22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
tak to musíš pěkně hltat... a to stíháš i net při tom i pečení? No ty jo, voní to až sem :-D
Profilova fotka
ještě nespím:-D malý snad už spí. poslední dobou mu to usínání moc nejde, pořád by jen pil, tak asi budou brzy zoubky :-N
Profilova fotka
Lun: to je znamení že budou? pand: to víš že je to něco pro mě! já ještě nečtu a chlebík už se chladí. a vůně nebeská! dnes mám lněný
Profilova fotka
no říkala mi to kámoška, v noci se taky často budí, dásničká má trochu už naběhlé.
Profilova fotka
A kuše do kousátka? prý to moc pomáhá.
Profilova fotka
lun: ted jsem chtěla napsat, že to je asi závislost na mamince a pak mi došlo že nekojíš... to jsem co? :-N tak tomu nerozumím.. tak sleduj sleduj at máš na šaty ;-)
Profilova fotka
Pand: jaké šaty?
Profilova fotka
no to se říká, že když žena najde jako první zub, tak ji muž musí koupit šaty, ale nevím co je naopak, když to najde muž :-N asi to většinou najde žena :-D
Profilova fotka
tak nic, jdu do sprchy a pak asi do hajan... něco si taky přečtu.. tak se mějte hezky, zítra je taky den ;-)
Profilova fotka
Tak to vůbec nevím slyším poprvé, tak já se taky loučím jdu číst papa a zítra ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, přeju dobré ráno já jsem měla včera konečně meloun, H. koupil cestou z práce a byli jsme na zahradě na třešních, sice jsou ještě tvrdší ale to nevadí, o víkendu chce H. bublaninu s třešněmi tak doufám že ještě nějaké budou ;-)
Profilova fotka
dobré ranko taktéž :-) jija: no ty jsi ale ranní ptáče, to by mě zabilo. V kolik prosím tě vyjíždíš z domu a vkolik vstáváš? hi hi já měla taky včera meloun :-p tak pošli taky nějaké třešně na phu ;-) katy: no vidíš to, ted si zase taky o něco chytřejší ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
pan: vstávám 4:10, prvním busem jedu 4:28 (2 zastávky), druhým 4:32 (1 zastávka), třetím 4:38 (4 zastávky) a vlakem 4:50 a v Třinci jsem 5:40 a pak 20 minut pěšky přes město, by sis zvykla, kdyby nic jiného nezbývalo ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, Jija: proč by nebyly? Já nevím, kde máte zahradu abych Vám se vyzobala :-D já jdu dnes na "zahradu" Albert tak doufám, že mě nezklame a třešně budou ty včerejší byly bomba! Tak to je maras s tím cestováním, to bych nechtěla! Pand: já 6,30 pěšky cca 2 min. na přechodě 1-4 min. (na červeného panáčka nechodím!) :-D v 6,37 busem do práce, příchod 7,0 - 7,10 podle toho tzda jdu ještě do pekárny ;-)
Profilova fotka
jija: :-o
Profilova fotka
katy: no abysme je právě všechny neozobi do víkendu ;-) navíc H. říkal, že by vypálil třešňovici :-D pan: a to je rychlejší cesta 1,5 hod, domů to je horší tam mi to nejede tak dobře takže domů i 2 hodiny, však co v Praze jsem taky do školy jezdila hodinu zase to třeba bude dobré cvičení na dítě, budu zvyklá vstávat brzo :-)
Profilova fotka
Jija: a to byste si sami pálili nebo někam odvezli k vypálení? Tak to máte hafu třešní, když chcete pálit.
Profilova fotka
katy: ty jsi ale provokateérka hih i .. asi budu muset objevit jiný albert :-D není zahrada jako zahrada :-D :-D no ty jsi smíšek hi hi .. jija: no to máš recht, taky jsem vzdy jezdívala do práce hodinu a ted si tu pul hod užívám a neměnila bych :-N no jen abys neměla spáče :-D
Profilova fotka
katy: no já spíš myslím, že H. přehání v počtu třešní :-D, někam by se to odvezlo, ale teď nevím jestli z třešní nemělo být víno a pálit jabka, mám pocit, že letos všechno ze zahrádky poteče :-D pan: lepší spáče než nespavce ;-), já bych taky radši jezdila míň, ale nechcou kvůli mě stěhovat fabriku do ostravy :-D
Profilova fotka
Pand: to máš pravdu!
Profilova fotka
Dobré ranko, já dnes budu konečně jeden den doma ;-) my včera taky měli typický "středeční" 8-) program, začali jsme vyšťouchávat malého na svět, ale očividně je mu to úplně fuk.. :-D čekala jsem, že se jako začne něco dít a krom toho, že spí ještě te´d, to už je normálně vzhůru, tak nic... ]-( já měla tyk včera meloun, třešně i nektarinky..mím teď dost chuť na ovoce, tak valím do sebe... :-)
Profilova fotka
saly: asi budete muset popohánět malého častěji, když na to moc nereaguje, nebo se mu to líbí a říká si, že když bude taková atrakce tak to si ještě chvilku pobude :-D
Profilova fotka
anebo jsou to zas babské pověry... ;-) i když i v porodnici nám to doporučovali... :-) Tak jsem se teď objednala na tu trvalou na řasy, dokonce hned dneska, stojí i s barvením 290Kč, tak jsem zvědavá..hodím info, jestli se něco událo...
Profilova fotka
Ahoj Saly: jo hoď info a foptku ať víme jak to vypadá.
Profilova fotka
Toho šťouchání nebo té trvalé? :-D :-D :-D :-D to podle mě neuvidíš z fotky, už jsem to měla, to máš jako bys měla normálně namalované řasy řasenkou, jen se nemusíš malovat..no a hlavně jsou natočené nahoru..ale ne nějak moc jako mrkací panenka, to ne... :-)
Profilova fotka
jija: no to máš recht s tím spavcem :-D a s tím stěhováním firmy do OV... snažila ses hodně??? :-D :-D :-D ;-) saly: tak šťouchání jo? Už to chceš mít z krku? Já myslela, že chceš přežít do svatby... nebo ta už byla? Nějak se v tom už ztrácím :-N no asi pak bude mít dost vlásků co? hi hi
Profilova fotka
Ahoj Pan: na svatbu jdeme zítra..ale když byla včera ta středa a moje půlka byla zrovna vyjímečně čerstvá doma, tak proč toho nevyužít ;-) ale stejně nic...no představa, že rodím až v půlce července je blbá, to už jsem počítala, že budem drandit s mimi po výletech...nejpozději 1.července by vykouknout mohl... jdu si uvařit maliníkový čaj :-) ;-)
Profilova fotka
Saly: šťouchání ..... to myslíš jak budeš šťouchat k obědu brambory ne? :-D :-D :-D Pand: Saly čeká kluka a ne holku! Klukům jsou vlasy jedno stejně jsou věčně střapatí ;-)
Profilova fotka
saly: já jsem se nějak před půl rokem přestala malovat i na řasenku jsem zapomněla tak bych možná taky uvítala trvalou, akorát že mám tak málo řas a tak krátké že by to asi bylo na nic :-| musím malého víc přemlouvat že už má jít ven :-) pan: no já se snažila, ale když všichni jsou z konce světa a nechce se jim jezdit do Ovy mezi lidi :-D
Profilova fotka
saly: no tak to pak chápu... a nebojíš se? :-N katy: no to je fakt... a nebo bez vlasů :-D jija: no tak to je špatné :-D :-D :-D tak jsem po obídku, cestou jsem se zastavila na výýýbornou zmrzku a pak jsem na trhu koupila třešně :-p

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?