2.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
no ja vim o cem mluvis:) mne se taky libi jenom jednoduchy, treba prevazany maslickou,...zadny hrdlicky a kyticky,....presne jak rikas a nejhorsi je, ze kdyz se ti neco libi, tak pak budes hledat neco podobnyho,...doufam, ze neco najdes podle tvych predstav:)jeste taky cekam, co mi ukazou(moje svatebni koordinatorka,...snad bude mit neco hezkyho:))a kdy je budete posilat?
Profilova fotka
Hele nad tím jsem ještě nepřemýšlela, začnu je vyřizovat po vánocích tak asi až budou nebo květen:) vážně nevím:) ale bojím že neseženu:) kdyby ti je někde z čech koordinátoka našla porad:)
Profilova fotka
ahoj všem :-) deni.p jak dlouho před svatbou jsi zamlouvala Zbiroh? A už jste něco platili a osobně se setkali s někým, kdo tam má na starost svatby?
ahojky!urcite dam vedet, kdyby meli neco hezkyho:)mk:my tam byly nejak v srpnu/rijnu. zatim jsme nic neplatili, akorat zamluvili datum na 2.8:) vse budeme mit tam, takze budeme posledni svatba:)Zavolej si na Zbiroh a rekni, ze by jsi chtela mluvit s pani Pachovou nebo tam napis email a ona ti urcite odpovi zbiroh.com, a tam je i jejich asi adresa, tak to zkus emailem nebo tam urcite bude jejich contact:) taky chcete svatbu na zbirohu? pani je moc mila :)
Kdy se chystáte zamluvit fotografa, nebo už ho některá máte? :-)
ahoj holky,....zatim jeste fotografa nemam zamluvenyho,..taky nevim, kdy ho zamluvit a jak ho vybirate? nam doporucili jednoho od naseho zamku, tak se s tou pani asi setkam a uvidim, jaka je jeji prace a jaka bude,....jinak budu muset najit nekoho jinyho! a jak pokracuje vase tajna svatba (pokud se nepletu:)?
Profilova fotka
My jsme zamlouvali fotografa pred mesicem, ale rikal, ze je to hooodne dopredu. Takze v klidu. :-)
ahoj holky! tak jsem dneska domluvila schuzku v salonu bella (na 27/12) tak uvidim, co budou mit a chci jeste zkusit Kleinod v Praze :) no na fotografa to vidim az po novym roce :) Tuliberka: uz jsi nasla nejake saty?
Profilova fotka
deni.p, mam ted objednane troje saty v me velikosti v Belle. Budou tam pro me ve ctvrtek, tak se tesim na dalsi zkouseni. Snad z nich nektere vyberu. ;-) Holky, jakou budete mit barvu satu? :-)
je tak to je super! oni se me taky ptali na velikost, ale ja jsem v UK 8, tak ani nevim, co to je v cr:)jedes do hradce?ja chci tradicni bily!!!!a ty?a jaky jsi si vybrala na zkouseni? muzes fotit?
Profilova fotka
Nebyla jste nějaká v kleinodu? Nevíte jestli tam mají Nacar? Jaké to tam je? Chystám se tam také, holky mám pocit že nic nestíhám, vy všichni už toho máte tolik a já jen místa:)a nápady:(
ahojky, eimee: taky se chystam do Kleinodu - asi 27/12 protoze rano jedu do Hradce Kralove do Belly a pak do Prahy do Kleinodu. Ja zase doufam, ze budou mit Nalon 2008. Nacar jsou taky krasny.uz jsi je zkousela?Pronovias krasne sedi:)musim zjistit, do kolikati maji otevrino! nevis nahodou? jakou barvu chces? no o case ani nemluv. zatim mam taky jenom misto:)ale ten zbytek snad nejak dopadne, jeste ty saty a z nejhorsiho jsme venku :)))
Článek se načítá
Profilova fotka
Já chci jedině bílé klasika. podívej se na www.kleinod. cz tam myslím otevíračky mají:) já budu mít čas na šaty a ž po vánocích, ještě jsem vůbec žádné nezkoušela a už tím trpím:) přijdu si opožděná, začala jsem moc brzo to mě odradilo a ted půjdu na poslední chvíli :) ted se mořím s oznámeníma, nemůžu sehnat to co chci:(
tak tam jedu 27/12 (musim stihnout 3 salony v ten den,...chcy to vse odbyt v jeden den at mam cas na lyzovani a na rodinu, kdyz jsem zase v cr :) pocitam v kazdym salonu maximum 1.5 hod :) tady jsem byla zkouset 10 saty a trvalo to asi hodku a 15 min:)bydlim v orlickych, takze nejdrive do hk do belly a pak praha poteseni 79 a pak Kleinod, zaviraji asi az v 8 hod :) nikde nechteji ani domlouvat do predu schuzku:)
Profilova fotka
Taky pridavam k onu magickemu datu :-) Mame uz zamluvenej zamek, ale kostel zatim ne. Mame uz fotografa z Brna, ale kapelu zatim v jednani. Chceme DJ, ale v Brne nevime, na koho se obratit a taky potrebujeme (velice sikovneho) tlumocnika AJ-CJ a spoooooustu dalsich veci. Saty nemam, kytku nemam, dopravu nemam....no hlavne ze mam drahouse, ne? :-D Tak je fajn, ze se muzu takhle kolektivne nervovat s vama ostatnima. Tak papa ;-)
Profilova fotka
Deni.p to máš pěkně zorganizované...také bych chtěla jeden den volno a objet všechny salony. To potěšení 79 jsem uplně zapoměla, takže až pojedu tak andělské, kleinod a pak bych ráda do 7th heaven v Berouně, ale to bude komplikovanější, ale mají tam originální rkásné šaty.
nazdarek, no zorganizovany to mam, ale jak to dopadne to nevim :) snad to vse stihnu. no taky nevim, kde sezenu dobryho prekladatele,...aby mel taky trosku humor! tvuj pritel je taky z anglie (sharkezi)?no naplanovala jsem tyhle 3 salony, do vic uz nechci jit, andelsky jsem ani nakonec nezkousela, nevedeli, jestli budou mit otevreno na vanoce,....holky kdybych uz nebyla na netu, tak vsem preju krasne proziti vanocnich svatku a stastny novy rok 2008 :)
Profilova fotka
deni.p, ja byla taky v kazdem salonu cca 1,5 no do dvou hodin. Takze Ti plan vyjde :-) V Belle mi dovolili fotit v pohode. Vlastne jsem se v zadnem salonu nesetkala s tim, ze by nedovolili fotit. Ja byla ve trech salonech. Je to tak akorat ...
Profilova fotka
Holky, preji kraaasne pohodove Vanoce. x-) Naposledy je prozijeme jako slecny. ;-)
tady je nejak mrtvo, halo holky, snad se jeste vdavate toho 2.8:) nebo se jeste zpamatovavate z novyho roku!
Profilova fotka
Jojo a znávalu práce v práci:) ale spíš jsem lenivá. Byli jsme konečně očíhnout místo na hostinu a je to pěkné, sice z venku trošku oprýskané a malá zahrada ale vevnitř krásné a moc milá paní majitelka:) tak sjem ráda. Ale jinak nic nového z příprav. Už mám asi vybrané oznámení jen nevím kdy objednávat a posílat kdy je správný čas....kdy to plánujete vy? Už Váš drahý žádal rodiče o ruku?
ahoj!takze uz mate misto:) super!je a kde jsi sehnala oznameni? potrebuju taky neco najit:)jinak muj drahy uz zadal loni v lednu, kdyz jsem se segrou jela na dovcu do australie a nerekl mi to. jenom mladsi segra to vedela, pomahala mu s cestinou, on neumi cesky, jenom zaklady,..nasi taky nevedeli, ze prileti a pak mi to nerekli az do konce unora, kdy me pozadal o ruku ve svycarsku na horach ;) takze takovy prekvapko:) a co ty?
Profilova fotka
eimee, my budeme oznameni resit az tak v breznu. ;-) Ale kdy se posila? To budu muset nekde vycist. ;-)
Profilova fotka
no to je paráda deni.p:) to museli asi koukat:) u nás se to ještě nestihlo zasnoubení jsme od srpna ale chystáme to co nejdříve, abychom mohli začít domlouvat svědky atd....no oznámení jsem našla takovou náhradu no, vzdala jsem naději že najdu to pravé, tohle je celé smetanové se smetanovou mašličkou tak bud to nechám nebo dokoupím zlatou a bude zlato smetanové....také jednoduché a hezké ...myslím, že je v mém albu...jak jste na tom s kapelou fotákem atd? místo máme rodině se líbilo nám také tak snad to tam bude fajn:)ú
je ale vasi to vedi ne? takze to je jenom formalita:)hele byla jsi uz v kleinodu? ty jo, ja tam byla a hruza!!!! uplne mi ty asistentky tam pripadly nejake zabrzdene, nevedely ani jaky chci saty, jak vypadaji,...a to jsem se jenom ptala na saty z jejich netu,...vybraly mi o 2 cisla vetsi saty 38 misto 34:) fakt sranda, tak jsem si pak musela jit najit neco sama a segra mi hledala, uplne se mi chtelo smat, tak jsem zkusila 3 saty a sla :) jinak bella byla super a pak jeste poteseni 79 taky;) a jak vy?
Profilova fotka
Jojo vědí to takže už jen oficialitka:) ještě jsem se do salonů nedostala, ale chystám se ted v lednu pokud to stihnu...takže kleinod ne, to je husté někdy ty asistentky,(nevím co tam dělají), mě takhle jedna dožrala v andělském...? no stejně tam nemají nacar od pronovias tak to asi vyškrtnu a v potesení 79 mají jaké šatky? v andělském jste ted někdo byl? tam bych chtěla také zajet...já mám problém, že nacar v čechách je jen v andělském a 34 a 38, 34 asi neoblíknu přes boky a z 38 vypadnu tak nevím jak to vykouzlit:)
jak rikas, tak zalezi na koho narazis :) ja jsem v andelskym nebyla, chtela jsem ale meli az od 11 hod otevreno, ale volala jsem tam a Nalon ty saty co se mi libi maji jenom v 36 a ja jsem tak 34.5 nejlepsi i kdyz 36 by mozna taky slo, podle modelu, ale oni rekli, ze ti to bud musi sednout nebo ne, ze to neupravuji:( chtela jsem je zamluvit bez zkouseni, ale takhle 15900Kc jenom za pujceni nebudu riskovat!fakt jsem byla prekvapena, ze je neupravujou a taky zklamana! 79 poteseni maji Maggie sottero satky, taky se mi tam jedny libily a velice mila pani :) koukni na jejich web nebo maggiesottero.com
Profilova fotka
Hm s těma velikostma je problém ach jo:(já se tam chystám za 14dní tak snad mě mile překvapí:)
ted jsem nasla super saty na ebay a dala bid a zatim to vyhravam,...akorat si rikam, ze urcite nebudou tak hezky, kdyz jsou tak levny (celkem dohromady £80 i s dorucenim a pojistenim domu :)))zda se mi to moc dobry!no uvidim, kdyztak je poslu nebo zkusim preprodat :)))) nastesti chteji asi 8 rozmeru ktere potrebuji na ty saty, tak snad by mely byt ok :) jak rikas, treba zrovna chytnes dobrou slecnu:)))
Profilova fotka
deni.p, na Tve saticky jsem zvedava. x-) Kdyztak nam sem dej odkaz, rada se kouknu, jake jsou. :-) Holky, jakeho budete mit fotografa?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?