Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: taky jsem viděla fotky a malá je fakt supeeeeeeeeeeeeeeeer. Nejvíc se mi líbíla ta jak ji máš za tričkem, takový bobíšek malučký ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky :o)
Odpovědět
Profilova fotka
HOjte ja mam oznamko co vymyslel tomas a chtela jsem vas nazor ale neni to v jpg tak nevim jak to tu mam dat ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo podarilo se mi to tam dat, mrknete, a reknete libi se vam to trochu?? NEbo by jste radsi nechali udelat to co tam mam predtim s tou takovou folii s tim pruhlednym papirem? http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
luci mě se to líbí, je to dobrý nápad ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Lucy mě se víc líbí ten první nápad - fotka a přes to ten průsvitný papír a vlevo mašlička :-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, lucyka...mě se líbí oboje, možná více nové s těma fotkama. Ale vypadá to, že kvalita těch fotek není moc dobrá ,teda hlavně asi té tvé, páš tam pruh, takže potom je asi lepší to původní.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky, jak se všechny jinak máte? co ty kuki a prcek?
Odpovědět
Profilova fotka
My v pohodě, břicho už mám opravdové, myslím jakože těhotenské:-)Dneska jsem byla na kontrole, tak je všechno v pořádku a už se rýsovalo i pohlaví. Ale zatím si to necháváme pro sebe, není to 100% x-) A ty už pohlaví víš?Jsi už o něco dál, než já. A co nákupy?Já jsem pořád na aukcích, hadrů už mám pěknou hromádku, spíše hromadu...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a vidíš, úplně jsem zapomněla - plata ses mi na ty nákupy pro mimčo v polsku?Kam tam?dííííky
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já už mám konečně taky bříško, tak si už někteří všimli že jsem těhu no já už mám taky fůru oblečku :o) ta kamarádka před týdnem porodila nechci ji teď otravovat má toho hodně, ale neboj ona mi to zjistí a řekne, sama tam bude jezdit nakupovat
Odpovědět
Profilova fotka
simi: to je hrozné s tím chlapečkem :-( ale na to nesmíš myslet, mysli na ty krásné věci a jak se k sobě tulíte ;-) lucy: mě se líbí taky ten první nápad, fotka a přes to prusvitny papir vlevo mašlička. kuki: a kam chodíš na ty aukce? Že bych poradila jedné kamarádce.. kuki, beryl: aspon už vás budou nechávat pouštět sednout v MHD ;-) kolik už jste přibraly?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pan: no to nevím. Já když byla těhu, tak mě teda nepouštěli si sednout
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak dekuji za nazory. Dneska jsem se ale rozhodla prave jsem poslala objednavku toho co vymyslel muj muzicek . Za prve je to originalni a za druhe nadavala jsem mu, ze se vubec neangazuje a o nicem nemluvi a nic ho nezajima a toto vymyslel on,tak at ma i tak trochu radost, ze to je jeho napad. Jinak je pravda, ze ty stare dve fotky jsou nekvalitni,no ale neda se nic delat, to je uz mladi a ted starosi bohuzel uz to nezpravime hiiii
Odpovědět
Profilova fotka
luci tak to bude mít manža radost ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko :-) tak dneska bude jistě krááásně - lucy se ohřeješ :-N zofi: no tak to je teda síla!!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo to teda je. Mnohdy si ani nevšimli že jsem těhu :-D. No a na konci se mi taky kolikrát stalo že mě nikdo nepustil sednout. Ale já byla taková, že jsem stála než seděla, pokud jsem teda nejela daleko. To máš tak jako s kočárky. Taky se na tebe dívají a nepomůžou ti ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
na mě to ještě nejde tak vidět, takže mě nikdo sednout nepustí :o) vypadám prostě jako že mám bříško a to má spousta holek, ale já to doženu :o)
Odpovědět
Profilova fotka
mi příjde, že mám břicho obrovské, ale ostatní se jen smějí, kde jsem ho nechala :-o
Odpovědět
Profilova fotka
tyn a kolik jsi už přibrala? holky my máme dneska výročí, úplně jsem na to zapomněla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
2,5kg :o) zítra začínáme 6 měsíc už jsem 23tt strašně to letí
Odpovědět
Profilova fotka
tyn to teda jo. No já za celé těhu přibrala 3 kila :-D , ale to nemáš moc. Ono se říká že se potom hodně přibírá až na konci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a jste vy normalni, t :-D ak malo pribrat v tehotenstvi? Zofi- 3 kg za cele tehu?? Vzdyt to male vazilo vic jak to co jsi pribrala. Pr :-D osimte jak je to mozne, to neni snad ani zdrave. Tynka -poradne se nacpi at mas kilo navic. Teda holky kde je mych 30 kg v tehu. Mate co dohanet, zas tak silene si ty postavy nemuzete drzet, to pak shodite nebojte.
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: no to je fakt děs :-( a docela smutné :-| jééé tak to gratuluji ;-) budete si něco dávat? jenom tak málo jsi přibrala jo? NO to se pak nediv, že tě nikdo nepustil sednout :-D vzdyt to na tobě nemohlo jít vůbec poznat. lucy: no třeba to byl překlep :-D od zofi, to přeci jinak neni normální ne?
Odpovědět
Profilova fotka
no opravdu jsem přibrala jen 3 kila a Eli vážila 2550g, byla maličká ;-) I dr. se divil jakto že tak málo břibírám a je fakt že jsem moc velké břicho neměla a poznat to teda šlo, ale až na konci. No když jsem jela do porodnice, tak se na mě sestra dívala divně a ptala se mě co tam chci a já že rodit. No asi mo nevěřila jak mě viděla. Pan asi si nic dávat nebudem, teď už toho mám až tak nadhlavu, tak si možná někdy zajdem jen na véču. ;-) Mě stačí Eli to je super dárek ne? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: no máš recht ;-) my to taky řešíme jídlem... já jsem totiž přes jídlo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no,ale já jím a celkem hodně, ale přes den večer se cpu jen občas když mám chutě, ale hodně se hýbu, tak je to možná i tím a nebo začnu přibírat až teď od toho 6měsíce, to mi říká každý, že se začíná tak uvidíme :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
hlavně se nestresuj s váhou jak říká lucyka, to shodíš si myslím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: přeju všechno nejlepší k vašemu výročí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no záleží jak kdo asi. Já jssem přibrala málo a jak jsem přijela domů, tak jsem měla 8 kilo dole no a když jsem kojila tak jsem hubla dál, ale někdo přibírá. Je to hodně inidividuální. No zase jsem něco přibrala a teď jsem zase začala hubnout, tak jsem zvědavá jak mi to půjde. Je ale fakt že se zatím držím a už jsem zhodila 3 kila :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?