20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
dani - hm takova originalita se jen tak nevidi, doufam, ze nam potom ukazes aspon fotku, at se pokochame :-D Jinak se nam brzy uzdrav, ta chripka je ted vsude, cekam, kdy to skoli i me. A 14 dni rikas? Toho tveho snoubence bych i vcelku vzato rada videla. Ale muzes byt rada, ze uz konecne tu svatbu chce zarizovat, to ti gratuluji. Jo a drzim place, aby si ty boty rozmyslel. :-D :-D
Jo holky jak jsem smejdila po albech z priprav, jedna divcina tam mela 3 ruzne kocary a nazdobene. Vim ze ty dani jsi neco takoveho hledala, ze? Jo a jak to dopadlo. Efkals - jeste jednou dekuji za tvou podporu, myslim, ze deti mit budu :-D
Profilova fotka
Oleandr: :-D A co se týče zapojení přítele do svat. příprav - tak u nás to stejně všechno zařizuju já - hledám na netu, obvolávám, vymýšlím - jemu to dávám jen ke scvhálení nebo aby si vybral, co na to říká a tak.
Profilova fotka
JO a teď o víkendu je v Praze v Hotelu Diplomat svatební veletrh. Nechystáte se tam někdo? Já jsem moc moc chtěla (i proto, že jsem jako studentka v tom hotelu pracovala a chtěla jsem se tam podívat, jak to tam vypadá dnes) no a přítel bohužel nebude mít o víkendu volno a samotné se mi tam nechce (táhnout s sebou 2 děti - to by bylo za trest) - no ale třeba to ještě nějak vymyslím
Jee efkals bohuze to nemam v planu na ten svatebni veletrh, ale nekdo by se tam mohl podivat ze, aby poreferoval. To jsem rada, ze jsme na tom stejne. Co potrebuji rozhodnout s tim jdu za pritelem. Nekdy mam pocit ze na me hledi s tim, ze je brzo a ja uz to resim. No jo resim, ale za vcasu, nechci se potom vztekat, ze je to jiz zamluvenen nebo co. Nastesti krome kvetin a dortu bychom snad uz meli vsecno zamluveno. Efkasl - jak stare mas deti?
Na ten veletrh jsem původně taky chtěla, jenže teď nevim. Bojím se, že až to uvidim, tak budu litovat výběru šatů, hudby, atd. :-|
johanka - toho bych se nebala, aspon uvidis nejake novinky a napady, co muzes pouzis na svoji svatbu ;-)
oleandr-no,snad ho přesvědčím.... :-D ...a to si chce vzít ještě cilindr..když pojedem tím kočárem.. :-N ..Zítra se po čtrnácti dnech zvážím...tak se trochu bojím!! :-N :-N ....
dani - cylindr a kovbojske boty, jde to vubec dohromady? :-D Aspon budes mit originalniho zenicha :-D Co se tyka diety, jedine ceho jsem dosahla je omezeni jidla a hrotit to nebudu. Ted s tim nic nenadelam, kdyz je venku snih a clovek sedi porad doma. To chce aby bylo teplo, abych yvtahla kolo a brusle a zacala sportovat. Takze tomu ja jeste nechvam otevreny prubeh. Dej tedy vedet co tvoje vaha :-D
oleandr-jj..zítra!! :-N ale to ti snad napíšu radši do pošty.. :-D ...dneska jsem koukal,co chtěj za svatební líčení...3000 Kč!!!!!se budu rozhodně líčit sama!!!! :-p :-p .....Brusle chci taky vytáhnout na jaře..sem na nich dva roky...nebo tři nestála.... ;-) ..snad sebou neprásknu hned na zem.. :-D :-D a na chalupě kolo..to je jasný....taky jsem se dočetla,jk je dobré v květinářství neříkat,že je to svatební kytka...prý je hned závratně dražší.....to sou teda věci.. :-.
dani - tolik informaci najednou, to teda hledim. To mi ani nerikej, ze svatebni liceni stoji 3.000,- ? Trochu vic predrazene ne? Doufam, ze u nas budou jine ceny 8-( A s tim kvetinarstvim jsi me taky nepotesila, ja pocitam, zemoje svatebni kytka vyjde tak na 1500,-, teda doufam. No brusle, ja se na nich vzdycky klatim jak nejaka zirafa :-D Spise se nejvice tesim na kolo, no jo, nejvyssi cas jej zacit hledat ze? A co ta tvoje chripka, uz je to lepsi?
Pristi tyden jdu ke kadernici a dalsi mesic ke kosmeticce a budu muset zjistit ceny. To jsi mi dala docela brouka do hlavy. Vlastne ani nevim kolik si mam na kadernici a kosmeticku odlozit penez. =-)
Článek se načítá
oleandr-asi si vezmem pujčku!! 8-) když to tak počítám!!!Taky přemýšlím,jaké kytky se dávají matinkám a svědkyni!!to maji být podobné jako budu mít já,nebo se dává jiná??nechce se mi za kytky utrácet moc peněz... :-S
No dani, to nevim, kdyz jsem byla ale na svatbe, tak nevesta mela cervene ruze a ja jako svedkyne jsem mela bile ruze. Teda holka na to se budu muset taky zeptat. Ja vubec nevííííííííííííííííííím =-) Ty jo to je des, ja bych potrebovala nejakou prirucku. Taky jsem to vsechno pocitala, jenze ja bych potrebovala jeste pred svatbou nakpupit i jine veci, ale kde mam na to vzit?
Profilova fotka
Ahoj holky. co se týká kytek pro matinky a svědkyni, tak si myslím, že stačí např. jedna kala hezky uvázaná, nebo ze tři růžičky. Bych to nepřeháněla ;-) Když vezmu, že i družičky mají mít, tak je to kytek a kytek, no a těch peněz...
asi bych to taky tak viděla....tyhle náklady bych snížila,co to pujde...stejně to za chvilku zvadne.. :-N ...
oleandr-já doma ani moc neříkám radši,kolik to bude všechno stát!!! :-D ..stále opakuji,že to budem nakupovat postupně,každý měsíc něco,a že to teda nebude tak hrozné... :-N ...stejně jsem už slyšela,jak by bylo lepší jít jen s nejbližšími a pak odjet na dovču....musim ho stále chlácholit.... ;-) ;-)
dani - to my taky nakupujeme postupne, ale do toho jeste pocitam saty a veci pro sebe, takze ta castka se mi splha a splha...... A vyplat zbyva uz tak malo..... :-D Jo ono to nejak dopadne, stejne se vdam :-D To uz slysela taky doma, ze za usetrene penize jsme mohli jet nekam na dovcu, no jo, vim, ze to bude stat i me nervy, ale je to jednou za zivot a rad bych si ji uzila. Jinak co se tyka kytek, kytky pro maminky a druzicky nebudeme prehanet, dulezita je ta moje kytice prece :-D :-D :-D
Jo a holky kdy tak pujdete zamlouvat kytky?
Profilova fotka
Ahojda holky, všechny vás zdravím, nějak se nestíhám zapojovat :-) Ale z těch všech výdaajů se mi taky protáčejí panenky :-) Co se týká kytky, chtěla bych kaly a pro mamky a pro družičku bych to viděla na nějakou drobnou kytičku (fakt třeba jen jednu kalu s nějakou ozdobou...)
Taky bych to videla na jednoduchou kytku, no a rodice a druzicky maji mit stejnou kytku?
Profilova fotka
To fakt nevím. Já původně ani nevěděla, že by maminky, svědkyně a družičky nějaké kytky měly mít... :-) Nevím, jestli jsou okolo toho nějaká pravidla, jak by to mělo být, ale asi je nebudu nijak řešit. Svatbu bych chtěla bílo-bordó. Já budu mít kytku asi z bordó kal, takže pro mamky a družičky bych udělala buď taky z bordó kaly nebo bílou kalu s bordó ozdobou...
oleandr-jééé nevíš,kde si viděla ten nazdobenej kočár???teprv ted sem si toho všimla,žes mi o něm psala... :-N ..a výdaje za mou osobu do rozpočtu vubec nesmím říkat,jinak by asi bylo po svatbě... :-D :-D ..jenom šaty jsou za 5000 Kč..pak kosmetika,kadeřnice,boty,prádlo,nehty..tak to jsem tak u 10 000Kč!!!!! To mi určitě vypočítávet nebude...jedině až po svatbě.... :-D
nevíte někdo kolik tak stojí kaly??? někde jsem četla,že prý 100 Kč za kus??? :-.
milada-já budu mít taky kaly,ale bílé a světlounce zelené ružičky,ale jen malou kytku...sem si říkala,tak pět kal a tři ružičky..asi ...nejsem si jistá tím počtem...aby to zas nevypadalo moc chudě.. :-o
To je hezky napad, osobne si myslim, ze ta jednodussi kyticka by se mela skladat z kvetin ze kterych ma nevesta svatbu. Nevim, ale prijde mi divne, aby nevesta mela treba lilie, matky ruze a druzicky karafiaty. Melo by to byt z jednoho druhu kvetin, ale lisit se to muze barvou. Coz by byl vyraznejsi a lepsi rozdil nez jiny druh. Aby nakonec ty kvetiny nebyly drazsi nez prstynky, kdyz si spocitate kolik kytek vlastne objednat - nevesta, zenich korsaz, 2 maminky, druzicky ........ Hezka cena to teda bude. :-|
oleandr-byla jsem si ted obědnat taovej talířek pod prstýnky,ale měli jen červenej a já chtěla zelenej,tak bude zítra ..a za 149Kč..chci to jak to mám v tom albu,ale jen ružičky budou světle zelené....Mě se moc nelíbí ty polštářky pod prstýnky..tohle mohu pak ještě využít ...A co budeš mít ty??
daniela - hihi..... :-D No muzu byt vlastne rada, ze sis meho prispevky s konmi vubec vsimla ze? A ja ze budes mit radost. :-D :-D Tak moje saty vysly na 7.900,- + 500,- zavoj,180,- samodrzici puncosky a to nemam boty, pradlo, kosmeticku a kadernici. To bude jedna zkouska a druha zkouska atd.... Me trefi uz ted :-D Tak po tech kocarech se ti podivam kde ze jsem to vubec videla, jsem rada ze se snaha ceni :-p :-D A 100,- za 1 kalu? Ja teda nevim jak se pohybuji ceny, ale kdyz ruze stoji 30-40 ,-?
oleandr-jsem ochotna,abychom zaplatili tak do 2000Kč víc nééé...ale abych nebyla moc naivní... :-N :-N .
dani - polstarek prece muzes taky vyuzit, pod hlavu prece :-D :-D :-D Ja tacek neresim, my to mame v kostele a tam maji maly stribrny a vylesteny tacek. Stejne ty prstynky na tom tacku uvidim a budou tak 1 minutu, pac si je pak nasadime na prst. :-D Ale gratuluji k dalsimu ulovku. :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?