11. červenec 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, holky, tak co kdo má stejné datum jako já? A co už máte hotovýho? 8-)
Profilova fotka
Ahoj Marti, tak s těma šatama je to fakt pech. Nechápu, jak se jim to mohlo stát, že je dali dvoum nevěstám :-. Uvidíš, třeba je ještě budou mít. A nebo si je vybereš v Americe ;-) Na Velikonoce u nás bylo taky nádherně. Dokončujeme teď svatební oznámení - a nemůžeme tu sehnat takovej papír, jakej bysme chtěli. Příští týden jedu do Prahy na poradu, tak se pak stavim ve městě (je tam nějakej dům papíru). A až ho budem mít, tak budem tisknout :-D Jsme zvědavá, jaké oznámení budete mít :-)
Profilova fotka
maki: my si děláme taky oznámka sami - koupili jsme nádherné meruňkové čtvrtky a bílou a červenou vlnitou lepenku...je nádherné...jediný problém byl s tiskem, potiskli jsme asi 10 obyč papírů než jsme to všechno doladili ;Dale stojí to za to - nejen finančně ;DDD
Profilova fotka
To je Janičko asi kompenzace za ty šaty, co nemám :-| Já jsem tomu Makisku taky nemohla věřit, ale stane se lecos.....
Profilova fotka
Holky zdravím,dnes zase nádherné počasí,málá je spokojená jezdíme na kole,jěště já musím tak 5 kilo dát pryč,snad se to podaří.Včera jsem si ušila podvazek,je to jednoduché,to jsem ani netušila.Martinko,tak to je paráda,tam šaty seženete určitě,bratranec tam pracoval 5 let,a jeho přitelkyně si přivezla opravdu krásné a levné šaty,oblečení je tam hodně dostupné,to závidím,moc ti to přeji.......... 8-) 8-) 8-) 8-) nakonec budeš ráda že to tak dopadlo :-. :-. :-. :-. Jinak holky jak se těšíte,co máte připraveno?Ten čas ale letí :-o :-o :-o :-o
Profilova fotka
Ahoj holky,já si taky myslím jak Marcelka že v Americe si šaty určitě nějaký krásný vybereš, Marťo ;-) Maci,ty sis šila podvazek??To by mě ani nenapadlo,že bych si ho udělala sama :-) Jinak já se těším čím dál víc,čím je to blíž tím mám lepší pocity :-) ale obávám se že tak měsíc před to budou spíš nervy než těšení...aby bylo všechno zařízeno aby vše vyšlo aby sme na nic nezapomněli a tak... :-N
Profilova fotka
Janičko,já i občas šiju,jěště si chci ušít šaty na převlečení,je to má velká zaliba.V poslední době jsem neměla na šití moc času,ale občas to tak chytne............ 8-) 8-) 8-)Já se také docela těším,ale mám v sobě menší zmatek ale to asi má tak být.......přítel ten je naprosto v klidu a nic neřeší ;-) ;-) ;-)těšim se na malou, až jí obleču šatičky,jěště je musím upravit,šila jsem jí spodničku hodně bohatou,vypadá jako andílek,mám z toho radost .
Profilova fotka
No ta musí vypadat jak panenka,těším se pak na fotky,jsem hrozně zvědavá jak budete všechny jako nevěsty vypadat! :-) no a na sebe jsem samozřejmě taky zvědavá :-D Tak to jsi šikovná že takhle šiješ,taky bych chtěla být v něčem dobrá a šikovná...přijde mi,že snad ani nic neumím-že nejsem ničím vyjímečná ;-( já si myslela že každý vždycky něčím vyniká,ale já jsem asi vyjímka..nebo jsem ještě nenašla tu správnou činnost..začínám o sobě normálně pochybovat :-( doufám,že budu aspoň dobrá maminka... :-)
Profilova fotka
Janičko,každý člověk je jiný,já myslím že každej je šikovnej na něco jiného,já zase nejsem tech.typ,a matematiku také zrovna nemusím,a člověk časem zjistí co ho baví a má rád,třeba čas ukáže...... :-) :-)A maminka budeš určitě skvělá to se není třeba obávat x-) x-) Já jsem také moc zvědavá jak budem vypadat jako nevěsty,docela se toho bojím ;-( ;-(
Profilova fotka
děkuju za psychickou podporu.. :-) a pročpak se toho bojíš? Určitě budeme všechny krásné nevěsty!! ;-)
Profilova fotka
Janičko,jen mám takový divný pocit sama ze sebe....... :-( Ale určitě nám to bude slušet.zrovna jsem si říkala takové velké přípravy,a za pár hodin je vše pryč,ale asi to tak musí být....... :-) také mám obavy jak se vše zvládne,jěště že máme obřad až v 13,30hod. 8-)
Profilova fotka
to je jasný,že všechny z toho budem mít nervičky aby vše vyšlo a tak...bohužel je to tak,že člověk se tak dlouho těší a ten den pak hrozně rychle uteče :-| proto si pak musíme užívat každou minutu :-)
Profilova fotka
Holky, to všechno zvládneme....uvidíte....já se těšim moc....27. dubna jdu na zkoušku účesu, tak snad to klapne, teď se nám tiskne oznámení, objednala jsem vývazky a košíčky pro drůžičky....takže se to pomalu rýsuje.....do zítra bych měla vědět, jestli mi ty šaty stihnou v Itálii ušít nebo ne....na skladě je nemají....a teď jsem začala dělat tombolu, resp. vymýšlet vtipné ceny....budete jí někdo dělat? Marcelko ty jsi fakt šilkulka, že si sama ušiješ šatičky.....já s tim teď otravuju švadlenu ;-) Janičko nepochybuj o sobě každej je něčím jedinečnej a výjimečnej ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Maci,ten podvazek je super,koukala jsem do albíčka :-) líbí se mi Marťo,jasně nemá smysl se stresovat,nějak to všechno dopadne :-) Jinak nad tombolou jsem neuvažovala,asi ji dělat nebudeme,spíš jsem chtěla pak vymyslet nějakou tu hru,kdyby se teda někdo chtěl zúčastnit..tak aby byla sranda :-D
Profilova fotka
ahoj holky:) tak já včera tady na brms sehnala úžasné krajkové yvory-smetanové paraple. Bájo - to budou fotky - je to nádherný doplněk a my to budeme mít všechno tak trochu v 19.století, takže super...:)) Stále nemám hudbu, tak mi držte pěssti - tento pátek ji snad půjdu domlouvat.... A budete někdo dělat svatební noviny??? Myslím, že je to fajn věc, ale kéž bych si na to udělala čas - je to dost pracné... taky už vyhlížím botky - mám vyhlídlé v Deichmanovi, ale krásné mají i v Globusu, ale mnohem dražší, tak nevím.... Co vy? jak pokračujete?
Profilova fotka
Marcelko, krásnej podvazek.....mohla by jsi se tím živit :-) Crawler mě se taky svatební noviny moc líbí, ale pořád nevim, jestli to zvládnu....je to fakt asi dost časově náročné....my budeme dělat tu tombolu, četla jsem příspěvky holek, ktaré jí měli a ve směs z toho byli nadšené a hrozně se u toho všichni bavili, takže do toho půjdem :-D
Profilova fotka
Holky zlaté děkuji za pochvalu to potěší :-) Jěště chci zkusit pompadůrku,snad to zvládnu dám vědět..........holky jěště co přihodilo,o vikendu byl u nás náš fotograf,kamarád je báječnej a skromnej bude nám fotit naši svatbu,ale co chci napsat a poradit,jeho žena už přivezla dárek, a hned dárky dva jeden jsem dostala já je to krásný topík s všitou podrsenkou je nadherný ale moc velký,prý ho mám na převlečení,nevím jak to udělat,ale vůbec nesedne,nechci jí urazit,tolik se snažila,měla jsem představu raději si ušít šatičky,holky co s tím ;-) A Další dárek to už dostaneme od nich svatební,zaplatili nám hodně dobrého,žadaného fotografa na obřad, a celé album chtějí zaplatit,já jsem z toho hotová,nevím zda se to hodí přijmout....... :-( :-( :-( Nejraději bych si to zaplatila sama....... co dělat. :-(
Profilova fotka
Marcelko, tak ten fotograf je hezký dárek a pokud na tom trvají, tak bych ho přijala....nedělá se odmítnout dárek nechtěný (např. nějaké skleničky, které se ti nelíbí) natož něco co se vám hodí a ten fotograf je fakt hezký dárek a co se týče toho topu, tak bych řekla, že ať se nezlobí, ale že chceš mít na převlečení šaty a že top budeš ráda nosit v létě ;-)
Profilova fotka
Martinko, děkuji za radu,táké to tak cítím :-)
Profilova fotka
Ten čas tak běží.....za 3 měsíce už budeme vdané......moc se těšim... Majitelka ze salonu asi zjistila, že se nenechám jen tak ničím odbýt a pustila se do vyřešení mojí situace s verbou....dneska mi už 3x volala....s tim, že dostala odpověď z Itálie, že by mi šaty ušili, ale byli by až 20. července, což je pozdě, tak se je snaží přesvědčit, aby mi je udělali přednostně o měsíc dříve.....tak uvidíme, co z toho nakonec vyplyne.....
Profilova fotka
Martinko,tak to určitě vyjde,je třeba na ně tvrdě :-) jak tohle řekla,tak je to na dobré cestě,tomu věřím :-)Držím palečky.A jěště holky,když budete chtít,ráda podvazek ušiji,v barvě kterou si řeknete,vyjde na pakatel.....když jsem vše spočítala tak je to 45,-kč. :-)
Profilova fotka
Ty jseš zlatá Marcelko :-), já už podvazek mám, koupila mi ho maminka na svatebním veletrhu....
Ahoj holky, jsem tu nová ;-) . Máme svatbu 11.7.2009 na Červené Lhotě. Ten čas strašně letí, ale snad vše stihnu včas. Bude to taková malá svatbička, jen pro rodinu. Kamarády zveme na "štando" o 3 týdny dříve. Včera mi konečně přišly měsíc objednané boty a padly mi na jedničku (Zázrak!). Dneska jsem byla na zkoušce šatů, které mi paní "Neuvěřitelná" ze salonu Narcis v Táboře nechala ušít na míru, do svatby je nepůjčí a to celé za půjčovné 3,900,- včetně doplňků. Z šatů jsem naprosto nadšená, jakou ještě krásnější, než jsem čekala (druhý zázrak). Navíc mi pěkně sluší i čelenka, tak teď můžu vybrat tu nejkrásnější na netu a bez obav ji objednat. Vůbec jsem netušila, jestli v ní nebudu vypadat jako přerostlý mimino x-). Dnes mi tímto spadl obrovský kámen ze srdce. Zítra jedu na cukroví - paní co peče doma tam bude zrovna něco předávat nějaké nevěstě, tak to dokonce uvidím naživo (to je další zázrak). Dnes je prostě bezva den :-).
Profilova fotka
Vítej Magdi :-) tak to je super, že se ti takhle zadařil.....hlavně ty šaty tiše závidim :-)
Profilova fotka
Ahoj holky. Evi,já svatební noviny už mám,ale zas tak pracný mi to nepříšlo..záleží kde sháníš materiál a taky kolik chceš mít stran..a na celkovém provedení..vytisknuté je ale ještě teda nemám. Marci,to je úžasný že vám chtějí zaplatit fotografa a album,ale máš pravdu jestli se hodí takový dar přijmout..no jestli jste si hodně blízcí tak nevidím důvod proč ne ;-) S tím topem souhlasím s Marťou.. Jinak já už podvazek taky mám-škoda,nechala bych si ho od tebe ušít,Maci.. Magdi,vítej mezi námi ;-)
Ahoj holky, tak pokračuju v krasojízdě, dnes jsem objednala 10 kg drobného cukroví, 4 rolády a 1 domino kostičky (asi 60 ks), snad toho nebude moc když chceme podarovat asi 40 lidí a navíc ještě budou koláčky. Já jsem fakt nevěděla, kolik toho mám vzít, tak při nejhorším zmrazím a budu dalšího půl roku zvát hodně návštěv :-D Marci: Já bych ten top po pravdě vrátila, s tím, že Ti není velikost. Přece je šance, že ho ještě může vyměnit za měco jiného, takhle Ti bude blbý, když ho na sebe nevezmeš a jí to bude taky líto... Jestli je tak hezký jak píšeš, asi byl i drahý. Byla by škoda uložit ho na dno skříně... Nabídku na fotografie a album bych asi neodmítala. Naopak, je to výborný nápad, já se spíš děsím, co dostaneme za samý blbosti. Pukanka: Moje šaty byly ušité za 4 týdny. Italové se musí pořádně honit, jinak to jsou flegmatici :-| Držím palce.
Profilova fotka
Taky to cukroví vůbec nedokážu odhadnout Magdi.....včera mi přišli košíčky na výslužku a jsou malinké....představovala jsem si je větší....když je naplnim po okraj, tak se tam vejde stěží 10-12 koláčků...tak nevim, jestli to neni málo. Taky mi přišli košíčky pro drůžičky, musim je trošku dozdobit a budou krásný a taky vývazky....už se to začíná pěkně rýsovat :-)
Profilova fotka
Ahoj holky- přeji krásný víkend ;DDD já nevím, kolik kilo, ale setřenka na svatby peče a druhá sestřenka taky dělá v cukrárně, tak ty mají naprosto přehled a ví přesně kolik koláčků se udělá z kila mouky, atd...My budeme mít zhruba 40 lidí a mám pocit, že už mluvily zhruba o 7kg koláčků a cca 10kg cukroví + několik rolád a min.3 dorty, takže no 10kg rozhodně není hodně na 30 lidí...Nejvíc toho padne na výslužky - na samotné hostině se toho až tolik nesní... Co se týče krabiček na výslužky, tak my budeme mít 2 verze - pro nejbližší rodinu klasické dortové krabice a pro vzdálenější budeme mít menší...Takhle to je u nás zvykem - do výslužek se dává od každého cukroví, roláda, kus dortu a samozřejmě koláčky a člověk to nemůže nějak ňahňat na sebe - to by z toho byla kaše (kor v létě), takže ty krabice jsou dost velký...ale zase abych někomu dávala pidikrabičku - no to by mi přišlo blbý (teda aspoň tady v našich krajích, možná, že někde se to tak dělá...nevím)
Profilova fotka
Ahoj holky, tenhle týden jsme toho měli v práci hodně a tak jsem neměla moc času sem psát. Teď jsem to tu ale všechno přečetla ;-) Marci, ten podvazek je nádhernej. Já svůj ještě nemám, ale sestra říkala, že mi ho sežene. Ten top bych zkusila vrátit - s tím, že ti to nesedí, tak ať se nezlobí. Je škoda, aby ti to leželo ve skříni a nevzala sis to nikdy na sebe. Fotograf jako dárek, tak to je paráda. Crawler - tak s tim papírem na oznámko mám docela problém. Meruňkovou taky sháním, ale nikde jí tu nemaj. Holky, jestli máte někdo tip na papíry, tak mi napiště - díky. Příští týden jedu pracovně do Prahy, tak zkusim zalovit i tam. Prý je tam dům papíru - ale nevim přesně kde. Ahoj Magdi - vítej mezi námi. To je paráda, že už toho máš tolik zařízeného. Dej sem pak nějaké fotečky. Svatební noviny? Tak o nich jsem přemýšlela, ale nakonec je asi neudělám. Nevim, co bych tam všechno dávala a taky, jak by to hosti přijali - jestli by přítelovo příbuzenstvo nemyslelo, že jsem se zbláznila. A tombola, tak to jsem nikdy neslyšela? Jak to probíhá - jako na plese? Konečně se nám podařilo sehnat 2 řidiče, kteří budou dělat odvoz aut po hostině a pak rozvoz domů. :-D
Profilova fotka
Jještě jsem si teď vzpomněla - dělala jsem teď zasedací pořádek mám 3 verze - v jedné sedí vedle sebe páry, v té druhé sedí vedle mě přítelovi rodiče, jinak ostatní sedí stejně jako v té první (páry vedle sebe). No a pak mám ještě třetí verzi a tam sedí vedle sebe muž x žena - ale jsou prostídání z obou rodin (sby se rychleji seznámili). Jak to budete mít u vás? Mě přijde trochu divné, aby vedle mě seděli přítelovi rodiče, ale četla jsem, že se to tak dělá. Pak jsem taky udělala rozpis jak budou uspořádány auta a kdo bude řídit a kdo kde bude sedět. A nakonec jsem udělala rozpis ubytování přespolních hostů. Ti vco budou bydlet u nás a u mých rodičů už to maj jisté. Akorát pro kamarádky a kamarády musim zajistit ubytování někde v penzionu nebo hotelu. Jestli budete někdo zajišťovat ubytování - budete to zajišťovat už od pátku nebo až od soboty? Děkuju za rady a mějte se krásně :-)
Profilova fotka
Ahoj holky zlaté,moc moc vám všem děkuji za rady :-) :-) asi to udělám takto,nechci nikoho urazit,dárečku si moc vážím,tak jsem malinko přemýšlela,ale jen malinko :-( topík si upravím,určitě to půjde,a ušiji si k tomo sukýnku,no přece máme svatbu až 13,30h,to je mraky času...... tak topíček užiju ráno,než bude obřad,a ušité šaty mohu mít až večer :-) myslím že dotyčné udělám radost,proč ne ten dárek fotograf je krásnej :-) :-) :-)a vkusnej dareček,moc jich takových nedostanu.Jinak dnes zase šiju ;-) ;-) mám ušitou pompadurku,dám ji do alba.též jsem ji dala do bazaru,tak proto šiji je oně zájem,mám z toho radost........Mikišek,děkuji za pochvalu,když budeš podvazek chtit,není problém...........Magdi, ta červená lhota,to ti zavidím,tam je krásně...co dodat...to se máš..... :-) :-) Martinko,co šaty?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?