20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
oleandr-všechno v hlavě ještě nemám,ale nějakou představu ano....zítra jdu na martiku,zajistit termín a místo...já si taky moc neumím představit,kolik toho nakoupit na tu párty za pití..ty už máš nějakou představu??Přemýšlela jsem o tom dárečku pro svatebčany,a asi se na to vykašlu,at jsou rádi,že je pozvu... :-D :-D Včera jsem konečně přimněla snoubence k hovoru o přípravách :-N ..on si pořád myslí,že je ještě brzo ,těžko mu vysvětluji,že není :-D
Ahoj Milado!Kdepak jsi sehnala botičky??Já se již po nich dívala,a nic... :-(
Profilova fotka
Ahojky všichni, přidávám se k červnovým nevěstám. S přítelem si své ano řekneme také 20.6. ve 12 hodin. Chvilku to trvalo než jsem se sem pročetla, ale už jsem tady. :-) Musím říct, že už toho máte poměrně dost, mám co dohánět. Pořád plánujeme, ale já jsem strašně nerozhodná. Chtěla jsem se zeptat, jakou částku plánujete na hostinu? Vůbec se v tom neorientuji a dáváme dohromady alespoň zhruba rozpočet. :-|
Profilova fotka
Ahojky také se k Vám hlásím svatba bude 20.6.09 ve 13:00!
Profilova fotka
Ahojky holky! Botičky jsem koupila u Daichmana. Já to ale měla docela jednoduchý, sháněla jsem jen jednoduchý mokasíny (balerínky), protože nemůžu mít podpatky. Moc se mi líbí botičky na podpatku co má spousta holek v albech. Ještě před pár rokama jsem bez podpatků nedala ani ránu, ale mám bolavý kloub u palce na noze, takže podpatky mi nehrozí :-( Takže jsem si koupila úplně jednoduchý bílý balerínky s jemnou mašličkou a děrováním.
lucen - ja vubec nemam zadnou predstavu a ani jsem to nijak nepocitala, takze zatim chodim a sonduju a vyptavam se, kolik ceho. A mas pravdu, taky vyckavam na nejake ty akce :-D milada - taky davam prednost jednoduchym balerinkam, budu v tom cely den a jeste tancit, tak at ulevim nozickam, podpadky nosim v praci a to mi staci :-D
Profilova fotka
Ahoj holky! Já o víkendu prostě nestíhám :-N Milado: Přesně vím, o jakých bolavých nohách mluvíš! Taky jsem chtěla nějaké bez podpadku - jednak se mi líbí, jednak jsou pohodlnější a pak taky přítel je větší jen asi o 8cm - nakonec mám ale šaty, který vyžadují podpatek a ne zrovna nejmenší :-(
Profilova fotka
Ahoj holky. Já jsem botičky teda ještě nesháněla, ale podpatek chci malý, tak 3 cm, čistě symbolický. Od vysokých mě bolí záda a navíc přítel není o moc vyšší než já. Já teda za půjčení šatů dám 8200 Kč. První jsem se tomu strašně bránila a prolezla 7 salonů, jak jsem usilovně sháněla levnější, ale nakonec jsem si řekla že projednou... Budu muset ušetřit jinde.
Profilova fotka
No já budu bez podpatků vedle ženicha jak trpaslík, protože já jsem celkem mrňavá (164 cm) a přítel je hodně vysoký (192 cm), tak jsem mu říkala, jestli ještě nechce cilindr, to bych vedle něho byla jak lilipután :-) Jinak na šatičky já měla štěstí... nejdřív šla jsem do vyhlášeného salonu v Brně (Damborská), kde mi nejdřív zkoušely troje šaty z nejnovější kolekce za 9.000 Kč. No a pak se zmínily, že tam mají jedny podobné šaty, jen ze starší kolekce, tak jsem si je zkusila... padly úplně perfektně, nejlíp ze všech a půjčení stojí polovinu, takže i s půjčením dlouhého závoje to vyjde na 5000Kč, což si myslím, že je paráda (teda v porovnáním k ostatním cenám, jinak za půjčení hrůza :-) )
Kasparci - ja taky nebyla o vikendu poradne doma, jen jsem v rychlosti mrkla, co nam pribylo do tematu :-p S tema botickama cekam az na jaro, kdy v obchodech bude vetsi vyber, jen tak jsem se tam zbezne mrkla a zatim nic, myslim nejaky extra vyber. vcelaranka - myslim, ze ta cena ujde, kdyz si vezmes, ze je to jednou za zivot, tak proc ne. Kdyz si ale vezmu kolik vyjde oblek pro pritele a moje saty, tak je to neskutecny rozdil. milada - ta cena je vazne super a navic jak jsem cetla v tom mas i zavoj. ;-) Chtela jsem se zeptat, co za darky budete davat rodicum?
vecelaranka - mrkla jsem do tveho alba a videla jsem, ze tam mas 3 partpvy dort, uvazuji taky nad nim, ale rikam si, ze kdyz bude postaveny pred nami na stoje, tak aby bylo na nas videt pres nej. Jak to budete mit vy?
Profilova fotka
Oleandr: Konkrétně tento dort měla kámoška. No a před hlavní tabulí, kterou měli do U, měli ještě stolek, na kterém ten dort stál. Takže nezavazel. Ale tento na "nožičkách" je fakt dost vysoký. Když je bez nožiček, tak to ani tak nepřijde. No a jde přece šupnout třeba trošku doleva. Např. mezi ženicha a tchýji. Stejně se někam musí ještě vrazit kytka nevěsty.
Článek se načítá
No to je fakt, teda tam toho bude :-D Me se prave ze tento dort libi, tak uvidime co na to bude rikat jeste zenich, jakou ma predstavu. Jen co s tema dortama potom budeme delat, no budeme to muset vetsinu porozdavat. :-D To bude kazdy nadseny, jak bude prejezeny zakusku a jeste mu budeme cpat dort. :-D
Profilova fotka
No my jsme se třeba domluvili, že nebudeme dávat dorty maminkám. Moje je totiž diabetička, tak by to bylo blbé. A zase péct dort extra jen pro ni, to asi taky nee. Myslím, že stačí jeden, třeba patroví, který se rozkrájí po obědě ke kávě. Určitě by se mi pak nechtělo ještě rozdělovat večer dorty. Kámoška je třeba krájeli až druhý den, ale zase je museli rozvážet.
Profilova fotka
Tak my máme takovou představu s dortama - jeden větší bílý na rozkrájení. A pak 4 takové menší (dva - jen piškot s ovocem a rosolem, dva - takové ty ovocné-jogurtové). A rodičům jako poděkování nechceme dávat dort "Děkuji za syna/za dceru" - máme jiný plán - chceme udělat alba - od mala až po teď - a na poslední stránce zůstane volno na svatební. Ale asi jim to dáme tak v pátek - určitě se nechceme dojímat v sobotu před obřadem :)
Tak my dort krajet nebudeme, to by musel byt extra velky tak pro 80 - 90 lidi, neli vice. :-D :-D Co jsme tak hovorili s doricemi, tak od nich vyplynulo, ze budou dorty, potomci, co se vdavali a zenili pred nami, taktez davali dorty, tak budeme pokracovat ve slepejich :-D Co jsem tak zaslechla, tak svedkove se taky chystaji nam privest dorty, takze se to porozdava a pokraji sourozencum, urcite nemame v planu zasobovat celou rodinu. Kdybych vedela, ze rodice budou mit cas a sednou si k tomu albu, tak to zni jako skvely napad, ale vim, ze se do toho podivaji jednou a schova se to do skrine. Takze u nas dorty vedou. Proste klasika a tradice. Ale je super, ze tady clovek zjisti, ze to jde i jinak, zatim jsem se nesetkala, ze by vsichni svatbu slavili stejne, coz clovek muze alespon cerpat napady. :-D :-D
Oprava: doricemi, myslela jsem rodicemi :-)
Profilova fotka
Jasně, je spousta možností! A my to máme ještě víc pestré-já jsem ze Svitav a můj Michal od Olomouce - nějakých 80 km a opravdu můžeme říct-"jiný kraj, jiný mrav" :-D A na svatbě bude rodina od Přelouče až po Třinec-máme široký záběr:) Nás na svatbě bude cca 56-dort by taky nestačil-ale když si vzpomenu na svatby, kde jsem byla-jde spíš o ten samotný akt krájení dortu-nikdo, až na pár výjímek, dort nechce ;-)
Jenze mi zase prijde skoda krajet dort, kdyz ho pote nikdo nechce. U nas ani u pritelovi rodiny to neni praveze vubec tradice krajet dort. kasparci - uz mas zjistene kolik balicku stuhy ti vyjde na auta?
Profilova fotka
ne:)
Profilova fotka
abych řekla pravdu, ani nevím, jak to udělat. Většina aut přijede asi rovnou ke kostelu, takže nevím, jestli tam mám někoho zaúkolovat, ať je tam ozdobí.......... já nevím, jak to bude :-| Ale my to máme docela dobrý-v říjnu se bude ženit brácha, takže žádný zbytky určitě nevyhodíme ;-)
Profilova fotka
Ale jinak jsem si říkala, že vezmu provázek a zbusím to na jednom autě naměřit-ale ještě jsem se k tomu nedostala:)
To spis asi nekoho zaukoluj, jestli by to nemohl nazdobit. Asi je blbe, aby jsi to kazdy nazdobil sam. Tak jeste ze u zenicha to nazdobi a tady u nas taky nekoho zaukoluju. Bracha to ma vychytane, ty mu to pomeris a on uz nemusi nic merit :-D Asi to budu muset tay tak udelat, holt to pomerit a pak to jen vypocitat nez to hazet od oka. To by bylo asi dost blby.
Profilova fotka
A jak se těšíš?
Slává!!Dnes jsem zajistila místo a termín konání svatby!!V noci jsem nemohla ani spát...jsem asi vážně magor... :-D :-D ...S tím provázkem na měření ,to je dobrý nápad....Nevíte někdo,jak se ozdobí kočár s konmi??? :-)
No ja se tesim, to vis princeznocske satecky, cely den stredem pozornosti... A jak ty se tesis? Doufam, ze nam vyjde hezke pocasi, aby ty fotky byly taky super. ;-)
Oleandr-loni bylo v červnu moc hezky,ale předloni,nic moc...radši jsem to zajistila ještě na radnici,kdyby něco.. 8-)
Profilova fotka
Dani, tak to blahopřeji ;-) ! jinak jak se zdobí kočár fakt nevím, ale hledj v albech-určitě jsem jich tu několik viděla! Já se těším, ale budou to nervy! Co se týká počasí, tak myslím, že náš termín je hodně velká pravděpodobnost, že bude pěkně. Možná si budeme říkat, aby nebylo takový vedro ;-)
kaspacrci-minulý týden jsem tak hledala,až mně rozbolela hlava...mám popsanej skoro sešit s nápadama... ;-) jak opisuju.... :-N ....a jinak se tak těšim,až mi je někdy špatně... :-D :-D
dani - zkus na kone taky provazek :-D :-D Jinak gratuluji k terminu a mistu. K tomu pocasi, abychom si pak nepsaly, jak se nam roztekaji zakusky 8-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?