy se dnes asi nepřipojí, bouchnul ji v práci PC, tak jí tímto omlouvám. vasha: ahojky a pěkný týden, at vyjde počasí ;-) ivi: to máš recht... a co jinak? já si dnes dovoluji... jdu do vany jovany :-D a peru a budu muset pouklizet na další várku kolaudace... maji dorazit M. rodiče.
Článek se načítá
Pandi, fíha takže Káti kiksnul PC? Nj asi ho zavařila ;-)) hmm asi jí pošlu sms, když už se tu neukáže :-) Ty máš dnes dovolku? Se máááš .... hi hi hi, taky se těším na kolaudačku x-) to bude nářez!!! Jinak je fááájn ;-) konečně zase svítí Oskárek, je pátek, před náma víkend - tak snad si trochu odpočineme a nabereme síly do dalšího týdne. Dlouhou dobu se chystám na vytřídění a promazání fotek v PC - mám jich docela hodně. Ale jaksi není čas - tak pokud bude ještě nějaké ee počasí, tak se na to vrhnu ;-)
Profilova fotka
pan: já dneska nic nevařím (najím se v práci), ale zítra bude mít H. vepřové koleno a já mrkvičku :-D, se někdo má že se dovoluje doma, ale než úklid to bych já radši pracovala vasha: užij si to u vašich ivi: to je hodný šéf, já jsem jednou šla domů taky v příšerném lijáku a měla jsem mokré fakt i kalhotky :-N lin: teda Ty máš ale snídani, úplně Ti ji závidím jinak ty idioty co sjíždí rozvodněnou řeknu taky nechápu ani se nedivím že to dopadá jak to dopadá, ale pak kvůli nim musí jiní riskovat životy ]-(
Profilova fotka
ivi: jj pošli a popřej stastnou cestu... no stejně ji to nedá jak ji znám a večer se připojí i kdyby měla jen chvilku ;-) jj si dovoluju a užívám si to :-) jééé tak nám taky trošku Oskarka pošli prosím prosím... jinak s těma fotkama ti rozumim... ja co mam digi tak furt jen fotim, foto v PC a je třeba taky někdy něco vyvolat, ale nechce se mi do toho... jija: ty budeš mít jen mrkev? To držíš dietu? :-o lin: tak co, už sis pochutnala? taky bych si dala :-)
Pandi, pošlu - jen jak budu mít chvilku tak ji písnu ;-) no já koukla, že to tady ožívá i večer 8-)) ale dnes mi to asi nevyjde - takže se s Katy minu :-( už sem ho k vám poslala - no a doufám, že to nedopadne jako včera - buřina :-p
Profilova fotka
ivi: no já taky doufám,... ale zatím zataženo ]-( tak jsem v očekávání :-N
tak přeháňky by měly dojít spíš odpoledne - ale kdyby záleželo jen a jen na mě - nemusely by přijít vůbec :-D
Profilova fotka
pan: nedržím dietu, budu mít dušenou mrkev s bramborem (to já ráda) :-) ivi: no večer to občas ožije, když vyštvem chlapy :-D. my naštěstí fotíme pořád na film tak si rozmýšlíme co fotit, ale jinak mám v kompu dost fotek z nějakých akcí od kamarádů a podobně, už mám i nějaké vybrané na vyvolání, ale pořád se k tomu nějak nemůžu dostat ;-)
Profilova fotka
ivi: tak já jsem pro ;-) jija: aháááá tak to jooooo ;-)
jé tak dušenou mrkev já miluji - ještě si do toho zamíchám trošku hrášku a to je pak pošušňáníčko x-) Tak já i celkem často nechávám fotečky vyvolat. Vždy to tak 1x za rok proberu, vypálím a nechám v dm vyvolat. Počkám si na nějakou akci ;-)) Jinak, já teď začala hodně fotit detaily a makro - a chci si časem vybrat ty nej a zkusit vyvolat na velký formát ;-) a pak dát do obrazu x-)
Profilova fotka
jéé hrášek.. ten bych si taky dala.. jdu si otevřít konzervu :-N
já se už těším až bude hrášek na poli ... to si udělám pár výletů na kole ;-)x-)
Profilova fotka
tak to já bych udělala výlet na kole za kukuřicí :-D joo tak až budu chtít nějaký obraz, tak se na tebe můžu obrátit jo?
Pandi, nevím zda by se ti moje fotky líbily!!! 8-) koukni sem: www.iviska.estranky.cz
Profilova fotka
proč myslíš, že ne? kouknu
no já nevím, vůbec nemám profi foťák a zatím pouze začínám - učím se ..... :-N
Profilova fotka
jejda to je náááádhera a když nemáš profi fotak tak to fotiš čím prosím tě? To jsou nááádherné fotky :-) ta rosa, ten detail no úžasné a ty květinky se mi taky líbí... no supééér. mě by se to tak určo nepovedlo.
Profilova fotka
ahoj Ivi- škoda,.že nejsi v Ově, bys nám nafotila Štěpika :-)
x-) děkuji moc moc moc x-) x-) x-) ani nevíš jakou jsi mi udělala radost ... mám Panasonic DMC-TZ1 10x optický zoom, vynikající makro ;-) a super se fotí na scenerie, portrét a sport ...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?