Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://stahovak.nova.cz/clanek/ostatn...
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek, tak konečně máme foetenky z oslavy Elinčin 1. narozenin tady je odkaz :-D :-D x-) x-) http://www.facebook.com/home.php#/alb...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, děkuji že na mě tak myslíte... no bojuju.. možná mám už kapku více mlíka než jsem mívala, ale ještě to není to pravé ořechové, ještě stále přikrmuju stříkačkou... ale jsem kolikrát tak vyřízená a ohnutá nad malou, že mě pak děsně bolí záda ]-( nevím jak dlouho to ještě vydržím... malá šla spát ve 22h a byla vzhůru ve 3h a pak v 6h a to už jak začala pobrekávat, tak se mi to zdálo jako ve snu, že ji krmím stříkačkou a říkám ji, proč pláče když to teče :-D a pak jsem se probrala a ona pobrekávala doopravdy... už mi z toho fakt hrabe :-( berryl: jééé to je krásné s tím slonem, fakt zajímavé. A pěkný nástup svatební.. to vidět dříve.. :-D zofi: malé gratuluji k 1.ročku to tak strašně rychle uletělo, to je děs. Malá je šikovná :-) Jak dostala toho malého pejska... taky nad ním uvažujem, že bychom dali malé k vánocům, ale nevím zda to je vhodné... jestli na to ještě není malá.. od kolika měsíců je to vhodné? Není to tam napsané? Nebo holky, máte tip na nějakou hračku, co by rozvíjela její další schopnosti a dovednosti? Vhodnou tak na 3-6měs.?
Odpovědět
Pan,to se mi taky stava,ze se mi neco zda a zaroven se to deje. Me se treba stava pravidelne v noci,ze se zvbudim a jdu male udelat mliko a pritom uz je na krmena :-D ALe ted v noci kojim,tak to je supr a nemusim vstavat,ale nekdy ta ludra nechce prso a chce flasku,protoze prso ji tak rychle netece a pak zas nechce flasku a chce prso......no vymysli silene. ALe spat chodi o pul seste kazdy den,pak vstava v deset,v 1,ve 3 a v 6,tak to jde docela Hracky pro tak male deti jsou sterkatka jenom a pak treba tulici medvedi ruzni,co jim chrasti usi,maji zrcatko na brisku apod. Urco to je taky v cesku. Ten pes je tak vhodny od roka. Veru ho taky dostala kdyz mela rok.
Odpovědět
Profilova fotka
pan: ten pejsek je od 6 měsíců, ale i tak se mi to zdá brzo v 6 měsících ho kupovat. Já si myslím že na ten rok je to akorát ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... to já se vzbudím a hledám malého v pelechu pod peřinou a pak zjistím, že je ve své postýlce :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) Tynko: fotky jsou krásné!! Ten odkaz s narozením slůněte jsem obrečela...božatko, jak se snažila to malé rozdýchat. Ještě že všechno dobře dopadlo. :-) Holky, já už asi začínám cítít pohyby mimča, nejsem si tím teda moc jistá, ale jak jsem psala o tom píchnutí u pupku, tak o víkendu jsem měla takový pocit dloubnutí ještě na dvou různých místech. Tak že by už?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni fakt? to je super!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak my doma vedeme válku s nadýmáním :-| Je to mazec, malé je mi líto, má křeče jak blázen..ale tak snažíme se,abychom ji nějak ulevili... pan..já s hračkama neporadím, já jsem s malou až za tebou,takže já si počkám,co ti holky poradí ap ak to koupím o dva měsíce později :-D zofi..fotky jsem omrkla, ty prvni narozky jsou vzdycky tak sladke x-) berr..to mívám taky, včera jsem přišla do obýváku a malá nebyla v kojícím polštáři, úplně mě omylo..a ona si hezky spinká v kočárku - ale je to mazec, jak nám hrabe,jakoby ty děti samy přelezly.. jaro..tak to gratuluju, to už jsou určitě kopance x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teeeda,tady to žije =-) Doufám,že tu nebudu psát každých skoro 24 hodin jen já :-D No u nás teda nic nového, jenom Ella je o den starší :-D A já mám dalších 5 šedivých vlasů :-D Ne, dělám si srandu,ale ndeksa zase manža odjel,takže zase válčíme samy. A normálně di říkám, ale fakt skoro každý den,jak strašně obdivuju matky, které jsou na všechno samy. Já si to neumím vůbec představit...
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: já jsem táda že mám mamku v jednom baráku, protože mi to opravdu hodně pomůže, když zrovna potřebuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zofi..no u nás byli naši v neděli na návštěvě a já si hned uvědila, proč jsem vlastně ráda,že já ji tu nemám :-D mě by piclo...a je jasné, že to tady den bez manži přežiju, ale myslím jako ženské, co jsou prostě celou dobu na všechno samy, bez manžela,bez rodiny, prostě mazec...
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj holky, jaro gratuluji k prvnim pohybum aj sem zvedava,a,co teda cekate. Ja porad typuji toho kluka. Kuki,mala ti z prdu vyroste,meli to tu snad vsechny nase mimca :-D My dnes v nemocnici na kontrole,ale mala zrovna byla pred jidlem,tak musime za tri tydny znova,protoze ji nemohla prohlidnout fyzio.aby ji nebylo blbe a tak. Taky jsme koupili novy pocitac,protoze ten nas se zapina 20 min.beze srandy. JO a taky jsem sla k zubari,prootoze si musim udelat ten svuj novy zub spicak,ten mlecny uz je pahyl,takze si dalsi dva roky nekoupime auto,protoze to bude palka jak prase-hovada. JO a kojeni supr,uz kojim celou noc a dneska jsem kojila i venku,ale stejne porad odstrkavam,tak uz mam i 5 mlik v mrazaku a hlavne se mi zas vytvorilo hodne mlika,jsem bojovala dva tydny jak pan,tak jsem rada.Protoze odstrikavam porad co cca.5 hodin stejne davky a do toho mezi tim kojim. KUki,vim co myslis,jak manza dela 4 dny 14hod.sichty,tak jsem doma na palici. TAky odbivuji samozivitelky. No a zavidim babi ahlidnai,my s manzou jdem spolu ven jednou za 1.5 roku,tak hnus. Ale teda v baraku bych je mit nechtela,nejlip tak v blizkem meste 40km od nas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ahoj :-) Holky děkuju, ale nevím nevím, jestli jsem se neunáhlila...už zas nic necítím...pořád si šahám na břicho, jak ležím, sedím...a nic...jen jako bych cítila tep, ale to je asi můj. :-( Snad je prďola ok. Simi: vydrž do pátku a doufej, že se mimčo natočí :-D Určitě dám hned vědět. Uf, jinak jsem docela hotová - unavená z toho poletování v práci a práce doma - tak jsem vždycky ráda, že se doma na chvilku natáhnu a spočnu. Jo holky, je pravda, že se nemá moc ležet na zádech a pravém boku, že se může stlačovat nějaké žíla a může to omezit přísun krve pro miminko??? Četla jsem, že doporučují levý bok. Já na pravém neležím, ale na zádech spím někdy celou noc.A je dobrý ten kojící polštař - nejen pro miminko ale pro maminu na ležení v těhotenství? Máte ho vyzkoušeného? kuki: taky spoléhám na pomoc mojí mamky...dělala jsem si doma srandu, že si jí tu nastěhujeme :-) Ale manžel si vezme na nějakou dobu dovolenou. Sama si to nedovedu představit. ....A jak jste to udělali s pejsky??? Když jste sami doma a musíte ho vyvenčit a nemůžete nechat mimčo samotné...???
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: tak o tom spaní slyším prvně. Je to asi nějaká blbost. Ber to s rezervou. Já do konce spím i na břichu :-D Jo a ten kojící polštář je prý dobrý i na spaní v těhulkování, ale já ho nemám, ale chci si ho pořídit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak elle asi začínají pomáhat ty bacily,tak to vypadá,že se blýská na lepší časy..jen to nezakřiknout. simi..s tou babkou ve 40 km vzdálenosti souhlasím, všechno co je blíže nebrat :-D jaro..tak pohyby jsou ze začátku hodně náhodné, protože mimino tam má hodně moc místa. Já se na to ptala doktorky a ta říkala, že se nemám divit,že mimčo stejně furt spí a z toho,co se vzbudí se jednou za čas o stěnu břicha otře..A pokud jde o to spaní, na to jsme se taky ptala (aspon vidíš, že máme podobné myšlenkové pochody) a až takový kec to není. Nicméně žíly a hluboký žilní systém to zatěžuje až ve vysokém stupni těhotenství a navíc, kdyby to mělo mimču ublížit, tak tě nějak upozorní na to,že se máš otočit, i když je ještě tak malé - já spala celou dobu na boku, na pravém a do devátého měsíce i na zádech s nataženýma rukama i nohama, prostě jako na skřipci a nic. ap ka najednou,ze dne na den jsem tak spát nemohla, nedělalo mi to dobře. A to mám problémy se žílama, takže jsem to řešila hodně. Kojící polštář je dobrý na spaní na boku na podležení nohy, hlavně teda potom,až je břicho větší - já ho doma mám, ale nespala jsem s ním, vadilo mi, jak šustí ty kuličky.. A já psa neřeším, otevřu dveře a ona se vyvenčí. jinak asi jedině s prckem
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: moc děkuju za informace :-) ;-) To jsi mě uklidnila. To máš fajn s pejskem...kdyby to tak šlo i u nás, ale to bych ho musela spouštět z balkonu v kyblíku :-D Asi ho ze začátku budu dávat k našim - u nich má 2.domov, když budu doma sama, protože jinak nevím... zofi: jéé tak na břichu já spát neumím.
Odpovědět
čus bus žofko blbost to není jaro..tohle je pravda dítko fyziloogicky v anatomii utlačí dolní dutou žílu, první pomocí při omdlení je uložit ženu na levy bok, ale věř mi tpohle se tě bude týkat tak od 33-34tt nahoru, na zádech nepůjde spát vůbec, budeš střídat boky, ale na pravém boku nedojde k tomu uskřinutí té dolní duté žíly ;-) hodně na nožky mě pomáhal lioton, v těhu se může obsahuje jheparin..uleví nohám, zmírní otoky, pokud však někdo trpí trompocytárním onemocněním, nebo jiným onemocněním srážlivostí krve tak musí vše konzultovat s dr kojící polštář, bez něj bych neexistovala, malou jsem do něj babušila, dělala z toho ohrádku, kojila, spím na něm já....prostě je to člen postele a s venčením rafana....no chodil manža, ale když byl v práci malou jsem uložila do postýlky postavila se do dveří nany si čurkla a šupajdila jsem nahoru...už během těhu jsem ji naučila jen chcandil a domů...žádné prochajdy, ty až pak odpo s kočárem
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jaro je to pravda, ale já i tak celé těhu spala na zádech a pravém boku, prostě se mi tak dobře spalo :-D asi fakt záleží :o)Lucenek pošleš mi to číslo prosím?
Odpovědět
aj aj posílám :-N
Odpovědět
Profilova fotka
simi: aha tak to má asi ještě čas :-N no malá už usla 20,15 tak nějako... když jsem ji položila do postýlky tak řev.. jsem nevěděla co ji je, tak jsem ji vzala na ruky a klid.. tak jsem ji zase položila a zase šííílený řev, tak jsem nevěděla zda ji není zle.. ale ona se chtěla jen přitulit .. a hned usla. Jsem z toho docela překvapená.. prostě chtěla být s mámou :-) potěšilo mě to a zahřálo na srdíčku. Jinak dnes jsem vyzkoušela váhu co máme půjčenou od M. rodičů a tak jsem zjistila, že z jednoho prsa jsem nakojila 60tku a z druhého 90tku :-) já mám takovou radost jupííííííí zlepšuje se to. to bude stát tak hodně ten nový zub? a co že malé budou kontrolovat? jsi měla taky tu laktační krizi? Takže se to dalo rozkojit? Tak já v to pevně doufám, i když dnes jsem měla docela depku, že už se nerozkojím a že to balím, ale pak jsem malou zvážila a výsledek mě mile překvapil, tak ještě vytrvám. Tak to je fajn, že už zase kojíš :-) berryl: jééé vám to sluší :-) nemáš nové vlasy? jaro: tak to je super :) je to nádherný pocit toho drobka cítit :-) Já to taky tak měla,,... první pohyb a pak 14dní nic.. to je normální ;-) záleží i na tvém momentálním rozpoložení ;-) Jinak o tom spaní nic nevím, já nejvíce teda spala na pravém boku a vše OK ;-) No a jak píše Kuki.. zkrátka jak ti to bude vyhovovat.. někomu vadí to, někomu zas ono.. zkrátka musí ti být příjemně.. i když ke konci už budeš hledat polohy, které ti příjemné budou, že kuki? Kojící polstař jsem dostala půjčený od mé sestry, tak jsem ho začala využívat až coby mamina.. před tím moc nee.. ale ted si ho nemůžu vynachválit. kuki: tak to jo, to je jasné.. to mě nepřekvapuje :-D :-D :-D no já si to taky nedokážu představit bez svého muže.. je to zlatíčko. Jinak je dobré jak to tu žije.. aspon stíhám dočítat :-D Jinak já si taky objevila vpředu jeden šedivý vlas.. je to děs. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko kočandy :-)
Odpovědět
ahoj pan no moc se kojit nechce a ted uz 4 dny v noci vstava po hodina :-S chce spat se mnou mura mala. no kazde 3mesice mame kon..v nemocnici,je tam fyzio a ta koantrouje vyvoj. do riti,mame ted notebook a nejde mi tu psat a kurzpr mi skace jak chce,uplne me to nebavi. prsa jsem rozkojila,ale vcera se mi nejak ucpalo prave,bylo plne a neslo odstrikat a to jsem strikala 35 min. a dneska rano polevilo a vystrikala jsem 300ml :-p :-p tak mam uz v mrazaku peknou zasobu jinak viki ma kasel,tak tvrdnu doma a vubec me to nebavi. a ten pociatc hodim z okna hlupy
Odpovědět
Profilova fotka
simi: aha tak to nám na kontrole nedělají... tak pak napiš jak jste dopadly ;-) držím palečky. Ona se kojit nechce? Jen jako tulit? Taky té mojí říkám můra :-D to neva, ja to umim číst i tak ;) týý jo 300ml? tak to tiše závidím.. to fakt neznám... já jsem byla nadšená, když jsem odstříkala 40ml :-D :-D :-D tak doufám, že bude viki brzo ok :-) už jsi koupila naušničky?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, jaro...lucenek ti ot krásně napsala ;-) simi..tyjo,ty jis úplná mlíkárna..moje odsávačka je pořád na cestě, než dojde,tak ji nebudu potřebovat, prostě česká pošta je česká pošta 8-( pan..jojo,ty děcka jsou pěkně vyčůrané, já malou taky podezřívám, že už mě má přečtenou. a taky se chce prostě jenom mazlit, je to fajnééééé x-) Ty sis našla jeden jediný šedivý vlas????????Mě poser :-D Já mám každou chvilku nějaký šedivý uprostřed hlavy, ale vždycky ho ustřihnu - manža říká, že tam za cvhilku budu mít lysinu :-D je to vždycky jenom kousek,jakoby odrůsta,takže žádná hráza, ale mě příjde, že v té hlavě strašně svítí :-D a jsi dobrá s tím kojením, já už bych na to hodila bobek dááávno
Odpovědět
Profilova fotka
nazdadr holky no tak s tím zkoušením to taky Eli dělala, ale teď už to není tak často. Hold někdy musíte být tvrdší a trvat si na svém ;-) Jinak to špatně dopadne ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-) kuki: jojo lucenek to rozepsala všechno :-) pan:tak to je super, že se to kojení rozjelo :-) A jeden šedivý vlas? To já mám těch šedin víc už asi od 20 let. Ale zatím to není tak hrozné, abych to barvila...ještě je čas. To mám asi po tatovi. lucenek: díky za info :-) simi: týý jo, kde se toho mlíka tak moc bere :-D
Odpovědět
toho mlika jsem mela tolik,protoze mi vecer predtim prso nechtelo strikat,tak to pak pustilo vsechno najednou,proste se mi ta koza blba ucpalajinak tak moc ne strikam ;-) pan,to neni normal kontrolato ma bo je tak moc driv narozena,tak ji kontroluji vyvoj,jestli je v poradku,jinak mame normal poradny ;-) ja ani nevim,jestli mam sedive vlasy,ja porad cumim na vrasky a k vlasumm uz nedolezu a ty vyrvat nejdou ;-( Viki nebavi kojeniprotoze prsa za ni nechodi,kdyz toci hlavou,zas takove natahovaky jeste nemam a taky ji nebavi nez se rozjednouflaska tece hned :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooooooooooooooooooooooooj holkyyyyyyyyyyyyyyyyyy, tak je to tadyyyy: BUDEME MÍT CHLAPEČKA x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) Bude se jmenovat Radek :-) Bylo to nádhernééé, mával ručičkama, hlavičkou, srdíčko bilo, dokonce otevřel pusinku a vyplázl jazyk a pak škytnul. A šuldu s pytlíkem jsme viděli úplně zřetelně. :-) Bohužel se asi styděl a nešlo to moc dobře vidět v 3D zobrazení , ale i tak máme DVD...doma jsme se nad tím ještě dlouho rozplývali a rozlýváme se dosud :-) Má malý nosánek, bradičku, i ta pusinka šla vidět. No super zážitek.
Odpovědět
Profilova fotka
jaro....no super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!moc gratuluju, jsem na tebe myslela vždycky když řekli, že je pátek třináctého :-D a jméno hezké, to musí být manža v sedmém nebi,co?ten můj by teda byl, i tvůj, že simi? :-D A počkej Leni, jak se budete rozplývat, až to všechno, co píšete, uvidíš v reálu x-) x-) x-) já pořád ellu pozoruju a nemůžu se vynadívat...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?