Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Kuki,gratuluji k holcicce. Tak jedina kdo to tu porusil je Tynka-ten maly bude mit na vyber :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Díkes, no čančání teda nevím, máme plno klučičích věcí, takže nebude přerůžováno:-) pan..no já doufám, že jo. Až zjistím, jak to tak vychází časově, tak ti dám vědět, teďka jak mám volno, tak vím prd, co se v práci děje... My dneska měli knedlík s vajíčkem, máme to strašně rádi, takže jsme si pošmákli. A zítra maso a rýži..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dneska uz je pozde Kuki-- holcicky jsou fajn, gratuluji. Uz vite jmeno??? Jinak my dnes byly v Klimkovicich se mrknout ,byla jsem se tam kouknout spoluzacce na svatbu,tak jsme pak jeli do sanatorii, zahrali minigolf, najedli se,pochodili a pak jsem jeli do cirkusu a az ted o pul 10 jsme dojeli domu. Zitra mam uklizeci,ale chceme na koupak tak nevim,takze fotky dam az zitra,dnes uz je pozde. Tak se mejte a uzijte si nedeli
Odpovědět
Profilova fotka
SIMI- jo zapomela jsem nevim jestli jsem ti rikala,ze jsem videla Gabinu,ale nepoznala me. Ale vypada dobre. Sla i s malou a mamkou vasi. A vcera jak jsem volala Zdence Mirochove,tak byla u tve segry zrova. To vis,ze zdenka cekaji treti????? TO je co???Tak zatim
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojki holky, tak já jsem se včera vrátila s manžou z tábora, tak jsem vás dočetla. Kuki: tak to gratuluju k holčičce, aspoň naše Eli bude ít kámošku :-D a mám takový pocit že jsi říkala, že se buded jmenovat ELiška že? :-D x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek: jj to jsou ;-) já už jsem měla rozpálenou troubu jak jsem pekla maso, tak jsem to udělala při jednom.. kuki: jasně, pak pisni ;-) budu ráda. zofi: a jak bylo na táboře?
Odpovědět
Profilova fotka
pan já pro něho jenom jela v pátek, tak jsme tam zůstávala jen na jednu noc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, to bude dneska pařák co?
Odpovědět
Profilova fotka
No měla to být Eliška, ale nějak nás to jméno přestává bavit:-)Takže uvažujeme o něčem jiném - máme teďka půjčenou i knížku o jménech, řeknu vám, že je to strašná sranda, když si v tom čteme, některá jména jsou fakt hustá... Luc..to máš suprově nabitý program, alespon si to tady v CR fakt užijete a i děcka na to budou vzpomínat,co?Páč se teda vůbec nenudíte ber..bude,bude,chtěli jsme jít odpoledne na koupák, ale uvidíme, jeslti nedáme přednost malování dětského pokojíčku
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: aháá berryl: no už je.. jsem všude zabednila, tak tu je zatím příjemně.. aspon líp uschne prádlo.. kuki: a tam jsou jména jako i mimo kalendář? A k těm jménům je jako i něco napsaného nebo jen čistě vyjmenovaná jména? Kde jste ji koupili?
Odpovědět
Profilova fotka
Kuki- ne nenudime se, denne nekde jsme a doma vubec nejsme, mamka nadava,ze decka ani nic poredneho nesni,ale my se vzdy nekde najime,kdyz jsme pryc. Ted bude mamka dva dny mimo barak,tak asi pobudeme vice na baraku. Dnes jsme meli jit na koupak,uz jsem sli pomalu na autobus, ale synacek zacal zlobit takze nam vsem zkazil den,protoze jsem nikde nesly. Zrovna kdyz je tak teplo ap riste uz teplo byt nemusi. Takze maji jen venku napustenej malickej bazenek a je tam jen Sophie no a ja uklizim atd. Zkousela jsem taky saty, mamka je musi zkracovat,tak to byla makacka, me ometaly mdloby ufffff. Pridam fotky tak pak mrknete. Krasny zbytek dne a uzijte si ten parak, urco jste vsechny nekde u vody co???
Odpovědět
Lucy,mas nadherny uces,fatk sila cot i vytvorila z kratkych vlasu a krasne liceni. Budes princezna,moc ti to sekne x-) ;-) O Zdence m. si ted nejsem jista,jen vim,ze chtela hned druhe ale ten jeji nechtel dalsi.A gabina je slepa,ta by na ulici nevidela ani me :-D My tady teda horka nemame,mame okolo 15stupnu porad,takze hnus,ale me to teda nejak extra neva,kdyz neprsi. Jinak teda ja vubec nestiham,dneska mala na obed mela suche nudle co kradla ze sporaku a byly dva dny stare :-N A ja jim za pochodu. Jak moje mamka mohla mit tri deti?????????????Ja porad krmim,odstrikam,vysterilizuji a uz zas krmim. Ted varim a teda neda se to moc jist,fuj.Chudak manza.A to jsem prvni den myslela,jakt o dobre zvladam,ale Viki se nejak rozjedla nebo nevi co. jsem kantare. Vcera jsem chela jit v osm spat a obe mury se mi vzbudili a strasili tu do deviti a delali kraval. Manza se mi chlamal a pry jestli chci treti 8-( Kdo ma dvojcata by zaslouzil nejakou cenu nebo rocne dovcu zdarma. Tak pekny zbytek nedele
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pan...no jsou tam jména napsaná i s původem a pak jejich různé varianty. Ale ta publikace je stará, takže nevím, jak moc je to aktuální. Hledáme jenom inspiraci, kopletní seznam je prý na matrice, tak nevím..A ta autorka se jmnuje Knapová a nekupovala jsme to, jenom jsem to půjčila v knihovně, kupovat to je zbytečné luc...týýýjo, tak účes i líčení fakt parádní!!Ty máš teda kukadla:-)Moc ti to sluší, na svatební fotky se fakt těším:-) sim...teda myslím na tebe, máš pěkný frmol podle toho, co píšeš. Ale to se utřepe,ne?Aspoň teda doufám.. Jinak my jsme byli odpoledne na bazéně a byla to paráda, hlásili bouřky, takže kdo ví, jak to bude s počasím dál
Odpovědět
Profilova fotka
Lucy wau teda ten účes i líčení fakt parádní a moc moc moc Ti to sekne !!! Kuki nám se líbí Verunka, jen pod srdíčkem nosím Ríšu, tak to Verunka nebude snad v druhém kole :-D my byli po obchodech omrknou kachličky, vanu atd, příští víkend budeme dělat koupelnu, teda já osobně ne, ale Radim a kamarádem no a pak jsme se stavili na makrelu do mlýna a potkali jsme žofku s Eli no a včera jsem potkala Andělku, takže očekávám každým dnem, že potkám některou z vás kuki a :-D :-D :-D lucy
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: a co že tak zlobil? Tak to jsi byla fakt silná nejít na koupák... jinak tu se přehnala bouřka a ochladilo se na 19C je příjemně. a krásný účes i líčení, vypadá to moooc krásně, budeš nááádherná nevěsta ;-) simi: no já si myslím, že je rozdíl mít jedno nebo 2 děti, ale 2 nebo 3 děti už takový rozdíl není si myslím :-N no ohledně dvojčat taky klobouk dolů.. má sestra dvojčata má a vím o co go kuki: no to máš recht ;-) tak pak napiš, co jste s manžou vymysleli ;-) a jak se vam bydli? berryl: no vy jste taky akční jak tak koukám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo je třeba něco dělat jen ať se nenudím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
se nudíváš ? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ber...no já myslela,že jsem te potkala na bazene:-)Jedna holka tam vypadala jako ty,jsem na ni porad cumela,ale jak vylezla z vody, tak nemela břisko,takze jsi to ty nebyla a ona si musela myslet,ze mi hrabe:-)Já mám problém s poznáním lidí, takže kdybys mě někdy viděla, klidně se ke mě přihrň:-) pan...no my si to jméno asi nakonec necháme jako překvapení, protože co když se to ještě změní - a mě neba to vysvětlovat lidem, kteří se upnuli na první jméno, co jsme zmínili..takže se uvidí:-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: nic si z toho nedělej že někoho nepoznáš. Kdyby za mnou Tynka v tom mlýně nepřiška tak si ji ani nevšimnu. :-D Ale teda bříško má malušké, ale moc ji to sekne :-D :-D x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky a diky moc, jsem rada, ze se vam to libi a verim ze v den svatby to bude jeste lepsi. Jinak ja taky koukala, co mi vytvorila z ucesu, sama jsem si rikala, ze z toho nic nebude a jak je to pekne, jen si koupim zive kvitka do hlavy,tam to je umele a taky ty cerne sponky co mi drzi ty praminky, budou stribrne. Jinak jsme dnes lezeli venku na zahrade a opalovali se. A ted v podvecer jsme sli na prochazku plesnou a pak si zasli na male pivko ale to mi moc nechutna. Zitra mame doktory ale mozna pridam jeste par fotek z priprav.Tak zatim pa Simi- jo Zdenka cekaji treti a ta mala ted mela rok. Prej to byl accident. Takze to neplanovali,ale nemyslim si,ze jim to nejak vadi. Oni jsou docela v pohode.
Odpovědět
Profilova fotka
kuki Tebe bych poznala, teda myslím pamatuji si tě ze školy žofi děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: joo tak to chápu ;-) berryl: kolik že jsi přibrala?
Odpovědět
Profilova fotka
pan 5kg zatím
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je malinko :-) ale nic si z toho nedělej, mimčo si vezme co potřebuje hlavní je, když prospívá mimčo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj to je v pohodě mi to nevadí :o) pro miminko všechno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko! Tyn: jak jsem tě včera viděla s tím bříškem, tak se mi normálně zastesklo po bříšku :-D a pak jsme se ještě večer dívali na Kdopak to mluví a to mě dostalo úplně :-(
Odpovědět
Profilova fotka
:o) jéééé to je hezké malá Eli je slaďoučká!!!
Odpovědět
Profilova fotka
dík, ale už to není to malé mimiškooooooooooooooooooo :-| ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
to není, ale je to pořád takový malý uzlíček
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo, ale já bych chtěla zase to malé mimo :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?