11. červenec 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, holky, tak co kdo má stejné datum jako já? A co už máte hotovýho? 8-)
Profilova fotka
maki: já papír koupila normálně v našem malém Koh-I-Nooru...měli tam toho móc na výběr a meruňkovou i ve zvýhodněném balení po 10ks.... to, že při hostině sedí rodiče nevěsty u ženicha a obráceně je pravda - obvykle se to tak dělá...ale jde o to, že dnešní mladí o tom nijak ani neví, tak to bude asi fuk, ale třeba já budu mít na svatbě hodně ze starší generace, tak ti to asi berou automaticky, že to tak je...myslím, že to symbolizuje propojení obou rodin, když tak nad tím přemýšlím...;) co se týče ubytování, tak všechny budeme mít u nás na baráku a páč máme velkou zahradu, tak kamarádky, který jsou skautky, tak se samy nabídly, že budou nocovat ve stanech, takže pohoda...hotelem nebo tak se to dost prodraží...a jinak od pátku bych jim to rezervovala jen pokud by byly z velké dálky, aby na svatbu nemusely vstávat a jet moc brzo, jinak mi to přijde zbytečné a neekonomické...;)
Profilova fotka
Ahojky Marcelko....vymyslela jsi to s tim topíkem úžasně....hned jsem věděla, že ho přešiješ ;-) a vzít si ho ráno....skvělej nápad ;-) Šaty nic.......do středy se to musí vyřešit, pojedu do Prahy :-| Maki: já možná svatební noviny udělám.....sice nevim , kde na to vezmu čas, ale hrozně se mi to líbí......a tombola na svatbě...na tenhle nápad jsem přišla tady na beremku a úplně mě to nadchnulo :-) každej to dělá jinak, ale hlavním účelem této tomboly je udělat zábavu......vymyslí se vtipné ceny, na které se udělá "krycí název" např. cena zasněžené Alpy - lahvička Alpy(francovky) ve vatě a k tomu papírové vločky, nebo cena "puzzle pro náročné" - strouhanka a obrázek rohlíku atd.....může se to udělat jako klasická tombola, ale mě přijde lepší, když se prodají lístky(použuju šatnové lístky) za symbolickou cenu nebo možná ještě líp za dobrovolnou cenu a pak se losují jednotlivé ceny, je dobré típ pověřit někoho upovídaného, kdo ceny vtipně okomentuje....holky co to dělaly na svatbě psaly samé pozitivní reakce a že se všichni moc nasmáli :-) Ten zasedací pořádek budeme mít klasický....vedle mě tchán s tchýní a vedle přítele moji rodiče, pak ostatní příbuzní a známí..... ;-)
Profilova fotka
Martinko,krásná oznámení,to se ti povedlo, :-) :-) :-) u nás,nic takového nebude,jak tak koukám je to asi škoda,je tolik krásných na výběr,máme jen malou svatbu a jěště jen rodinnou, tak potom jen pošlem že jsme se vzali :-( :-(
Profilova fotka
Děkuji Marcelko....před chvilkou mi volali ze salonu, že mi šaty můžou objednat....dodací termín 2.7......to je strašně na knop.....já se zbláznim....co když nepřijdou? :-(
Profilova fotka
Martinko,super tak to je paráda :-) :-) :-) určitě přijdou 8-) 8-) 8-)
Profilova fotka
No chci si vybrat ještě nějaký náhradní, kdyby náhodou nepřišly.....ale budu doufat
Pukanko, fíííha, z toho termínu 2.7. bych asi byla taky hodně nervózní :-| , možná by nebylo špatné chtít od salónu nějakou záruku nebo aspoň rezervaci těch náhradních zdarma. Například u nás v salónu je rezervační záloha 500,- nevratná. Holky já mám děsnou radost, strašně se mi líbí naše oznámení, s vlastní fotkou. Schválila jsem korektury a oznámka spolu s kartičkama přijdou poštou v úterý - už je asi nejvyšší čas je rozeslat, co? Chtělat bych si tu taky vytvořit fotoalbum, ale přijde mi, že pak v tom množství zapadne a nikdo se už do něj za pár dnů nekoukne. Taky se mi hrozně špatně něčí album vyhledává, máte na to nějaký fígl nebo to jde jen podle jména? Než se doklikám na to správný jméno, do je vždycky doba k nesnesení 8-( .
Tak jsem přece jen něco spáchala :-) Adresa alba je: http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Profilova fotka
Marti, tak to je docela na poslední chvíli. Připojuju se k názoru, že by ti měli v salónu rezervovat nějaké náhradní šaty. Kdyby tyhle měli zpoždění. Ale věřme, že příjdou tvé vysněné v čas. To s tím přešitím topíku je dobrej nápad. ;-) Marti a to oznámení je krásný. Taky chci dát na levý bok mašličku :-) Magdi, koukala jsem do tvého alba - pěkné fotky. Máme docela podobný účes. Necháš si vlasy jen rozpuštěné - jak máš v albu? Já se půjdu příští týden dohodnout s kadeřnicí na zkoušku, tak uvidim, co mi z toho půjde :-D I když do svatby vlasy ještě trochu narostou.
Profilova fotka
Makisku: je to dost na poslední chvíle, jsem zvědavá na čem se ve středu domluvíme....děkuji s oznámení mám radost :-) Já budu mít taky polorozpuštěné vlasy, za týden jdu na zkoušku, tak jsem zvědavá :-)
Profilova fotka
magda: co blbneš? proč rozesílat oznámka už ted??? :-D vždyt se posílají maximálně 1 měsíc předem a spíš 3 či 2 týdny před svatbou... :-D Teda jedině pokud by tvá rodina o datu ještě nevěděla, tak aby s tím počítali - to potom jo, ale jinak se rozesílají těsně předtím z praktických důvodů - svatebčani totiž oznámka založí a pak už si nevzpomenou, aby vám poslali blahopřání...Samo, že když je pošleš už ted tak se nic hrozného nestane - maximálně ti přijde mín blahopřání...
Profilova fotka
magda: jinak ty oznámka jsou pěkná - jednoduchá, ale pěkná...ale jestli dole vidím dobře tu částku, tak vás to vyšlo přes 2000kč - co v tom všechno je? oznámka, pozvánky na hostinu, jmenovky, a co ještě - je to strašná pálka...nás vyšly oznámka a pozvánky na hostinu na 250kč :-D samo samovýroba ;)musím je taky přidat do alba...
Článek se načítá
Profilova fotka
puky: Souhlasím, že by sis měla šatičky ještě 1 rezervovat, ale moc Ti přeju, aby včas dorazily!!!:)...já budu mít vlasy taky polorozpuštěný a navlněný ;) samoručně - krásné vlnky mi dělá žehlička na vlasy a taky mám spešl natáčky, který dělají vlnky úplně kouzelný a dá se s nima i vyspat ;DDD holky máte závoj? já mám na výběr 2 - jeden obyč krátký a druhý dlouhý s ozdobným (květy) polověnečkem...ještě nevím kterej a mám strach, abych si ho tam dobře upevnila - ale tak na nacvičování mám času dost ;DDD budete mít podvazky? já jsem o tom vůbec zatím neuvažovala z důvodu, že by mě rozčilo, kdyby mi škrtil nohu nebo kdyby mi padal, ale na druhou stranu se mi líbí...ale mají je drahý, takže jedině ušít ;D
Cože??? Oznámka až 2-3 týdny před svatbou? Tak to asi není náš případ. Vymyslela jsem si posílat s oznámením i pozvánku na štando těm, kterých se to týká. A to bude už 20.6. Navíc je na tom místě potřeba povrdit počet ubytování, tudíž bych lidi musela sezvat už teď tak jako tak. A nějakým mailem nebo po telefonu se mi to nezdá moc stylové. Myslím, že to spoustě lidem udělá radost a pro spoustu lidí to bude velký překvápko ;-) teda kromě rodičů atd. :-D Navíc ve svatebním plánovači píškou, že JE NUTNÉ je rozeslat min. 2 měsíce předem. I když plánovač beru s rezervou, podle nich jsem měla s přípravami začít někdy před 2 lety nebo co :-x. Vlasy - nevím - zatím jsem s nimi nic moc nezkoušela, domluvím se s kadeřnocí a uvidíme. Závoj NEEEE, nějak se mi to protiví, je mi 30, mám chlapa s dítětem, 7 kg nadváhu a budu si hrát na princeznu :-D ? Ale nějaká decentní čelenka mě láká... Cena za oznámka je celkem vysoká, vím to, ale doma bych nevytiskla na speciální papír oznámka s fotkou a rozumný kvalitě. V ceně jsou oznámka, pozvání ke svatebnímu stolu (oboustranné, zezadu je vypsáno Menu), pozvánky na rozlučku se svobodou, jmenovky na stůl, obálky, nějaké to poštovné a grafika. A byli naprosto profesionální a rychlí. Já zas raději ušetřím jinde, např. ohňostroj atd. mi přijde zbytečný.
Profilova fotka
Ahoj holky,vy jste se tu teda přes víkend rozepsaly! :-D Maci, ty ty pompadůrky šiješ i na prodej? Tak to se taky hlásím! :-) My hosty naštěstí žádné ubytovávat nebudeme (další peníze navíc) celá rodina je z Brna,kde bude i svatba,takže je všechny pak necháme rozvést domů,pár kamarádů co je od nás,tak si to buď zařídí nějak sami nebo ještě uvidíme... Evi, já závoj budu mít ten co mám v albu, podvazek budu mít určo,už ho mám doma :-) My oznámení teprve budeme tvořit, podle mě je teď taky brzo je rozesílat,my je budeme rozdávat osobně,jelikož se se všemi zvanými stýkáme.. oznamka už mám natisknuté,jen čekají na úpravy.. Marti,já být tebou,tak si taky udělám nějakou rezervu těch šatů,protože ten termín je docela drsnej!
Profilova fotka
Janičko,když ji budeš chtit,napiš jakou udělám co si přeješ,barvu,zbobení,atd.
Profilova fotka
Holky,zdravím pompadurku dám do alba,měla jsem ji v inzeratech ale byla smazána.......... :-( :-( Včere jsem dodělala šatičky pro malou mám z nich radost.Kdo bude pompadurku chtít,napište do IP. Moc vás zdravím,M.
Profilova fotka
Magdi,já závoj také mít nebudu,ani bílé šaty..........jsme stějně staré.... ale je mraky krásnych účesu,určitě něco vybereš.....a ty kila, já má 5kilo navíc,zatím to moc neřeším máme jen malou svatbičku,rodinnou.Puvodně jsme chtěli jít jen ve dvou...... 8-)
Profilova fotka
Ahojky holky, já budu oznamka posílat cca měsíc před svatbou....... Crawler: podvazek mít budu, koupila mi ho mamka na svatebním veletrhu za cca 80,-Kč, což mi nepřijde drahý ;-) Marselko, ty jsi fakt šikulka....ty pompadurky jsou úžasný.....přemýšlim komu by se mohly hodit....drůžičkám?
Profilova fotka
Martinko i družičkám,jěště chci zkusit něco pro družičky,včera jsem udělala Elince šaty má na nich udělané růžičky z šifon.stuhy,vypadá to dobře,já je nafotím a dám do alba :-)myslím že by to bylo hezké i na pompadurce pro družičku...
Profilova fotka
dej do albíka šikulko :-) Marcelko, přeji všechno nejlepší k svátku :-)
Profilova fotka
Martinko,moc děkuji za přáníčko je to milé :-)
Profilova fotka
Maci,taky přeji všechno nejlepší,hodně štěstíčka,zdravíčka,lásky a hlavně ať ti malá dělá jen samou radost ;-) došlo mi to až teď,já zrovna psala přání sms švíci-ona je taky Marcela :-) Jojo,pompadůrku budu ráda když mi ušiješ :-) já se podívám na netu co by se mi líbilo..pak napíšu..a na kolik penět by to tak vyšlo-musíme počítat i poštovný,pač těžko si pro to přijedu .. :-D
Profilova fotka
Janinko,mrkni jakou máš představu.Docela nejvíce jdou ty jednoduché,asi to je nejlepší,když jsou noblesní šaty,tak tam patří jednoduchost.Ta jednoduchá s menším zdobením,vyšla na 89,-kč a poštovné doporučeně asi 34,-kč a obyčejné asi 18,-kč.Děkuji za přáníčko,to fakt potěší.......jste holky hodné......moc vám děkuji :-o
Profilova fotka
No tak to je krásná cena :-) i s poštovným..jasně stačí jednoduchá,mám představu saténovou krémovou (nebo champagne-nevím jestli je to to stejné...),mám smetanové šaty,tak ať to ladí..však v albu vidíš,jaké šaty budu mít ;-) a ozdobit to pár kytičkami..uložím teď jeden obrázek to alba - užívání příprav..jinak ještě budu chvíli hledat,jestli nenajdu hezčí :-)
Profilova fotka
Janinko,v klidu hledej,já chci jěště zkusit,jak jsem psala šila jsem Eli šaty a zdobila jsem je.Z šifonu jsem uděla růžičky,já to nafotím,chtěla bych to zkusit i na pompadurku...... ;-)
Profilova fotka
Dobře Maci,tak to já si počkám až uložíš fotečku s ružičkami :-) mě by se líbila taková pompadůrka co máš tu v albíčku,jak si šila,jen bych ji ještě právě něčím ozdobila,nějakýma kvítečkama asi (perličky např. tam nechci).
Profilova fotka
Janičko,dobře,já ji budu šít v bílém,nafotím ji a dám do alba.....a ty si řekneš,pa M. :-)
Ahoj holky, teda vy jste se rozjeli, co se týče oznámek, my jsme taky mysleli, že je budeme dávat cca měsíc před svatbou, ale už nám známý 2x řekli, že v tom termínu už mají zamluvenou dovolenou :-( , tak asi radši dřív, ale to je nejdřív musíme konečně dodělat :-) Jinak se musím pochlubit, že už jinak máme to nejpodstatnější zamluvený, teď už jenom doladění a teda ještě cukroví, ale na to radši ani nemyslet
Profilova fotka
My budeme oznámka posílat až měsíc před svatbou, protože už jsme to všem řekli....to by moje první....určit si termín a každému to říct, aby si neplánovali dovolenou......

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?