2.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
no to ja jsem taky zvedava, jak budou vypadat, na fotce super, ale jak budou vypadat v realite, to fakt nevim ;) nakonec nejaky hadr a budu s tim utirat podlahu, ale maji prijit do 20 dnu, takze kdyztak mam porad cas zamluvit saty na pujceni :) risk je zisk nebo ztrata, ze:) ja jeste nemam ani sve album udelany, jsem nejaka pomalejsi :)
Profilova fotka
Tak na něm začni pracovat chci vidět šatky:)
Zdravím, tak včera jsem byla zamluvit fotografku. Jóóó mám ji. ;-) Moc jsem ji chtěla. Asi si budete myslet, že jsem blázen, ale já z toho všeho byla tak u vytržení, že jsem se zeptala snad na všechno, kromě ceny. :-N Naštěstí to asi zná, protože mi dala vizitku a říkala, že mám kdykoliv napsat či zavolat o upřesnění nebo přeptání na cokoliv. Jo a na šatičky jdu 18. ledna, přijede mi svědkyně na pomoc. Ale fotečky nedám ... ;-)
hojky, toto datum nemá chybu... je přesně mezi narozeninami ženicha a mými... Je tu někdo ze severu Čech?
p.nutilova .... přítel má narozeniny dva dny na to a já dvacet dva dní nato. :-)
Profilova fotka
JOjo p.nutilová já:) jsem z Loun a ty?
Profilova fotka
deni.p, tak to budes mit brzo satecky doma. :-) Drzim palce, at jsou hezke jako na fotce. ladenka, za kolik budete mit fotografku? Na cely den? Nas fotograf bere 8000,- - 9000,- za den. ]-( Ale foti super, tak jsme si ho zamluvili. :-)
Tuliberko ... fotografka mi řekla předběžnou sumu 3500-4000, podle toho kolik budeme chtít větších fotek, jaké si vybereme album atp. Na podrobnostech jsem se s ní ještě nedomlouvala, to ona říkala že stačí klidně 14 dní dopředu. My budeme mít svatbu pouze se svědky, takže od ní budeme chtít jen nafotit obřad, po obřadu v parku a možná přejezd ještě někam na louku (to se musíme ještě domluvit jak s ní, tak s přítelem). Na zbytek dne ji mít nebudeme, ve čtyřech není na co.
Jo a ještě řešíme restauraci. Měli jsme vybranou naši oblíbenou, pro čtyři lidi ji stačí zamluvit měsíc předem. Ale nakonec jsme začali váhat a to z toho důvodu, že salonek je až vzadu, pánské záchody hned vedle, ale na dámské se musí přes celou restauraci. Bude svatba natajno, a já nechci aby cestou na záchod jsem někoho potkala ve svatebních šatech, a on to našim volal (kteří nic vědět nebudou). Takže hledáme restauraci, aby byl salonek zastrčený a přitom toalety byly blízko. Máme v merku zatím dvě, tak uvidíme.
Profilova fotka
Já fotografa vůbec nevím, unás žádný dobrý nejsou spíše katastrofa co jsem viděla. tak ted řešíme jednoho známeho, který má výstavy fotek atd tak zkusíme jeho ale vůbec nevím zda něco takového by vůbec fotil, jinak opravdu nevím. Už máte zamluvený fotografy? Já ještě ani kapelu....
Profilova fotka
My uz mame fotografa zamluveneho tak dva mesice. A kapelu mit nebudeme, jen DJ. Mame na jednoho dobre reference, tak si ho zamluvime. ladenko, tajna svatba? Wow. :-) Jak planujete pak oznameni pribuznym a znamym? To bude prekvapko. ;-)
Ahojky, tak mi to taky plánujeme na 2.8.08, přípravy jsou zatím ve fázi plánování a výběru, ale konkrétní představy už mám, jen šaty si nechám šít až v červnu...ale moc se těším na to naše ANO ;-)
Článek se načítá
eimee: Já jsem z Jablonce nad Nisou v Lounech mám příbuzné, ohledně fotografa máme výhodu, že bratr nastávajícího fotí stejně dobře jak ženich :-D ladenka: tak to je taky hezké... dvojky jsou moc krásné a pro partnerský život ideální x-) a co se týká restaurace, my jsme zvolili domácí zahradní slavnost... žádná svíčková a knedlíčková polévka, ale selátko a obložené mísy...
Teď jsem si všimla, že předchozí příspěvek, který sem si myslela, že se neulkázal, tam je... tak se moc omlouvám za dvojitou informaci...
deni.p: od koho jsi na Ebay šatky objednávala? mě přijdou asi za týden, tak jsem zvědavá:-) Ale jedny už jsem doma měla a ty byly úplně super! Jako originál, za zlomkovou cenu:-)
Tuliberko, na tom jak to všem oznámit se musíme s přítelem pořádně dohodnout. 1)
Sakra co to je, nějak mi to blbne a samo se to odeslalo ... tak znovu ... 1) buď se v sobotu vezmeme a v neděli to pojedeme oznámit rodičům s tím, že až se jim to poví tak rozvezeme oznámení (buď ještě ten den, nebo den na to), ale raději bych ještě v ten den, tchýně si půjde určitě postěžovat po vesnici, a nechci aby to všichni věděli zrovna od ní. .. 2) neřekneme to nikomu, udělá se miláčkova narozeninová oslava (má je dva dny po svatbě) a tam se to všem oznámí jako překvápko 3) ??? Musíme to ještě promyslet. Každopádně to nikomu nebudeme oznamovat dopředu, a doufám, že se nám to podaří utajit.
Profilova fotka
ladenka, tak to zni dobre. :-) Hlavne, at se Vam podari to utajit. Ja mam kadernici zamluvenou od vcerejska. Taky uz mela na nas termin jednu nevestu, ale az odpoledne. S licenim nevim, mozna se namaluji sama ... Kdyz me parkrat maloval nekdo jiny, tak se mi to nelibilo a necitila jsme se dobre. No, ale asi nejakou kodmeticku pred svatbou vyzkousim ...
ahoj holky, ladenka: mne se libi navrh cislo 2, ale radsi at se vsichni posadi nez jim to reknete :)to by byly narozky! haasinko : no saty jsem riskla a objednala na ebay, nekde asi z ciny :) pry 10 - 20 dni delivery takze snad do konce ledna bych je mohla mit a jak rikas tak super cena, jenom je to risk, jestli budou opravdu hezky jako na fotce:)no ale za ten risk to stoji a kdyztak mam jeste porad cas zamluvit neco v cr v salonu:)uz se nemuzu dockat:) tuliberka: uz mam take kadernici, jeste jsem ji nikdy nepotkala, ale je doporucena od kamaradky, takze musim uz jenom najit letenku a potkat ji v praze, hned udelame zkousku barvy a ucesu :) to jsem zvedava. taky se chceme pres vikend rozhodnout se svateb pozvankama,...chceme otevirraci jenom s burgundy maslickou aby to ladilo do barvy (a asi nahore cesky a pod tim anglicky ;)uvidime, co bude vypadat lip a snad nam to udelaj :)
Profilova fotka
Tak oznameni jeste vubec nevybiram. Mam nejakou predstavu, ale jeste netusim, ktere vyhraje ... Holky, ja uz mam plne albicko priprav, uz jsem neco vymazala. Asi si zalozim druhe. Nechce si mi tam uz nic mazat. :-)
tuli: to my už oznámení zhruba máme, děláme si ho sami a nápad už je, jen to dovést do finále :-D
holky, ja jeste albicko nema, jak se vlastne zaklada? :) to jsem ale nevesta, ze :)
tuliberka: koukala jsem na tve albicko, chtela jsem se zeptat, nevis kde sehnat takove ty krabicky na darky hostum? nemuzu nic najit. chci do toho dat mandle v cukru a taky nevim, kde je sehnat ;( budete davat darek na stul?
Profilova fotka
p.nutilova, ja to radeji necham na jinych. Pak dej do albicka, at mrkneme a muzeme chvalit. x-) deni.p, jdi do "fotoalba" -> "moje alba" -> "pridej album z priprav" Je to snadne, navede Te to.
dikas :) jdu na to mrknout:)
tuli: no do alba to dám až budou rozeslaná, protože tyhle moje přípravy sleduje i ségra v anglii a chci aby to bylo překvápko ;-) navíc tím, že si je navrhujeme sami tak je musíme udělat dřív než kdyby jsme je jen objednávali :-)
Profilova fotka
p.nutilova, ja budete resit tisk? Doma na tiskarne nebo nekde v tiskarne? Tak mi si pockame, az je rozeslete. Ja porad nevim, jak dopredu se maji rozesilat ... ;-)
Profilova fotka
jeee, tak uz Te vidim na prvni strance, deni.p! :-D Mame o albicko vic. :-)
no jo :) akorat jsem tam chtela dat nejake fotky, pak jeste saty ze zkouseni, ale vsechny moje fotky jsou moc velike, musim je v praci zmensit v pondeli :) takze to dodelam pristi tyden :)
tulituli: pravděpodobně si zaplatíme externí firmu pro tisk a rozesílat je budeme koncem června, spíš začátek července měsíc je tak akorát, jen do anglie a na slovnsko půjdou dřív...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?