Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky tak speciálně pro Pamelu :o))) http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
:-D Hej Tynus,ted cumim jakou pamelu,tak hledam zpatky v diskuzi,ze tu je nekdo novy a az pak mi to doslo :-D Mas malicky pupicek,uz se ti to ale rysuje. Ja si vcera fotila kozy,ale blbe fotky. Tak se chystam nafotit nejake erot,protoze prsa uz nikdy mit nebudu,tak at mam vzpominku :-p Jdu odstrikavat 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to určitě nafoť, to já bych taky udělala :o))) ty Pamelo!!! no už se to rýsuje, hlavně malý pořád kope a je to super děkuji za foto
Odpovědět
hej tomu neuverite,nam zdechla lednicka :-D To je ;mazec
Odpovědět
Profilova fotka
simi tak to je mazec, teď jsi mě pobavila :-D to se ai přidala k ostatním :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to si děláš kozy??? fakt jo? vám se fakt daří :-|
Odpovědět
JO dari se nam,ted nam cmoudi mikrovlnka a mame malem bouchla,takze ta je taky v haji. Tak jim studenou polivku. ONi se tu snad vsichni domluvili ti spotrebice nebo co.Takze kdyz se dlouho neozvu,tak nejde ani pocitac. Viki je nejaka ne mocna,tak zas mam nervy.Tak snad nebude mit v noci horecky,mela rano teplotu,tak ji sleduji,zitra berou krev na infekce a tak
Odpovědět
Profilova fotka
bobek malý snad to bude v pořádku a Verunka je zdravá? jaké máte vlastně počasí ? tady to je hrozné pořád prší, dneska je i celkem chladno
Odpovědět
Jo veru je zdrava,vsichni jsme zdravi. Do ne mocnice budu volat v deset vecer,jesti ma teplotu a jak natom je. Pocasi mame sstridave.Chvili zatezeno,pak slunicko,ale zadne horka,tak akorat.Prset neprsi
Odpovědět
Profilova fotka
Tak opet se hlasim a vsechny zdravim. Jsem totalne vytocena z toho pocasi,to vedet, tak jsem tu ani nejela, nebo jela pozdeji. Hruza a des. Simi- mala at se drzi, snad bude v poho. Jinak co se tyce veci co se kazi, pamatuj,vzdycky to dopadne tak, ze nakonec se poserou 3 veci,takze priste jak se ti neco pokazi pocitej a cekej jeste dalsi 2. Ale jak tot ak pocitam u vas uz to prevysuje ne??? Ach jo, me chybi manzel. NO ja dnes pujdu shanet gumaky, asi k tamancum,protoze to maji stejne jen na chvilu a 4 kila teda za to nedam. Zitra jdu do zahradek,tak doufam, ze bude pekne .Uz jsem tam byla parkrat a super, je tam vzdykcy milion lidi,tak o tech svych cvrckach ani nevim a je klid. Ale jak bude zitra chcat, to me nasere. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, Simi co Viki a horečka??? Lucy to počasí je fakt hrozné!!! já mám z něho depky _o) chtěla bych chodit po venku, ale to tak chytnu nějaký bacil, po obchoďácích mě to nebaví jak dlouho se vlastně s manželem neuvidíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-) Lucy: vydržaj ;-) Máte možnost si telefonovat? Třeba přes skype s kamerou? simi: Tak to je maras...to jste si vybrali všechno zlé najednou...jak se říká, když se sere,tak pořádně...ale pak už bude určitě zase dobře. Hlavní je zdraví vaše a dětí, to ostatní se nějak vyřeší. Jak se má Viktorka? zofi: co malá? Už je lepší? tynko: mě to počasí taky štve, chtěla bych na kolo...nějak mě to chytlo, ale v tom počasí se to nedá.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jaro= , bylo to celkem 1,5 mesice ajsete 29 dnu. Nejdele co jsme tu kdy byly. Vzdycky to byl mesic. Jinak to pocasi me jako docela dost sere a depkuje. Kde v tom desti trajdat ze?? Dnesk ajsem byla shanet gumcle tak jsem klukovi sehnala,ale i tak ti tamani jsou drazi,ale ma s piratama,tak je rad.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, simi, jak si to tak čtu, tak máte fakt vybráno dlouho dopředu. Ale jak píše lucyka, s těma třema věcma to bývá pravda, tak příště:-)A co ty horečky, už je malá neměla? luc...no, počasí je tady teďka fakt na prd, ale to se spraví, uvidíš. Takhle hnusně tady nebyllo dlouho, prostě jste to blbě vychytali. A s manželem se ti nedivím, já toho svého nevidím týden a už je to celá věčnost :-N Takže ten měsíc a půl je mazec...
Odpovědět
Caute,tak to uz tri mame rozbite,tak to je dobre. V patek manza vyzvedne mikrovlnku a lendicku musime koupit pres net,tak pocitac musi vydrzet :-D A krom tech veci,se mi odchlopuje plomba,co mi drzi muj mlecny spicak,tak budu asi brzo bez zubu vpredu,tak do toho mocn e vrtam. Viki je v p oradku,teploty nema,tak je vse ok.Ale dneska ta holcicka co s ni je na pokoji,tak nejak c hrochtala,tak snad neni nemocna. Pocasi,my tady mame horka :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi: tak to je super že je Viki v pořádku. To vedro vám můžem jen závidět ;-)
Odpovědět
NO ani nemusite,ja jsem od rana do vecera v ne mocnici a tam na pokoji josu zatazene rolety,tak jsem jak ne topyr :-D Takze mam kruhy pod ocima.ALe zas nechytnu rakovinu kuze,vrasky............a kdyz spadnu a zlomim si nohu,tak to mam kousek ;-) Vsak taky vam vysvytne slunko,i kdyz pisou,ze pry leto v cr nema byt jen dva tydny
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem slyšela, že léto bude nic moc tak uvidíme to jsem ráda, že je malá v pořádku ty máš ještě mléčný zub :o)
Odpovědět
jo spciak,takze uplne vpredu,ale drzi jen na vlasku,drzi ho plomba,ktera teda uz nedrzi. Ja jsem jeste male mlecnatko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to teda jsi :o) ta prcku jeden tak to máš do Pamely daleko :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, nějako nestiham :-| tak aspon takto pozdravím. simi: jak je malé? No vy máte pech s těmi elektrospotřebiči. A co ta sedačka? Jinak tě čeká náročné období s tím zařizováním pro malou... a to i co se týče financí... jen vydržte !!!
Odpovědět
Pan ani ne,obleceni mame vsechno,jen teda budem kupovat ne jake mensi a to ne moc,sterilizator,kocar,sedacku,nosic,houpacku,hracky..........vsechno mame po Verunce a nebo dostanem.My jen tu postylku a veci do ni. Spis ty spotrebice vlezli do penez,ale zas je na dlouho vystarano,teda doufam,ze uz nic neodejde. Sedacka by mela prijit do konce cervna tusim,tak uvidime kdy zavolaji.Dneska prisla skrin,tak ji mianza o vikendu postavi a ja muzu prat pro Viki,nastesti pracka ma susicku,tak mi nato staci jen dva dny a pytle oblecku jsou vyprane a suche. Tyn,ja jsem mlada pamelka :-p Jeste s mlecnymi zuby a mlickem v prsach :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno a zdravám mlíčňáka Pamelu celou noc lije a je hnusně a já se musím jít někam objednat na ty rehabilitace, pak koupit dárek k svátku pro babičku a taťku, taky bych potřebovala holiče, no mám co dělat a počasí je hrozné, budu mít kalhoty jak vodník!!! jo a ještě dárek pro synovce zítra má rok :-D strašně to letí
Odpovědět
Profilova fotka
simi: tak to jo... a s tou sedačkou to už máte za pár, tak pak pisni co a jak. A máš odkaz nebo fotku jak vypadá? jinak přeji pěkné ranko, tu se taky rozpršelo ]-( to je hnus.
Odpovědět
Dobre rano. Tady uz od sesti rana pere slunko,tak bude horko jak prase. Mamka odvedla Verunku do skolky a ja cekam na zdrav.sestru,chodi me doma kontrolovat po porodu a tak. A pak hned letim za Vikuskou. Odkaz na sedacku jsem davala uz jak se kupovala ta druha,tak to bude nekde vzadu,jinak uz ho nevim.a jak se vam bydli?? Tyn uz mas vybrany kocarek a postylku?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno Simi tak postýlku už vybranovu mám pošlu odkaz: http://www.sambaby.com/79-postylky-12... http://www.sambaby.com/79-postylky-12... no a kočárek budu mít od švagrové, takže ten neřeším :o)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no nám se bydlí dobře :-) už máme jednu teda dvě kolaudace za sebou ... prvně ségra s rod. a pak prijeli za nama naši. Tento víkend maji dojet M. rodiče. Ještě nám zbývá dodělat jeden pokoj, ale na ten je relativně ještě čas. A kdy vám ju mají dovést??? berryl: jééé ta postýlka vypadá pěkně :-) jéé i ten přebalovák - všechno budeš mít po ruce.
Odpovědět
Profilova fotka
moc se mi to líbilo je to ještě v pastelových barvách, ale nám se líbí více ta tmavá máme i postel tmavou tak nám to bud pěkně pasovat
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte zdravim Tak dnesk uz konecne trosku lepsi pocasi. Berryl- ta postylka je nadherna a prebalovak taky, jen ja bych volila jinou barvu, me se tmava nelibi, mam k tomu duvod nas barak tady v plesne byl puvodne celej tmavej stropy, steny atd. drevene. Ale zjistili jsme ze to je hrozne, vsude jen tma atd.takze se vse vytrhalo a tedje vse barevne a bile . Ale pokud se vam to hodi k posteli,tak to je supr, ale pocitej, potom ze tu postylku budes mit v deckem pokoji ne u sebe v loznici. Jinak ja stale litam po doktorech a uradech. Dneska jsem jela na fakultku uplne zbytecne kvuli neurologii poslali me do centra, protzeo det.dr. je z marianek. Byla jsem zaridit logopedku a chodime k psycholozce. No sranda. Shanim gumaky pro malou, Jamie uz ma,dneska jsem jim poridila detske destniky tak jsou z toho uneseni, jenze ja vim, ze hned jak bude prset, je nekde nechaji vtramvaji lezet. Mluvila jsem s fararem a je to pohoda typek. Mam prvni a druhe a treti sezeni hned ty dny pred svatbou,protozeon ted jede na mesic pryc,takze pak budeme mit fofry. 4,5,6 mame hodinove schuzky s nim a 7 uz svatba. To je ficak co??? jamie jak videl ten kostel tak rika, jeee to je pekne a jak to tu krasne voni,jak ve sklepe. :-D Hii takze nas synecek je ujetej na smrad ze sklepa, voni mu to a kostel teda taky. A podle me i zatuchlina, dnes jak jsem byla v me byvale skole kvuli logopeda mi prislo ze to tam smrdi zatuchlinou a mu to vonelo. HJmm lepsi jak parfem co??? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Lucy, no stejně v tom budou sv. zelené povlečení atd. a my máme 2+1 :o))) to je sranda co mu to voní :o)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?