2.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
Profilova fotka
Ted si asi muzu psat zase ja sama ... ;-(
ja tu psala, ale nikdo mi nepise tak nema cenu sem psat:-D
Profilova fotka
ahojky, co noveho? :-)
Profilova fotka
ja sem uz dnes nase novinky vypsala. :-)
Ahojky, noveho?? no dneska mi pani uz poslal acislo uctu takze mi zasle pak domu zavoj, kravatu chlapovi, Pompadurku:-) a podvazek. no jsme zvedava jak to bud evypadat se zavojem jestly blbe tak ho prodam a basta:-D jinak sem si dnesk auvedomila jak strasn eblizko uz je svatba
Profilova fotka
jo, nebezpecne se nam to blizi ...!!! =-) Wow, tak to je poradny nakup. Pak nafot ulovky do albicka. ;-) Jsem zvedava.
Jo to urcite nafotim:-D vymenim fotecky s predstavou za skutecnost:-) jeste si chce ten muj koupit oblek svatebni v neckermannu .Je mu jendo ze to je polyester rikal ze na teu hodinku v kostele a hodinku u jidla tomu je uplne jedno a ze pak co nejdriv skace do rifli.-D takze oblek za 1300 to je pohodicka.-D jen namerit spravne miry.My sme totiz oba takovy tlustoucci:-D
Profilova fotka
Nas ceka akce "oblek" pristi patek. ;-) My chceme koupit nejaky poradny, at ho ma i na ruzne prilezitosti do budoucna. ;-) 1300,- ...? To je neuveritelna cena. :-.
no jako je to polyester takze zadn abavlna nic a my na akce nikde nechodime, takze tohle vubec neresi.A kdyz nekde jdeme na akci tak stejne jde v nejakych lepsich riflikach a natom sacko:-) takze to je v pohode. A co prstynky,? ja sem si to neprocitala moc zpatky tak nevim jak to tu s prstenam aje.-) my je rozhodne jeste nemame, ale rozhodne chceme bile zlato a nebo bile zlato s kombinaci zluteho zlata. ale maximalne chcem ejit do 8 tisic korun
Profilova fotka
my jsme taky porad bez prstynku, snad je na ne jeste cas. ;-) 100% bude bile zlato, pro me s kaminky. Snad do konce kvetna prstynky mit budeme. ;-)
no s kaminkem rozhodne cena stoupne ja koukal ana net na fajn stranku . http://nakupujlevneji.cz/snubni-prste... a koukal asme mockrat na prsteny a uvazuji hodne nad jemnym rytim do prstenu. Ted jde kazdej po tech prstynkach co nejsou hladke, al ekamarad co s ezenil rikal ze mu to ve zlatnictvi vymlouvaly takove ty drobecky jakoby ze to se pry osoupe apak je prsten skaredej.. no a me se to vyryti strasne libi ale nesmi to byt preplacane. a kaminek nechci co kdyby vypadnul??:-D nebo se roztristiL?, no nevim uvidim musi me taky padnout do oka ze,? prez net prsten kupovat nebudu nekd eobjedem zlatnictvi a uz s enato aji tesim:-)ale je vazne cas
Profilova fotka
Holky, 3 mesice 3 tydny 4 dny..... =-) to to vali co?
Článek se načítá
Profilova fotka
Fiiiiha, oblek za 1300... :-D
ten levnej oblek to je prosim vsude na www.neckermann.cz a nebo na www.bonprix.cz :-) no to je desnyyyy jak to leti .jeste nedavno mi doam rikaly co blbnes mas 8 mesicu cas haha :-D
Profilova fotka
Tak zatim jsem v klidu... na nervy jeste casu dost :-D Ale trosku me zacina vadit a nervikovat, ze nemame prsteny... ani moc predstavu... :-S
Profilova fotka
Koukala jsem ted na ty stranky, co jsi sem davala - ale zrovna ty prsteny, co jsem se chtela podivat, tak tam nemaji fotky ]-(
to je jak naschval co?? hannelle stema prstenama ale jinak jsou tam nadherne prstynky lidicky ja s eloucim malemu rostou zuby tak se ted budime v pet rano tak utikam do pelechu pa a hezke sny:-) dalsi prsteny sou tady http://www.eshop-sperky.cz/snubni-prs...
Profilova fotka
hanenelle právě jsme byli také mile překvapeni, ten přítelův stál asi 9000 a můj ten zbytek do 25000 ale se slevou je to paráda:) a je vážně krásný! oba jsou krásný! no vidíš calzedonia mě nenapadla na punčošky na svatbu. holky včera jsem objevila krásné boty v humanicu kožené bílé na dřevěném podpatku takové ty střevíčky fakt krásné, ale mám tak blbé nohy, že se mi jedna pořád vyzouvala, nevíte jestli ty gumové pásečky od School udrží botu na noze nebo ne? jsem už zoufalá byly fakt krásné. jo a mám guesst book:) díky za tip saru:)
Profilova fotka
eimee: dobré ráno, a kde jsi jí prosim tě sehnala? myslim tu knihu hostů...
Profilova fotka
no ono je to dělané jako album na fotky, je z ručního papíru takže využiju jako guesst book je krásný odpo dodám fotku...v tescu mezi albama:)
Teda Evi, to je palba za ty prstýnky. To my se chceme vejít do 10 tis. za oba. Botky naštěstí mám, dokonce dvoje. Jen ty jedny co bych radši, mají na jedné botce ukopnutou špičku (odřenou), tak přemýšlím co s tím. :-)
Profilova fotka
tak koukám Eimee...že si pořídila stejnou sv. knihu jak já! ;-) Je to fakt super kup....a je nádherná!!!
Profilova fotka
My už máme prstýnky objednaný - a oba nás vyšly na necelý 3tis - a jsou krááásný:-)
My bychom chtěli ze žlutého zlata a můj s kamínky. Já radši širší, přítel užší. Ještěže v dnešní době, může mít každý jiný. ;-)
Profilova fotka
jé saru doopravdy? myslela jsem že máš jen bílou s něčím zlatým...na téhle se mi moc líbí ta stužka...je krásná prstýnky byly dražší ale jsou na celý život a byli jsme z nich nadšeni tak je drahoušek koupil....už aby byli doma....
ahoj holky, to jste tu toho probraly :)mne taky nevadi utratit na prstynky, protoze je budete porad videt, tak at se libi :) no snad nejake sezeneme, jsme na tom asi jako Tuli :) je eimee, ty uz mas guest book, ja nani vcera koukala na ebay ale nic nenasla :( za kolik se tak pohybuje v cr? jo jinak prstynku s kaminkem bych se nebala, protoze diamant je preci jeden z nejtvrdsich veci na svete ;)))
jo a dneska uz asi objedname marka oblek - na pujceni a pak dame vedet tem jeho kamaradum ktere si maji taky zamluvit (bude mit 4 kluky - misto druzicek a tatkove, takze potrebujeme 7 stejnych obleku :) he eheh
Profilova fotka
eimee: to jo...ale ta kniha je vesměs bílá...vyjma těch plátků růží a dovnitř jsem napsala zlatou - svatební kniha hostů...takže to splňuje mé nároky na barvu:) Mám ji v Albu...je to ona?
Profilova fotka
jojo je, jsem nějaká dneska natvrdlá. mám tu samou:)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak myslim, ze vsechny nevesty z 2.8. budou mit stejnou knihu hostu :-D :-D Taky jsem na neco takoveho bud podobneho nebo dokonce stejneho koukala... :-N Jee Saru, koukala jsem do tveho alba, a mas naprosto uzasne ozdobene svicky!! Jednoduche ale stylove - proste super!! ;-) Kde na takove napady chodis? Ja jsem na tyto veci uplne mimo, co nevidim, to me nenapadne :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?