2.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
Profilova fotka
Ahoj nova nevesto ;-) V klidu, to stihas s prehledem ;-) Hlavne, ze je volne misti obradu a hostiny. Satu jsou mraky, takze si myslim, ze jeste stale mas co vybirat... treba v mem salone se dokonce divili, ze vybirat saty uz v unoru, ze to spousta nevest nechava tak az dva tri mesice predem... takze pohoda jazz 8-)
Profilova fotka
Eimee, ted jsem koukala do tveho alba - mas tam ty vase prstynky? Nejak jsem je nenasla... :-N
Profilova fotka
hannelle já je tam nemám nemáme stejné, každý máme jiný, a ten přítelům jsem na internetu nenašla...po mém můžeš kouknout na stránky retofy někde mám to čísilko který to je...ale za 14 dní snad už budou tak vyfotím a vložím do alba...
Profilova fotka
tak jsem ho tam na chvilku přidala hannelle tak koukni:) pak to zase smáznu
hotlky budete si prevlikat saty po pulnoci?? ja asi ne kdyz se vdavam tak snad v nich vydrzim celou noc ;) ja porad nevim, s cim zacit - jeste nemam vubec bizuterii, nic do vlasu, botky, puncochy,....vse mame tak na polo, uz me to zacina rozcilovat, jakko ze nic neni finalniho :( treba jeste nevim kolik bude stat vyzdoba,... :(
Profilova fotka
deni. máme stejný stav, myslím, že sjem na tom tak stejně, já třeba pořád chci tělové punčochy a ne bílé, jaké budete mít? také musím začít vše kupovat, převlékat se nebudu, budu celou noc nevěsta!, také nějaké pěkné prádélko musím sehnat, drahouškovi košili, boty už má, oblek také musíme koupit, no prostě nemáme skoro nic:( a začínám být šálená o všem jen kecám tady:)
no presne eimee :) ja chci telove puncochy, treba jsem jeste vubec nevidela hezky botky ;( jo jo to je dobre, ja budu taky celou noc nevesta :) az do svatby nebudu koukat na ty satky co mam doma,...vzdy kdyz jsem u segry v pookji tak je tam vidim pekne zabaleny a uz se tesim, az si je opet obliknu,...ja uz bych fakt chtela aby svatba byla treba pristi tyden protoze to uz by muselo byt vse zarizeny :) ted koukam na guest book a taky tam prodavaji pera na psani,...noze a sklenicky nekupuju :( bizu taky jeste nemam :(
Já půjdu bez punčoch, myslím, že i tak mi bude hrozný teplo. Převlékat ze šatů jsem se původně nechtěla, ale ženich a svědci se převlékat budou, tak budu asi taky, abych tam já jediná neseděla v šatech.
to ja chci puncochy kvuli tomu, aby me nedrely botky :-( snad mi to pomuze :) ted koukam na ruznou bizuterii,...ale ja chci perlicky, nesmi pry byt prave, tak projizdim ebay :)
Profilova fotka
:-D 8-) Tak jo, příští týden se do toho pustím..... :-D V nejhorším si pro šaty zajedu do Brna tak jich je určitě ještě více nažv Ově :-)Díkyyyyy! :-D
Profilova fotka
deni proto chci také punčošky aby nedřely boty a také mám moc bílé nohy, solárko snad zabere ale jistota je jistota nechci mít rozdřené nohy. já už šperky mám naušnice s perlama řetízek a perlu přívěšek a mám k tomu prstýnek takový svatební set z bílého zlata a perel ale nevím ten prstýnek....budete mít na sobě zásnubní 2.8.?
Profilova fotka
já asi nee...aby nerušil...a aby ten snubní hezky vynikl!
Článek se načítá
Evi, jestli nějaký zásnubní do toho 2.8. dostanu, tak ano. Já už nějakou bižu doma mám, jen si nejsem jistá, jestli je to to pravé, a tak se chci ještě po něčem juknout. Také začínám uvažovat o špercích z květin, ale neví, jak by to vypadalo. Já už mám botky prošláplý, takže snad odřený nožky nehrozí. :-)
Profilova fotka
patřím spíš do nevěst 15/8, ale žádné tady nejsou, tak se pohybuju nějak v srpnu ;-) tak já zásnubní prstýnek mít budu, na druhé ruce ;-)
no jeste nevim, bud na druhy ruce a nebo vubec :)evi kdy zacnes chodit do solarka??? ja chci chodit taky, nechci vypadat jak bila stena :)))ale zase nechci vypadat jak nekterey holky jak pomeranc, hruza!!!
Profilova fotka
no to já právě nesnáším, říkala jsem že chodit moc dopředu nemá smysl tak to vezmu třeba 14 dní před svatbou třeba obden to budu taková trošku snědší, protože se špatně opaluju....:( no a myslím,ž e to bude ideální jsem alergická na tu přesolárkovanou zvrásčelou plet....
no to ja jsem prave myslela zacit chodit tak 2 mesice predem at se to pomalu opalit, protoze ja mam taky nohy bily jako sejr :((( takze aby se to pomalu opalovalo :))) mluvila jsem s mamkou, takze ve ctvrtek zjede do salonu a popta se co s tou slevou, treba kdyby si za to mohla koupit jine zbozi, tak s emi tam libila korunka za kc 300 a za zbytek bych nakoupila treba pradlo a nejaky doplnky a bylo by :) treba tam maj i puncosky,...no u vidime, co ji reknou :)
Profilova fotka
deni, to je super cena za korunku. Ja videla ve zlinskem salonu korunky kolem 700,- ]-( Jinak mame polstarek od Tanie! Je krasny! x-) Jeste k nemu schazi ty prstynky. ;-)
no mne se to taky zdalo super, tak ji tam asi koupim :))) pridala jsi ho do albicka? a copak porad delas, uz jsem te tu dlouho nevidela???
Profilova fotka
deni, ted jsem se ucila do skoly a spis chodim na srpnovky. ;-) Je v albicku.
Profilova fotka
taky jsem se s Tanou domlouvala na bryndaku. ;-) Jsem zvedava, jak se ji povede. A mam objednane svatebni pradylko, snad mi bude velikost. :-) V sobotu se nejspis budeme fotit na oznamko. To jsou nase novinky. ;-) A co vy?
ty jo ty jsi s tim nejak hnula :))) ja brindak asi ne i kdyz to by asi mark koukal, co to na nej davame ;))) a od koho ho mas? delaji neco hezkyho?? no ja musim zrusit zalohu v belle, platila jsem 2900, nevis jak to tam je? zda to muzu nechat pro nekoho jinyho nebo treba za tu cenu si tam neco koupit, nekoupila bych tam pradlo,... :)
Profilova fotka
deni, me pani v Belle rekla, ze pokud si vyberu saticky jinde, tak si za tu zalohu u nich vyberu neco jineho. V pohode. Snad to bude tak i v jinem meste ... Bryndak je od Tanie, ona usije vsechno. ;-)
no ja taky doufam, takze asi pradlo snad tam maj i puncosky a taky tu celenku a klido i bizuterii vzala od nich :))) no uvidime, co reknou :) jo jo, tak to je ok :) ma nejake albicko?
Profilova fotka
Ahoj holky, ted jsem mela v praci takovy srumec, ze jsem vuuubec nestihala nic jineho ]-( Deni, myslim, ze tu zalohu muzes vybrat za nejake jine zbozi - mam takovy pocit, ze mi taky neco takoveho rikali tady v Brne... vsak vsechno je o domluve ;-) Jinak puncosky budu mit nejspis v barve slonova kost, uz jsem si je byla koupit v calzedonii... ale jeste uvidim, jestli bude vedro... Jedine, co si budu prevlikat, budou botky :-D Mam koupene jedny na obrad (lodicky), no a pak mam takove paseckove s kaminkama, tak ty budou nejspis na vecer (pokud nebude mrznout) :-)
Profilova fotka
Eimee, mas vybrany nadherny snubak!! Fakt se mi strasne libi :-) Takze Retofy rikas? Asi to budu muset taky jeste omrknout, protoze cenove ti to vyslo vcelku dobre :-)
Profilova fotka
Zasnubni budu urcite mit na sobe, nehnu se bez nej ani na krok a mam ho stejne uz na prave ruce, takze vadit nebude :-)
Profilova fotka
Na solarko pujdu asi jen parkrat dva tydny predem a pak si skaknu ve ctvrtek na nastrik a budu jak cernoska :-D :-D Od minuleho roku, kdy muj tatka zemrel na rakovinu kuze, mam totiz strach chodit na solarko a skoro i na normalni slunicko... ale nastrik je v poho, zadny UV a ucinek je jisty 8-)
Profilova fotka
To uz je asi vse, na co jsem chtela odpovedet :-D Padim domuuuuuu :-) :-) :-)
Profilova fotka
hannelle, dobry monolog. :-D :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?