20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
azeretka - my to mame taky tak s tema albama kasparci - aby slyseli vsichni a skutecne z toho neco meli je nutny mikrofon, takze u nas zadne boje nehrozi. Mimochodem, mam pocit, ze prave ted se mi uvolnilo leve ucho (diky ryme jsem jej mela zalehle 6 dni) takze opet slysim.... :-D Jen pro informaci samozrejme :-D :-D
Profilova fotka
Bulení, to je kapitola sama pro sebe. Honza se toho, jak budu bulet já i mamka děsí už teď :-) A právem :-D :-D :-D Když píšete o těch fotkách. Podobně jako plánujete album, my budeme mít svatební nástěnku. bude rozdělená na moji a Honzíkovu polovinu, každý budeme mít své fotky od dětství, se svými blízkými až po dospělost a dole se to bude sbíhat ve společné fotky a svatební oznámení
Profilova fotka
mil: taky pěkný
To je hezky napad, moc chvalim, tak at se vam povede a vsichni jsou nadseni... ;-)
Profilova fotka
ol: důležité je, aby jsme to slyšeli´my, svědci a farář - to stačí :-) no, asi to neprojde, ale zkusit to můžeme:)
Holky me ale porad nedochazi, ze se budu muset rozloucit se svym dosavadnim prijmenim se kterym jsem zila tolik let a ucit se znova se podepisovat...
kasparci - zkus a dej vedet :-D :-D
Profilova fotka
s tím příjmením to bude taky pitomý! Když jsem poprvé viděla, jak se Míša jmenuje, tak mě to dostalo. U něho už mi to nevadí, ale u sebe si budu muset zvyknout :-|
Profilova fotka
taky mi to cizi přijmení přijde hrozně nezvyklé, v práci docela hodně telefonuji s velkou spoustou lidí a vytváříme si, dlouhodobější vztahy pro spolupráci, tak to bude docela nepříjemné představovat se jiným jménem, když tě budou mít uloženou pod starým
souhlas, nejhorsi budou ty telefony a podepisovani v praci, clovek uz ma nauceny ten svuj kliky hak a ted se ucit jiny, tak uvidime.
oleandr-to si to moc dlouho nevydržela!!! :-D :-D ..tak ,co je nového!!!piš..piš.... :-) :-) .....
dani - no a kde jsi byla ty? J tady cekam a cekam..... :-D Ja myslela, ze treba budes mit chvilku a nekolik tech stranek si prectes..... :-D ..... vidim ze asi nic tak to shrnu :-) : probiralo se spodni pradlo, jaky parfem ve svatebni den, dorty, hodne oznameni, co kdo ma a jeste nema a take jine diskuze a jeji clenove, kteri se vyskytuji vsude...... :-D No a ja vcera zarizovala, tak jsem zamluvila hlavni svatebni dort, koupila si spodni pradlo pod saty a koupila si belici zubni pastu a cistim a cistim a objdenala jsem se u kosmeticky na zkousku liceni...... A co ty? ;-)
Článek se načítá
oleandr-já mám ted nějak fofr v práci,tak se sem moc nedostanu... :-S ..ale koukám,že ste toho teda probrali hooodně!!! :-N no,a já...parfém nevím..ale mám toho doma spustu,tak něco nastříkám... :-D :-D ..oznámko stále nemám!! :-S ....prádlo asi né...myslím ten korzet..ono bude asi fakt vedro v něm.... :-o ......jedinej posun je,že jsem konečně sehnala spojení na učnovské středisko,kde prý vyrábí mooc dobré..a hlavně levné dobrutky,tak tam hned zítra ráno jedu,páč to tam maj už dost plný na ten červen... :-N :-N ..a to na samé svatby....asi jsou teda dobří..uvidím..ochutnám... :-D :-D .....a s tou bělící pastou..to jsem moc zvědavá,jak ti to pomuže....určitě písni!!! :-p :-p
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak abych doplnila info: parfém neřeším, moc na to nejsem, když je vedro, spíš jen antiperspirant. Prádlo už mám. Nebo spíš podprdu, tu jsem si kupovala už na zkoušení šatů. Dorty a oznámko ještě nemám:-( Bělící pastu jsem zakoupila v pátek, takovou tu stříbrnou vademecum a jde to znát, zoubky mám bělejší :-D V pátek mi došly od jedné holčiny šaty na dcerku, takže o starost míň. Dani o těch učních jsem taky uvažovala, ale prý na 20.6. už asi nepečou:-(
dani - bud v klidu, az budes mit cas, tak napises, hlavne ze jsi tu :-p Tak drzim palce s im ucnovskym strediskem a pak napis reference a zda meli volno. A neboj s pastou dam vedet, ted jsem tyden nemela kafe,coz taky tem zubum pomaha,jenze vim ze jak budu v praci, tak povali jedno kafe za druhym..... :-D Sama jsem zvedava, vcera jsem ji zkousela a penila mi na zubech..... :-D A s tim parfemem, taky jsem myslela, ze si objednam, ale udelala jsem si seznam c jeste potrebuji zaplatit a budu rada, kdyz mi neco zbyde, takze pouziji jeden z tech co mam doma, nejaky romanticky a vonavy.... vcelaranka - dani tu svatbu presunula na 13.6. Ja zase vcera zakoupila pastu rembrant a zatim nemohu hodnotit po jednom pouziti, ale penila .... :-D
Profilova fotka
Ahoj holky! Přišel náhled! Úplně mě to dostalo - jak jsem byla přesvědčená, že jsme všechno vybrali špatně, tak když jsem to otevřela, tak byly naše jména ........ úplně jsem vyměkla:) Ale nějaké úpravy budou. Hlavně to, že napsali - v kostele Sv. Václava - to velký S ve zkratce sv. vypadá hrozně.
Profilova fotka
ahojky, tak si predstavte, ze hrozné sny o svatbě nemají jen nevěsty :-D Ten můj se dneska probudil s tím, že měl hrozný sen, že nemohl pár minut před svatbou sehnat kytku a pak nemohl najít auto...no hrůza, vypadal po ránu opravdu zděšeně...a je teda fakt, že já se o kytku nestarám, to je ženichova úloha, takže snad to podvědomě nějak vnímá, že toto by měl zařídit sám :-D
Profilova fotka
to velke Sv. se mi taky moc nelíbí, osobně bych to vypsala celé bez zkratky
kasparci - no vidis, ted uz to jen poupravujete a mate to doma, myslim ze to stalo za ty nervy ne? :-D Osobne se mi libi ty male sv. nez to velke S. Ale hlavne ze mate nahled.... ;-) azeretka - to jsem zvedava co se bude zdat memu snoubenci, protoze ten ty kytky ma take na starosti :-D A jsem rada, ze je neco o co se nemusim starat.
Docela by me zajimalo jak se ted citi nevesty ktere maji svatbu 4.4.2009. Holky ja bych byla desne nervozni, ze uz je to za par a navic takove hnusne pocasi. :-|
Profilova fotka
s aprílovým počasím musí počítat, když zvilili tento měsíc, mně by spíš vadila ta zima, ja mám ráda teplíčko, už se moc těším na svatební cestu, ještě se tak pro nějakou konečně rozhodnout a je to.Jak to máte vy se svatebni cestou, chystáte se nekam? na jak dlouho? a jedete hned po svatbě?...u nás to vypadá nejdřív na říjen :-|
Azeretko- my planujemem svatebni cestu, ale rekli sme si ze az v zari, financne se trochu zbrchame z te svatby :-) , zaridime si par nutnych veci a pojedeme. A asi na 8 dni je to idealni, no ale uvidime, plany by byly, rikali jsme si, ze nejaky pekny last minute by se mohl najit. ;-)
Holky a jak to mate s rozluckou se svobodou? Bude nejaka? A budete ji delat dohromady nebo kazdy zvlast? U nas se chysta a mame ji dohromady.
Profilova fotka
svatého Václava se moc nepíše a i tak to máme dost dlouhý - bude to v (z) kostela sv. Václava :-) My a svatební cesta - určitě na začátku července. můj sen byl vždycky letět na svatební cestu do tunisu - to mě ale už pustilo - rozhodně bych tam nejela v červenci:); shodli jsme se na tom, že bychom letěli na Zakhyntos, Korfu, ...něco takového. Před měsícem jsme si ale koupili nový auto, tak jsme změnili plán - aby NAŠE auto bylo s námi, tak chceme jet do Itálie - týden se potulovat Toskánskem, ..... a pak na týden zakotvit v Kalábrii. No, ale kdyby se nám to nekomplikovalo, tak bychom to nebyli my:) Tak Mí šův tata prohlásil, že i kdyby měl jet sám, tak letos jede do Chorvatska - má za sebou za poslední rok hodně (zdravotně), takže mu všichni chceme dopřát, co mu na očích vidíme:) Tak tam pojedeme s nima (hlavně kvůli cestě). Takže asi v červenci pojedeme do Chorvatska a tu Itálii si necháme na srpen. Nebo jestli nenastoupím do školství, tak bychom to nechali až třeba na konec září a rozlučku budeme mít spolu. Ale nebude to asi ani rozlučka - budeme grilovat s kamarádama - s těma, co nebudou na svatbě. plus s bráchama a jejich partnerkama to jsem si zase vyprášila jazyk, že?! :-D
Profilova fotka
Ahojky holky! Oli: Rembrandt pasta je myslím jedna z nejkvalitnějších
milada - diky za doporuceni ;-)
Profilova fotka
My byly dneska vybírat snubní prstýnky. Máme vybráno, objednáno :-) A máme už hotový oznámení! A to jsme je byli objednávat v pondělí! Ještě v pondělí hned po našem odchodu poslali náhled a dneska volali, že oznámení jsou připravená. Honzík tam ale nestihl zajet, takže doma ještě nejsou.
kasparci - tak pokud se vam podari to Toskansko, urcite musis poreferovat, protoze Toskansko se mi moc libi. Jinak my jsme take premysleli nad Tunisem, ale vzhledem k tomu, ze bychom tam jeli az v zari coz uz neni ta sezona a ta pece je i jina, jsme se rozhodli tez pro Recko a to nejaky ten ostrov. Tak uvidime :-)
milada - teda to hledim, takovy servis a ta rychlost, tak to gratuluju, ja uz se na ne tez strasne tresu... Kdy je budete asi tak rozesilat?
Profilova fotka
Holky my byly v Tunisku v září a myslím, že v péči nebyl rozdíl oproti sezoně v plném proudu. Jen animátoři už nefungovali, ale jinak asi stejné. Shodli jsme se ale, že jednou stačilo. Řecko nebo Itálie je, myslím si, lepší volba. my zatím svatební cestu neřešíme. Dost nás vycucne svatba a hlavně chceme řešit vlastní bydlení.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?