Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo to má. Děkuji. No z jídla to asi není, protož jsme nejedli nic takového. No snad to bude už lepší. Já jsem teď snědla půl rohlíku a zatím je ve mě, tak to je OK :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem nakonec byla u mudr s tím výtokem a opuchnutím jsem otevřená a prý to už nebude dlouho trvat, každopádně prý přenášet nebudu a jak do mě strčil prst tak se malý začal vrtět a kopat kdybych prý teď jela do porodnice, že mám kontrakce tak už by si mě tam nechali, jenže já je moc nemám spíše ty kříže jinak mi pomalinku odtéká plodovka a právě proto že jsem pořád mokrá, tak to mám dole opuchlé, dostala jsem mastičku a výtok je ok no samé dobré zprávy co
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: no my ji máme pod oknem a u zdi kratší stranou ;-) ono to je jedno kde ji máš si myslím. Hlavně, že ti bude vyhovovat.. ty k ní budeš vstávat v noci ;-) jinak já nevím no, v noci se mi znovu pod bradavkou udělal flek :-( myslím si, že se jednalo u mě spíš o retenci než o mastitidu a že jsem atb brala zbytečně ]-( no nevím, už jsem zkontaktovala laktační poradkyni, ale může až příští týden :-( berryl: jaké máš intimky? A nemůžeš mít nějaký zánět nebo výtok? Pozor na ty kříže.. někdy můžou být kontrakce místo do břicha, tak do zad!!! tak na to raději dávej pozor. aha.. tak ted čtu odpoved na mou otazku.. no tak se hlavně šetři.. ted jsi který tt? zofi: no jeste že jste oba OK .. elišce všechno nejlepšíííí
Odpovědět
Profilova fotka
Pan už to nebude dlouho trvat a i my bude tři :o) infitmky jsem zkusila už různé, ale je to tím výtokem a plodovkou právě mi to mudr potvrdil
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky po vikendu,tak jak bylo.??? No u nas nic moc, ja nedele moc nemusim. Kuki- meli jsme obe postylky u zdi tou delsi stranou a tou kratsi taky, byly totiz v rohu,ale mysilim, ze to je asi uplne jedno, znam i maminky co je meli u postele,takze u zdi nebyly vubec, no je to asi ruzne, meli jsme dost vekej pokoj a byla postylka u nas v loznici. Zofi- no s tou srajdulou snad uz je dobre. Vis co nam se stalo?? TEda co se stalo Sofuli??? Ona si hrala s Jamiem a skakali po gauci a ona zrovna stala nahore na gauci a najednou slisim jak jamie rika, jeeee fujj sophie se pokadila. A ja rikam co??? Protoze ona se nikdy nepokadila nebo nepocurala,jen kdyz byly nejake problemy treba. NO aj a tam prijdu a fakt, na gauci na tom operadle bocnim na ruky, takovej hovnajs tam byl a jinak vsude pokapane. Sophie stala jak parez plakala a rikala mama promin mama promin ja mam srajdulu. ALe ja jsem ji nic nerikala, ale ona chudak porad plakala a rika promin. ONa je totiz takova citlivka, ze kdyz neco udela tkaoveho tak ji toje hrozne lito a mozna i neprijemne,tak se omlouva. Uz i kdyz byla mala a nahodou se stalo neco ze si jen cvrkla,tak hned zacla plakat a omlouvat se No tak jsem ji chytla a nehybne odnesla do vany, kde jsem ji vysprchovala, jenomze ji to kapalo po noze,tak to bylo i na rohozce do koupelny atd.tak jsem sla hned cistit a prat. No mela srajdulu ale nevim teda z ceho. tak jsme meli zazitek a jelikoz timjak to nakapalo ja do toho i stoupla,tak me ted napadlo, ze jsem si mohla jit vsadit sportku co?? Tomas furt doufa, ze jednou vyhraje 20 mil $ haaaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
Tyny, ty bláho, už je to skoro tady x-) No tak jsem volala k tomu mojemu a říkal to samé. Že se mám hlídat, kdyby se to zhoršilo přijít a nepřetahovat se.
Odpovědět
Profilova fotka
tyn: to že tě bolí kríže může být začátek porodu. Mě prvně bolely jenom kříže a kontrakce jsem neměla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tynka- ty jo to je silene, nedavno jsi oznamila, ze cekate a uz budes rodit . To je co??? Simi a ostatni zapomela jsem vam minulej tyden napsat, ze uz tu zacli Zoufale manzelky uz byly 2x tak koho zajima co a jak?? Co myslite koho si vzal Mike???
Odpovědět
Profilova fotka
no já si právě myslím Zofi, že budu mít jen ty křížové, ale prý jsou to bolesti horší :-( ale nevadí už ať to bolí a malý je venku :o))) se tak těším jako nikdy na nic adel tak se fakt opatruj ani ven nechoď každý má horečku a je marod ať něco nechytneš
Odpovědět
Profilova fotka
Bylinky vhodné při PORODU : Skořice – skořice vyvolává porodní stahy, pokud je Vám její vůně příjemná je ideální si ho vzít s aromalampou do porodnice, také si její vůni můžete dopřát několik dní před termínem porodu, nám to bylo velice příjemné Kontryhel – stimuluje zatahování dělohy po porodu, snižuje krvácení při porodu a spolu s meduňkou navrací energii po porodu a zvyšuje sekreci mateřského mléka, je ideální si čaj z něj vzít k porodu a pít ho i během hospitalizace až do konce 6tinedělí Dubová kůra – působí hojivě na pokožku, intimní mycí gel s jejím obsahem hojí zranění po porodu Chlorophyl – hojí a zklidňuje zranění po porodu, v lékárně se dá koupit jako spray. Několik rad na nemilé bolístky, které provází těhotenství : Ke zmírnění otoků nohou pomáhá konzumace hroznového vína, jablek, chřestu a samozřejmě pití dostatečného množství vody. Na zácpu pomůže pití jablečné šťávy, nejlépe na lačno, povzbuzuje střeva a navíc dodá tělu minerály a jíst potraviny bohaté na vlákninu. Bolestem zad pomůže masírování s oleji, dobrý je z levandule lékařské a tymiánu, levandule zmírňuje bolest a tymián uvolňuje napětí ve svalech. Na hemeroidy hojivě působí přiložený extrakt z habru obecného a zvýšená konzumace syrového ovoce a zeleniny.
Odpovědět
Profilova fotka
juj tady to nepatří omlouvám se!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-) pan: no mě to strašně trvá, tak ještě vydrž, než tam dám nové fotky, já jsem ještě nestáhla fotky z výletu :-N Teď mě pohltil facebook a ty hry - viď zofi ;-) Pandi, jinak už lepší? A co malá? Je hodná a zdravá? Zofi, Andel...tfuj tfuj, ať je všechno v pořádku ;-) Lucy...juj, božatko Sofi, to muselo být nepříjemné :-( zofi: Elišce vše nej k svátku :-) kuki: no já myslím, že je to jedno, jak je postavená postýlka...já doufám, že ji vecpeme vedle postele na moji straně a bude asi tou krátkou stranou u zdi. A teď tynkooooo, že by?! Že by se to už rozjíždělo? To je krásné, prožívám to s tebou na dálku a držím všechny palce. x-) x-) Tak to vypadá, že to stihneš než bude porodnice v Porubě zavřená, jak jsi psala. A ty bylinky to je zajímavé čtení, díky za info :-) Já jsem byla dneska po měsíci doma na nemocenské zase v práci...no dobrý, ale to vstávání...hrůůůůza :-D A nějak se mi to tam táhlo, ale snad si zase zvyknu... :-D Ale z toho sezení mě pak píchalo v břichu, respektive ve střevech chichi
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, jaro no nevím asi mi odchází hlen zátka tak uvidíme do rána co se bude dít :o)
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: jj malá je hodná a zdravá :-) jsem ráda, jinak to by bylo na moje nervy.. už tak mám hodně práce sama se sebou :-| jinak jsem už kontaktovala dnes laktační poradkyni, ale bude mít čas na mě až příští týden :-( tak musím vydržet no. já ted valím do sprchy a do hajan, zítra jedem do Motola na kyčle, tak držte palce. pokud budu moci, ozvu se. simi: jak se máš?
Odpovědět
Profilova fotka
Jaro- jo taky jsem nejak zacla hrat ale zatim tomu moc nerozumim. Mate to v cestine nebo angline?? Tynka- joooo jestli rodis, tak drzim pesticky,ale to se asi dozvime podle toho zda tu budes nebo ne a pak az dorazis jake to bylo ze?? Tak sem zvedava co tu bude rano za zpravy, treba pak da Lucenek nejakou zpravicku . Tak my jdeme ulozit deticky a vy uz asi ulozene jste,tak zatim pa zitra
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, no co se deje, ze tu dnes nikdo ani nevlezl?? Ze by tynka rodila?? Ale zda se mi ze na facebooku byla,tak nevim Jinak ja mam doma maroda. Sopie ma od vcerejska teploty,takze mi tu lezi jak lazar . Byla jsem koupit medicinu,protoze coj sem ji davala nurofen, nejak to nezabira,tak snad bude lepsi. Prave usla,tak se vyspi doufam. Asi tu neco radi. Tak kde jste kdo????
Odpovědět
Ahoj holky, me to tu dneska nepustilo. JInak teda ja vubec nestiham,takze masaze vam holky poslu pozdeji,jak bude cas,prootze to je na dlouho a budu muset u toho hodne premyslet,abych to slvone popsala jak to spravne delat a ted jsem total otupela,unavena. Tyn,jestli rodis,tak hodne stesticka,uz se tesim na fotecky maleho,uteklo to jako voda. Pan,jo ta pupma je skvela,ale je drazsi,my ji koupili starsi pres ebay,ale je fakt,ze ja potrebuji hodne dobrou,protoze nekojim a jen o;dstrikavam,tobe by mozna stacila jen ta jedna od aventu,rozhodne ne rucni ale elektrickou!!!!!!JInak zcvoknes. Jaro gfatulace k fotecce mimusa ;-) NO a my se mame dobre,o vikendu jsme byli u kamosky,kde me zmohly vsechny deti,hlavne jeji kluk,ktery je na zabiti nekdy,tak jsemk vyrizena. Zitra mame ockovani a kliniku,veru skolku,tanecky,dneska play group a ve ctvr.zas do detskeho centra a mala jde s manzou do kina. Hlavne manza je zitra doma,takze ja v noci spim,proote uz nevidim na oci a jsem protivna,tak chudak veru vse zchyta. Jdu koupat dravce,vecery jsou nejhorsi. Lucy,nepis,ja si chci pockat a s tim ip co jsipsala,naprosto s tebou souhlasim :-D :-D Az bude cas,tak ti neco pisnu ;-)
Odpovědět
Lucy jo a tady taky radi chripky,je podzim,tak to pocasi dava zahul,u nas teda zatim nic,i kdyz Vikuli dneska trosku snopli,tak snad neco nechytla,protoze od kamosky decka taky zacli snoplit a vubec tu je kazdy nazdechany. Pan a jeste k te pupme,ja tu znacku neznala,rekla mi to az laktacni poradkyne z nemocnice at si ji koupim,tady jinak vetsina lidi pouziva tu el.avent a vubec vse od avent.My taky mame od avent veci i sterilizator,jen teda vetsinu lahvi od nuk-ta vyrabi veci i pro driv narozene deti
Odpovědět
tak Tynka je v porodce, odtekla ji voda
Odpovědět
Profilova fotka
Ok holky nenapisu jak to dopadlo pockejte si teda :-D Simi- jsem zvedava co mi napises, napis brzy jsem napnuta hiii Lucenek- tak ji pozdrav a ze ji drzime pesticky,tedajestli uz to nema za sebou jako ze asi jo, tak dej pak opet info.Ja bych se pak taky chtela na neco zeptat, ale jak bude vice casu jestli teda muzu. Neobj neni to ohledne postovneho hiiii :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) Mám novinku...zašmejdila jsem na koníkovi...Tynce se v noci narodil Ríša :-) berryl • 39tt • Dnes v 05:05 Která pravidla porušuje: | Zruš ahoj holky,tak v 23.45h mi dali antibiotika a 23.50h mi prdla voda, kontrakce mi začaly az v 00.15h a v 1.40h se Ríša narodil. Má 2950gr a 49cm. Má tmavé vlásky a pomačkaný nos :) nevím jak bych to dala bez Rádi, hodně mi pomohl lítal kolem mě,držel mě za ruku a hlavně se mnou dýchal! Kontrakce jsem měla hodně bolestivé,ale zvládla jsem to bez epiduralu. Nemohla jsem malého vytlačit takže mě museli nastřihnout a mudr mi musel tlačit na břicho. Šití trošičku šlo cítit,ale v pohodě. Jen měli hodně lidí tak mě z porodního vezli po necelé hodině na šestinedeli a já jak jsem vstala tak mě poleho horko a omdlela jsem. Jen na chviličku. Je to ok.jinak tepla voda mi teda vůbec nedělala dobře,takže jsem kontrakce prostě rozdychavala. Krásný pocit holky, kdyz malý vyšel ven. Jen takový malinký. Tynuš, moc moc gratuluju k miminku x-) x-) x-) :-) :-) :-) Lucy: no ty hry na facebooku mám v angličtině. Simi: byl nějaký výpadek na beremku nebo co, nešlo to od rána a spustilo se to až odpoledne...tak jsem měla absťák :-D Ta gratulace k fotce miminka asi patří zofi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jaro..jsi rychlejší :-D Já to sem chtěla právě zkopnout a koukám, že tady už se gratuluje :-D Já chci taky rodit tak rychléééééééééééé
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: já jsem už od pondělka byla za ní nervózní, kdy to už bude, tipovala jsem předešlou noc :-) Teď budeme netrpělivě očekávat příchod tvojí holčičky :-) Kolik ti ještě zbývá týdnů?
Odpovědět
Profilova fotka
jaro,,,já měla taky nervy a taky jsem to čekala o den dříve :-D Já mám termín 2.11., ale chtěla bych dříve, takže ode dneška začiínám s šikanou a malá půjde ven, jsem to rozhodla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: :-D :-D
Odpovědět
taky gratuluji,me psala dneska rano. Narodil se v 1.40, necele 3kg a 49cm a pry bude jedinacek. Ma cerne vlasy po ni a zmackany nos ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tyn: tak velká gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Neboj na to za chvilku zapomeneš a budeš chtít další. Já se už na porod těší. :-D Kuki: víš co já jsem před termínem vždy na chvilku lehla do horké vany a taky jsem hodně chodila. To by ti mělo porod urychlit. Tak začni na tom pracovat ;-)
Odpovědět
Jee,ted ctu,ze jaro to tady zkopirovala :-D Tak to teda tynus mela pekne rychly porod,nerodila ani dve hodiny. My mame nachlezanou vikuli,tak jsem se ted vratila od dok. a ockovani mame posunute na pondeli. Lucy,pisnu hned jak bude cas ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Kuki,verunka je 5.listopadu,tak to budou kousek od sebe. JInak me tady poradili cerstvy ananas,ze pry vyvolava porod,ale nevi proc,ja to zkusila,sezrala jsem pulku a zacli mi kontrakce,trvali jen odpoledne,druhy den jsem sezrala druhou pulku a taky jsem mela kontrakce a pak jsem uz za dva dny porodila ;-) Tak zkus hodne cerstveho ananasu. ALe treb moje starsi segra to zkousela a ji to nezabralo,tak uvidis
Odpovědět
Profilova fotka
No ono prostě když mimčo nechce ven, tak ho ven prý člověk nevypudí :-D No snad nebude mít malá psychickou újmu, když se jí snažím "zbavit". Ale i doktorka říkala,že můžu s klidem porodit, bude mít kolem tří kil a hlavně mě přestanou bolet nohy, trpím na křeč. žíly, takže fakt mazec 8-( A ananas zkusím, skočím si zítra do TEsca :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?