Menu Forum

Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

11. zář 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
pandama
Registrovala se 24. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3319 příspěvků a 4 alba. Region Ostrava.
  • Svatba byla 7. června 2008
    V Ostravě - Porubě, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
pandama
Registrovala se 24. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3319 příspěvků a 4 alba. Region Ostrava.
 lucy: tak jak je malé?
berryl: gratulujíííííííííííííí.... ještě jednou.. taky jsem dostala sms emoticon už se těším na fotečku emoticon

kuki: já byla v porodnici od 8h a porod 17,05 a mě se zdálo jak to rychle uteklo emoticon takže neboj ničeho.. ono zase překotné rychlé porody nejsou taky nic moc.. no hlavně aby to bylo bez komplikací!!! jako že to bude emoticon
a raději do vany neloz jak radí zofi.. to mi vysvětlili, že to když ti prdne plodová voda, nemusíš to poznat.. jak budeš vycházet z vany, tak z tebe může téct voda a tebe to vyděsí.. a ono to nemusí být plodovka. Ale teplá voda pomáhá emoticon
a mimčo si prý samo řekne, kdy chce ven emoticon

simi: tak se s malou držte, at je brzo ok emoticon
7. říj 2009 v 18:35  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kukinek
Registrovala se 17. října 2007 na beremese.cz. Přidala 589 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Ostrava.
    V Ostravě, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
kukinek
Registrovala se 17. října 2007 na beremese.cz. Přidala 589 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Ostrava.
 pan..já vím,že to chce svůj čas, o překotný až tak zájem nemám ,ael aby byl normáln ía rychlý. dobrý ne?jako bych si psala Ježíškovi emoticon A dám si teda raději sprchu, kdyby náááááhodou emoticon
7. říj 2009 v 19:12  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucenek
1
Registrovala se 22. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 1241 příspěvků a 2 alba. Má 35 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
lucenek
1
Registrovala se 22. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 1241 příspěvků a 2 alba. Má 35 přátel.
 takže Ríšáčka jsem viděla a je to krásněj chlap, drobounkej ,ale řvát umí emoticon emoticon emoticon emoticon Týnka pozdravuje
7. říj 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
berryl (34 r.)
2
Registrovala se 24. června 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 927 příspěvků a 1 album. Má 37 přátel. Region Ostrava.
    Ostravě Porubě
fotoportrét
fotoportrét
berryl (34 r.)
2
Registrovala se 24. června 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 927 příspěvků a 1 album. Má 37 přátel. Region Ostrava.
    Ostravě Porubě
 ahoj holky,Luci ani nevíš jak jsem rada,že jsi přišla. Jinak už je líp mlicko se dělá,tak je vše na dobré cestě.
8. říj 2009 ve 02:10  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelka
Registrovala se 15. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2786 příspěvků a 1 album. Má 63 přátel. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
andelka
Registrovala se 15. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2786 příspěvků a 1 album. Má 63 přátel. Region Ostrava.
 Jé, chvilku to taky nekontroluju a tak důležitá věc mi unikla emoticon
Tynuš, gratuluju strašně moc a těším se, až tě někdy potkám korzovat s kočárkem. Tak ať jde všechno tak dobře jako doposud, ať je malý hodný a zdravý a dělá vám jen samou radost. emoticon
Já byla zrovna dneska dopoledne na fakultce na odběry na screening emoticon a ty už jsi mezitím maminka emoticon
8. říj 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucyka
Registrovala se 20. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 380 příspěvků a 2 alba. Region Ostrava.
  • Svatba byla 7. srpna 2009
    Kostel sv. Jana Nepomuckého ve St.Bělé, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
lucyka
Registrovala se 20. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 380 příspěvků a 2 alba. Region Ostrava.
 Ahojte, no ja jsem si uvedomila ze jsem vlastne Tynce nepogratulovala. Tak gratuluju a tesim se na fotecky. No vidis jak to uteklo a hlavne ze uz jste 3 a malej je zdravej a vsechno je v poradku.
JInak nase mala tea to bylo neco. Dnes uz sla do skolky, vcera byla celej den dobra a jak jsme sli pro Jamieho do skoly,tak chytla horecku a mela 39.2 jeste vic jak ten prvni den. NO ale vecer uz byla dobra a snad uz to bude dobry ale pro jistotu jdu jeste dnes k dotkorovi, protoze drive nas vzit nemohl. TO je sila co???
8. říj 2009 ve 14:45  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucyka
fotoportrét
fotoportrét
lucyka
 Simi- naprosto souhlasim s tim cojsi mi psala .
8. říj 2009 ve 14:46  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simicak
Registrovala se 19. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2823 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel.
  • Svatba byla 26. července 2008
    Hradec nad Moravici, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
simicak
Registrovala se 19. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2823 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel.
 Nasi Vikuli uz je lip,uz nechrochta. ja vcera u dok.mela stesti,vzali nas hned,ale jiank se musis taky objednat.A dnes nam zas zrusili dopisem schuzku s pediatrem,uz po treti to zas posunuli,tak jsem travila hodinu na telefonu,stejne jsem se prd dovolala a nakonec jsem teda volala na spec.care,kde jsme b yli ty dva mesice,tak tam mi pom ohli a napsali mail a ze mi v pondeli zavolaji proc to rusi no a kdyz ne,tak me tam maji osobne na clinice a budu delat bordel,se nedam.

Pan co prsa??? Ja mam zas ted mlika jak pro dvojcata,tak redukuju at se mi neucpou emoticon
8. říj 2009 ve 14:54  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucyka
fotoportrét
fotoportrét
lucyka
 Jo jinak nase mala teda pekne chrochta. Ja celou noc nespala,protoze jsem si sla lehnout s ni. Ona jelikoz se vyspala pres den,tak spat vecer nechtela a tak silene ale silene chrapala,ze tomas rekl , at ji odnesu k ni do postele,takze jsem tam s ni skoncila a aby on se vyspal, protoe ona furt musela drzet moji ruku. Ona ma zlozvik od narozeni ajelikoz vzdy uslajen napul jak jsem se pohla,tak me hned chytla a sni se absolutne spat neda a k tomu to chrapani, no neco pro me.Takze jsem pekne dolamana.
8. říj 2009 v 18:07  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kukinek
fotoportrét
fotoportrét
kukinek
 Ty vaše dítka to jsou teda chuděrky emoticon A jaké je u vás vlastně počasí? protože tady se tady pěkně rozjedou nemoce, včera byl hic a dneska se trochu ochladila, ale od zítřka má být prý zima a nejvce hnedka po ránu. Tak jsem zvědavá, kdy se probudím s knedlíkem v krku emoticon
Jinak já jsem včera spucla konzevu ananasu, ale nic,no. pro čerstvý se mi dneska nechtělo, snad se dokopu zítra. Už jsem lemra líná a nikam se mi nechce, mám furt křeče v podbřišku, tak se tomu pohybu nedá říkat ani chůze..
8. říj 2009 v 18:14  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simicak
fotoportrét
fotoportrét
simicak
 Kuki,no musis cerstvy,ne zavareny. Ja sezrala dve tabule bile cokolady a chipsy a tak mam krece emoticon
A nam ted viki spi docela dobre,teda jen obca blbe,dnes v noci spala od osmi do jedne rana,pak ve ctyri na mliko a pak v osm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jsem uplne prespana,ale byla jsem pekne dolamana,protoze jak mi telo zaclo spat,tak chce dospat ty ctyri mesice,tak jsem zvedava dneska,protoze posapava cely den,tak snad bude spat i vnoci.

JO a jeste jedna dulezita vec pro maminky,jak nam viki nespala pres den,jen v kocaru jaink jen na rukach,tak kamoska mi pujcila takove jezdici hnizdo,neco jak autosedacka,jen to je vic na lezato a fakt hnizdecko a jezdi to dopredu dozadu a mala v tom spi jak zabita emoticon emoticon Tak mam klid a muzu si odstrikat mliko,zajit na zachod,vysterilizovat,je to pro me zachrana. A porad se opice chlame cely den,je uplne k sezrani. Dala jsem na facebook par novych fotek,ty posledni jsou nejnovejsi jak tam ma to kriklave ruzove.

A pocasi,rano byla asi nula jak jsem sla po osme ven a v jedenact asi dvacet,takze to litaji ty teploty jak prase no a samo tu radi uz chripky,snad se nam vyhne. O vikendu jedem zas ke kamaradce,ale ti chrchlaji,jsme to tam chytli ted ov ikendu,tak snad prestanou at muzem zas jet.
8. říj 2009 v 19:44  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
berryl (34 r.)
2
    Ostravě Porubě
fotoportrét
fotoportrét
berryl (34 r.)
2
    Ostravě Porubě
 ahoj holky,moc děkuji za gratulace! Malý je čim dál tím krásnější, byl takový pomačkaný a už je nádherný!brzo napisu
8. říj 2009 v 19:58  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simicak
fotoportrét
fotoportrét
simicak
 Tynus neboj,on se srovna,nase verunka mela hlavu jak lebkou,asi o metr delsi nez by mela byt emoticon A za tyden jako tenisacek emoticon
tak at ti pekne roste a hlavne pekne papa mamino emoticon
8. říj 2009 ve 21:01  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pandama
fotoportrét
fotoportrét
pandama
 berryl: malý je kouzelný emoticon

holky, jak se v Polsku jmenují ty probiotické kapky?
8. říj 2009 ve 21:06  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kukinek
fotoportrét
fotoportrét
kukinek
 No holkýýýýý,
kde jste všechny? Se víkendujete co?
My dneska cestovali po obchodech a pak jsme uklízeli a teďka máme pohodku.
simi..tak jsme snědla skoro celý ananas a jako nic se nestalo - teda kromě toho, že jsem málem praskla emoticon Takže nevím,nevím emoticon
10. říj 2009 v 18:46  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zofinecka
Registrovala se 11. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 868 příspěvků a 2 alba. Má 13 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 17. června 2006
    Porubský zámeček v Ostravě a 7.3.2009 v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Třebovicích :o)), Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
zofinecka
Registrovala se 11. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 868 příspěvků a 2 alba. Má 13 přátel. Region Ostrava.
    Porubský zámeček v Ostravě a 7.3.2009 v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Třebovicích :o)), Region Ostrava
 my máme oslavuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu emoticon
10. říj 2009 v 19:40  •  Svatba byla v červnu 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pandama
fotoportrét
fotoportrét
pandama
 kuki: tak sexujte emoticon a nebo tamten receptík nechceš vyzkoušet?
zofi: no to se někdo má.. co slavíte?
10. říj 2009 ve 20:58  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaro2008
Registrovala se 4. července 2007 na beremese.cz. Přidala 1186 příspěvků. Má 11 přátel.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Ostrava, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
jaro2008
Registrovala se 4. července 2007 na beremese.cz. Přidala 1186 příspěvků. Má 11 přátel.
    Ostrava, Region Ostrava
 Ahoj...to byla dneska kosa a slizko, co...brrr
Manžel mi dneska vyfotil břucho, tak je na koníkovi:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=228705
Mimi už má cca 6,5 cm emoticon
pan: já víím co slaví zofi emoticon Už jsem to zjistilaaa...Eliška má zítra 1 rok emoticon
tynko: už jste doma s malým?
10. říj 2009 ve 22:31  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simicak
fotoportrét
fotoportrét
simicak
 Elisce vsechno nejlepsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jaro,mas pekny pupek teda,jde to pekne videt a nabiras jen do briska nebo i nekde jinde???

Ja jsem nachlazena,takze jsme na vikend nikde nejeli a tvrdnem doma a odpocivam a viki taky nejak vyspava od vcera.
Nase Veru ma za dva tydny 3 roky,to bezi silene rychle,jak jsem se tu prihlasila na diskuzi,tak slavila taky rok emoticon

Kuki,zacpi pusu a manza at ti foukne do nosa,to zabere vzdycky emoticon Neboj,ty jak tak to moc chces,tak urco budes prenaset.

Pan,co Petuli a prsa?Viki uz se docela chytla rezimu,chodi spat v sedm a bez problemu,max. tri minutky si stezuje a spi do 12 a pak po trech hodkach,takze supr.Zitra ockovani,bobek dostane tri injekce emoticon
11. říj 2009 v 09:42  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaro2008
    Ostrava, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
jaro2008
    Ostrava, Region Ostrava
 simi: no už roste emoticon Zatím jen to břicho a prsa, přibrala jsem asi jen 0,5 kg.
11. říj 2009 v 11:22  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kukinek
fotoportrét
fotoportrét
kukinek
 zofi...no jo, se někdo má, tak to jste měli pořádné mejdlo,co emoticon Tak Elišce všechno nejlepší!
pan...ten nápoj se má pít až se přenáší, dříve bych si to nelajzla. Tak asi ten sex, no, když ani práce nepomáhá emoticon
simi..hele nestraš,jo?Žádná přenášečka nebude, jsem řekla emoticon emoticon emoticon
jaro...tak to vám roste jako z vody emoticon
11. říj 2009 ve 12:08  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simicak
fotoportrét
fotoportrét
simicak
 My dnes stavime postylku pro malou,no ale teda Viki se v ni ztrati,ja porad rikam,ze by ji stacil vytahnout suplik na spani emoticon Jako fakt je na ni desne obrovska,bobek,tam by se k ni vlezlo jeste sest miminek.

zofi no vlastne,to jsou od Eli prvni a posledni narozky jedinacka emoticon

Kuki no jsem teda zvedava kdy malou vypudis. A jake vlastne mate jmeno,zutali jste taky u te Elisky nebo nakonec neco jineho?
11. říj 2009 ve 13:19  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pandama
fotoportrét
fotoportrét
pandama
 jaro: no ty jsi špion.. už se začínáš kulatit.. to je fajn emoticon ráda na to vzpomínám.

zofi: tak malé GRATULUJÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ !!! a my slavíme dnes 1.měsíc emoticon

simi: toto ale letí co? Jak nám ty děti rychle rostou.. jen my mládnem emoticon Tak snad budeš brzo OK emoticon uvař si dobrý čajíček, dej nohy nahoru a hotovo emoticon
přesně to samé si myslím... jak to někdo moc chce to mimčo, tak přenáší..
no prsa už jsou lepší emoticon snažíme se obě. A kdy se tak ten režim zajede? Taky už bych to chtěla zažít.. a jak ji večer domlouváš ke spánku? Co vám budou očkovat?

kuki: no tak pak řekneš jak jsi dopadla emoticon kdy plánujete pěkný večer? emoticon
11. říj 2009 ve 14:37  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zofinecka
fotoportrét
fotoportrét
zofinecka
 simi: jojo orvní a poslední narozeniny jako jedináček emoticon
pan: děkuji a my taky gratulujem emoticon emoticon
11. říj 2009 ve 14:42  •  Svatba byla v červnu 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pandama
fotoportrét
fotoportrét
pandama
 zofi: taky děkuji emoticon
11. říj 2009 ve 14:43  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simicak
fotoportrét
fotoportrét
simicak
 My meli ve stredu 4mesice emoticon

Pan no rezim netusim,oni pisou ze se zacina v druhem mesici,tak asi jeste mas chvili cas nez se ji to zabehne. No ja ji proste polozim kazdy vecer v sedm do postylky a hotovo,prvnich par dnu bojovala a rvala,vzdycky tam chodim treba co dve minutky ji dat dudlik a nemluvim na ni,jen ji dam dudlik a max.ji pohladim no a ted uz vi,ze proste kdyz jde do postylky do spacaku nebo zavinovacky,tak je noc,takze ted uz nebojuje. ALe v postylce neni vubec pres den!!!!Jen na noc,to je docela dulezite.
Ockovat ani nevim co ji budou.Prvni mela v 8tydnech druhou ve 12 a treti v 16,ty prvni byli dve injekce tusim a ted dostane tri. Jsou to tusim zardenky,zloutenka a zapal plic-ten se v cr neockuje a pak jeste neco,ja si to nepamatuji,protoze je toho hodne.

Hej holky,ted jsem cumela na dobry porad- jak je tvuj dum cisty. Normalnce chodi k lidem uklizet a jsou tam lidi,co 7let nevysavali a neutreli prach a ta pani ted jeste k tomu mela 4 chlupate psy!!!!!!!!!!Fuj to jste nevideli,fakt sklep je cisty oporti tomu a v tom ji bydli i deti a tech malych much,pavkouku a tak-bleeeee.
NO ale davaji tam typy jak se zbavit ruznych pachu a vychytavky. Tak treba kdyz vam smrdi lednicka,tak do silonky nasypat cerrvte namletou kavu a dat do rohu lednicky a provoni to a neutralizuje hlavne
11. říj 2009 v 17:39  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pandama
fotoportrét
fotoportrét
pandama
 simi: tak to taky gratulujíííí emoticon no my mame malou přes den v koši.. na noc taky jen do postýlky, tak to by mohlo klapnout.
no já bych potřebovala něco do botníku.. neudělali nám tam odvětrání a když ho otevřu, tak je to dost síla.. mám tam dát taky kafe?
11. říj 2009 v 18:22  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simicak
fotoportrét
fotoportrét
simicak
 Pan to nevim,tam ho dali jen do lednice,ale urco nato bude taky nejaky figel. My mame boty na schodech nastesti,mame v byte schodiste.

Zofi,co vubec bracha nato,ze budete mit druhe??To uz by mohl zacit i stavet,ne? emoticon emoticon
11. říj 2009 v 18:31  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zofinecka
fotoportrét
fotoportrét
zofinecka
 simi: no byl to pro ně šok. Jo a úplně jsem zapomněla vám toříct, že se brácha stěhuje už v listopadu emoticon . Kupujou byt, takže máme vystaráno emoticon emoticon
11. říj 2009 v 19:50  •  Svatba byla v červnu 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kukinek
fotoportrét
fotoportrét
kukinek
 simi...jméno máme, teda je jich více, ale sami ještě nevíme, takže to bude překvápko, pro nás i pro ostatní. Počkáme si, jak bude vypadat emoticon Jinak postýlku stavíte až tedka?Malá spala u vás v posteli?
A ten pořad jsme viděla, jmenuje se to mate fdoma uklizeno a je to typicky americký pořad, všechno tak trochu přifouklé emoticon Protože jinak nechápu, jak tam můžou ti lid takhle žít, je to humus...ale rady jsou tam dobré, tady to běží na barandově myslím.

pan...pěkný večer nevím, kdy bude emoticon emoticon nějak se do něj nehrnu..Ale mám po svižné procházce - no a nic,že..
Jinak my máme taky takový botník a nám se osvědčilo, když jsme tam dali takové ty voňavé tyčinky, co se dávají do vysavače, vydrží to celkem dlouh oa provoní to. Jinak by to byl humus,no emoticon
11. říj 2009 v 19:52  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš