Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha lactobycily nepapám napíšeš mi k tomu něco? bebu ani neznám
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš to.. já mám toto http://lekkoblizna.cz/zbozi/swiss-lac... ale je jich spousta i levnějších.. stačí se optat v lékárně. Já to nevěděla, řekla mi to ségra a pak ještě spousta jiných dalších lidí.. tak na tom asi něco bude.. a u mimča bych šla při nejhorším, kdybych nekojila do http://www.lekarna.cz/nestle-beba-sen... a nebo http://www.lekarnaparizska.cz/nestle-... v případě, že by dítě trpělo refluxem. Kojenecké mléko a kaše Nutrilon obsahují IMMUNOFORTIS® - unikátní patentovanou prebiotickou směs inspirovanou mateřským mlékem, u které bylo prokázáno, že přirozeně posiluje imunitní systém dítěte. To jsem zkopírovala.. je to pěkný název ten Immunofortis, ale je to jen výtažek z čekanky tuším.. nic víc. Jsou to PREbiotika.. a beba má právě PRObiotika.. když tak mrkni na netu pro info.
Odpovědět
Profilova fotka
jdu to omrknout, nám o těch probiot. říkala na cvičení, že to je super, ale o t= bebě slyším prvně
Odpovědět
Profilova fotka
no a já jsem byla překvapená, jak o tom dr. mluví... jednak před mou sestrou, která se tím i živí... a jednak před ostatníma.. tak si nedělám iluze o doktorech.. když jsou dobře podplacení tak mluví uplně jinak no :-( takže vždy si udělej svůj zdravý úsudek co se bude týkat malého.. nebo raději zkonzultovat i s jiným dr. když se ti to nebude zdát, nebo vyhledat holt na netu apod., nebo zkonzultovat s Lucenkem :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D jo jo už to konzultuji s holkama na koníkovi co jinak dneska budeš dělat?
Odpovědět
Profilova fotka
a co ony na to? to by mě zajímalo... taky mi pak dej vědět ;-) dneska netuším... nebo myslíš na oběd? To si asi ohřeju merunk.brambor.knedle z mražáku a možná upeču buchtu není tak horko dneska a měla bych na ni chut.. tak jak jsem se držela celé těhu a neměla nějaké zvlášt chutě, tak ted vyloženě žeru :-D ale jako na váhu v poho.. mám furt nahoře těch 11kg.. ale mimi je asi nějaké větší :-N už má prý 3,4kg.. tak nevím do jaké míry věřit doktorům a ultrazvukům... realita může být i jiná, že? Může být menší nebo i větší hi hi .. ale zas na 4kg dítě bych musela mít větší břuch myslím, no uvidíme.. ale muž jak se narodil tak vážil přes 4kg a já 2,45kg.. a prý je to průměr.. to naše dítě.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem tě našla v diskusi.. tak jsem to omrkla.. :-N no stačí ti i za 100kč ;-) našla jsem odkazy co mi dala i sestra tabletky: http://www.leky-lekarna.cz/detail.php... ale to je jen 20tabl. nebo toto: http://zbozi.sluzby.cz/yogurt-619 zeptej se v lékárně ;-) je to dobré jak v těhu, tak i v době kojení a existují taky kapičky pro malé miminka.. ale ty jsou hodně drahé asi 600kč apod. ale zase dáváš po jedné kapce tuším.. takže se to taky rozhodně vyplatí investovat. Ale to bych řešila až pak dle situace.. třeba nebudeš mít žádný problém s prdíkama malého ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jsi zlatíčko odpoledne půjdu do lékarny nebo hned zítra ráno a jsem zvědavá co mi doporučí tam :o)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojki, tak já jsem koljila krátko a doktorka mi řekla že si mám koupit mlíko HA (hypoalergenní( protože byla malinká. A všichni mi taky doporučovali Nutrilon, ale dr. mi řekla že to je jedno. Slyšela jsem že ta Beba je taky dobrá, ale taky záleží jak kterému dítěti co chutná. Některé děti třeba Nutrilon ani nechcou. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: jj a pak dej vědět zofi: no tak dr. to doporučují, protože z toho mají provize... nemám iluze o doktorech. Zažila jsem to na vlastní kůži.. kdy doktorka vychvalovala Bebu jak je úúúžasná atd atd.. a odpoledne tam šla má kamarádka s malou holčičkou, že má malá koliku a že uvažovala o změně z Nutrilonu na Bebu a ona ji řekla at zůstane u Nutrilonu.. takže no comment... ta beba sensitiv je hypoalergenní.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, mě už asi odešla ta hlen.zátka
Odpovědět
Profilova fotka
a jsi si jistá? Byl to hlen takový tmavý hnědý až trošku červený? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no moji dr. to bylo jedno co ji budu dávat, bylo to na mě. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: jj byl.. bylo to přesně takové jak píšeš.. víc dohněda
Odpovědět
Profilova fotka
tak to byla zátka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? a za jak dlouho to ted můžu čekat?
Odpovědět
Profilova fotka
pan to se nedá říct. Někdy to trvá i několik dní. Mě prvně odtekla plodová voda a pak teprve ta hlenová zátka. Zlus se podívat na internet co o tom píšou a nebo možná poradí Lucenek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Spouštěcí mechanizmy porodu Spouštěcí mechanizmy porodu jsou tak mnohočetné a tak vzájemně propojené, že nelze dodnes jednoznačně říci, co je tím hlavním, jestli signál ženy - matky, nebo plodu - novorozence, který spustí celou kaskádu. Porod podmiňuje zesílení aktivity děložního svalu a zrání děložního hrdla – oba tyto procesy probíhají postupně a vzájemně se doplňují. Před samotným nástupem porodu dochází většinou k odchodu hlenové zátky – mnohdy i většího množství, někdy i s příměsí krve. To je známka blížícího se porodu – v horizontu hodin, ale i dní. V tomto případě není bezprostřední návštěva porodnice nutná. Z pohledu rodičky může porod začít odtokem plodové vody nebo nástupem pravidelných zesilujících se děložních stahů. pan tady máš něco o spištěcích mechanizmech porodu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: díky moc .. tak ted jen čekat co? :-D no nic, jdu se na to pořádně najíst :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo teď ti nezbáva nic jiného. Přeju ti ať je to co nejdříve. Jinak žádné bolesti nemáš?
Odpovědět
Pan me zatka odesla v utery a verunka se narodila v nedeli rano ;-) Tak snad treba u tebe to uz vypukne vecer,tak ted jen spi a spi at mas na vsechno silu,i kdyz asi ted budes cihat,co? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: nemám je mi fajn.. až na záda semo tamo bolí.. ale ty mě bolely vždy.. simi: no jen mě se večer strašně blbě usíná.. pak mě štve, že manža usne docela rychle a funí tam.. a já nemůžu a nemůžu zabrat :-| pak usnu a ráno jak M. odchází do práce, tak se lehce probudím, pak to zalomím a stávám kolem 9h to je život co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, nějak se tedka nezapojuju, ale to brzo skončí:-)Ještě dva dny v práci a ádijos amígos 8-) Pak mám 14 dní volna a pak nástup na mateřskou. Takže tu asi budu pečená vařená... pan...sakra, doufám,že jsem tě neprošvihla a ty už nerodíš - jako takhle bez rozloučení jsem si to nepředstavovala, takže šup zpátky :-D Jinak by mě zajímalo, na co ty bacily jsou, ty o kterých sjte psaly, takže se na to taky mrknu, zjistila jsem,že jsem trochu mimo.... simi...už fičíš bez manžela nebo ještě pořád spolu? Jo a pošli fotky Zdeňky, slibotechno jedna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pan: a nebolí tě kříže? Já měla strašné křížové bolesti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte Pan- jaj sem nepsala nic takoveho, ze bych se ve skole neucila psacim. Ucili jsme se v prvni tride a psala jsem psacim az do stredni skoly, kde jsem zacla psat tiskacim. Ty nejak spatne ctes Jinak o zadne hl. zatce nevim , me nikdy nic tahoveho nevypadlo ani mi nepraskla voda,takze v tomto neporadim. Tak drzim pesti a je nam jasne, ze jak tu dlouho nebudes, tak jsi ve spitale. Jinak jedne zname se dnes narodil chlapecek 3.90kg a je to malej cernousek teda myslim, ona je bila on je cerny a maleho jsem jeste nevidela,tak to bude malickej krasavec. Sel cisarem. tak papa dnes ma Jamie fotbal
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Pan, že by? Budu na Tebe strasne moc myslet! Do lékárny půjdu ráno,se mi nechtělo. Kamarádce odtekla hl.za. a do 5h ji odtekla plodova voda a bylo to teda hodně rychle,však uvidíš. Juj Ti závidím už budes mit ten svůj uzliček! Mi odtekla hl.z před 10ti dny,ale bez krve, prostě se tělo připravuje a mudr říkal,že mám být v klidu az ta z krvi je ta před porodem.
Odpovědět
Tak nam co rikali na kurzu,tak ne kazda hl.zatka musi byt z krvi a ja ji teda mela bez krve. Ale vim,ze muze odejit i nekolik tydnu pred porodem,nekdy tyden,nekomu par hodin pred a nekomu odejde az pri porodu. Pan uz rodis nebo spis,ze nepises??
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: tak šup zpátky a už jsem tu :-N neboooj ;-) zofi: jj semo tamo mě ty kříže bolí, co to jako znamená? Mě ale bolívají i normálně. lucy: jooo tak to je možné, já už ted dělám všechno špatně :-D :-D :-D berryl: teda nestraš :-N tak já jsem ještě tu a v klidu a křížové bolesti mě už taky přešly. :-) aha tak já jsem měla asi už tu s krví... a ta tvoje vypadala přesně jak? simi: píšu píšu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pan: no ty křížové bolesti jsou dalším znakem přicházejícího porodu. Mě bolely teda hrozně a pak mi praskla voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: tak to mě nestraš jo? Na to bych vůbec nekladla důraz :-D :-D :-D :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?