Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
JO a segra ma v nedeli vitani obcanku a krom jich tam jde jeste dalsich 20 clenu rodniny. Hujeri hovno :-D
Odpovědět
Vykadili jsme kulicku :-D :-D Jelikoz byla tezka,tak nesla splachnout,tak nato manza prisel a musel rozpitvavat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hurá a je venku :)
Odpovědět
Profilova fotka
Gratuluju ke kuličce :-D Tak jste ji nakonec chytili, paráda:-)Musíte ji schovat, pak bude kolovat na všech oslavách:-) S tím hodným mimčem jsem to přechválila, malá už asi začíná zjišťovat, jak fungujeme, jak jsi psala simi. Hlavně teda jak funguju já, že jsem ten slabší článek. Podle mě to na mě dneska zkoušela, páč jsem ji měla na rukách a dal jsem ji lehnout, tak řvala, tak jsem jí vzala, že má hlad, dala ji prso a oan chytla bradavk ua usnula 8-( Takže na m+ hraje pěkné šmečko..Jo a dneska posrala tři zavinovačky, ale je to moje chyba, páč máme větší plínky, tak to proteklo. Takže musím koupit menší.. A na vítání jsem zvědavá, moc takové akce nemusím, to bude zase trapas :-D Jo a dneska jsme poprvé na noc samy doma,tak jsem zvědavá, jak to přečkáme
Odpovědět
Tak drzim palecky sama doma ;-) NO cim bude vetsi,tim bude i hlasiteji rvat a vic :-D Nas tak zmatla veru a i viki :-D A ty jsi slabsi clanek jak manza,ten ji mel dnes zas na rukach,tak mi trvalo hodinu ji uspat,teda ji,protoze rvala. manza ze zas ma prdiky,prd ma,kdyz ji zvednes,tak ma po nestesti a po prdech :-D Ja jsem ale drsnacka a neuspavam na rukach vubec. Jsem profik,s Veru jsem byla blba apak rok mela horor,tak ted mam hodnou spartansky vychovanou Viki :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No to je mi jasné, že děcka s rodičema cvičí :-D My jsme jako oba zajedno, ale prostě když sjem doma sama,tak se jí více věnuju,at mám klid :-N Ale i tak ji nenosím, ani nijak s ní netřepu,nechci,at se to naučí. A taky za ní nelítám pokaždé, když kňourne. Jenom chvilkama nevím, cos ní :-D třeba dneska hdila takovou šavli,že jsem ymslela,že se udusí-to udělala ppoprvé. Tak jsem ji pak dávala do vyvýšených poloh,at už neblije. No a to je podle mě taky takové rozmazlování, i když jako asi úplně drsná býtnemůžu :-N
Odpovědět
Kuki,jen se mazli,mala ti vyroste hned a bues mit po mazleni. Viki se treba ted porad nosi v klokanku pres den,ja mam volne ruce na veru a domacnost aona je spokojene,ze se nese avsechno vidi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: neboj to se všechno poddá. Jo a chtěla jsem se zeptat, zda nechceš koupit nějaké zimní věci. Rozhodla jsem se likvidovat malé zimní věci, tak to budu probírat a prodávat. Jestli jo tak se ozvi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: a na to vítání půjdete tady do Třebovic a tam to je fakt super. Je to v altánu ;-) a je to tuším v únoru. Přijde vám pozvánka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,tak my rozmazlujeme taky,včera byl celý den takový divný,az venku krásně usnul, no a v noci děs,sice se vzbudil az po 4h ale pak jsme byli 2h vzhuru kroutil se a koncovál rukama a dělal to i na rukách,tak to byl mazec. Zkoušela jsem všechno pak i trubičku, trochu se vykakal,ale nic moc a nakonec usnul u nás v postely :) ráno se najdel a vykakal a to byla kupa a teď je spokojený ve své postýlce. Je to těžko, nechat ho někdy v postýlce řvát,mám strach at si pak nepřivodi kilu.
Odpovědět
Profilova fotka
tyn: mi jak eli taky kolikrát v noci řvala tak jsem ji brala k sobě do postele. Pokud to není na celou noc a každý den tak si na to to mimčo nezvykne neboj. Dokonce i někdy teď když se mi v noci vzbudí a nemůže usnout, tak si ji vezmu k sobě a jak usne tak ji dám zpět do postýlky a je to ;-)
Odpovědět
Holky,kde jste vzali,ze kdyz mimi breci,tak si privodi kilu?? Me to uz rikala segra a i kmaoska to tady nekde slysela,ze kdyz mimi breci vic nez 10-15min.tak si muze privodit kilu. Neni to blbost? protoze v nemocnicich ne chavaji miminka brecet pekne dlouho,kdyz sestry namji cas,neslysi je a nikdy tam nikdo kilu nemel,kdyz maji mimi koliky,tak rvou i tri hodiny vkuse jak urvane z retezu hystericky a nikdy taky nemaji kily. Je to pravda s tou kilou nebo to je zas p ovidacka?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky simi: děkuju za pochvalu bříška i za ta slova :-) pan: bohužel ledy nerostají...mě nenávidí a o malé nestojí...písnu ti víc do IP, jo. Bohužel jak jsem psala tak to mělo dohru (písemnou...nechala manželovi zprávu na icq, ve které manžela a hlavně mě tak pošpinila) - bylo to nechutné...kypal z toho hnůj a samé lži, je mi z toho ještě teď zle, ani ve snu by mě nenapadlo, co se v ní skrývá, co to je za zlého a nenávistného člověka. :-( Nechtěla jsem se rozčilovat, ale přišlo to samo...zimnice (seděla jsem v pokoji ve svetru a v bundě a i tak jsem se třásla), třes a problémy s dýcháním...stalo se mi to už asi před půl rokem...na netu jsem si našla, že to může být nějaká hyperventilační tetanie, která vznikne z velkého stresu a rozrušení...tenkrát se mi k tomu přidalo i brnění rukou a nohou a ztuhly mi prsty, nemohla jsem se nadechnout...včera jsem to s pomoci manžela zavčasu rozdýchala, ale tak jsem se bála o miminko...a to všechno kvůli ní...to bych jí nikdy neodpustila, kdyby se malému něco stalo...Manžel ji napsal mail a snad už bude klid... kuki, tyn: teda to jste si musely užít...toho se trošku bojím, že nebudeu vědět co dělat... :-o Ale asi to chce zkusit všechno možné, že...tak ještě že pak už jste měly klid a mimča se uklidnila :-) kuki: neboj, vítání bude moc hezké a milé...byla jsem jednou neteři a jedno mimčo začlo ječet, ale byla tam zdrav.sestra, tak šli na chvilku s maminkou ven a bylo to :-) Asi mělo hlad.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, přežily jsme první noc ve dvou,jupííííííííííííííííí x-) A malá se vzbudila jenom 2x, asi ot bude tím nachlazením :-| zofi...tak to jsem mzvědavá, ale je fajn, že to bude až v unoru, páč do té dobyse sebou můžu něco udělat :-D A s těma věcma díky, mrknu se, co by nám mohlo chybět, nějak jsem to tehdy všechno vyprala, vyžehlila, naházela do sřkíně a nemám ani šajnu, co tam v těch trochu větších velikostech než má teďka, má. Tak já kdyžtak pak naíšu,jo? A s tou kilou nevím, ale ai to možné je, páč já ji měla taky a prý to bylo od toho, že jsem se strašně vztekala, až mi málem prskla hlava :-N Ale zase si říkám, že se ty děcka prostě musí vyvztekat, že i ony samy nevědí, co se sebou dělat.. jaro...hele s tou tetánií to není žádná prdel, léčíš se s ní?A můžu tě uklidnit, my taky nevíme, c osEllou dělat, takže jdeme systemticky, pořád dokola - přebalit, nakrmit, dát spát, mezi tím trocha zábavya pořád a pořád, než něco zabere :-D První dítě je hold pokus omyl,ale s tím se asi počítá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: ne já jsem s tím nebyla u doktora nevím ani přesně, že to je ono, ale podle příznaků, asi je...radili tam, že se má dýchat do pytlíku a magnezium a někdo by měl tu postiženou osobu při tom uklidňovat...když se mi to stalo poprvé, myslela jsem, že mám asi infarkt a že je se mnou konec a ten strach a nemožnost se nadechnout to ještě znásobilo...2x se mi to stalo, když jsem byla doma sama...zvládla jsem zavolat manželovi a ten přiletěl za mnou a pak to pozvolna přešlo... To jste šikulky, že jste to zvládly samy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaro...no, nechci tě strašit, ale být tebou, tak to řeším. Páč kámošce na to přišli náhodou, když málem umřela na kickboxu, kde byla, nemohla se prostě nadechnout,tak ji odvezla rychlá. A tedka na ot myslím bere nějaké lékya má docela dost omezení, co může a nemůže dělat, dokonce mylsím,že chodila i na rehabky. Víš jak, když ti má kdo pomoct, tak budiž, ale kdybys byla sama, tak je lepší, at víš, co se sebou dělat. A pokud to tohle není, tak budeš aspon klidnější ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: a myslíš, že se tím ohrozilo i miminko??? Včera to bylo jen chvíli a nedošlo to moc daleko.Já se teda na to raději doktorky poptám, až jsem klidnější :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem teď brouzdala na porodnice.cz a byl tam dotaz ohledně stresu i té hyperventilační tetanie a vlivu na miminko a doktor psal, že krátkodobý stres ani ta tetanie by miminko ani maminu neměly ohrozit. Takže si nakazuju klííííídek a pohodičku :-) A tchýně ať mi vleze na záda :-p
Odpovědět
Jaro,ja byt tebou,tak jdu teda taky k doktorovi,nevis co to muze byt a hlavne kasli na tchyni. Nejsi za ni vdana a k zivotu ji nepotrebujes an eni to tvoje mamka,tak te to ani mrzet nemusi a jak ctu,tak manza podporuje tebe,tak se ani doma nehadate kvuli ni ;-) Kuki,no me by ta kila zajimala,me totiz vzycky na poradnach a vsude rikali,ze dite se ma nechat vecer ch vili vybrecete,protoze se musi naucit samo uklidnit a tak. A gratuluji k prvni noci a nemysli si,druhe deti jsou taky pokus-omyl :-D Protoze viki funguje jinak nez veru :-S :-D Treba manza,kdyz k viki vstava,tak ji krmi i po hodine,protoze iona se pohne a on uz ohriva mliko,takze v noci nekrmi :-D Hej a dala jsem Viki po 3mesicich k prsu a kojila se x-) x-) Hned vedela co delat,vubec to nebolelo a dokrmila se jen trochu. a taky mi dneska volali s masazich pro mimca,12tydeni kurz a v pondeli zaciname,je to zdarma a muzu brat i veru s sebou,tak supr-jinak tam jine deti nesmi,protoze tam hraje hudba a musi tam byt ticho,tak se moc tesime.
Odpovědět
Profilova fotka
simi: teda s těma masážema se máte. U nás jsou taky masáže, ale to se platí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaro...na mimčo to nevím, to asi ne,ale když bys pak omdlela a někde sebou švihla,tak spíše takhle. simi..tak jsem se tedka na poradně ptala a řvaní může mít na kýlu vliv. Ale prý jen tehdy, když má to dítě oslabené bříško, že tam ttřeba nemá dovyvinuté nějaké svaly nebo prostě k tomu má sklony. To znamená, že kdyby to to děcok mělo dostat, tak to dostane i když bude řvát a i když nebude, že se ta kýla projeví později. Takže máme nechávat Ellu s klidným svědomím občas vyřvat :-p jo a ty masáže, to máte super, to my fakt můžeme akorát závidět..
Odpovědět
kuki,supr info,no me se to zdalo divne. Viki ma brisko a vse v poradku,tak muze taky rvat :-D I kdyz teda ja ji nechavam jen vecer,kdyz se uspava na noc. Uz spi bobek,chodi spat v pet,dyl nevydrzi,tak to je supr. NO ty masaze jsou supr,jsem nato zvedava,ale je tam samo cekaci list. Moc se nato tesim a snad se to bude Viki liibit. Jinak ja ted dobalila darky k Veru zitrejsim narozkam,to je hruza,to moje mimusko uz bude mit tri roky ;-( ;-( Ted u vsho rika,ze to muze,protoze uz je starsi :-D Vybrala si dort s princeznama,snehurkou,popelkou a jeste nejakou a do det.centra takovou housenku,tak bude foukat dvakrat zitra.No a my s manzou dneska vecer a zitra budem foukat 60 balonku,snad nejaky praskne :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jaro já mám neurogení tetanii je to ze stresu,oslabena imunita atd. Nemůžu dýchat,koulim očima a hlavně mi nefungují nohy a padám na zem. Musím dýchat do sáčku a uklidnit se. Je to v hlavě a nijak tě to neohrozí. Miminku neublížís. Budes papat magnezko já ho jedla az do porodu a i po porodu,vlastně ho jim pořád i tím pádem křeče nemám. Jen vyjmečne. Poprvé jsem záchvat dostala venku kdyz jsem šla pres křižovatku s pejskem. Spadla jsem na přechodu a nemohla dýchat. Pomohl mi pan který vyběhnul z auta a zavolal záchranku.
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: nepovídej a kde bydlí a jak se jmenuje? A jak se jinak cítíš? simi: fakt to nevadí? Tak to zkusím... no já dneska byla u lakt.poradkyně, protože malá odmítala sát bradavky :-( jsem myslela, že to je důsledek podávání flašky, byť jednou za den... no tak ted dokrmuju přes stříkačku a uvidíme.. ale už jsem unavená... je to moje poslední šance, pak už to vzdávám. tak to je super, že jste kuličku vykadily :-) nemá malá nějaké následky? :-D no s tou kylou mi to taky každý říká, ale já tomu nevěřím ;-) kuki: jak jste to zvládly být samy doma? aha tak čtu dále :-N tak to jste holky šikovné.. no pokud nemá teplotu, tak s ní chod ven, taky to tak dělám, mimčům se venku líp dýchá. jaro: je to síla.. více v IP holky, jsem unavená, jdu spát..
Odpovědět
Profilova fotka
pan: nějaká Sedláčková :-D Jinak se cítím celkem přijatelně. Ne je mi dobře, ani nevím že jsem těhu, nějak na to nestíhám myslet. Teď toho mám hodně do školy tak pořád čumím do PC a něco píšu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, je páááátek hurááá :-) :-) tynko: to muselo být hrozné :-. :-( Ještě že tě nesrazilo při tom auto a našel se někdo, kdo hned pomohl. kuki: já jsem tě včera asi viděla. Jela jsem busem 39 a zahlídla jsem tě s malou v kočárku (mimochodem je moc hezký) u zastávky Na Valech. :-) pandi: ty máš teda trápení s tím kojením :-( To mě mrzí. Holky, když mě celkem pravidelně...no asi 1x za den píchne něco okolo pupku...myslíte, že to dělá mimčo??? Říkám si, jestli to není třeba nožička nebo ručička, co ďo mě šťouchá :-D Juj příští týden touhle dobou už budu úúúúplně maximálně natěšená na ten 3D ultrazvuk...počítám už dny :-) Ale začínám mít problém s ohýbáním...ne že by mě bolelo břicho, ale je mi to dost nepříjemné, hlavně když musím brát ze země pejska...tak si musím tak nějak přičapnout a vzít ho zboku :-D Za chvilku budu potřebovat asi kladku nebo nějaký zvedák :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky! jaro..jojo,to jsem byla jáááááááá :-D Ale měla jsem raději zůstat doma, páč to byla jediná doba, co Ella včera spala 8-( Takže to byla pěkná krizovka...A s tím ohýbáním jsem to měla taky,prý se prvorodičkám dělá ten pupík jakoby odspodu,tak je to tím. Já už si připadala tehdy jako v osmém, ale řeknu ti, to je zatím procházka růžovou zahradou :-N berryl..a bereš na to i nějaké léky?myslím kromě magnezka
Odpovědět
ahoj holky, tak mi si vcera oslavu supr uzili,jsme spala cely den dneska :-D Rano jsem sli do d.centra,tak tam mela dort a pak doma mensi party a potom jsme se presunuli k nam do parku na kolotoce,ohnostroj a ohen. My s Veru vydrzeli do 9 vecera a protocila brutus prachy. No ale reknu vam ty kolotoce pro dospele maso. me by asi nedostali na zadny. Bud tam vystrelovali lidi v kleci na gume az do nebe,nebo se to tocila na vsechny strany a jeset se tocil i cely kolotoc-no fakt hnus. Zadny normalni kolotoc jak v cr. Mala byla prvni vykulena,tak brecela,bo se bala ze ji dame na ty hruzy,ale pak se rozjela. Ale byla jsem s ni 4x na takove obrovske vezi-videli jsme cele mesto pod sebou a z toho jsme sjeli dolu na podlozkach po venkovni strane vezi,tak mi taky lepilo,prootze mam strach s vysek,ale byl to sesup,veru jsem mela na kline. Pan,tak to bojujes s kojenim,tak drzim palecky ;-) Tak pekny vikend vsem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.dumpert.nl/mediabase/65661...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?