20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
dani a toto? je to take z you tube: http://www.youtube.com/watch?v=bDr8Q7...
dani - no urcite tam nedam prani od svych kamaradek, kdo vi co tam vubec napises a taky jestli mi nejake poslou ze? :-D Od kamaradek mi to prijde takove osobni.... :-D A rodina, kde je to vesmes stejne napsane rikani uvnitr blahoprani, to dam k precteni, aby se slyseli. :-D
oleandr-asi jo..já se koukala na tu zelenou..a oni jsou asi v pěti odstínech....a na netu to není tak moc dobře vidět...mám strach,že vyberu špatnej odstín...kokni na svatebni-vyzdoba
vydrz, jdu tam....
nikde jsem nenalezla odkaz na svatebni-vyzdoba, jen svatebni-dekorace? :-(
jéé--a já to hledala snad hodinu a ty to máš u sebe pškně schované.. :-D :-D ..moc díky!!ale zase by to mohla být od kámošek legrace...by si to ošivila... :-p :-p
jinak jsem taktez mela problem vybrat odstin, jeden se mi strasne libil, ale kdyz jsem si predstavila pod tim bily ubrus, tak ta zelenkava uplne zanikla, takze jsem zvolila tmavy odstin (jednak mistnost je tmavsi) a mela jsem taky strach. Hned jak mi to prislo, jsem to rozbalila na bilem ubrusu a jsem spokojena, hodne se to zjemnilo a kdyz na to pujdou platky ruzi a kvetiny a ubrousky je to krasne...
To abych se snad potom zahrabala... :-D Tak ktery ten odkaz to byl?
oleandr-jásem to stratila!!! ]-( ..někam jsem si to napsala... 8-) .až to najdu,písnu. :-N
oleandr-svatebni-dekorace..před tím w a pak cz.. ;-) ;-)
no ja si to myslela, ze to budou dekorace, tam jsem take objednavala. A co chces organzu nebo vlizelin?
Azari: bohužel ,stahovala jsem tady z beremese, takže nemám tušení kdo je dělá. Jsou ale zlatníci, kteří ti udělají cokoli podle obrázku, tak leda tak... Např. pan Kouřil to má na stránkách napsáno a p. Stoch z Ostravy udělá taky cokoli a je moc fajn.. Jo a jsem zase mezi váma, neměla jsem vůbec čas lízt na internet a vypadalo to, že to tak bude až do svatby, ale nejspíše se tu teď už zase budu objevovat... Snad ;-)
Článek se načítá
No a navíc to vypadalo že odložíme svatbu o rok, ale nakonec to asi zůstane u tohohle hezoučkého data
Tak to hezke ze jsi zase mezi nami a ze to tak vsechno dobre dopadlo. A jak jsi pokrocila s pripravami?
dani - zijes nebo ses nekde ztratila? :-D Co ta dekorace?
oleandr-musela jsem se psem... :-D ....a mužeš mi vysvětli rozdíl mezi organzou a vlizelínem?? :-N
organza je pruhledna latka, vlizelin je delany z papiru, snad jsem to dobre rekla. :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, oleandr: myslela jsem, ze na ty vyzdobicky nejsi, mam pocit, ze jsme si psaly, ze je to skoda penez? zmenila jsi nazor nebo jsem si to psala s nekym jinym? :-D
Profilova fotka
cetla jsem, ze jste se bavily o hudbe na pochod, ja bych nemohla mit mendelssohna, vzdy kdyz to slysim, tak se mi vybavi slunce seno, jak Bláža křičela na tom obřadu :-D
azeretka - tak to byl asi nekdo jiny, protoze dekoraci na stul mam uz doma od podzimu. :-D Nebyly to treba mini cokoladky pro svatebcany? Ty mi prijdou jako zbytecnost, jinak nevim.... :-D
Tak my jsme pokročili docela fajn... Zatím máme oba oblečení a prstýnky objednám v pondělí, restaurace bude od našeho dobrého přítele, co zbyde si odkoupí, takže to podstatné máme. Jo a máme ještě zajištěný kostel u nás a jsme domluvení na přípravách, i když bychom ani nemuseli. Jinka koláče asi nebudou, minizákusky možná nějaké z učňovského střediska jestli vůbec, výzdoba bude hodně jednoduchá, takže jsme v pohodě. Akorát oznámení a to hlavní bude ok :-D
Taky nam za chvili zacina priprava na fare. Ted cekame na oznameni ktera jsou v tisku, uvidime co z toho tedy vyleze :-D A tento vikend se budou obe strany domlouvat na placeni a kdo co zaridi.
Profilova fotka
oleandr: jo vidíš, už si vzpomínám, byly to ty minivinka a cokoladky
Profilova fotka
my prstynky jeste nemame :-( jaksi jsme si nenasli vubec cas, nekam zajit...ale jeste zbyvaji tri mesice, tak to neni takovy pruser
Holky, nejedete některá do Atomu?
oleandr-tak rozdíl bych už věděla... :-N ale co,se na co používá????? :-N ..chci to na stul.......myslela jsem dát něco zeleného a na to pomačkat doprostředka bílej tyl..a ten bych použila i na autí..a taky něco na cýzdobu dveří..nějaký věneček omotanej právě tou asi organzou?? nebo tylem??a pak potřebuji tenkou stuhu na kartičky na stul,na dozdobení....v práci to natisknu a pak dozdovím....a ta stuha musí ladit s tou zelenou....ach jooo |-| |-| :-N
Profilova fotka
holky na kolik Vás ta organza vyšla, my máme 70 lidí, takže bych pokryla všechny stoly, tak bych za to dala majlant, navíc se mi vůbec nelíbí ty jednobarevné, co tady všude nabízejí v eshopech, představovala bych si nějaký vzorek na tom, nemáte tip, kde se dá sehnat oragnza se vzorkem??
azeretka - ty organzy s potiskem jsem videla take v e-shopech, chce to je jen vsechny projit plus ty co nejsou uvedeny tady na beremku. Hodne ty e-shopy inzeruji i tady na bazaru, tak se zkus mrknout. Jinak ja jsem si koupila 3 role po 9m tedy dohromady 27 m organzy na stul pro 90 lidi. A vyslo me to 3 * 160kc na 480kc pokud spravne pocitam. dani - muzes pouzit i organzu i vlizelin na ten stul, vlizelin se natahne jen tak, protoze je to papir, ale organzu muzes vselijak pokrcit, protoze je to latka. No tu stuzku koupis kdekoliv v obchodech - galanterii, to neni takovy problem a vyberes si podle barvy, kterou by jsi chtela aby ti ladila k tomu vsemu.
oleandr- já myslela,že tu organzu prodávaj jen po rolích!! :-N ...ten papírovej vlizelín asi bude vypadat moc lacině,ne??..........takže 1 role organzi je 9m?? :-N ...ted přemýšlím,že bych asi použila ten tyl i na ten oblouk a dozdobila to nějakou květinovou girlandou.....a nebo se dá použít i ta organza??..musím se podívat,jak by to bylo finančně nákladné...
Profilova fotka
Oleandr, tak to by bylo skvele, kdyby se to veslo do 500,-...ja jsem to na metry zatim neprepocitavala, od oka mi to prislo moc, ale asi to nebude tak strasne :-) Zkusim jeste pohledat, na nejake potisky jsem uz taky narazila, ale zadny potisl nebyl vhodny :-( A co ozdoba auta, uz mate vymyslenou? Mne by se libila stuha napric kapotou + plus doplnit kvetinami...ale mam strach na kolik to vsechno vyjde :-( ..tyyjo, ja jsem asi hrozny skrt :-|

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?