22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
katy: chuťové pohárky jak na co, třeba na čokoládu tam jsou výborné, ale když občas H. vidí co jsem schopná jíst, tak tvrdí, že jsem je musela někde ztratit :-D vasha: tak doufám že jste měly obě voděodolnou řasenku :-D
Profilova fotka
Lun: ok tak až bude příležitost tak si dáte do nosu ju? a běda jak nebudete mít boule za ušima! :-D :-D :-D Jija: až taK? :-N
Profilova fotka
Lun: souhlasím s tebou, Katy bude vařit a my baštit a hodnotit ;-) Jija: já ne, ale mám přece AVON :-D :-D :-D a jí se taky oči nerozmazaly
Profilova fotka
Vasha: Avon mě naštval, zase mi zrušili mou nej rtěnku!
Profilova fotka
Katy: tradice, mi zase růž na tvář :-(
Profilova fotka
katy: oki pisnu... no snad nezapomenu hi hi :-D to budu dělat asi jen zřejmě pro sebe, protože M. nejraději na slano a maso :-N ale mě to neva - zkusím. tak já se teda na tu svíčkovou stavím, tu já tuze rád :-) saly: no třeba by si Katy nasbírala sama ;-) nebo já :-N klidně i zaplatím pokud bude levněji nez na trhu :-D lun: nooo tak to sis pěkně pospinkala.. to je život :-D třeba už cítil že bude horko ;-)
Profilova fotka
Vasha: tak jsou blbí? ]-( Pand: jo přijděte všechny! Já masíčko i nakládám a špikuji ;-) ale domácí knedlík nedělám, to bych vás pak rozmazlila a obzajtovaly byste pak pořád :-D :-D :-D
Profilova fotka
Katy: jo, jsou. My bohužel jedeme podle Německa a co se nelíbí tam, to tady zruší. Ale nikoho už nezajímá, že je o to u nás velký zájem :-( .
Profilova fotka
kat: tak knedlík dovezu,ten já zas domácí dělám :-D Pand: pospinkala moc ne, když jsem od pěti vzhůru, pak už se špatně spí,když nevíš kdy se mladý probudí,tak ho pořád sleduješ a tak. takže jsem dospala možná jen hodinku ;-)
Profilova fotka
katy: no já nemusím moc koření a občas když se mi nic nechce tak sním i instant tak proto :-N vasha: no německo bych zrovna jako mustr pro modu nebrala teda spíš pro nic, kdysi jsem zkoušela nějaké německé jogurty a teda pěkný humus (možná se už ale zlepšili netuším) jinak na tu svíčkovou se hlásím že taky příjdu :-)
Profilova fotka
Vasha: tak to jsem nevěděla, co jo němky ty neví co je in ]-( Lun: ok dojedeš s knedlou :-D můžeš udělat i 2 ten druhý dám na mražák ;-) No Saly až dorazí z bazénu tak se jistě taky přidá a Lin taky nebude trhat partu co? :-D tak my s Mateskem navaříme, napečeme, uklidíme a onkel může dojet ;-) :-D
Profilova fotka
katy: oki tak domluveno... ale abychom nechodily na etapy, znáš to :-D lun: hmm tak to je škoda... jija: za to německé nutely a čokolády mnam mnam :-D tak já se taky hlásím o knedlu :-D :-D :-D když už, tak už.. A saly přijde s borůvkama a třešněma, to si dáme :-N
Článek se načítá
Profilova fotka
holky, jsem tak rozčílená ze služby UPC... to nemá obdoby... v září 2008 mi slíbili slevu ve výši 35% jako náplast za jejich špatné vyúčtování a nabídli mi tuto slevu na rok. Pochopila bych, že to znamená do září 2009. Ovšem jsem se spletla :-N Stěhováním zřejmě došlo k nabourání mé smlouvy a už se s něma dva měsíce dohaduji ohledně vyúčtování a ted mi napsali, že mé reklamaci nemůžou vyhovět pouze mi vyhoví jako že mi dají slevu 35% od června a do 3.6.2010 a to že květen jsem měla bez slev to je asi normální. Tak jsem jim napsala, že jim děkuji za nabídku, ale na svém si trvám, že chyba je na jejich straně... a kdo mi jednou jako zaručí, když mi ted píšou že slevu 35% budu mít do 3.6.2010 a že mi to zase nezruší? Jsou to normálně hajzlové a to se omlouvám... musela jsem se vypovídat. Tak jsem zvědavá co oni na to.. vyloženě se na mě bezdůvodně obohacují a to je trestné !!!
Profilova fotka
Ahoj,tak já mám svíčkovou zrovna dneska v plánu dělat, maso už mám rozmražené, všechno nakoupené,jen čas jaksi není :-| teď jsem dotrajdala z pokecu v Ikea až mě bolí panty u huby... u nás na chatě jsou borůvky už teď ..ne po porodu..asi máme nějaké rychlené :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, hlásím se z domova, už i "večeři" :-D Pand: jsou to hajzli furt vše zvyšují, nám chtěli taky naúčtovat měsíc navíc jak jsm ejim to vypovídali, ale měli snmůlu tak jsme s nimi vyběhla, že se pak už ani nedovolili nic, ze začátku i volali, zda si to nerozmyslím, že mají super nabídky, apod. Saly: zase abyste neměli něco extra, my jsme výše tak zatím nic.
Profilova fotka
saly: nooo tak to by se mě už dneska do toho nechtělo :-D katy: a jak jsi s něma prosím tě vyběhla? Nevím co mám dělat :-( uvažuju silně o výpovědi.
Profilova fotka
No odkazala jsem se na pár § a dali pokoj.
Profilova fotka
jééé tak nemůžeš mi poradit? Zkusila bych to na ně taky... dneska jsem vyzkoušela, že to je jako bezdůvodné obohacení... tak jsem zvědavá... to zase používáme my v práci..
Profilova fotka
Jo není problém jsou to ludry a musí se na ně tvrdě!
Profilova fotka
tak jo, pošleš mi to do mailu nebo kam?
Profilova fotka
nazdárek, taky zdravím z domova. Štěpík se právě krmí, tak mám chviličku :-D. pak se jde uspávat a my si dáme šampíčko:-)
Profilova fotka
Pand: jo do mailu Lun: šampíčko? co je za příležitost? a mylý prd jo? vy tedy jste! Nebo že by nějaká romantika.... =-) až malý usne? Já křoupu třešně skočila jsme si pro ně do Alberta :-)
Profilova fotka
Katy: tak máme jen chuťku,no a při středě bude asi i nějaká romantika,jak to malý zalomí :-D třešnéééé, ty bych si též dala. musím skočit k těm sousedům :-N
Profilova fotka
Lun: středa .... :-. :-x :-N |-| tak já už mám třešně v bříšku a byly úúúúúúúúúúúžasné, zítra na ně vyrazí opět je třeba si dát pořádně do nosa dokud jsou. Musím se zeptat Lucky zda už u nich dozrály
Profilova fotka
lun: no to je život :-D hlavne neusni :-D :-D katy: super diky neprovokuj!!!!! :-D :-D :-D
Profilova fotka
Jejda holky vy mate diskuzi! Se začnu červenat |-|
Profilova fotka
katy: no no no :-D
Profilova fotka
A ne? zvláště u těch co tráví večer s knihou ;-) teď mám hodně dobrou knihu!
Profilova fotka
jakou?
Profilova fotka
Vzpomínaš si na film Přežít jak spadlo v Andách letadlo s ragbisty? tak čtu druhý díl pokračování. A voní mi tu chlebík!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?