11. červenec 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, holky, tak co kdo má stejné datum jako já? A co už máte hotovýho? 8-)
Profilova fotka
U nás taky všichni už dávno ví datum - ti které budeme zvát. Určitě je dobré to říct co nejdřív,protože červenec je doba dovolených,oznámením se to vlastně pak jen potvrdí..
Profilova fotka
Tak holky, zítra držte palce.....jedu do Prahy na ty šaty, tak ať dobře pořídim :-| Večer dám vědět :-)
Profilova fotka
Martinko,držím,budu na tebe myslet...... :-)
Profilova fotka
Marti,taky na tebe dnes myslím ať ti to dobře dopadne,pak dej vědět ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to je paráda, jak jste se tu rozjely. Ta popadurka je nádherná. Já teda závoj mít nebudu - zkoušela jsem ho, ale neslušel mi. Tak jsem si koupila čelenku. No kvůli tomu posílání a roznášení oznámení jsme se s mamkou nepohodly. Teda mamka mi řekla, že to přeháním, když je chci rozdávat měsíc dopředu, že prý se to dává tak týden. Což mě přijde jako blbost, protože týden předem budu mít trochu jiné starosti. Lidi, kteří budou pozvaní na hostinu už to vědí - aby neměli dovolenou. No a těm z daleka budu oznámko posílat až ho budu mít hotové. A těm místím - tak to se ještě uvidí. Konečně jsem sehnala vhodný papír - nikde ho neměli, ale pár kiláků od domova jsem ho sehnala - hurá :-) ahojky
Profilova fotka
maki: maminka má s oznámením pravdu - obvykle se posílá tak 14 dní předem ;-) měsíc je zbytečné...týden to bych teda ale taky neriskovala - může se to zaseknout a přišlo by to až po vaší svatbě ;D Ale těch 14dní je optimální ;)
Holky, budete mít k šatům bolérko? A co se vlastně nosívá v pompadůrce =-) ? Jinak dneska jsem si vyzvedla na poště oznámka, tak začnu pppooommmaaallluuu psát obálky, abych to 2. týden v květnu rozeslala. Já vím, já vím :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak co na říkáte?....já mám dost smíšený pocity....
Mně přijdou takový hodně ... =-) ... hodně ...odvážný ;-)
Profilova fotka
Ahojky. Martinko,odvážný sice trošku jsou ale hrozně ti to sekne! :-) mě se opravdu líbí,jsou krásný ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky...,Martinko,odvážné jsou, ale ty máš dobrou postavu a krásná prsa,já jsem také pro :-) :-) :-) Tohle si každá vzít nemůže ale ty ano 8-) 8-) 8-)prostě to má odvaz,žádná putička...já dávám pro :-o :-o :-o holky tak prstýnky máme,včera pán volal jsem zvědavá.Včera jsem si zkoušela navázat svoji svatební kytičku,tka myslím že se povedla,dám do alba.O vikendu se dám do šití pompadurek také je dám do alba,a co do pompadurky,to je naprosto jednoduché, lesk na rty..... pudr..... aj potřebné maličkosti já určitě si tam dám kapesníčky,protože slza ukápne,jen když uvidím malou..... :-( já osobně bolerko mít nebudu,mám šal v stejné barvě co šatičky,ale jsem pro bolerka vypadá to dobře.... :-) .......Holky pocity mám hrozné...nevmí, :-| nevím
Profilova fotka
magda: já osobně si dám do pompadurky určo kapesník - možná budu brečet a v kostele je chladno, tak se mi může spustit rýma nebo každý může neočekávaně kýchnout, že? ;D takže kapesník nesmí chybět a nevím, kam jinam bych ho dala...pak asi balzám na rty - rozpraskané suché rty jsou ošklivé...to bude základ v pompadu...no a možná ještě něco přibyde ;)
Článek se načítá
Profilova fotka
pukanka: Postavičku na šaty určo máš, ale třeba já osobně za sebe můžu říct, že bych se v takových šatech necítila dobře - měla bych potřebu se neustále hlídat, zda mi někde něco neleze ;DDD No, myslím že ti všici budou koukat jen tam...A pokud bys měla svatbu v kostele (to nemáš, že?), tak tam by se to vůbec nehodilo a pokud by byl kněz ostřejší, tak by ti prostě řekl, že musíš mít nějaký šál nebo bolérko...Je to na Tobě - dělají ti pěknou postavu, ale musíš sama posoudit, zda se to hodí tam, kde se budete brát či ne a jak se v nich cítíš...s tím ti my neporadíme ;)
Profilova fotka
Marci,dej kytičku do alba,jsem zvědavá :-) a ty pompadurky pak taky,já počítám s tím,že si ji od tebe nechám ušít :-) Souhlasím,dávají se do ní ty nejnutnější věci,jak píše Maci pudr,lesk,kapesníčky...co kdo potřebuje.. Já bolerko mít budu - viz album,ale jestli ho využiju,to se teprve uvidí..když bude horko,tak těžko,leda pak navečer až bude chladno,každopádně ho mám k šatům v ceně..no nějakou tu fotku bych s ním taky chtěla,byla by škoda ho vůbec neoblíct,protože si myslím,že vypadá opravdu moc pěkně. Jinak už mám kompletní svatební noviny,už jich mám i pár svázaných. Je to sice drobnost,ale další věc je hotová :-)
Profilova fotka
Mě taky vcelku líbily, i když teď na těch fotkách tam pěkně nevypadají :-( Ale právě, že mi přišlo, že jsem se v nich 100% necítila, ten výstřih byl až moc..... :-S a s těma mýma se to srovnávat vůbec nedá :-( ale díky za názory ;-)
Profilova fotka
puky.Pokud se v nich necítíš úplně nejlíp, tak bych je nebrala...hlavní je cítit se dobře, nebýt z oblečení nervní - mohla by sis tím ledaskterou cvhilku pokazit...pro mě by to bylo něco jako kdyby mě dřely boty... 8-(
Profilova fotka
Tak holky už jsem to vyřešila....já chci svoje šatičky, tak si je nechám ušít od Asapa a bude....už jsem tamty zrušila, nebylo to ono..... ;-) Ale moc díky za názory a že jste na mě myslely :-)
Profilova fotka
Jasně Marťo,je nejdůležitější aby ses v šatech cítila dobře ;-)
Profilova fotka
Děkuji Jani......už je chci mít.... ;-) Jak pokračuješ Janičko v přípravách?
Profilova fotka
u mě Marťo nic nového,jen jsem dotvořila ty svatební noviny,jak jsem psala už výš... ještě teď sháním kde si nechám upéct koláčky...budoucí tchýně zařizuje cukroví na svatbu,ale volala mi,že koláčky nedělají..tak teď sháním kde je nechám udělat..
Profilova fotka
Janičko,tak jsem kytičku dala do alba,je jednoduchá,bez zeleného mám složité šaty a myslím že bohatě stačí.......vyšla na 240,-kč a až jsem jí darovala mé kamarádce........jeden dobrý skutek denně....jinak s pompadurkou s tebou počítám,zrovna mám moc práce a nestíhám,ale určitě budou slibuji..... :-)
Profilova fotka
marjem: takovou nějakou kytičku bych si taky představovala a i v těch barvách - jen bez těch perel...ale jsi fakt šikulka!!!;D
Profilova fotka
Marcelko, kytička je úžasná....přesně takovou chci....akorát růžovku růžovou....kolik jsi tam dala prosím růžiček?....jsi šikula.....ale to píšu furt :-D Já jak řešim ty svatební šatičky, tak jsem se zapoměla pochlubit, že jsem si včera koupila krásný růžový půlnočky, jak jsem vám ukazovala(ještě krásnější :-D ) akorát nemám foto......tak až mě někdo nafotí....pošlu je
Profilova fotka
Janinko,původně jsem myslele že bude z 17 růžiček,ale když tam nemám zelené a to jsem tam vážně nechtěla,má to každá druhá nevěsta ;-( tak jsem musela dát je hodně vedle sebe tak je jich 21ks. nebylo to nic těžkého,čekala jsem to horší,škoda že jsi tak daleho,mohla jsem hned udělat dvě :-) :-) a koukej šatičky nafotit jsem moc moc zvědavá :-. :-.
Profilova fotka
To bylo asi pro mě....Marcelko :-D Já právě taky nechci žádné zelené, tak se ptám, co je tak optimální počet, mě se z mýho albíka moc líbí (a ty jí tam náš nejspíš taky) taková temně růžová až z nádechem do fialkova (ale takový růže mít nebudou, takže růžové) jenom staženou stužkou......to jsem ráda, že se někomu taky líbí taková jednoduchá kytička, už jsem si vyslechla, že je moc obyč atd.....ale to se mi nezdá.........nafotim je možná zítra....dneska jsem sama doma, takže to asi nezvládnu ;-)
Profilova fotka
Jé Martinko,už mám v jmenech zmatek, já si osobně myslím že růže je nej. květina a je škoda jí z něčím kombinovat,když je jednoduše uvázaná je krásná,ale každej má svůj vkus.Já jsem to už slyšela snad 100 krát že to nebude hezké,...... já jsem tomu nevěřila.. tak jsem to zkusila nanečisto,a myslím že to stačí.Nedej na rady druhých,dej na svůj cit,je to důležité.Já se tak řídím....hlavně že jsem spokojena já,a názor druhých....ten jen jen jejich :-p .A někdy ta obyčejná věc je ta nej. :-)
Profilova fotka
Maci,kytička je jednoduchá ale je moc hezká! Opravdu ;-) Mě se taky líbí jednoduché - v jednoduchosti je předi krása :-) já pořád na 100% nevím jakou kytičku budu mít,jen vím že určitě bude z oranžových růžiček...na detailech jsme se zatím s květinářkou nedomluvily,protože názory se mi samozřejmě každým dnem mění :-D
Profilova fotka
holky,prosím Vás kolik počítáte svatebních koláčku na jednoho hosta? Nemám vůbec tušení kolik jich nechat udělat...aby pak taky vyšly do výslužek..poradíte mi?
Profilova fotka
Já jsem nad tím taky dost dumala Jani a vyřešim to následovně....máme téměř 70 lidí, což znamená cca 30výslužek x 12-14 koláčků do výslužky....30x14=420...200 koláčků na ráno + 200koláčků, které dám na stoly....takže cca 800 koláčků + koupíme ještě minizákusky na ráno, tak 200 ks....a na hostině dort, pak nějaký dortíky a dobrůtky, co budou na rautu a pak bych chtěla čoko fontánu....ty jí Janičko budeš mít taky,k viď? Máš jí koupenou nebo si jí někde půjčíš?
Profilova fotka
Díky za názor, Marťo..no já to budu muset taky nějak vymyslet ale ještě netuším jak.. :-| nene,já mít čoko fontánu nebudu..možná někdo jiný tady..? Ale já teda určitě ne,ani jsem o tom neuvažovala..i když si myslím,že je to určitě dobrý nápad,ale taky další penízky..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?