22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
katy: no nejedla jsem lepší :-N nekecej, ty bys mi jako něco nasbírala jo? nekecej :-o :-N a kdy je jako sezona? tak na třešně se teda zaměřím... se žahourem? to je zas co? no to je slovník to ti teda povím :-D saly: no tak to jsi připravená, to je fajn... tak hlavně moc nejuchej at se ti termín nezkrátí ;-) tak od tebe taky kyblík boruvek? :-N no já jsem here, ale uz jdu do hajan.. něco jsem doma poklizela ;-)
Profilova fotka
Já jsem čumákovala na ordinaci, moje půlka je na bembajzu, tak tu teď chvíli šňupu :-) Pan: ode mě nečekej :-) já je ani moc nejím natož sbírat..já čekám na maliny,dám si je do mražáku a pak je během roku děláme s cukrem a 31% šlehajdou :-) to je pak dietní bomba :-N
Profilova fotka
saly: jj já to měla taky puštěné a přitom jsem uklízela. no co bys pro mě neudělala :-D ty jsi teda kamarádka.. no počkej... až se vítr obrátí :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
dobré ranko kočandy, zdravím při středě :-|
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vypadá to, že by venku mohlo být krásně :-) Pand: nasbírám 0,7 l možná i trochu více, podle toho jak se nám bude chtít (mluvím v mn. č. P. rád sbírá - ano čteš dobře!) :-) ale na koláč a zobačku ta 0,7 l bohatě stačí a co je žahour? no úžasná věc - teplá omačka, kterou se ty knedlíčky přelévají amňamka jak blázen, možná i lepší než ovocné knedlíky ;-) až budu doma tak připomeň písnu recepis ;-) Saly: ty křečkuješ! Třešně nenabídne, maliny, borůvku pražajde neposkytne .... :-|
Profilova fotka
ahoj holky, katy: jo do FM, protože jsme chtěly jít s kolegyní a ona že se jí nechce do Ovy, když má tohle u baráku ale jí stejně krev vzít nejde, neteče, prý má úzké žíly jé borůvky bych si taky dala, ani mi je nemusíte sbírat, spíš mě nasměrujte někam, kde rostou, H. by je hrozně chtěl a my nikdy nejezdili sbírat, takže v nejhorším to vidím na trhy :-N saly: Ty máš teda ale ještě akcí do porodu, fakt jsi akční :-)
Profilova fotka
Pand: no měly by růst co chvíli jsme v horách tak jsou trochu později, ale o to déle, na sluničku dříve v lese později a na konci prázdnin můžu donést neště ostružiny :-) Jija: no my sbíráme jen u nás na chatě tak leda tam ;-) Vasha: ještě sháníš práci? o něčem bych věděla, je to asistentka a obchoďačka dohromady. tak dej vědět pošlu kontakt pkud by tě to oslovilo a měla bys zájem.
Profilova fotka
Čáu: Katy: já ti připomenu až budeš týden před porodem a někdo poprosí posbírat skleničku borůvek.. :-D Blázníš???? :-D vždy´t se neohnu ani botu zavázat, včera jsem si musela už od mamky napůjčovat cukle :-p natož se ohýbat pro borůvky, které ani nemusím... ;-) Ostružiny taky nemusím, mi nějak nechutná to tmavé ovoce..černý rybíz, ostružiny a tak... :-S já jdu jen pozdravit a mizíme na poslední plavko..a pak na obídek s kámoškou do IKEA, tak se objevím až odpoledne.ahoooj :-)
Profilova fotka
Saly: ahojky a užij si plavčo :-)
Profilova fotka
saly: užij si plavání tak to já ostružiny ráda, babička nějaké zasadila na chatě, ale jsou děsně ostré a děsně vysoké :-S katy: když vy máte chatu docela z ruky, ale třeba tak nakonec dopadnu že pojedu k vám :-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak dneska si Štěpík pospal do 9. sice si vstanul v pět na jídlo,ale pak s malými pauzami an dudlíka napití čaje spal až tak dlouho. jsem nechápala :-N . no jeden den z mála :-D Tak borůvky já taky můžu,ňam. jak jezdí taťka do lesa ke včelám,tak vždycky jezdím s ním a něco málo si nasbírám a pak dělám kynuté knedlíky a buchty. se každý olizuje. A Saly má pravdu, před porodem máš problém si zavázat tkaničku u bot. a já zimní boty všechny na zavazování :-D ,to byl boj každý den :-D
Profilova fotka
ahojky mladé paní!!!! Omlouvám se, že vás tak zanedbávám, ale nestíhám.
Článek se načítá
Profilova fotka
Jija: určo to máš o pár km blíže než my z centra :-D je to kolem 60-70 km, zase budeš na čerstvém luftu v réměř panenské přírodě, ale pospěš, Slováci ji dávají pořádně zabrat :-( ;-( Lun: až budou borůvky, saly už bude míz dávno po porodu ;-) Vasha: co že máš tak napilno?
Profilova fotka
katy: to je fakt, uvidíme jak na tom budem s časem, ale když tak jedem v červenci ke kamarádce do Jičína, tak třeba něco nasbíráme tam :-) lun: ahoj, třeba bude mít podobných dní štěpánek víc :-) vasha: ahoj, kde lítáš? po pohovorech nebo už se něco vyskytlo?
Profilova fotka
Jija: když tak se domluvíme nebo vás nasměruji kam vyrazit ;-)
Profilova fotka
jija: Byla jsem zatím jen na 2 pohovorech, v jedno jsem nepostoupila do dalšího kola a druhý jsem ukončila sama, protože se z pracovníka na přepážce vyklubal prodejce pojistek a to já dělat nebudu. Jinak jsem ještě sháněla věci na svatbu (v sobotu se mi vdávala nejlepší kamarádka). Podvazek, svatební skleničky, šaty pro sebe atd.
Profilova fotka
vasha: a kde to měli a jaké to bylo? máš nějaké fotky?
Profilova fotka
Měli to na Slezské radnici a pak ve Slunečnici. Fotky mám, ale nechci je tu dávat, dokud si je tady nedá sama. Svatba byla úžasná, nevěsta nádherná, i slzička ukápla a nejen jedna :-D :-D :-D . Večer tam měli samé srandy, přišla i "cigánka" s dítětem za ženichem :-D
Profilova fotka
Kat: no to máš vlastně pravdu:-) Jija: nooo, já myslím,že jich moc nebude, to byla vyjímka,kterou opakuje jednou za měsíc:-D. Vasha: no ahoooooooooooooj,že se taky ukážeš:-).
Profilova fotka
ve Slunečnici to teďka mívá dost lidí. od švagrové dcera byla minulý týden taky tam na svatbě své sestřence a říkala,že jsme měli lepší svíčkovou :-D
Profilova fotka
Lun: Ta Slunečnice je fakt super, taky jsem slyšela, že je tam teď jedna akce za druhou. Příští sobotu tam má svatbu známá od švagrové ;-) , a svíčkovou jste mít lepší nemohli ]-( , protože pan Škoda vaří výborně!!!
Profilova fotka
tak jak mi to řekla,tak říkám vám :-D
Profilova fotka
my kuchaře měli taky výborného ;-)
Profilova fotka
lun, vasha: samozřejmě že nejlepší svíčková byla to co jste měly zrovna vy a jinak se nehádejte nebo budu říkat, že nejlepší je ta co jsme měli my :-D katy: tak jo, když už bude H. chtít borůvky moc tak se necháme nasměrovat ;-)
Profilova fotka
Jija: my se nehádáme:-D. já jen že mi to říkala od švagrovky dcera ;-)
Profilova fotka
To byla sranda, my jsme totiž žádnou svíčkovou neměli :-D :-D :-D
Profilova fotka
lun: já vím ;-) já bych asi nepoznala rozdíl mezi jednou svíčkovou a druhou, jsem špatná kuchařka :-D
Profilova fotka
Holky nej svíčkovou dělám já tak se stavte :-D Jijo: ale chuťové pohárky m´áš v pořádku ne? tak bys poznala která ti více šmakuje a že ji neumíš neřeš, časem se naučíš, já sice umím a dobrou ale dělám max. 1-2 x ročně Vasha: komu ukápla slze tobě nebo nevěstě nebo někomu jinému? tak pošli nějaké na můj soukr. díky
Profilova fotka
Katy: oběma, když jsem jí přála, tak jsme bulely jak želvy :-D :-D :-D
Profilova fotka
Vasha: :-D :-D :-D Kat: tak na tvou svíčkovou se někdy všechyn pozveme :-p :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?