11. červenec 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, holky, tak co kdo má stejné datum jako já? A co už máte hotovýho? 8-)
Profilova fotka
Tak koukám,že máme všechny přípravy v plném proudu :-) my jdem dnes zkouknout konečně oblek pro miláčka..tak jsem zvědavá jak dopadnem-pak napíšu... Jinak podle mě by se rodičům mělo "děkovat" na dceru a syna když se svatebčané sejdou u nevěsty doma...no jenže ještě ani nevím jak to u nás dopadne,jestli vůbec budu u našich...jsem sama zvědavá,no a tak jsem přemýšlela než dávat dorty,že by nebylo od věci vymyslet něco jiného,jenže mě nenapadá co...ona podle mě stačí maličkost..no musím to probrat s nastávajícím :-)
Profilova fotka
Ahojky Marcelko, zrovna jsem si na tebe ráno vzpoměla, zda už máte prstýnky a hle telepatie funguje :-) tak to je super, že už máte prstýnky, určitě budou nádherné, až budeš mít fotečku, tak se nám nezapomeň pochlubit, ať se pokocháme ;-) to je super, když se všechno daří.....já asi nebudu mít ten růžovej dortík, ty kytičky mi nikdo takový neudělá a s klasickýma růžičkama jsem ho nechtěla.....takže si asi nehám udělat jinej....ještě pořád nejsem rozhodnutá.....
Profilova fotka
Martinko to je škoda s tím dortem,já vrovna dnes jedu do cukrárny dělat jarní dekorace,tak se podívám i na dorty,ale nechala jsem to na majitelce,vybrala nádherně,mám z nich takovou radost.vážně je škoda že nebydlíte bliž,hned bych vám pomohla a jak ráda.Z prstýnky jsem úplně hotová,pán byl mladej a ochotnej hlavně o tom hodně věděl,vůbec na nás netlačil, ale něšlo vybrat.Chtěla jsem kamen jeden velkej,ale nakonec jsem vybrala tři menší,přítel má jen hladkej,chudák včera se načekal.... než jsem vybrala.
Profilova fotka
Držim Janičko palečky, ať vám aspoň ten oblek klapne na poprvé, když máte všechno taky na dlouhý lokte.... Ještě se jdu zeptat Marcelko do Ovo baru, tam prý mají cukrářku šikovnou, tak uvidim, co mi řeknou a hlavně za kolik...prý je to tam docela drahý.... :-| Ale tim dortem se stresovat nebudu, nejspíš si necham udělat ten bílej se živýma orchideema, s tim neni žádnej problém....je taky krásnej a stejně se hned sní :-)
Profilova fotka
Martinko,to je také pravda,dort se sní,tak co se nervovat...... chce to klid a pěkně si vše užívat....
Profilova fotka
Ahoj, no myslela jsem minizákusky. Ale o těch děkovných dortech pro rodiče jsem slyšela. Jenže nevim, jestli je to dobrej nápad. Přítelova maminka není příznivcem dortů a minulý týden se divila, že budeme mít i ten svatební - když bude červenec :-N Marcelko, tak to je super, že už máte prstýnky ;-) Marti, tak pak dej vědět, co ten oblek. Já jsem včera mluvila s přítelem o košili. Oblek si koupil teď v únoru - měl ho jednou na sobě. Vezme si ho na svatbu. Akorát se nemůžeme dohodnout jakou košili. Já jsem si představovala něco do oznžova - takovou pastelovou. Ale přítel by radši zelenou. Tak uvidíme. Ještě nemám domluveného toho fotografa. Příští pátek se máme sejít s kamarádem a kamarádkou přes ně to domluvit. Ale možná mu zavolám už o víkendu, abych se zeptala - jsem nějaká netrpělivá. Budete mít kameramana? Já bych ho tam nechtěla. Ale moji příbuzní si ho asi vynutěj. Tak zatim ahojky. x-)
Profilova fotka
Ahoj Maki, my profi kameramana nejspíš mít nebudeme, chci někomu s kamarádů dát do ruky kamery ať natáčí......tak snad to zvládne a nebude se mu moc klepat ruka:-)
Profilova fotka
Ahojky červencové nevěsty, tak jste se zase pěkně rozjely :)) Koukám, že mát hodně starostí se zařizováním dortů a cukroví - to mám naštěstí v pohodě, protože moje sestřenka peče na svatby širokému okolí a jezdí za ní i lidé z větší dálky, takže jakožto příbuzná mám jistá privilegia a i ušetříme... Ale krachla mi hudba ...:((( Je to pech - schola, která nám měla hrát a zpívat písně dle našeho výběru odjíždí v noci z pátka na sobotu (z 10.na11.7.) do Itálie...není to smůla???áchich... Ale už máme prstýnky a protože měly týden zpoždění, tak mi poslali i náádherný náramek (vypadá to jako bílé zlato, ale tomu se mi ani nechce věřit...) Prstýnky z bílého zlata a já tam mám 10zirkonů Swarowski - je krásný, něžný a zářivý... My profi kameramana mít budeme - chceme mít důstojnou vzpomínku, dobře ozvučenou,...Navíc pán s námi natočí i romantický klip s hudbou dle našeho přání a sestaví úvodní video s fotkama od našeho dětství po současnost...Bude s námi točit i přípravy a kousek hostiny a i s cestou (je z Pardubic) nás nevyjde dráž než 6000kč. Na video dáváme větší důraz než na fotky...Za kolik máte fotografa? A kdy si půjde zařizovat květiny? Co myslíte - stačí v červnu - asi radši dřív, že???;D Mějte se bájo a užívejte příprav - čas letí, tak ať máme na co vzpomínat! ;D
Profilova fotka
Ahoj? tak to máš dobrý, že máš cukrářku v příbuzenstvu. Mě bude péct mamky kamarádka - už nám 2x pekla větší dort na oslavu narozenin - tak to bude v pohodě. Já s tim kameramanem nevim. Přítel chce dát kameru jen tak někomu do ruky, ale ještě uvidíme. Ty kytky půjdu zařídit asi na konci dubna nebo začátkem kvěžna - nevim, aby mě jí pak uvázali tam kde chci.
Profilova fotka
My máme fotografa zdarma :-) mojí svědkyně manžel je profesionální fotograf, takže malá výhodička :-) Kytky půjdu zařizovat někdy během května.....
Profilova fotka
Ahojky holky, jak se máte po víkendu? Tak další věc máme zařízenou-oblek vyšel :-) vybrali jsme,i když nakonec jinak než jsme chtěli... chtěli jsme světlý oblek,teda spíš můj budoucí manžílek si to tak namyslel :-) ale když jsme paní v salonu řekli,že budu mít smetanové šaty,tak nám doporučila ať zvolíme raději tamvší oblek jinak budeme na fotkách splívat...no když jsem si to představila,tak na tom něco bude...nakonec jsme vybrali takovou tmavě šedou-kovový lesk...no jako ke smatanové půjde úžasně,přiložila nám k obleku smetanovou košili a vypadalo to fakt dobře :-) tak si vzala míry a v květnu oblek bude hotový. Až najdu ten oblek-spíš barvu-uložím do alba :-)
Profilova fotka
Ahojky Janinko, víkend byl super, včera jsem byli na výletě na hradě Vildštejn u Chebu, takže paráda :-) To je fajn, že jste sehnali co jste potřebovali....určitě vám to bude moc slušet....můj přítel bude mít světlej oblek, tak doufám, že nebudeme na fotkách jeden smetanovej flek :-D ...myslim, že to nebude špatný, přítel bude mít růžovou kravatu nebo spíš regatu k mojí růžový kytičce, tak to snad bude pěkný....jinak dneska jdu objednat dort a zítra jdu na zkoušku líčení k vizážistce :-) ...juchuchu, moc se těšim.....dneska jsem jí zavolala a ona že mám přijít zítra, takže super :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky? Máte nějakej tip, kde sehnat vestu, kravatu, košili do obleku v Praze? Aby to bylo za slušnou cenu? Během dubna tam jedeme a tak při té příležitosti bysme chtěli zařídit tyhle doplňky pro ženicha a mě botky...Takže jestli víte do jakýho shopu zajít, tak poraďte, ju? díky;)) Jinak já mám šatky taky smetanovo zlatý, ale i bílá je v zastoupení, ale ženich bude mít oblek tmavý, páč ten má už od maturity a je zbytečné kupovat nový, protože tenhle je pěkný, takže chceme jen doplnit vestou, kravatou a košilí do barvy, tak to musíme nějak vkusně zkombinovat...;D Jak byste to udělaly? Vestu chceme určo tmavou k obleku, aby ji využil i nadále, je jasné, že korsáž se mnou bude ladit a teď, co dál? Sladit košili? kravatu? nebo obojí? co myslíte?
Profilova fotka
Ahojky Crawler, já nejsem z Prahy, takže netušim.....já budu všechno objednávat z netu, je to všude hafo....ale myslim si, že v těch větších obchodních centrech nebudeš mít problém cokoli sehnat.... Můj ženich bude mít určitě růžovou kratatu a možná košili, ale to nevim jistě musim vyzkoušet, jak mu to bude slušet :-) Jinak mě před chvílí přišla SMS od paní ze salonu, kde máme objednaný oblek, že už přišel a že si ho pátek můžeme přijít vyzkoušet, takže to byl docela fofr....už se moc těšim :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem se dneska byla zeptat ve dvou květinářtvích na kytky. V jednom mi řekli, že v červenci budou kaly drahé - tak 150 za jednu. Když bych chtěla růže tak vyjde kytka 900 - 1200 (menší kulatá). 1500,- s dlouhejma stonkama. Kytka na auto 800 - 900. No a v druhém mi řekli, že jedna kala stojí tak 80,- až 90,-. A růže tak 40,- až 45,- Objednat stačí 14 dnů dopředu. A vývazky udělají jen v bílém. Tak jsem si zašla do galanterie a koupila jsem si mašličky sama. Tak si je udělám doma. Přítel má oblek tmavý. Ale nevim, jestli k tomu bílou košili a kravatu do barvy mé kytky, nebo i barevnou košili. Jinak si myslim, že světlý oblek je hezký. Myslíte, že je vestička nutná? Přítel jí moc nechce. Crawler - taky netušim, kde to v Praze pořídit. :-|
Profilova fotka
Chtěla jsem se ještě zeptat, když se dělaj vývazky, tak je v prostředku sešijete, nebo tam dáte jen špendík. Zkoušela jsem to se špendlíkem, ale trochu se to sune. A budete mít jako nevěsty taky vývazek, nebo ne? Co jsem byla na svatbě, tak to nevěsty neměli. Ale dneska v té květince mi řikli, že to mám mít taky. tak nevim :-D
Profilova fotka
Ahohjky Makisku, já jsem se už taky byla ptát na kytičky, chci růžičky....budou stát 45,-Kč za kus, vývazky asi obědnám z internetu, moc se mi s nima nechce dělat a ty ani ženich rozhodně vývazky mít nebude....to je blbost! :-D Tvoje šatičky jsou bílé nebo je to barva šampaň, neni to z fotky úplně žřejmé....pokud nejsou bílé, tak by jsi neměla dát ženichovi bílou košily, protože jemu bude ta košile zářit a tvoje šaty budou vypadat zašle, takže buď košily v barvě tvých šatů nebo barevnou :-)
Profilova fotka
maki: vývazky mají jen svatebčani ;) co se týče vývazků, tak ty už mám hotové - dělala jsem dvoubarevné - širší stužka bílá a na to tenčí růžová a vše prošito a na závěr propíchnuto špendlíkem s bílou perličkou - drží perfekto ;)
Profilova fotka
Ahojky holky! :- Evi, já taky nejsem z Prahy,takže ti neporadím... Maki, podle mě vestička nutná není, navíc máme termín v létě, takže je možný že bude pařák a tvůj nastávající by se asi ve vestičce uvařil :-) my jsme nechali ušít oblek i s vestičkou, ale teprve se uvidí, jestli si ji můj nastávající na svatbu vezme nebo ne, ale chtěli jsme ji z toho důvodu, že oblek pak vynosí dál a vestička je k tomu pěkná ;-) Já květiny zatím už neřeším, zhruba jsem s květinářkou domluvená a možná se budu inspirovat její svatební kytičkou, vdává se v květnu :-) zatím je čas to nějak řešit si myslím. Vývazky budu mít taky od ní, má výběr barviček řekla bych dostačující.
Profilova fotka
Ahoj holky, moc děkuju za rady. Marti - ty šaty, co budu mít půjčené nejsou bílé. Na fotce na modelce jo, ale ty co mám na sobě já budou šampaň. Taky jsem pro tu barebnou košili. Tak snad přítele nějak přesvědčím. Taky jsem si včera v té květince říkala, že je to blbost, abych měla vývazek. Díky za stejný názor. ;-) Ahoj
Profilova fotka
Ahoj holky všechny vás zdravím,přeji krásný den plný sluníčka.Včera jsem dostala vzácnou radu od mé kamarádky floristky,vdávala se na podzim,a napsala nenechávejte si dělat zbytečně velké kulaté kytice,jsou hodně těžké a špatně se vám drží při svatbě v ruce,je to pravda celou dobu jí máte v jedné ruce,tak aby ruka neupadla,se držím hesla v jednoduchoti je krása.U nás další dobrá zpráva přítel má oblek....... hurá sedne jako ulitý,mám radost.........M.
Profilova fotka
ahojky :-) Marci,tak to souhlasím,mě to taky slečna u které zařizuju kytky radila,takže taky nebudu mít nějak velkou kytici... K obleku gratuluju,to je bezva. Já jsem sama zvědavá jak nám ho ušijí,snad taky dobře padne!
Profilova fotka
Ahojky holky, to je super Marcelko, že máte oblek....nám by měl přijít do salonu v pátek, takže příští týden ho půjdeme zkoušet, tak snad taky padne:-) Jinak já chci taky menší kytičku, nejspíš jenom růžový růžičky, jak mám v albíku :-) Holky byla jsem včera na zkoušce líčení a bylo to úžasný :-) byla jsem tam dopoledne a když jsme před půlnocí přijeli z Prahy bylo to pořád krásný, jak kdyby mě zrovna nalíčili....paní moc příjemná, chtěla za to 250,-Kč a ještě mi doporučila kadeřnici, prý dělá krásný účesy se živýma kytičkama :-) tak jí asi zavolám.....až budu mít chvilku, tak to líčení dám do albíka :-) Přeji hezký den
Profilova fotka
ahojky Marťo,líčení je super,mě se moc líbí,opravdu ti to sluší ;-)
Profilova fotka
ahoj červencovky:) - já se budu líčit sama :-D předem si to párkrát vyzkouším, ale nijak extra to řešit nebude, páč jsem dost výrazná sama o sobě, tak abych nevypadala jako z cirkusu ;DDD jen řeším účes - na maturitní ples jsem se česala sama a další týden za mnou chodili spolužáci a říkali, že prej jsem to měla úžasný a že to vzkazujou i rodiče ;) -nechci se nijak chvástat, ale asi řada lidí spíš ocenila jednoduchost - jak se říká-v jednoduchosti je krása - jen jsem si je natočila a pinetkama zpevnila tak, že jsem je měla částečně vyčesaný a částečně rozpuštěný, tak si říkám, že to možná taky nějak vymyslím i ted...další problém totiž taky je, že hodně kadeřnic nechce česat někoho, kdo není jeho stálá zákaznice - natož v sobotu - no a já k žádné kadeřnici nechodím...tak uvidíme mno...;D
Ahoj, já zase slyšela od kamarádky, která měla převislou kytku abych si jí nenechávala dělat, že to bylo strašně těžké. Přemýšlela jsem o růžích. Jani, můžu se zeptat kolik jste dali za oblek, my nemůžeme na přítele sehnat, buď mu je sako a nejsou kalhoty nebo naopak, děs :-(
Profilova fotka
ahoj holky :-) Zuzi, my oblek nechali ušít v jednom svatebním salonu v Brně a trojdílný komplet (kalhoty,sako,vestička) vyjde na 5 500,- myslím že je to opravdu dobrá cena,když bude navíc ušitý na míru..bez vesty by stál 4 500,- ;-) Evi, tak to jsi šikovná teda..jako já už jsem taky uvažovala,nad tím,že bych se nalíčila sama,ale pak jsem od toho radši upustila,chci abych byla nalíčená kvalitně a aby mi líčení vydrželo celý den-a obávám se že tak kvalitně bych se sama nalíčit nezvládla. Navíc se běžně nelíčím - jsem taky výrazný typ,jen když někam jdeme,takže možná tak 1x týdně :-D takže nemám zrovna v tom praxi 8-) Účes bych si už vůbec sama nedělala,ale pokud to zvládneš tak proč ne! Aspoň tak ušetříš penízky. Mě vezme kadeřnice od kamarádky - svědkyně,taky k ní vůbec nechodím,ale učeše mě. Pro ty kadeřnice je to přece kšeft,tak nechápu proč by nechtěli vzít někoho kdo k nim pravidelně nechodí... =-)
Profilova fotka
Ahoj holky,prosím o radu, řeším kde koupit k obleku pěkné boty.Boty prý májí ladit k obleku a nemají být moc výrazné,ale u nás je problém,máme barvu obleku netradiční je to barva bílé kávy,tak se nám nic nehodí,aní světlé béžové,ani hnědé.Zatím jsem na stejný odstín nenarazila.Nemáte někdo zkušenost,kde mají velký výběr.M.
Profilova fotka
Marci ahoj,tak to je těžký vybírat světlý boty,těch nikde není moc velký výběr...a na internet ses zkoušela dívat? Já myslela že budem řešit stejný problém,ale jelikož jsme nakonec vybrali tmavý oblek,tak boty budou černé a je vyhráno,nakonec jsem teda ráda,že jsme nevybrali světlý oblek..
Profilova fotka
Jani,ten tmavý je lepší,vše se dá sehnat.já jsem se včera dívala, i světlých bot je hodně,ale barvy smetanové,to byl výběr ohromný,a jáké krásné,ale já potřebuju jinak barevné,ale je čas snad něco seženem.U nás tmavý oblek nešel barevně,ta moje starorůžová,dělá jen problém...........

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?