20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
milada - jinak jsem se docetla, ze brumdinka bude asi odkladat svatbu o rok, takze se mame na co tesit..... :-D
No prave, ze i tady jsem cetla tema o Tunisku a moc lidi s nim nebylo spokojeno, proto jsme i vice mene prehodnotili cil cesty. Ale neboj, my to tez vubec neresime, svatba je prednejsi a svatebni cesta prijde na radu az po te svatbe. :-)
Profilova fotka
Kdy rozesílat oznámení sama nevím. Nejradši bych je rozeslala hned :-) U nás se to dělá tak měsíc až dva před svatbou. a to jen těm lidem, co se jim nedávají koláčky. těm, co se vozí koláčky (dva až tři týdny před svatbou) se oznámení dává s těmi koláčky. A některým známým budeme oznámení posílat jen mailem (stejně jako těm poštou asi měsíc až dva před svatbou).
Profilova fotka
Oli: :-D
Profilova fotka
upřímě by mě zajímalo, jak dlouho už ji odkládá - podle toho jak je chytrý bych řekla, že svatbu už ten nějaký rok chystá:) Mil: povídej, přeháněj...jak bylo u pana Kouřila?
I my to tak mame, tem co jdou na svatbu to predame osobne 3 tydny nebo 14 dni pred svatbou, ale nebyla jsem si jista, kdy to tak rozeslat kamaradkam a znamym postou nebo emailem. nejhorsi je, ze kdyby to nebylo takove blbe, ze bych to rozeslala uz ted.... :-D
kasparci tak uz jsi s nami? Tos vitej mezi nas... :-D :-D
Profilova fotka
U nás se to s oznámením dělá stejně jako u Vás. N Hané se však koláčky nedávají a tudíž se oznámení posílá všem. Takže spatleme naše zvyky dohromady a Míšovým příbuzným pošleme oznámení poštou dřív a pak už jim jen dovezeme koláčky - asi:)
Holky a co mate vubec jako svatebni obed? Klasika nebo neco jineho? U nas jako vzdy klasika - predkrm - vymyslime jaky ,slepici polevka a svickova - po te bych se mohla utlouci... :-D
Profilova fotka
Dík ;-) jen ještě za chvíli odskočím obalit jedno cukroví v cukru :)
U nas se treba kolacky nedavaji :-( jen to oznameni a pozvanka ke stolu
Pochlub se ty peces? A co svica u vas kasparci a svatebni obed?
Článek se načítá
Profilova fotka
No nejdřív mě trochu naštval :-) Byli jsme tam o 20 minut dřív a měl tam nějaké lidi, tak nás dovnitř nevzal. Že prý máme přijít za 5-10 minut. Tak jsme čekali v autě 20 minut a šli tam rovnou v čas objednání. Znova nás nepustil, ještě tam ty lidi měl! Já byla naprdlá a držkovala jsem, protože zrovna dneska mi není dobře a mám zimnici a venku byla dost kosa, že nás aspoň nevzal dovnitř (pak jsem uznala, že nebylo kam). Čekali jsme dalších cca 10 minut až čtvrt hodiny. Ale brzo mě to přešlo. Prstýnky jsem vybrali skoro hned, už jsme měli představu. Měli jsem nějaké vlastní zlato (sice žluté, ale to nevadilo), tak budeme platit jen cca 6.000,- Jsme spokojení, u něho skutečně věřím v kvalitu. Máme mu volat za 2 měsíce.
Profilova fotka
já ani Michal se po svíčkové právě neutlučeme:) takže selský talíř - 3 druhy knedlíka, 2 druhy zelí, uzený, vepřový a kousek klobásky
Profilova fotka
A jaký jste vybrali, jestli můžu být zvědavá? Peču, no. Zítra má ta moje mamča narozky - zítra to oslavíme v kruhu rodinném a v sobotu nás bude 40 - taková malá generálka na červen ;-)
Vidim, ze ta chripka a nachlazeni koluje po vsech :-( , ale hlavne ze jste dobre poridili a vyridili :-) kapsarci - mnam, mnam :-)
Profilova fotka
ol: :-D
Profilova fotka
My budeme mít klasiku, šunkovou rolku s křenem a svíčkovou :-) Co loučení se svobodou (svíca) ještě nevím. Původně jsme řekli že ne. Že děláme malou svatbu právě abysme ušetřili (i když i tak to bude majlant :-D ) a teď Honza přišel s tím, že by ji udělal. Musím běžet, Honza se mi směje, že jsem závislák :-D Zatím pa pa, holky
kasparci - at se vam tedy ta oslava vydari... ;-)
Teda ze bychom dneska dali pauzu? :-(
Profilova fotka
já normálně zjišťuju a plně si to uvědomuju, že jsem na těhlech stránkách fakt závislá! Štve mě to, ale jsem ráda, že existují a že jsme se tady tak sešly ;-)
me to holky vykladejte a nekolikrat i za den se musim jit mrknout, zda jste nektera nenapsala, to je snad horsi nez zavislost. Pak si rikam, ze to snad vypada, ze jen sedim u pocitace a nic jineho nedelam :-D Kolikrat premyslim co budu delat po svatbe, az bude po vsem a nebude co psat ohledne svatby... :-(
kasparci - tak to se tady asi asni moc v nasledujicich dnech nesejdeme ze? Vy mate oslavu a dalsi oslavu a me cekaji nabite dny v praci...
Profilova fotka
tak si budeme psát, co budeme vařit o víkendu, kolik praček jsme za víkend vypraly, ......... :-D
Profilova fotka
Vybrali jsme oblý z bílého zlata s vlnovkou z červeného zlata uprostřed (v katalogu má vlnovku ze žlutého zlata), budu ho mít bez kamínků. Shodli jsme se, i když Honzíkovi se zprvu víc líbil s lemováním z červeného zlata a vnitřkem z bílého zlata. tenhle se mi líbil od začátku a s Honzíkem jsme na něm nakonec shodli. Měl by být i nejmíň náchylný, protože to bílé zlato je lesklé (matné se víc odírá) a ta vlnovka je sice z matného zlata, ale je trochu níž, takže schovaná. A udělá mi půlkovou velikost, aby co nejlépe seděl.
Profilova fotka
Oli, kasparci: Přesně :-D Smál se mi, že se ani nesvleču a už u toho sedím :-) I v práci sem chodím nakukovat :-D
To jsem rada, ze jsme na tom stejne :-D :-D A kdo je tehotny a kdo jezdi s koleckama s maltou.... :-D :-D
Taky jsme se snazili vybrat takove, ktery by byly mene nachylne na nejake poskozeni.
Profilova fotka
mil: nejsem si jistá, ale my asi máme ty se žlutou vlnovkou :-)
Profilova fotka
Souhlas. pan Kouřil sice říkal, že se dají v pohodě opravit, ale i tak bych byla ráda, aby byly co nejvíc odolné

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?