20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
dani - 2000,- za kytku? Teda ja uvazovala tak na 1.500,- ale pokud by mela stat 2.000,- taky bych do toho sla, ale vic neeeeee.
Profilova fotka
Já bych chtěla Bílé kaly a zelené růže. Nebo bílé kaly, bílé růže a zelené chrizantémky. A teď se mi ještě začala dost líbit kytice jen ze zelených růží:)
oleandr-jaká jedna zkouška..druhá zkouška???????????????cosi na tobě bude všechno zkoušet?????????? :-.
dani - tady ti posilam adresu, smejdim v tech elbech a hledam ty tvoje kone :-D Kdyz jsi rikala, ze to mate na zahrade, v tomto albu jsou ty brany se stolky. http://www.beremese.cz/album/album.ph...
oleandr-asi jak minebylo moc dobře,jsem to nějak přehlédla..jak jsem rychle četla,abych vás dohnala... :-N :-N ..jako výmluva to stačíííííííí!!??? ;-)
dani - ok vymluva se uznava :-D Myslim zkousku ucesu a zkousku liceni a co ja vim jeste? Ja se vdavam poprve :-D kapsarci - vitej mezi nami. :-D Ja mam bile lilie. Kdyby to nekoho zajimalo. :-D
oleandr-já myslela 2000 za všechny.... :-D :-N ..to asi neprojde..vid?..a tácek vám podaj pivní.... :-p
Profilova fotka
no jasně že nás to zajímá! Kdy budete objednávat kytku? A budete u toho nebo to necháte na skoromanžílcích? :-)
kasparci - to jsem se taky ptala, ale nikdo mi neporadil :-( Ty vis, kdy tu kytku budes objednavat? Ja nemam vubec tuchu. A premyslim, ze si to objednam ja sama, protoze bych ji rada popsala, jak si tu kytku predstavuji a skoromanzilek ji vyzvedne a hlavne zaplati. Ono by se taky mohlo stat, ze misto lilii tam budou ruze, vzdyt kytka jako kytka ne? :-D :-D
dani - za vsechny? Tak to si natrhej polni kviti na zahrade a mas to zadara :-D :-D Ja ti dam pivni tacek :-D
oleand-to mám v albu taky..snoubenci se to taky líbylo,ale nevím,jak by se to realizovalo. :-N ...Lilie jsou taky mooc hezké,to ti chválím :-)
dani - no ne, ty mi i neco chvalis? :-D jak se divam po tech tvych konich, narazila jsem i na svoje kvitka, budu muset to sve album vice upravit.
Článek se načítá
já si jí budu taky objednávat s doprovodem..asi by mu taky prodala kde co.. :-N ....a stou polní kytkou to už napadlo snoubence,nač prý vyhazovat takové peníze!! :-D :-D
oleandr-kytka se objednává tak týden dopředu..dřív to nemá smysl.
Profilova fotka
Holky vás než člověk dočte...:-) K těm kytkám: já bych chtěla asi růže a kaly, tak jak mám v albu. Ty konvalinky možná, pokud nebudou moc drahé, kdyžtak něco jiného. Pro družičky asi 3 růžičky - taky mám v albu. A pro mamky asi kaly. Pro svědkyni podle šatů buď jedno nebo druhé. A kdy to domluvit? říkala jsem si, že tak v březnu se zajdu pozeptat. No a ta kytička na prstýnky se mi taky líbí:-)
Holky taky jsem premyslela, ze se skocim do kvetinarstvi jen zeptat, kdy se to tak objednava a kolik asi tak bude cena, abychom alespon vedeli orientacne.
a budeš říkat,že chceš svatební kytku???
No budu, abych vedela i cenu a vedela, ze mi udelaji svatebni a neodflaknou to jako ze k narozeninam. ;-)
tak to jsem zvědavá,jakou cenu ti řeknou..a ty chceš asi velkou kytku...
dani - kytku do ruky, ale rada bych ji mela lehce previslou, ja jsem vysoka a ty kulate se mi stejne ani nelibi. Mimochodem stale hledam ty kone, jen nevim kde jsem je videla a stale nenachazim. :-(
Tak jsem si i ja pridala par fotek dle svych predstav do alba. :-D
Holky a porizujete si nejakou sexy kosilku na svatebni noc? Ja nevim, ale je mi lito si ji porizovat, kdyz ji stejne na sobe budu mit ani ne 5 min. :-D :-D :-D :-D
Ach jo, mám s brms útrum, zase jsem začala chodit do školy a asi budu ráda, že zvládnu školu, ne tak hodiny na beremese :-| Ta košilka mě pobavila no... U mě to vypadá na bavlněné kalhotky a pyžamo.. Asi to nebude jen "můj den", ale taky "moje dny" ]-( Co nadělám..
Profilova fotka
Tak toho já se taky bojím. Ale to rozhodně budu řešit nějakýma práškama.
oleandr - ) na košilku kašlu. Budu si něco lechtivého pořizovat až na svatební cestu. Včera jsme se shodli, že tak na 90% po svatebnim dnu usneme hned jak zmerčíme postel. :-D Takže to nemá cenu. Dneska jsme byli za kameramanem. Jsem docela spokojená, ale trochu mě zaráží, že nechce písemnou smlouvu ani zálohu. Aby nám pak týden před neřekl, že máme smůlu a nebo aby nám pak nezvedl ceny. :-( Ale vypadal celkem seriozně. Byli jsme tam asi hodinu a všechno nám vysvětlil, ukázal. Jinak kytky ještě neřešim. Nejdřív v dubnu. Teď je tolik věcí, co by se mělo zařídit dřív. :-D
Holky na me to taky vychazi na svatbu, ale u me to vyresi navsteva na gynde a predpis na prasky. johanka - s tim kameramanem to mame stejne, y jsme take nic nepodepsali ani neplatili, ale mesic pred svatbou se mame spojit a vse uz doresit do podrobn. Tak u nas by to bylo mesic pred svatbou utrum a ne tyden. A kytku take nechavam na pzdeji, jen se zkusim zeptat na cenu, abych mela alespon odhad.
No, ja prášky nechci, rozhodí to celý organismus, domluvili jsme se, že to nevadí... Snad se to posune no..A kytku budu řešit tak v květnu, uvdím co bude na zahradě a pak se rozhodnu ..
oleandr-tak jsem to riskla vlezla na váhu.... :-| za 12 dní mám 2 a pul kg dole....to není.zase tak špatný.. :-N .....s těmi koni si nedělej hlavu..se nic neděje.....
dani - teda gratuluji, to ti zavidim, ja schvalne taky vlezla na vahu a zjistila jsem, ze jsem nepribrala 6kg ale 10kg. :-D :-D :-D Ale dlabu na to, ono to pujde samo dolu. Psala jsem kamosce a ta me uklidnila ohledne diety, prece ze me nebude flustrovana a vynervovana anorekticka nevesta :-D :-D Takze nevadi, ze mam o 10 kg navic, teda ted uz jen 8,8 kg navic :-D , ale hlavne ze jsem v dusevni pohode :-D :-D To je blbost co? :-D :-D
Holky co je s vami dneska? Ze by jste uz meli vsechno nachystano? 8-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?