2.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
Profilova fotka
p.nutilova, takze konec cervna ... asi to udelame taky tak nejak. Mozna 6 tydnu pred svatbou. :-) Dnes jsme si zamluvili DJ. Jeste kamaraman a myslim, ze ty nejpodstatnejsi veci mame zamluvene. x-)
Tuli a co prstýnky uz máte nebo ne?
Profilova fotka
p.nutilova, prstynky jeste nemame. Ale ty uz nam nikdo nevyfoukne. :-D Ty klido az v breznu. Vyber bude tezky ... Jake se Vam libi? :-)
no my chceme chirurgickou ocel, ale jaký... to bude těžký - plus mínus představu máme, ale njít je a tk aby nám je dodali v páru není tak snadné, protože u nás mají od každého jeden kus :-|
Profilova fotka
Ahojky no tady toho přibylo za těch pár dnů...to byste neměřily ale 2dny jsem se na beremese vůbec nedostala...myslela jsem že spadly celé stránky, ale příspěvky tu jsou tak to bylo asi jen u mě....tuliberko to líčení také pořád řeším, nejlépe se cítím když se nalíčím sama, nikdo se mi v tomhle nezavděčí, tak necchi pak o svatební den trpět a připadat si jako maska:( ale kadeřnici vybranou mám jen ji zamluvit:) jaký plánujete účes a závoj?
ahoj holky, eimee: mne se stalo to same, asi 2 dny jsem se vubec nedostala :)snad uz to bude ok :) namaluje me asi kamaradka, ale at me zna,...delala vizazistku, takze to bude ok, ale i tak to musime nejdrive vyzkouset :) ucej jenom jednoduchy, stahly do zadu, ale spis takovy ne az tak vyumelkovany a libi se mi kdyz jsou maly detaily v hlave (podobny krajce nebo i male kyticky:))) a co vy? jinak zavoj zatim nevim,... puvodne se mi libily takovy ty dlouhy od pronovias, ale nevim, jak dopadnou saty :)
Profilova fotka
Jeee, no konecne! Ja se na baremese taky vubec nedostala. :-) To byl abstak! :-D Prstynky se nam libi z bileho zlata. Ja bych chtela s kaminky. Ucesy se mi libi takove jako mam v albicku. :-) Chci korunku i zavoj ..., uvidim, co vykouzli ma kadernice.
Profilova fotka
Nazdárek holky, jste tu někdo ....? Já se sem taky nemohla dostat a nemohla jsme se s tím smířit ....
Profilova fotka
ahoj katarinass! Ja tu jsem. :-)
Profilova fotka
No já to také zkoušela několikrát denně a pořád nic:(to bylo utrpení....já chci také hrozně jednoduchý účes...zamilovala jsem se do Pronovias takže jejich šaty závoj a asi i podobný ulízlý:)účes:) mám ráda jednoduchost tak si ji užiju:)
no ja to samy,...uz jsem si rikala, ze jestli to nepujde tak to bude hruza. porad jsem to zkousela a porad nic a pak konecne vcera :))))
Profilova fotka
no už si říkám co by se stalo kdyby to spadlo totálně...neměla bych z příprav nic. mám doma svatební sešit tak to do něj musím vše dopsat a dopnit, pro jistotu:) aby mi jednou něco zbylo:)
Článek se načítá
budete mi svatebni knihu??? jako ze ji tam nechate v tom sale kde bude hostina a lidi pak muzou psat vzkazy? musim jeste nejakou sehnat :) asi ebay :)))) jo a pero na podepsani - mate take nejake svoje? ani nevim, jake tam maji :(
Profilova fotka
to pero mě také napadlo, ale kniha super nápad!
Profilova fotka
Kniha hostu je fakt super napad. Taky si poridime. deni p., pokud bys na ebay narazila pri hledani nahodou na tu knihu, kterou mam v albicku nebo podobnou (fotka 59), pisnes mi, prosim. :-) Jsem zvedava, co se v ni docteme. Cim pozdejsi vecer tim zajimavejsi vzkazy ... :-D
to vis ze ti dam kdyztak vedet (tuliberka :), jestli najdu nejakou hezkou :) hele holky v kolik budete koncit svatbu?
Profilova fotka
tuliberka kde jsi sehnala tu knihu naše svatba? také bych si ji pořídila....a deni.p přidávám se k tuliberce kdybysrazila na podoubnou knihu hostů písni i mě:)já bych asi končila až se bude chtít spát:) já jsem spavá tak doufám, že aspon do 2hodin vydržím a neusnu:)ale budeme ubytováni hned v prostorech kde bude hostina tak se všicvhni asi pomalu rozutečou , jak budou chtít...
eimee, jestli chceš, můžu ti tu knihu prodat (Naše svatba - fotka č. 5 u tuliberky v albu). Objednala jsem si ji, a nevyužiju ji. Dej mi vědět, nějak bychom se dohodli.
no nam bude svatba koncit ve 2 hod coz jak rikas eimee to je tak akorat pro me,...asi ten den bude dost dlouhy a nechci aby se lidi moc opili,... :)vetsina nas bude taky na zamku zustavat v hotelu a zbytek musime zaridit nejaky autobusy aby je vzali zpet do prahy :)jo jo, budu koukat po knize a dam vedet, kdyby neco hezkyho bylo :)
Profilova fotka
Ja to vidim tak dvou rano! :-D Uvidime, kolik vydrzime ... deni.p, budes zlaticko. Ja se tam moc neorientuju, teda spis vubec. :-N eimee, knizku mam od jedne nevesty z beremese. Jinak neni k sehnani. Ladenka uz Ti pise, honem kupuj! :-D
no protoze to mame na zamku tak jsme domluveni na 2 hod rano :) no kouknu kouknu a kdyztak dam vedet :) na kterou chodis - ebay.co.uk nebo com?
Profilova fotka
nevim, jestli je ten dotaz na me ..., ale ja tam jednou nakoukla, asi com. Nechodim tam vubec. :-N
Profilova fotka
Jojo tuliberko už ji mám u ladenky domluvenou:) super:)také v práci pořád je n čtete tuty stránky, jestli mě vyhodí tak kvůli beremese:)
no tak to budeme 2 kdo budou vyhozeny kvuli svatbe :) :-p
Profilova fotka
holky, my mame v praci zakazany pristup na net. Ale jinak bych taky porad nakukovala, co je noveho. :-) eimee, super, tak uz ji mas. Nechapu proc tu knizku nedotisknou. Ptalo se me snad deset holek odkud ji mam. :-(
Profilova fotka
muzu se zeptat co je to za knizku? ;-) nejak se ztracim...
Profilova fotka
peti, je to knizka Nase svatba, mam jeji titulku i v albu (fotka 5). ;-)
Profilova fotka
Holky, ted jsem spocitala, ze nase super datum tady ma 105 nevest! Tak kde jste? :-D
nazdarek, no koukam, ze jsi se tuliberka nudila :) tak to je hezky 105 nevest jenom co jsme prihlaseny :) a to si do te knizky neco lepis nebo to jsou rady??? koukala jsem na tvoje albicko na tu knizku:)
Profilova fotka
Ahoj holky srpňačky :-) Můžu se zeptat, jak jste na tom s přípravami? Jestli už třeba řešíte prstýnky a oznámení?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?