20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
My jsme taky o DJ uvažovali, ale máme špatnou zkušennost z jedný svatby a navíc nám kapelka přijde taková, no.. víc živá :-D I když je fakt, že je to risk a máme velké obavy, aby to vyšlo. Jenže pořád nevíme od kolika by měli hrát. Oběd nemáme. Obřad je od 15:00. Nevim, jak to může být dlouhý, ale počítám tak do 16:00 i s focením na zámku. Než dojedeme na místo, kde bude raut, tak to bude tak cca 1/2 hodiny. Asi se všichni budou chtít napít a najíst, než se "usaděj"... tak bude minimálně pět. Tak by se mohli pozvat na pátou, ale zase nevim jestli by se neměly číst ještě blahopřání, nebo jestli se nedělá něco jiného. Tak to by bylo lepší, aby hráli až od šesti. Jenže aby se zas hosté nenudili... :-N Fakt nevim. Budu vděčná za každý nápad! Díky! oleandr -) už se taky jara nemůžu dočkat. Ta zima je už moc dlouhá a otravná. :-S kasparci -) mně při hledání kapely pomohlo beremko, protože ve vyhledávači na seznamu mi nicnevyjelo a tak jsem to tady prošla a hledala hlavně svatby, co proběhly v okolí a během hodiny, možná dvou jsem měla 15 kapel. Tak třeba takhle najdeš i DJ. Nebo se zkus podívat na netu na stránky blízkých podníků o kterých víš, že tam hrajou a třeba tam na něco narazíš.
kasparci - johanka mela skvely napad s tim beremkem, zkus to. Hlavne ze jsem tady casto, ale beremko me vubec nenapadlo, no jo cela ja :-D johanko - mas pravdu s tou zimou, taky jsem byla dneska nadsena a pomalinku bych byla schopna uz vytahnout kvitka, jenze je pul unora a tusim, ze bude urcite jeste poradne mrznout. Ale pocit je to krasny a to teplo mi prijde i jako priblizeni se svatbe. Kdyz je zima, tak to moc neberu nejakou svatbu, ale jak bude teplo a tricka to bude svatba uz bliz a bliz :-D No a co se tyka te tvoji hudby, domluv se s pritelem, jak sei to predstavuje on, zda by chtel, aby se cetla oznameni a zda by tam treba nechtel delat i neco jineho a podle toho tu hudbu objednej. Tak bych to udelala ja, sestavila harmonogram, promluvila se snoubencem a dle toho objednala music. :-D A mas pravdu, ze ziva kapela je takova ziva...... :-D :-D :-D
dani dnes to mame za 133 dnííííííííííííííííííííí :-p Mimochodem jak jsi daleko s pripravama? Taky jsem te tady dlouho nevidela. 8-)
oleandr -) s přítelem jsme tu hudbu řešili, ale on taky nemá nějak představu. Takže tápeme. Ještě projedu beremko, třeba najdu nějaký tipy. Také se pochlub, jak pokračuješ s přípravama. :-D
Profilova fotka
Dík, zkusím vše:) Kdyby bylo na nás, tak stačí rádio:) Já ani přítel o kapelu moc nestojéme a DJ je taková zlatý střed. Ale uvidíme, třeba to bude i kapela. My máme obřad ve 12, oběd asi na 2 a tu hudbu jsme si říkali až tak od 6.
johanka - tak me chybi zamluvit kvetiny, hlavni svatebni dort (na to je jeste spousta casu, si teda myslim) a jinak jeste boty a spodni pradlo. Jinak bych mela vse zarizene, takze tak. No a za chvili nas vsechny vlastne cekaji zkousky ucesu a liceni :-D Vzdyt to mame za 4 mesice a par dni. brr, je to silene jak to leti, za chvili z nas holky jsou vdane pani :-D, ted muzeme jeste pokukovat po chlapoch :-D :-D :-D Navic se mi libi, kdyz mi rikaji vsichni slecno, pak to bude mlada pani...... :-D To si budu pripadat trochu stare :-D :-D :-D
johanka - prosim neber si ze me priklad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;-)
Jo holky doufam, ze se tady sejdeme po svatbe a napisete jake to bylo, moc rada bych vedela, jak dopadl vas svatebni den, kdyz tu tak spolu pul roku planujeme ;-)
Profilova fotka
tak to je jasný:) ;-)
kasparci - beru te za slovo ;-)
Profilova fotka
tak to je jasný! Vždyť s Vámi toho řeším nejvíc:)
oleandr - fíha, tak to už máš skoro všechno! A neboj už vidím, jak tady budeme debatovat i po x letech. :-D
Článek se načítá
No holky to doufam, ze se podelite o manzelske radosti. Johanko to myslis ze tady vydrzime az do duchodu? Prosimte nestras :-D
No, nevylučovala bych to. :-D A nebo se přesuneme na modrého koníka a budeme řešit děcka. :-D
Profilova fotka
tak tam se přesunu určitě - já už tam dost intenzivně nakukuju:)
Profilova fotka
Ahoj holky, já se tu hlásím jako "staronová" - po delší přestávce, kdy se mi vůbec nechtělo nic zařizovat, tak se zas vrhám "do práce". Jsem ráda, že se to tu mezitím docela rozjelo. Letem světem jsem vás dočetla, jak jste na tom se zařizováním vy.
Profilova fotka
Ahoj! Máš nádherné šatky! A jaké prstýnky jste nakonec vybrali?
Ahoj Efkasl, jsem rada, ze po delsi pauze jsi mezi nami a ze se rozrustame o staronove tvare. To je super. No uz mate vse zarizene nebo vam jeste nejake veci chybi? kasparci - jak jsem cetla tvuj prispevek, ze tam uz na toho modreho konika dost intenzivne nakukujes, tak jsem cetla, ze na tom uz intenzivne pracujes :-D Si rikam, kasparci ale rychlik, ale pak jsem si to precetla poradne. :-D Teda holky vy uz jste i na modrem konikovi? Ja jsem vazne pozadu, ja teprve zrizuji svatbu :-D :-D johanka - tak mame tady beremko a modreho konika, po par letech nebudeme patrit ani do jedne skupiny, to bychom meli zalozit vlastni web s nazvem "Jednou nohou v hrobe" ne? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Kasparci: děkuju za pochvalu šatků ;-) - prstýnky máme ty druhé (ty zlaté) - já se to tam pořád nějak snažím opravit ten komentář a nejde mi to :-S Oleandr: zdaleka nemáme všechno, až mě to začíná děsit. Budem si sami dělat hostinu (vařit, dělat tabuli, večerní raut a tak - takže toho zařizování máme docela dost) Aktuálně makám na svatebním oznámení, chtěla bych ho mít do konce měsíce hotové. Holky, já vůbec nevím, co je Modrý koník
Modry konik je webovka zamerena na deti, tehotenstvi a materstvi. Ma stejnou verzi jako beremko - bazar, diskuzi, fotky. Ty jo a kolik lidi budete asi mit? To musi byt pekny zahul navarit si na svatbu, to vas teda obdivuji.
Profilova fotka
Aha, tak to musím jít prozkoumat - já chodím ohledně dětí na www.rodina.cz Lidí budem mít asi kol. 50 - přesný počet ještě nevíme (my jsme taková gastro rodina - já mám hotelovku, přítel je číšník, teta kuchařka, bratranec peče pizzy v pizzerce, další sestřenice s manželem dělají provozáky v baru atd.), taže si většinu oslav děláme sami (akorát teda to většinou máme na starosti my s nastávajícím a teď to budem muset na někoho hodit, nemůžem dělat všechno sami v náš svat. den) Ty prstýnky už jsem v té galerce opravila
Uz jsem se divala ny ty prstynky a jsou krasne. Teda takova gastro rodina se vzdycky hodi, no uz jsem si myslela, ze to snad budete varit vy dva treba den predem a potom to nekdo rozda. Tak to je dobre, ze to na nekoho hodite, aspon si to poradne uzijete. Zase na druhou stranu kdyz mas hotelovku, tak uz jsi sbehla jak to ma asi vsechno vypadat, to je bonus. No ja jsem se teda podivala na toho modreho konika, dosla jsem k tematu porody, precetla si par radku a zase velice rychla vypadla. Ceho se teda desim na tehotenstvi je porod, kdyby to tak chtelo jit bezbolestne, tak bych mela i 10 deti. A zabloudila jsem i na modrou strechu, to jsem ani nevedela ze to existuje. To je zase o bydleni. Zajimave, ale ne momentalne pro me, takova debata o sadrokartonech, no lepsi je svatba.
kasparci - to by se ti taky mohlo hodit, jak tady uvadela efkasl www.rodina.cz, kdyz uz brousis po tech detech.
Profilova fotka
no jo, já jsem takový miminomil:) Jen taky nevím, kdo nám ty děti porodí:) Teď v pátek se kolegini narodila Anička-ta už to má za sebou, ach jo:)
kasparci -no to je krasne, u me se zatim matrsky pud neprojevil, u me je to tak na pujceni miminka na pul hodky a budu spokojena. No snad se ten pud nekdy objevi. :-D K tomu jeste predstava, ze v poslednim mesici se budu pohybovat jako mroz a pri vetsi namaze budu funet, sama jsem jednou zvedava na sebe :-D A uz jsi neco zajimaveho obejvila na konikovi?
Profilova fotka
Tak já už jsem ty děti porodila dvě. A po prvním porodu jsem řekla něco ve smyslu "Co na tom ty ženské mají - vždyť to byla brnkačka" - ten druhý byl o malinko horší (ale jen o mailinko) - Myslím, že za mě můžu říct, že daleko horší než porod, je to těhotenství - v prvním trimestru nevolnosti, pak zas pořád tvrdne břicho, ke konci šíléné bolesti zad, nespavost atd.
No nic holky, skoncila pohadka, najezena jsem, tak si pujdu dat na chvilku oraz a mozna si i schrupnu. :-D Tak zatim papa. =-)
oleandr-tak jsem tu na skok..ležím v postýlce a léčím se...konečně sme se se snoubencem dohodli,že už je nejvyšší čas začít ,tak snad už to pochopil!!! :-N ..sice říká,že by to mněl za 14 dní hotové ,ale to si teda nemyslím....si představ,že jako správnej kovboj chce jít ve světlém obleku a v kovbojských botech.....bože,to bude ostuda :-D .....pojedem v kočáře,já za princeznu a on za kovboje..si připadám jak na maškarním...ale jak ho znám,tak to bude pěkná sranda.....příbuzný budou valit očka.. :-D :-D
Tak jeste spat nejdu :-D efkasl - dekuji za tvuj prispevek, me se ted velmi ulevilo, ja porad nechapu co si ohledne porodu vsugerovavam. Teda hlavne tu bolest. Vim, ze to cele musi byt uzasne a bejcne, ale jak rikam, zatim jsem nezachytila ten matersky pud a tak se vseho desim.
Profilova fotka
Oleandr, tak to jsem ráda, že jsem ti aspoň takhle pomohla :-) Danielo, náhodou to může být dobrý! My chceme taky jet kočárem, ale ještě ho nemáme pořád domluvený

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?