Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to teda bude, vždycky jsem byla ráda za pařáky, teď mě docela ubíjejí
Odpovědět
no mi mluv to samé....vemu Sáruš na čáchando na bazén a já budu chytat bronz :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
takže nachytáno a gojgynku píchla včela doúrstíku, to byl řev bobátko moje...... už je v pelíšku prstík namazaný fenistilem a nyná
Odpovědět
Profilova fotka
luci chudáček Sára, ale určo jste si to užily ;-)
Odpovědět
zofi jo, blbla...fakt je to moje Vodněna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky a dobré ranko :-) to byl včera pažák co? A dneska bude další si myslím... tak si to užijte, protože pak už bude po letě.. byla i hrozně teplá noc, se nedalo vůbec spát a už ted tu je 18C, to by chtělo někam k vodě..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak po delší době zase píšu, no hold, práce mě zaměstnává 8-( Chodím od pondělka a myslela jsem, že se pátku nedočkám..A z těch veder mě asi picne ]-( Jinak u mě moc nového, byla jsem na poradně, tak mimčo už váží 1200g, takže se pěkně macatí :-D A máme dodělanou část dětského pokojíku, vymalovali jsme oranžovo-žlutě a dali borduru, jsem úplně nadšená x-) x-) x-) Ale ještě tam chceme něco nakreslit, takže není hotovo. Všímám si,že lucyka už asi odjela, to to pěkně uteklo.... simi - a co Zdeňka,pořád nic?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte,tak jsem jiz doma. Cesta dobra ale mooooc dlouha. Lucenek- ja sestru nemam, to byla kamoska s malou Jinak tady je pekne vedro. Ale na druhou stranu jsem i rada,ze jsme uz tu,ale uz se moc tesim na pristi rok na leto,ikdyz ta cesta me vzdy odradi. Tak ozvu se pozdeji, stale jsme unaveni.
Odpovědět
luci ahá no hlavně že sjem je poznala
Odpovědět
Profilova fotka
Lucenek- no tak to jsi dobra. A ja dneska zjistila, ze s nema sla jeste i jeho teta, takze tam museli jit dve slecny s kocarkama. Ta s delsima vlasama s cervenym kocarem byla jeho teta. Jinak holky dala jsem zbytek fotek a vsechny fotky od fotografky na rajce,tak se mrknete, odkaz mam v albu.
Odpovědět
lucy jo byla to partyja..dva kočáry a dvě pobíhající děti :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojte holky :-) lucy: tak to jsem ráda, že jste dobře docestovali ;) a doma je doma co? jdu mrknout
Odpovědět
hojte dnes valíme na chajdec má být krásně celý týden tak si to tam jedeme užít
Odpovědět
Profilova fotka
jééé moc krááásné fotečky, taková romantika :-) uplně jsem zavzpomínala na tu naší svatbu a zatlačila slzičku :-N a máte docela hodně těch profi fotek vás dvou... to mého muže by asi kleplo :-D nerad se fotí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tak nase deticky uz jsou ve skole. Jamie byl v pohode,ale mala plakala. NO jo,ale ma brachu hned nad sebou v patre,tak ji pak vyzvedne,tak budou radi, musi si zvykat. Pan- jo fotek mame dost, fotografka byla super a ikdyz teda muj manzilek na to foceni taky neni a kdyz jdeme nekde se fotit, nesnasi takove to pozovani a aby munekdo rikal, co a jak ,tak docela to slo. Ale byly jsme rychle, fotografka rikaa, ze takovych by potrebovalva vice, ze jsme super. Lucenek- no partyja to asi byla,protoze prej sla s nema i tomova mamka,no tak to muselo byt hlucno )))) JInak taky stale na svatbu vzpominam, ze to bylo krasne a tak to uteklo a stejne jako vy, bych si to hned zopakla a dokonce i TOmas kteremu se do svatby snad vubec nechtelo, rikal, ze by to zopakl. PROste bylo super , zabava a vsechno, tak se nam to vydarilo. Skoda, ze takove veci se nedaji zopakovat co????
Odpovědět
Lucy a mala je poprve ve skole??? NO ja teda svatbu urco zopakuji za deset let jeste jednou,snad se stejnym manzelem :-D Ale jinak,bude to na plazi,jen my dva x-) Ja zrovna cekam na znamou co se ma prijit podivat na Viki. Jinak porad tady mame tchana,mamka uz je zase v cr. Kuki,segra ma dneska termin,ale zatim se nic nedeje a ani podle gyn.se nic dit asi nebude.Ja ji typuji na nedele pondeli pristi tyden. Pry uz se ani koulet nemuze,chudak. Jinak mam fotky jeji ,tak pisni mail a ja ti poslu jak vypadala v pred tremi tydny a budes valit zrak. Uz to chce mit za sebou,je silene otekla ze se ani do bot nikde nevleze a nemuze spat,tak mamku uz pred sedmou prudi :-D Pan,manza je stejny,pozoval asi na jedne fotce a pak uz byly hadky,protoze mu bylo horko a nebavilo ho to a chtel uz jet,takze my teda moc fotek nemame a malo kde vypadame oba normalne :-D
Odpovědět
Jo a Luci,fotky mate moc krasneeee x-) Budes ramovat a zvetsovat na zed? A ty uz pracujes nebo jak to ted mas?Porad ty uklidy?
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: už ve škole jo? Tam u vás to začíná nějak brzy.. ale dají ;-) co třeba příští rok ??? :-N taky jsme to plánovali, že to letos oslavíme a zavzpomínáme... stejni lidé, stejná hospůdka apod. ale přišlo nám do toho něco jiného :-N simi: pošleš mi taky foto? Jsem straááášně zvědavá :-) jj tak jak tak sleduju tak ti chlapi jsou všichni stejní co? :-D můj už koukal na hodinky a hleděl spíš na to, že na nas ostatní čekají a na hostinu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Simi- to my uz asi opakovat svatbu nebudeme, ikdyz bych rada,ale uz tak se nam kazdy divil, ze vlastne se bereme po druhe,ale furt nikdo nechape, ze ta prvni ze to jsem nemeli svatbu, jen jsme na urade podepsali papiry to bylo cele,takze proste svatba byla az ted. Krome toho tim ze zijeme u more , plaze atd. me to teda na plazi nelaka v zaaaaadnem pripade. Jo a mala je poprve v te uz normalni skole ktera je do 5 tirdy,ale ona chodi furt jako by do skolky. Ale uz je to zadarmo a ma to stejne jak jamei do pul 3 a jsou vlastne v jedne skole,takze se vidi atd. je to lepsi. Skola zacla dnes 24.8 a konci 4.cervna. Tady je to drive.
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: aha tak to je fakt divné :-) v normální škole, která je od 5 třídy? Normální škola je od 1 třídy ne? Jsem z toho nějaká pomylená. jinak přeji dobré ranko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky pan byla jsi v té ikea a koupila jsi to? lucy tak vy už jste doma, nedávno jsi plánovala cestu sen, to je hrozné jak všechno letí !!!
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: jj byla a koupila je to super... ten větší koš bude na plenky a ten menší na věci třeba po koupání nebo kremiky a pod. Je to fakt dobré.. taky do toho jdeš? dneska jdu na KO, tak držte palce :-) pak pisnu
Odpovědět
Ahoj holky, my kontrola u pediatra,vse ok. SEgra rodi!!!!!!!!!!Od 3 rana kontrakce,u porodu jeji pritel-nemel byt, a vodu mam od rana odteklou,tak pak hodim info az bude Honzik na svete
Odpovědět
Profilova fotka
pan mě asi něco uniklo. Ty jsi těhu? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Pan- ne od 5 tridy ale do 5 tridy, normlane prvni stupen,ale tady to zacina uz ve 4 letech je to n eco jako pred pred skola. Od 5je pak kindergarten to je predskola a pak je normlani 1.2.3.4.5 atd. takze sophie ted chodi jako do te pred pred skoly,ale normlane es tam spi,takze je to takova skolka, ale je to uz v te normalni skole vis??Neumim to vysvetlit.
Odpovědět
Holky me chytla kuchyn!!!!!!!!!!!!!! Olej se tak rozzhavil,ze zacal horet cely hrnec,assi pul metrovy plamen,vylila jsem na to rychle vodu a plameny pres cely strop............ja uprostred pod temi plameny,nakonec jsem to uhasila,ale uplne se trepu a kuchyn je cela cerna.
Odpovědět
Profilova fotka
simi: joj tak to je síla. Hlavně že jsi v poho
Odpovědět
NO ja jo,ale manza bude malovat. coz je supr,prootze to veme i pres koupelnu :-D ALe teda klepala jsem se radne,blo to jak v pekle. Jdu varit,zkusim to na podruhe.
Odpovědět
Profilova fotka
tak dávej pozor ať to nedopadne stejně a nebo ještě hůř ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?