Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
pan gratulujiii mooc a těšim se na fotenky
Odpovědět
Profilova fotka
Pan....zdárec mamko, to je tak hezkéééééé x-) x-) x-) Ještě jednou gratuluju a taky se těším na fotky :-) simi...ja jsem 33tt, takze se mi to taky krátí berr...jojo, přesně takhle mě to taky bolía jako že mazec :-|
Odpovědět
Jee,pan jeste jednou gratuluji!!! A neboj na porod za chvili uplne zapomenes a budes se snazit i o to druhe. A na plac taky prijdes,oni stejne chcou bud mliko nebo prebalit nebo jen chovat ;-) tyn ja ti taky jeste jednou tu hraz doporucim,fakt to pri tech masazich poznas,jak to zabira,zkus jen tri a uvidis rozdil ;-) Jinak veru teda vanoce mela no,ted porad skemra ze chce kytaru,tak uvidime co dostane k narozkam,ale urco ji dostane k narozkam nebo na vanoce,kdyz ji tak moc chce. My se opet s manzou neshodnem na darkach,to zas bude boj jak se bude kupovat,on vzydcky stoji v jinem oddeleni nez ja. On u aut a priser a hradu a ja u domu s panenkama,malovani apod............VEru stoji taky u tech aut ]-( Snad ta Viki bude na ty panenky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj pan, to je super, že jste už obě doma :-) :-) :-) Ach jo, holky...proč se říká těhotenství nejhezčí období ženy...mě je blbě minimálně 2x denně...kdy to už přejde??!! :-( Co jsem se bavila s kámoškama, tak ani jedné nebylo v těhotenství blbě...a ještě ke všemu nemůžu pořádně spát...večer nemůžu usnout a pak ležím do půl jedenácté dopoledne. Takže ten den pak rychle uteče, že nic pořádně neudělám. A v noci aspoň jednou na wc. Můžete mi, prosím, poradit, kde sehnat v Ostravě...nejlíp poblíž Poruby...obchod s těhotenskou módou? Jo a ještě jsem se chtěla zeptat...co to znamená to počítání týdnů...např. 7tt+1...co je to za tím plus???
Odpovědět
Profilova fotka
Jaro: těhu m´da v porubě je na vozovně, ale já nakupovala buď v CA a nebo v HM. Jinak s tím počítám je tak, že ta první je týden těhu a druhé je den a to znamená že nejsi 7tt, ale už 8tt, teda začínáš 8tt. A s tím že ti je blbě tě docela chápu. Ale neboj to přejde ;-)
Odpovědět
leni týden plus den ;-) a na Vozovně je jeden renata Loučková odtama jsem měla těhu věcičky
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, Leni já to měla taky tak. Bylo mi mizerně, však jsem to už psala, ale musíš to vydržet a pak to přejde a bude krásné období kdy budeš plná elánu a poroste Ti bříško, mimi poprvé kopne no a pak zase bude hůř :o) tak jako to mám teď já, ale ta touha vidět miminko je větší. Jsme baby vydržíme všechno!!!
Odpovědět
Leni neboj,to prejde,ja blila u obou holek min. 6x denne do cca 16tt. a nespis,protoze mas hormony a pry ti nejak rychle bezi mozek a hodne pracuje a proto se nespi,me to tady vysvetlovali,ja taky nespala a doporucili me relaxace nebo neco takoveho. Na zaludek je dobre caj s citronem ale ledovy hned po ranu,trochu ti to zmrazi zaludek-nekdy mi to pomohlo. Ja u Verunky blila starasne moc,i v noci cele dny,neudrzela jsem v sobe ani vodu nic a mesic nebyla ani venku,protoze jsem fakt jen blila a blila. My dneska poradnu s Viki-chodime kazdou stredu,Veru do skolky a vecer tanecni,pocasi pekne na prd,tak snad nezmoknu.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jako Simi já nebyla skoro měsíc venku, stejně zrovna nasněžilo a já byla ráda, že dojdu z postele na wc :o) žila jsem na grepech, pomerančích a rohlících to mi bylo lépe
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky tak Pan gratulujeme a uz jsi teda doma jo???? NO a darecekt aky jsi dostala tak to je super. Aspon nekdo neco oceni co???? JInak holky predstavte si vcera v mimai na stredni skole ubodal spoluzak spoluzaka k smrti nozem. Zrejme se dohadovali kvuil holce nebo co a ten jeden vitahl nuz a 3x ho bodnul . Hruza. Ta miami je strasne nebezpecna, nebydlela bych tam ani za milion. PRestavte si, ze co zacala skola, je to tak 3 tydny tak v miami uz 4x zabavili zbran. Nasli u zaku pistol. nebo nuz. Pochopite to?? Ja nevim kde to ty decka berou jako. TO je hruza, kde to speje?? A to si vemte, ze se to stalo i na zakladce prvniho stupne. Tretak dotahl do skoly zbran. Boze me jde mraz po zadech. Ja to nepochopim. Kolik uz se tu ve skolak pozabijelo decek, no des. Muze mi toto nekdo vysvetlit?? TOj e to ze si tu lehce ke vsemu prijdes, nebo ja nevim. Me je z toho uplne zle a smutno. Ten kluk co umrel, mel 17 let a byl tu jen 5 mesicu v usa prijel z Kuby a byl teda moc sikovnej, vypadal spis jak spanel ale prej otec je ze spanelska. Jeste k tomu zil u babicky ajeho matka je na Kube otec ve spaneslku a ani se nevi jestli te matce vubec dovoli prijet na pohreb. NO hrozne smutne. Rano posles dite do skoly a uz se ti nevrati. Svet je moc osklivej fujjj.
Odpovědět
Profilova fotka
simi: aháá noo tak to je pak jednoduché :-D jaro: no přesně jak píše zofi.. jak jsi 7tt+1 to je 7týdnů + 1 den.. takže vlastně začínáš osmý týden ;) a to že jsi unavená a nic pak neuděláš tak to ti rozumím, taky jsem to měla a kam jsem sedla, tam jsem usla :-N lucy: jj tynka doporučila a manža zrealizoval :-) ted malou drzim, trapi ji prdikY tak pisnu pak
Odpovědět
Profilova fotka
pan: na prdíky je dobrý fenyklový čaj ;-) a nebo ještě mast Pupík ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojte holky, jaro...já to teda takhle neměla, ale zato mi bylo každý den od 17hod těžko a tak nějak divně. A taky se mi pořád chtělo spát...ale jak psala tynka, pak to přestane apak to bude zase horší, ale jakože jinak..Jinak já hodně nakupovala na netu přes mmb a mma a potom taky to HM a CA a taky v TErranove, odasmtud mam pekna tilka a kalhoty, co nejsou tehu, ale jsou s pruznym pasem,takze parada... pan...to je tak hezke,kdyz to pises, ja uz se taky tak tesim x-) Ty zacatky jsou asi maso,co?No ja jsem zvedava.... lucy...to je hrozne teda, co se na tech skolach deje :-S Jinak já byla ještě dneska něco dodělat v práci a odevzdat papír na mateřskou,takže už je to tam černé na bílém. Pak jsem ještě umývala podlahu v dětském po malování, žehlila asi milion oblečků a plín a od zítřa se vrhám na dodělání dětského a nachystání té tašky - je to můj strašák, pořád to oodaluju...Ale včera jsme objedali kočárek, bude doma za 14 dní, už se těším, až se s ním projedeme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Tak jsem včera šla schválně spát hodně pozdě s tím, že pak usnu a prd...zase jsem nemohla usnout, takže jsem dneska chrněla do 11hod.!!! :-D To je maras. A to jsem dřív lehla a usla do minuty. Tak jsem poslouchala, jak se pejsek vzbudil a chroustal granule (to on často dostane hlad takhle v noci) a pak mlaskal a pochodoval po pokoji tam a zpět a zase mlaskal :-D simi: no ten mozek mi asi nějak moc šrotí, protože furt se mi něco honí hlavou, pořád na něco myslím...no teda ty hormony mi dávají zabrat. Holky já vím, že to přejde, ale mě se to teď zdá nekonečné...už mě to nebaví...manžel ode mě pořád slyší: "Mě je šoufl." .... "Zas je mi blbě." atd. Připadám si neschopná...měla bych tu uklidit, protože tu je bordel, ale tááák se mi nechce :-( A s tím jídlem...když dlouho nejím, je mi blbě, když se najím, tak pak je mi taky blbě... Díky za tipy na ty obchody, kouknu se tam :-) Jinak s tím týdem jsem to dala jsem jako příklad...viděla jsem to hodně v albech...já bych měla být tento týden v 9. týdnu (podle toho, co mi řekla posledně doktorka podle ultrazvuku...odpovídá to i početí.) A je to nějak důležité to počítání s těmi dny? A to se počítá normálně od pondělí? Takže bych byla 8+3? Jak vás tak čtu...taška do porodnice, kočárek, oblečky...nějak si pořád ještě nedovedu představit, co mě čeká :-) Fuj, mi je těžko...asi se hecnu a něco požehlím, jestli mě pes nechá a nebude štěkat, protiva malý :-D Zítra musím pomýt tu horu nádobí...fuj...musela jsem koupit jiný pur na nádobí, protože mi ten původní strašně smrděl - to jsem umyla 3 talíře a šla jsem si sednout a funět, jak se mi z toho dělalo nanic :-D lucy: to je strašné :-( Kam to spěje... Tak zatím ahoooj a pandi: zdravím Peťulku :-)
Odpovědět
jaro počítá se od dne oplodnění (pravděpodobného takže já jsme měla početí v sobotu a vždy každou sobotu se mi přepsal týden, to pondělí nehraje roli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pan- comyslis tim TYnka navrhla a manza zrealizoval?? Sex???JO to je fakt, tonam taky doporucovali ale nas nemuseli 2x pobizel, muj manzel se takove role velmi rad ujme a nemusim byt pred porodem. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jaro já nemohla ani vytáhnout věci z jedničky,ten smrad mě ničil okamžitě jsem šla ztrácet! Odpočívej pak bude zase dobře a ke konci budes jako hypochondr to tě bude pořád něco bolet! Pan pořád na Tebe myslím! ty začátky musí být šílené! V pondělí porodila známá na fifejdách,začala trochu krvácet tak ji něco ráno pichli,trápila se az do večera ztrácela,omdlevala a měla prý hodně bolestivý porod,no,ale už to má za sebou holka a malý je v pořádku tak je moc rada!
Odpovědět
Profilova fotka
píšu z mobilu a teď čtu že pěkné kraviny. Měla tam být zvracela. Jo Leni a nás pejsek jí taky večer. Pan už skoro 14dní jim ty probiotika a fakt super děkuji za radu,vše se mi spravilo a je mi lépe! Lucy to je děs co se to děje na těch školách,kde vůbec ty zbraně berou a že je to vůbec napadne! Kam to spěje?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, jaro... mě příjde, že těhotenství nejlépe vystihuje ten vtipný článek, co sem endávno dávala Pan, já jsem se v tom našla teda askoro na 100% :-D A s tou taško ua kočárkem - máš pořád ještě čas se s tím nějak srovnat, ale mě už ten čas utíká jak blázen :-D Já jsem dneska nějaká akční, už mám vyprané povlečení a chystám se přeleštit okna, jsou úplně šedé (a není to mlhou, jak mi tvrdil manžel..). A pak se půjdu asi podívat na hlavní třídu po obchodech, potřebuju ještě zavinovačku, mám jen jednu. A pak uklohním nějakou dobrotu na oběd :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, Kuki v Polsku mají zavinovačky za hubičku jinak my hodně věcí koupili na tom skladě v sam baby http://www.sambaby.com/
Odpovědět
Profilova fotka
berryl...já vím, ale tam se mi pro jednu jet nechce :-| Jednu mám právě ze sam baby, jak rušili prodejnu v centru. Hele a tedka to funguje v tech Radvanicích?protoze já myslela, že to opravují a renovují. No asi se tam zajedu podívat, protože já mám právě povlečení odtamtud a chtěla bych zavinovačku do sady..
Odpovědět
Profilova fotka
počkej mám jednu novou navíc, dám Ti jí chce??? já jich mám totiž nakonec nějak moc, 2 jsem si koupila a 2 mi donesla kamarádka. Pokud chceš mám jednu volnou, je objednaná z mmb úplně nová
Odpovědět
Profilova fotka
je to tato http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
A já ti mezitím napsala do IP :-D Ta je hezká, ale já potřebuju nějakou starorůžovou nebo takovou podobnou, protože mám jenom tu jednu modrou a ta vypadá v tom starorůžovém povlečení jako pěst na oko 8-( Ale jsi fakt hodná x-) To je šílené, jak se sejde více všcí,že? My si právě včera s manželem říkali, že už máme nakoupeno skoro všechno a od nikoho jsme ještě skoro nic nedostali, takže asi pak,až se mimčo narodí, tak budme mít všechno 5x 8-( Ale aby se někdo třeba už tedka zeptal, jestli nechceme monitor dechu nebo neco,to neeeeee
Odpovědět
Profilova fotka
:o) v pohodě hodím ja mmb na hlavní třídě jsou dva obchody tak třeba tam narazíš na nějakou :o))) to je počasí co? my máme taky všechno a teď se každý z rodiny ptá co potřebujeme a jak řeknu, že teď fakt nic, tak nadšení nejsou oblečení máme plnou skříň, lehátku, dudlíky, no prostě malý už může přijít na svět:o))) taky se mohli zeptat dříve že
Odpovědět
Profilova fotka
berr...tak nakonec už jsem jednu našla, na mmb a za 50 kč, růžová v ypadá hodně vyblitě :-D Na te hlavni třídě je fajný sekáč, chtěla jsem se mrknout tam, ale jak tak koukám, tak to padá stejně jako mytí oken, venku pořád prší :-S A u nás je to přesně jak píšeš, mohli se prostě zeptat dříve....
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D no vidíš
Odpovědět
Profilova fotka
Vidím, vidím :-D A co máš dneska v plánu ty? Je tady nějak mrtvo,že?
Odpovědět
Profilova fotka
no jedu na kurz s kamarádkou z koníka, taky těhu a dokonce stejný termín jako já a je z poruby! seznámily jsme se na netu
Odpovědět
Profilova fotka
a ještě předtím chceme jít na pizzu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?