11. červenec 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, holky, tak co kdo má stejné datum jako já? A co už máte hotovýho? 8-)
1
25
26
Profilova fotka
Holky, vy se máte, že máte všechno tak brzo :-/ My musíme na ten oddací list čekat 14 dní a na fotky taky... Závidím ;-) A maki: Tobě jsem ještě negratulovala, tak moc moc blahopřeju, přeji všechno štěstíčko do budoucího života!
Ahojky :-) Taky je vám tak smutno,že to tak brzy skončilo?Pořád je to tak živé a pořád jsem dojatá! Bylo to tak úžasné,moc jsme si to užívali.Počasí vyšlo,svatebčané se bavili,novomanželé taky :-D prohýřili jsme celou noc! :-D Fotečky k nám zatím nedorazily a dokonce ani ty amatérské od známých a kamarádů,tak vám jen tiše závidím ;-) Při focení se k nám přimotalo malé krásné koťátko,tak jsme si s ním hráli a paní fotografka jen cvakala,přišlo si jentak a hned se tulilo,takové malé štěstíčko :-) x-) Holky,manželky,všem vám přeji pohodový život bez mráčku!Hodně štěstí ! Jdu se pokochat vašimi albíčky ahoj!
Ahoj holky, karainnkaa: naproto sdílím Tvoje pocity, bylo to tak hezký, že je mi až smutno, že to je pryč :-( . Pořád se doma oslovujeme "manželíčku" a "ženuško" no prostě hezký :-) .
Před týdnem v tuto dobu jsme se tiskli k sobě ,a čekali na vyslovení našeho ANO :-) Teď už dodělávám oběd a jdu vzbudit svou drahou polovičku ke stolu. :-D
Profilova fotka
Ahojte Vdane paničky,ja včera říkala ze bych si to zopakovala ;-) Jen jsme zjistily ze nemame fotečky samostatne s rodičema,s detma...nebyl nak nato cas a kdo dosel tak se snama vyfotil jinak mame jen společnou aspon něco ale je to skoda :-( jinak v patek jsme byli pro fotky ale pan fotograf nam jeste volal ze to nestihl vyzvednout tak nam dal aspon dvd a jeste s jinym datumem4.7.09 misto 11.7 takze sranda ale hned v sobotu nam to opravil a dal konecne fotecky.Takze sem dala nake do alba.Jinak preji hezky zbytek nedele.
Profilova fotka
Na http://www.youtube.com/watch?v=qVz9MX... jsem vložila krátký sestřih z našeho videa :-)
Profilova fotka
roko:velice pekne
Profilova fotka
Ahojky vdné paní, všem vám přeju spokojené manželství. Roko, koukala jsem na video - je to paráda. Moc ti to slušelo. Zmenším fotky a nějaké sem dám. Taky jsem v sobotu vzpomínala na minulý týden. Bylo to krásné. Tak si užívejte svatební cesty. My pojedeme až na konči srpna a začátkem září do Francie - autem. Mějte se krásně
Ahojte vdané paní....Tak už to tady nadobro utichlo? Určitě jste si krásně užily svatební cesty..... ;-) Třeba se zase sejdeme za rok,na první výročí :-D
Ahoj, asi se všechny probíráme fotkama a vybíráme ty pravé do albíček, fotoknih, ne? Já teda jo. Fotografka mi přivalila 1100 fotek, jedna lepší než druhá ach jo ;-)
Ahoj, já ještě fotky dávám pořád dohromady. Fotilo nás více známých a prof. fotografka. Z toho co máme už jsem něco na net hodila. Fotek zatím máme přes 700 a vybrat něco je děs.
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vidim, že se tu nic neděje. Včera to bylo čtvrt roku, co jsme se vdávaly. To to letí, co. Jak se jinak máte? Jak jste se měly na svatebních cestách? Byli jsme s manželem ve Francii - sami autem. Byla to paráda. Tak papa ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, Maki my jsme byli taky na svatební cestě ve Francii autem:-) bylo krásně, ale to už je tak dávno :-| Kolky mám velkou novinku.....čekáme miminko! :-) :-) x-)
Profilova fotka
ahojda holky,tak se po dlouhéé době taky hlásím. My sme se na svatebce taky měli fajn,no je to síla jak to letí,jak dlouho už máme od svatby... :-) Jinak já už přesídlila na Modrého koníka, páč jsem už taky těhu x-) Tak se mějte zatím krásně!
Téééda holky těhulky, gratujuju! Vy jste to teda vzaly šmahem :-D . Trochu závidím :-x
Profilova fotka
Děkujeme Magdi, ať se vám taky brzo zadaří.......budeme tě s Janičkou čekat na Modrém koníkovi ;-) :-)
No jo, díky :-| . Před 40 dny jsem přestala brát HA a menses pořád nic... Mám jí k doktorovi na injekci? Těhu být nemůžu, máme domluvu s manžílkem se chránit zuby nehty až do příštího roku...
Profilova fotka
ahoj holky,Magdi díky.. jestli se ti menses nedostaví,tak k dr. zajdi. Je možný že to budeš mít ze začátku po vysazení HA dost rozházený..já měla štěstí,že jsem to i po vysazení měla pravidelně + / - nějakej ten den.. Jak to že čekáte do příštího roku? Kvůli bydlení? A jak se jinak máte všechny? Sem už opravdu nikdo nechodí... Marti a ty už snad ani na koníka ne..? =-) já jsem tam denodenně :-D teda když jsem v práci..
Ahoj, no po pravdě ani nevím, proč čekáme... Máme pořád nějaké plány - vlastní bydlení, ještě cestovat - příští rok bychom chtli něco většího, Austrálie, NZ, a tak. Možná i moje vysněné americké národní parky... Navíc nevíme, zda se nebudeme stěhovat kvůli práci, takže dítě se nám do toho cirkusu moc "nehodí". Ale jinak vím, že máme nejvyšší čas, letos mi bude 31 :-( a manželovi je 35.
Profilova fotka
Ahojky Jani, chodim i na beremko i na koníka, ale jenom občas, já nechodim do práce a mám pořád nějak co dělat ;-) teď jsem navíc měla pěknou chřipajznu, tak jsem se léčila, ale už jsem zdravá a všechno je v pořádku. Co máš nového? Tu diskuzi na koníkovi kde jsi ty vůbec nestíhám číst :-D Ahojky Magdi, plány jsou fajn, ale popravdě řečeno už máte skoro čas.......my taky pořád něco plánujeme, ale nevidim mimčo jako překážku, teď jsme koupili pozemek na baráček, takže příští rok by jsme ho chtěli zasíťovat a pak začít stavět a co se týče cestování, tak v prosinci jedeme na 3 týdny do Thajska, už budu ve druhém trimestru, takže by to neměl být problém....moc se těšíme......příští rok, pravda, toho asi moc nenacestujeme, ale pak budeme jezdit s prckem ;-) :-)
1
25
26

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?