20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
Profilova fotka
Jé, Mil. To jsem ráda, že nebudeme mít rozježděnou svatbičku sami:) Přítel je od Olo´mouce, já ze Svitav, obřad je v Lanškrouně, ...... budou na svatbě příbuzní od Pardubic po Třinec:) Jinak já bydlím v bytě, takže k nám jdou jen rodiče, babičky, dědové a sourozenci. Zbytek nabereme cestou:)
Profilova fotka
No a my máme obřad už v 10 hodin a ještě před obřadem se máme fotit :-)
Profilova fotka
alespoň budete mít obřad (pro mě největší strach) dřív za sebou:)
Profilova fotka
Jo, jo, je to stresík :-) Říkala jsem si, jak máme všechno vymyšlený a zařízený a jak se začínají řešit detaily, objevuje se čím dál víc komplikací :-) Ale u tebe, Kaspi, nemám obavy. Z Tebe a Tvého Míši mám pocit úžasný lásky a pohody a ono se to všechno nějak vyvrbí, uvidíš :-) Obřad je okamžik, ze kterýho máš teď obavy, ale potom na něj budete celý život vzpomínat!
Profilova fotka
já se bojím, že to neustojím :-( My se na to hrozně moc těšíme, že se staneme manželi, ale mám strach, že ze sebe ten slib ani nevykoktám:) Moje mamča je děsnej nervák, všechno chce mít dokonalý, ..... a už nám to začíná lézt na nervy - snažíme se jí vysvětlit, že radši s chybičkama a v klidu než bez chyby a aby jsme byli všichni protivní :-D Neboj, bude to nádherný den, pro mě, pro Tebe, pro holky v této diskusi, ...... už se těším, až si budeme sdělovat zážitky, ..... Viděla jsem počasí - máme mít 28 a jasno - to je zase až moc:)
Profilova fotka
Teda, Ty rosničko, to jsi mě překvapila s takovým vedrem :-) Je pravda, že při civilním obřadu se po nás kromě ANO nic nechce, kdežto odříkat slib není žádná legrace. Že jste nanervy z mamči se teda nedivím, taky bych to radši trošku zvolnila, než se z toho nervovat. Tak se držte!
Profilova fotka
jo, to se už těch pár dní vydrží ;-) Jedete někam na svatební cestu? Já tady furt motám jmenovky - už mám ruce celý zamotaný :-o
Profilova fotka
Na svatební cestu asi pojedem někde tady po republice do hor do nějakýho penzionku, kam budeme moct vzít i naši pesinku. A pak asi v září někam dovču. K moři asi spíš ne, beru léky, kvůli kterým moc nesmím na sluníčko (a kvůli kterým padlo i to plánovaný solárko před svatbou), asi na nějakou poznávací (Paříž nebo tak). A co vy?
Profilova fotka
Aha. My jsme chtěli projet Toskánsko, a pak dojet do Kalábrie - byli jsme tam předloni a moc se nám tam líbilo. chtěli jsme jet bez nějakých rezervací, ,.... naskytla se nám ale super možnost jet na 10 nocí na poloostrov gargáno (taky itálie), tak pojedeme to toskánsko a pak dojedeme do gargána. máme to od 7.7., ale vyjedeme už v pátek nebo jak to vychází:) po Čechách jsou krásný dovolený! Vezmete pesanku:) a budete si užívat manželské začátky:)
Profilova fotka
Tak to budete mít krásnou dovču! Nám tu teď řve pod okny ožrala, už asi půl hodiny, ale je tak vtipnej, že jsem si chvilkama málem cvrkla a smála se nahlas :-) A přišlo nám poštou první přáníčko pro novomanžele, tak jsme samozřejmě nevydrželi a otevřeli (snad to neva :-) ) a rovnou teda otevřeli i to, který jsme dostali o víkendu při rozvážení koláčků od tety a strejdy :-)
Profilova fotka
my jsme měli o víkendu tu akci s kamarádama a taky jsme už dostali přáníčko:) povedli se koláčky? nás to čeká teď v sobotu:) a taky jsem v neděli slyšela něco pěknýho - poprvé..............Míšova mamča něco řešila s nějakou paní po telefonu...............něco o červenci ........ a řekla .....syn s manželkou.......:) úplně mě to dostalo :-)
Profilova fotka
My jsme koláčky nepekli, ale objednávali. Bohužel nám vzhledem ke vzdálenosti a časové zaneprázdněnosti nic jiného nezbylo. Rozváželi jsme jen pro "mou" část rodiny a přátel (a Honzík bral do práce) a měli úspěch jak chuťově, tak i úorava košíčků. Ta věta je opravdu krásná!
Článek se načítá
Profilova fotka
za chvíli se nám splní holčičí sen:) jsou to sice nervy, ale o svatebním dni sní každá holka! A pak už se budeme těšit na mimi :)
Jéžiš nestrašte s dětma... každý se ptá kdy už teda budeme plánovat když se berem... To musí být jako sňatek důvodem k dítěti??? My teda děti zatím vůbec nechceme... sestra mám malou 3 roky a to je antikoncepce jak blázen.. Hele y vy už rozvážíte koláčky jo? My teda až 14.6.... Jo a jak se každá holka těší na svatbu tak se taky těší na záplavu kytek... No a mě vůbec nedošlo že když hned v neděli jedeme na svatební cestu (aby ten pocit nevyprchal) tak s kytek nebudu mít nic. Strašně to letí nedávno tolik času a ted :-S :-) Do toho jsme se tento víkend stěhovali tak jsem na to aspoň nemyslela, nicméně mám stále pocit, že jsem na něco zapoměla a že bych měla začít něco dělat (přesto že mám asi vše) :-)
Profilova fotka
My dětma nestrašíme, my se na ně těšíme :-) Nicméně je fakt, že se mě všichni ptali, jestli jsem těhotná. Ale v dobrým, protože o miminku básním už dlouho, ne takovým tím vysíracím způsobem, co sre tu řeší v jiných diskuzích :-) Rozesmála mě kamarádka, když jsem jí psala, že přijedu s koláčkama, když se ptala "a vdáváš se z lásky, nebo musíš"? :-) Dneska už se snad nikdo vdávat nemusí, i kdyby čekal dvojčata :-) Ale i když mě to v první chvíli trochu nadzvedlo (jak jsem naočkovaná odsud :-) ) tak ani ona to nemyslela špatně, jen to blbě napsala :-) Koláčky je u nás zvykem rozvážet 2 týdny před svatbou, ale vzhledem k časovým možnostem jsme je radši rozvezli o týden dřív. A na záplavu kytek se teda na rozdíl od Nikli netěším. Kytky mám moc ráda, ale vůbec mi nedošlo, že bych na svatbě nějaký měla dostávat (teda kromě té mojí :-) ). Přijde mi to zbytečný. Nikdo o tom nemluvil, ani jsem to teď nikde na svatbě neviděla (nebo se jen nepamatuju :-) ), tak to třeba a ni nebude. A žádnou květinovou výzdobu neplánuju.
No tak to je asi kraj od kraje.. U nás je slušnost donést kytku a každý když přeje tak předá kytičku... Pak tu hromadu nese svědkyně .... :-) Ale slyšela už jsem že se to někde vůbec nedělá... To nebudeš mít ani kytičky na stolech?
Profilova fotka
Nebudu :-) Kytky budeme mít bordó kaly, takže bych se asi nedoplatila. Ale to není ten důvod. Dávat kytky na stoly mě ani nenapadlo. Přijde mi to zbytečný, akorát to zabere místo a ani se mi to nějak extra (k tomu jak to máme vymyšlený my) nelíbí. Budeme mít stoly hezky nazdobené vlizelínem atd. (aspoň doufám :-) ) a k tomu ještě kytky, to už by bylo přeplácaný.
aha... tak pak nafotíme a pokoukáme jak jsme to měly :-) Jo hele potřebuju poradit s proslovem.... kdo vám ho říká? Mě nikdo nechce když tak si ho mám prý napsat :-)
Profilova fotka
No nám asi můj svědek, brácha. Tvoji svatebčani jsou teda pěkný vikuci :-)
Jo vůbec mi to nedělají jednoduché :-(
Profilova fotka
ahoj holky, my kolačky takhle předem nerozdáváme, ani mě to nenapadlo a nikdo mi tuto "tradici" doma napřipomínal. Každý dostane výslužku až po :-) Jinak obřad máme až na 14 hodin a na přijezd to máme taky složitější, přítelovi příbuzní jsou od Znojma, já bydlím v Praze a moji příbuzní kousek od Kyjova a místo svatby je tak na půl hodiny cesty od rodičů.
Profilova fotka
tady se rozdávají koláčky s oznámením, vzhledem k tomu, že napečeno bude až v pondělí 15.6. někdy k večeru, v úterý po práci lítáme po Turnově a širokém okolí a rozvážíme a rozvážíme, obojí rodiče taktéž ( a to musím ještě do Jablonce na zkoušku šatů). kytice jsme zařizovali včera, o výzdobu na stůl se nám postarají v restauraci, paní dělá květinovo - ovocné misky, na fotečkách jsou moc pěkné, snad se ji povedou i pro nás :-) svatební cestu teprve řešíme, nejspíš to bude týden v chatce na Kristýně, je tam prima koupání :-) . I když, hned na začátku července jedeme na vícedenní závody, lépe řečeno - já si pět dní "poblbnu" na kole, a novomanžel, absolutní nesportovec, mi bude fandit (přeci nebude sám doma, že). Kdo nás zná, má z naší první posvatební dovolené legraci :-D , nedivím se jim.
Ahojda holčiny, my to máme úplně jinak. Až si z toho připadám, že nemáme nic podle tradice. Pečeme ale týden před svatbou. Žádné koláčky nerozvážíme...myslím si, že u nás v kraji to ani nikdo nedělá ale opravdu nevím. Výslužky také dělat nebudeme. S ohlasy rodiny prý máme šetřit :-D . Máme svatbu cca 56 lidí a to bych se asi ubalíčkovala. Jen máme objednaný dort do práce pro kolegy. V neděli moji rodiče ještě dělají velké frilování pro příbuzné, kde se sejdeme u našich na zahradě a popvídáme a popijeme. Proslov u nás chce mít snad každý. Bude ho mít z mojí strany taťulda a od přítele svědek. Kdo si pak bude chtít něco říct, ať řekne. Myslím si, že to bude sranda :-D Svatební cestu jsme moc neplánovali, protože jsme si mysleli, že nám na to nezbydou peníze ale přítelův tatínek přišel a řekl nám, že dostaneme peníze na svatební cestu k moři. Byli jsme z toho oba dva úplně v šoku, protože jsme to nečekali. Bylo to veliké překvapení :-) Jo a včera nám konečně přišly mašle na auta svatebčanů. Jsou úplně dokonalé podle představ a za super peníze.
Profilova fotka
dobré ránko, my jsme taky nechtěli dávat ani výslužky, ale mamča tvrdila, že se musí, že by nás všichni pomluvili, takže nakonec budou. Jinak asi průběh obřadu bude taky možná nezvyklý, u nás doma se nebudou scházet žádní svatebčané, ani si pro mě snoubenec nepřijde, naplánovali jsme to tak, že sraz bude až na obřadním místě, přičemž nevěsta přijede s tatinkem jako poslední a všichni na ni budou čekat a sledovat jak vystupuje z auta...no bude to pro mě hodně stresující, jak budou všichni koukat na moje šaty, účes..takové překvápko pro všechny :-D už se těším, až bude po obřadu, pak už to bude sranda, to už snad zmizím v davu ;-)
To my jsme měli taky takto naplánováno s vyjímkou tou, že by mě ženich viděl až by mě tatínek vedl k "oltáři". Bohužel toto neprošlo u rodiny, protože ti jsou zvyklí na to, že přijede snoubenec pro nevěstu do domu k rodičům. Jsem z vesnice, takže celá vesnice bude civět na mě jak na cvičenou opičku. Budu z toho také nervózní, protože to nemám ráda když tolik lidí na mě civí :-D . Mslím si, že se stejně najdou takový dobráci, že budou mít nějaké připomínky ale s tím musím počítat, protože nikdy se nikomu nezavděčíš:-). Já už se tak těším až to přijde...bude to krása i když z toho člověk bude mít nervy...je to významný den a já si ho nenechám nikým zkazit. V davu asi nezmizíme...pořád budeme v den D středem pozornosti. Kolik vy budete mít lidí?
Profilova fotka
katruska: nás bude celkem 65 až 70, dneska to máme za 15 dní!! ani nevím, jestli mám za tu cifru dát jupííí nebo vyděšený výraz :-D Dneska si na poště vyzvednu spodní prádylko, na to se těším :-)
Profilova fotka
Holky, co zmýšlite udělat s vlasy? Máte nakoupeny nějaké korunky nebo jiné ozdoby? Já pořád váhám, od té doby, jsem jsem měla první zkoušku, na jejíž základě jsem zrušila objednanou kadeřnici, tak pořád nevím. Kdybych měla dlouhé vlasy, tak je nechám rozpuštěné, ale mám je cca po ramena, takže se nehodí na žádný složitý účes a ani na rozpuštění :-|
Ahojky, já taky nemám moc dlouhý vlasy, ale budu mít takovej "půldrdol" a pod ním rozpuštěný vlasy. A v tom drdůlku štrasovou čelenku. Víc ozdob asi mít nebudu (kromě závoje), abych nebyla jak od kolotočů. :-)) Mimochodem, díky za připomenutí, že už je to jen 15 dní. Se začínám docela nervovat. :-)
Profilova fotka
Ahoj Lenule: ja tu čelenku podcenila a nekoupila, protože ji mají téměř všechny nevěsty, ale teď zjišťuju, že to byla asi chyba, protoža ta čelenka udělá spousu parády
Ahoj Azeretko, já jsem ze začátku taky chtěla bejt "jiná" než ostatní, ale nakonec ze mě asi bude úplně "tuctová" nevěsta a vůbec mi to nevadí. :-D Ta čelenka je opravdu dobrá věc a vypadá ve vlasech moc hezky (mrkni do mýho alba, přidala jsem tam fotku mojí čelenky). Myslím, že máš ještě dost času si nějakou objednat přes internet. Většinou to pošlou za pár dní.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?