Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
no ted uz je doma manza a tchan,tak jsem pod dohledem :-D Ale fakt sila kolik ohne udela troska oleje,byly plameny fakt metrove a pres cely strop.Fuj. Jinak segra teda jeste porad rodi,rano byla na 2.5cm a ted je na 3cm,takze bude rodit asi jeste dlouho 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: jj :-) lucy: ahááá tak to jooo už to cháápu :-) simi: jéééjda... no na olej a vodu? Tak to by mě nenapadlo... ale kdo ví co bych dělala jak bych viděla ty plameny.. no to musel mít manža radost co? Hlavně že se nikomu nic nestalo, musíš dávat pozor.
Odpovědět
No ja jak videla horet hrnec a ty plameny na tom sporaku,tak jsem hasila vodou,ted uz vim,ze to stacilo podusit necim,ale fakt byly vysoke. A kdy mas termin a jak dopadla kontrola?
Odpovědět
Profilova fotka
simi: 10.9. no nic mi nedělal tak nevím..že prý všechno v pořádku.. tak snad do příštího týdne ještě vydržím.
Odpovědět
Profilova fotka
pan tak to ti gratuluji. A ve kterém jsi týdnu?
Odpovědět
Ty jo,tak to uz mas za par,jsi nervozni??? A kolik kg navic a jak velky pupek?? Taky gratuluji ;-) ;-) A pohlavi vis? JInak manza teda nezuril,jen si dela srandu,jak jim bramburky,jeslti jsem si je smazila sama apod. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: nooo už v pokročilém :-N a děkujiii 38tt simi: čoveče docela jsem. no dneska jsem se vážila a mam 11kg nahoře. Ale jde mi to jen do břicha, tak snad se to pak shodí dobře.. uvidíme. Pohlaví nevím.. manža to nechce vědět, tak to bude překvapení.
Odpovědět
Tak to mas stejne jak ja pri Verunce a slo to hned dolu. Mimco ma pres tri kila,pak placenta je velka a tezka,plodova voda..........tak ti nic nezbude ;-) Tak cihas cihas na to kdy to vypukne,jo??Ty se mas,ja bych hned menila,je to vzruso x-) A chces epidural pri porodu?
Odpovědět
Profilova fotka
Čaute, no to jsou mi teda novinky tady :-D pan..taky gratuluju :-D simi...tyjo,tak ráno posílám mejla na fotky a ty už píšeš, že Zdenka rodí, no mazec, ty porody jsou pěkně nevyzpytatelné ti povím :-D lucyk...to jste teda dofičeli domů pěkně rychle :-o
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no tak si to pojd vyměnit :-D no uvidím... jestli to bude neunosne a bude to možné, tak proč ho nevyužít. kuki: no joo už to tak bude :-N děkujuuu
Odpovědět
NO jsou,vcera ji dok.rekla,ze zatim nic,ze se nic ne deje a v noci to vypuklo. Jinak teda porad rodi a jeji pritel je pry uz unaveny a uz druhe dite nechce a pry nakoupi zakusky,da je na zem a jestli je Honzik mlsny tak vyleze :-D Pan neboj,uvidis ze to bude v pohode,dvakrat zatlacis a maly bude venku ;-)
Odpovědět
Tak novinky,Zdence uz vyfucel epidural,tak uz jede na zivo a uz ma co tri minuty,segra ji pres tel.slysela skucet. No chudak,uz rodi pres 12hod.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sim...já to nechci číííííííst, mě to beztak taky čeká 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
No vlastně ne beztak, mě to čeká, uchem malá asi nevyleze,že :-N Myslela sjem spíše těch 12 hodin, z toho mám trochu obevy =-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky neděste jo? :-N simi: tak díky za podporu a utěšení :-D jejda to je síla.. tak dlouho rodit..
Odpovědět
no jo vlastne vy to vsechny ted mate za par :-D :-D Hej,porodila kazda,tak to porodite i vy. Je to hrozne,boli to,ale prezijete ;-) Kuki,mozna vyleze uchem :-D Co ty vis,musis male domluvit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no je asi třeba chodit aby se malé utřepalo dolů a šlo to rychleji ne? hi hi .. dělám si z toho už legraci
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem se po přečtení Vaši příspěvků rozhodla nechat si malého v břiše!!! Au trpím za segru už at to má za sebou!
Odpovědět
Profilova fotka
Simi- tak horeni v kuchyni mam uz taky za sebou. Asi jak mel Jamie rok nebo neco pres, sedel v obyvaku v sedacce a ja jelikoz je kkuchyn jen oddelena barem, jsem dala na panvicku olej a odesla, (pro me klasika) a najednou vidim plameny jakp rase a nevedela jsem co delat. Stejne jako ty jsem hasila vodou a to akorat vic strikalo. Ted uz vim, ze jsem mela zasypat moukou nebo necim takovym. Holt ve zmatku se mi tezko preimysli. Kuchyn byla cerna,ale nastesti jsem mei omyvatelne steny, ja rychle vsechno otevrela a steny umyla a do dnes manza ani nevi ze mi kdy chytla panvicka, asi by me zabill :-D :-D
Odpovědět
Tak u me manza vi,ze jsem rizikova,tak uz ho to ani nerozciluje :-D Jen hazi vtipy od zacatku. JO jo tehulky,bude strikat krev :-p :-D :-D A segra jeste porad rodi,uz je trapna teda ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: no taky váhám :-D lucy: no prááávě každý v tom zmatku zareaguje jinak... nevím co bych dělala já... ted by se to mluvilo každému.. já jsem max položila chňapku na sklokeram.desku... už to bylo vypnuté, ale nesvítila a jsem jaksik zapoměla, že jsem tam vařila... to bylo pár sekund a šílený smrad... chnapku jsem mohla vyhodit, ale hlavně že nevznětla. :-N a u mě manža taky ví, že jsem riziková a máloco ho už překvapí :-D :-D :-D :-D jako s tím maliníkem no :-D :-D :-D simi: a nestraš nás jo? tak co už porodila? Jinak v rodině máte i jiný přírůstek, že jo? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pan: jak jsi to dovedla tak dlouho tajit? A nebo mi to uteklo? Holky a porodu se nebojte. Já rodila bez epidurálu a v pohodě. A simi má pravdu, dvakrát zatlačíš a mimi je venku. Jak já se těším na druhé těhu a moc vám to závidím. Eli už je strašně veliká a pořád někam leze a na chvilku se nezastaví. ;-) :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: no to ti asi uteklo :-N jo? tak to zase není tak hrozné? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko, to jsem teda zvědavá jestli 2x zatlačím a malý bude venku :-D :-D :-D já nemám strach z bolesti, ale z toho neznáma, člověk i tak neví co ho čeká, mám strach ať má malý dost kyslíku, ať nemá omotanou šňurů kolem těla, krku a tak no snad to bude všechno v pořádku!!!
Odpovědět
Profilova fotka
No ahooooj :-) Teda já zííírááám :-o :-) Pan ty jsi těhotná??? A za chvíli rodíš??? Moc gratuluju a držím palce ať je všechno ok :-) Ale že jsi to sem nepsala, že ne??? To bych určitě četla. Teda ty jsi tajnůstkář :-) A máte jméno? A jak se cítíš? zofi: Tak já jsem na tom úplně stejně - taky mi asi něco uteklo - ta informace o pan :-D simi: teda ty jsi hasič :-D Dávej pozor, to je fakt nebezpečné - olej, ohěň a voda! Jsem ráda, že jsi v pořádku a ségře držím pěsti, ať moc u porodu netrpí. Lucy: zdravím do USA :-) Fotky jsou moc hezké!! Tynko, kuki: a kdy máte vlastně termín? A jak se máte těhulky? :-) No já mám pro vás taky novinku, ale je to ještě hodně čerstvé...váhala jsem, jestli ještě nepočkat, ale nějak se s tím chci už pochlubit...čekáme miminko - dubňátko :-) x-) x-) Zjistili jsme to už na dovolené z testu, u doktora jsem už byla...minulý týden a jsem asi v 5.týdnu. Teď už to bude 6. Ale moc dobře se necítím, je mi často hrozně zle - sice nebliju, ale mám ty hrozné pocity na zvracení a skoro všechno mi strašně moc smrdí...pro mě je utrpení teď nakupovat v potravinách :-p A jídlo po ránu nemůžu ani vidět :-( Ale jinak jsem moc ráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jaro: tak to je teda super zprávička. GRATULUJUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU x-) x-) x-) Pan: neboj, je to fakt rychlé. Já jsem měla hlavně strach s těch bolestí, jelikož jsem strašně citlivá, ale zvládla jsem to. Holky já chci taky mimi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: děkuju :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni to je paráda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! budu na Tebe strašně moc myslet!!! no já jsem měla celý 2,3 a začátek 4 měsíce šílené nevolnosti, ani nevím jak jsem fungovala, ale už bych to nikdy nechtěla zažít!!! nemohla jsem otevřít ledničku, ten smrad mě dusil, co hodinu a půl jsem musela něco malého sníst a pak to šlo ven, pálela mě žáha atd atd no hrůza, ještě, že to je už za mnou :o) víš co mi pomáhalo ještě než jsem vystrčila nohu z postele snědla jsem hrst pyškotů a bylo mi fajn :o) žofi tak jdi do toho!!!
Odpovědět
Profilova fotka
tynko: děkuju moc:-) Pro nás to bylo celkem překvapení, protože v tom červenci jsme se nějak moc nesnažili a pak jsme jeli na dovolenou a kramy nikde...1,2,3. den nic...pak jsme jeli autem a museli jsme zastavit, protože se mi udělalo špatně a to jsme už začali doufat...tak jsme pak koupili testík a večer ho vyzkoušeli - no to byla nádherná chvíle!!!Byly tam // jako malované :-) No a další týden se ty nevolnosti začaly rozjíždět...a někdy to je fakt maras se dostat do práce. Piškoty jsem už zkoušela, ale moc to nepomáhalo, teď zkouším pomerančový džus (vůbec minerálky teď nemusím a ani mlíko bléé) hned ráno a celkem to asi zabralo a pak hned v práci si dám něco sladkého čokoládového a pak pomaličku něco sním...A nevím ale proč se tomu říká ranní nevolnosti, já je mám někdy i celý den :-D Až do začátku 4. měsíce? - Jé tak to si ještě asi užiju :-S Manžel se mi někdy směje, že je srandovní co všechno mi smrdí nebo co všechno cítím a on ne :-D Jsem jak pes s tím čuchem.
Odpovědět
Profilova fotka
já je měla taky celý den, jo a hodně mi pomáhalo kyselé džusy, pomerenče, grepy ... na tom jsem ujížděla já jsem nemohla používat ani parfémy, zvedal se mi pak žalůdek, pak se to uklidní a bude fajn uvidíš!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?