2.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
Profilova fotka
henell: mě tohle vždycky bavilo...takže to bylo jasné...že si většinu věcí budu vymýšlet a dělat sama :-D Děkuji ta pochvalu...ta vždy potěší!
Profilova fotka
Jee tak mi se nahanime po celem beremku :-D Tak to ti zavidim, taky by me bavilo vymyslet a dokonce i bavi... jen nemam tu trpelivost az do konce... :-N
Profilova fotka
saru také se mi ty svíčky moc líbí, také jsem o něčem takovém přemýšlela. budete zapalovat svíčky? já se bojím aby nezničily ubrusy? a vůbec jak budete mít výzdobu stolů?
no my budeme mit svicky ale na zlatych svicne, nebyla jsem si jista s tema zlatyma svicnama, ale snad to bude ok :)
jo a zapaleny budou urcite, ma to sve kouzlo kdyz sviti svicky :))) i kdyz obed bude behem dne, tak budou rozsvicene a pak se muzou zasnout ale az vejdeme do salu tak je chci mit zapalene :)
Profilova fotka
Eimee, tak vidim ze jsi asi upustila od tech plastovych ubrusu :-D :-D Skoda, mohla byt sranda :-N :-D Svicky jsou proste romantika... x-) Vsak kdyz pod ne eimee das nejak svicny, tak by se nic stat nemelo, ne?
no ty plastovy ubrusy by to jistily, ale kdyz je teda nechces, tak jak rika hannell nejaky ty svicinky nebo podlozku ktera nebude moc videt :)))
Profilova fotka
my je taky zapálíme! Vždyť jsou přece na to! Jestli teda dřív nezapálim faráře i s celým kostelem ]-( Pa, jdu na oběd!!!
Profilova fotka
Saru :-D :-D :-D a dobrou chut!
a naco kniha hostu?? vsak vim ekoho zveme ne??.-D
u nas do knihy hostu lidi pisou vzkazy z toho dne,.... :) tu si pak nechame na pamatku :)
Profilova fotka
těším se až to jednou budu číst:) no přemýšlela sjem že koupím takvoé ty skleněné nádoby na svíčky jak mají v ikea a do toho dám svíčky, chci takovou velikost jako má saru tak je něčím podložit no. právě také miluju jak svítí, pálíme je každý večer:)
Článek se načítá
Profilova fotka
holky dala jsem do alba ty botičky co jsem včera zkoušela, až na ty černé punčochy vypadají fakt pěkně. co myslíte?
Profilova fotka
eimee.: moc hezké...se zlatou sponou...no prostě to musíme mít do detailu, viď? :-D
botky super, stejne nebudou skoro videt, akorat ja chci s reminkem kolem kotniku at se nemusim bat ze by mi spadly, mam totiz hodne uzkou nohu a mam vzdy problem s lodickama :(
Profilova fotka
no já také to je to c o řeším volnost kolem kotníků té se bojím
Profilova fotka
že by mi spadly boty...tak o tom jsem nepřemýšlela!!! :-D
Profilova fotka
Tak jsem přidala do albíčka fotku naší holčičky v šatičkách pro družičku, akorád, nechtěla se fotit, tak je to vše takový máznutý...tak snad prominete:-) Jináč, ve skutečnosti vypadají daleko líp než na tý fotce....
no ja mam totiz uzke nohy takze kdyz boty presne nesednou, tak se pak citim ze mi vyklouznou nebo kdyz jdu po kostkach tak se vyzouvaj :( to mame ale problemy :) jdu kouknout na druzicku :)
druzicka je nadherna a satky taky :)) kolik ji je? mate jenom ji nebo jeste nekdo?
Profilova fotka
drůžička je krásná! tak holky nevím. asi si koupím ty vystýlky a půjdu je na boso zkusit, jenže ty vystýlky asi nedrží na punčochách co? to zase řeším dilema....
Profilova fotka
Juuu to je sladounka druzicka :-) :-) Eimee, s tema botkama mam podobny problem. Puvodne jsem taky chtela takove, co sis zkousela ty, tzn. s kulatou spickou a jenom vzadu na patu... ale zaaadne, co by pripadaly na svatbu vhod, me proste nesedly :-S Tak jsem si nakonec koupila botky do spice, ktere jsou cele lakovane a barva je takova zihana bila se sampan :-) A ty mi sedi nadherne... Mozna najdes nakonec taky uplne jiny
Profilova fotka
no právě, asi budu muset koupit jiné...tohle asi nerisknu...navíc by mě bolely nohy....budete mít boty na přezutí?na noc?já bych balerýnky ale to bych ušlapala šaty:(
Profilova fotka
Jo a jinak ja si Eimee lepim u bot, ktere se mi treba vyzouvaji, takove ty kozene polstarky na paty... Ty fungujou, ale jinak moc nevim...
Profilova fotka
Kristýnka (družička) bude mít v době naší svatby 20 měsíců - a možná budem mít ještě jednu - v tý době 3 letou...uvidíme:-)
Profilova fotka
hannelle a jaké máš botičky kde jsi je koupila dodáš foto?
Profilova fotka
Eimee, chtela jsem ti je prave vyfotit, jenze tu ted nemam fotak :-S Ale dodam doufam co nejdriv, at muzes juknout... Koupila jsem je v Brne v Nicu - maji tam krasne italske boticky a hlavne jsou uplne cele kozene, tak se mi nebudou samou nervozitou potit nozka :-)
Profilova fotka
aha tak to se musím po plzni kouknout, něco mi ten obchod říká...jákoukala všude a nic:( takmám ještě 3 měsíce:) prosím o foto ažji budeš mít:)
no to teda hannelle, pekne pridej foto :) taky nemuzu najit zadne hezke botky :( no mozna to je tim ze jsem je jeste nebyla specialne hledat :) dneska jdeme na ty obleky dovybrat a objednat ;)jeste hodku v praci :(
juu to zni zajimave stem avzkazikama ja to slysim uplne prvne ale nadchly jste me proto a tak eda to s eda koupit ta kniha hostu??

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?