Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
SIMI spravne pinata je to neco nazdobene tr. konik ale cokoliv maji ted uz a to je nacpane vecma, sladkostma atd. a je to zavesene. Netriska do toho jen oslavenec, ale postupne vsichni. Oslavencem to zacina a pak jeden po druhem nez se to rozbije. Jde to docela ale tezko rozbit. A to triskani je spis pro vetsi. Sophie se toho boji,takze pro ty mensi jsou dole snurky a ty mensi kazdy chytne snurku a taha. Simi- tetovackynejsou nove, jsou rok stare. Ale na te fotce to moc videt nejde, ale jsou tam si podobni a kazdy to obdivuje. Me si prej necha vykerovat na prdel :-D :-D a pak se necha taky vyfotit. hiiii Mamka me sprdla, jak se opaluju, ze mam vypalene plavky. NO jak asi ze?? Prej se mam opalit bez snurek, tak zitra zacinam :-|
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: no tak to je na prd do svatby a mít vypálené ramínka... ale to jeste určo zachráníš ;-) přeji dobré ranko, tu chladno, 10C, prší ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko! Tyn: my se na další zatím nechystáme. Jo tady je taky zataženo, ale neprší, tak doufím že nebude ani odpoledne. Jdeme s Eli na náušničky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky, Lucy když bude nejhůř použiješ opal,krém,ale snad to ještě dopálíš tady je počasí tak na postel, peřinu a dvd
Odpovědět
uz jsem to docetla :-D Tady slunicko,ale siilene fouka a ledovy vitr. Vcera jsme byli cely den venku,tak jsem zas lozila a lozila a dneska dopoledne a ted jsme se probrali,usli jsme na 2.5hodky x-) Kuki,dietou nemyslim ze budu hladovet,ale nejist tri obedy,dve vecere apod. Vcera jsem si koupila nejake africke bramburky co nejsou z brambor a jsou desne zdrave a organicke a malem jsem nedolezla domu,bo jsem se prezrala a k tomu jeste dve musli.........ja proste nic nejim po kuse nebo po jedne porci. Ale ted se uz trosku hlidam,jen obeda se muzu prezrat jak to prase-to jsem si povolila,ale jen jedna porce :-D Ja delala od Lucky ty falesne ptacky,akorat jsem tam pridala jeste hrasek a z kureciho masa a uplne vyborne to mam a taky mamr yby pomazanku s horcici a majonezou a cerstvou pazitkou a ta je uplne naslapana a ted jdu pect zakusek-hruskovy zavin s cokoladkou a k tomu takove to co se dava na buchticky x-) Sladke se v tehu pry moc nesmi,jak psal nekdo,pan tusim,miminka jsou pak velke nebo maji k tomu vetsi predpoklad,taky jsem to uz slysela,hlavne ze cokoloada. Lucyka,no to jsem myslela tu pinatu co jsi nap sala,ale jak se to stim dela to nevim,my to jeste doma nemeli a az budes na prdeli,tak posli fotku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Takže už nejím čokošku, ani kousek!!!! 8-( 8-( 8-( Páč ja jako žádného mamutka nechci, stačí že jsme oba s manželem "mohutní" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já spala a teď jsme byli nakoupit ovoce a nějaké sýry, Simi a co ta Tvoje agentka a v čem zase perlila?
Odpovědět
Kuki to by jsi te cokolady musela jist fakt hodne,treba celou kazdy den,tak pak jsou z toho pry ty 4kg deti a nebo cukrovka a to urco tolik nejis ;-) Tyn ani ne vim,ona mele a perli cele dny,ma ted nato vek,tak si ted nic nevzpominam a ted jde do vany. Nam porad sviti slunicko,tak jsme jeste byli pred barakem a zavin uz je hotovy,tak si dame na veceri x-) Ale pekelne me pali zaha,no jako kazdy den. Vcera vecer tak moc,ze jsem mela pusu plnou slin a horeli mi oci i usi,fuj. Jo a segra dnes mela poradnu,tak vazi 75kg,je 24tt.,ma celkem 15kg uz navic,ale neni nejak tlusta,teda me se nezda,mamka rika,ze uz ma druhou bradu,ja ji nevidela tedka. A maly je trosku vetsi a jinak ma vse ok. Jo a tynus,gratulace k vysledkum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
tak nakonec mě to počasí překvapilo. :-D Jsem zvědavá jak bude zítra. A Eli už má náušničky a je to hned jiná holka x-) x-) :-N
Odpovědět
Tak to zofi gratuluji k propichnuti ;-) No holky jde vdiet,ze je zima za nama a ze se oteplilo a vsichni litame po venku :-D Takze zas poradne pokecame tak v listopadu,co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Simi - tak na te prdeli to bych chtela videt. Rekla jsem ze mi tim Tomas dokaze teda jak moc me miluje, kdyz si me necha vykerovat, ale asi neuspeju :-D :-D Zacla jsem se opalovat bez snurek :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a mluvila jsem dnes s fararem a super, Ale asi jen zmena v kostele, ael to se jeste musim ujistit, misto porubsky asi bude st. bela kostel, ale mozna se prerekl. Jinak super, ani bych nerekla ze to byl farar. I se parkrat prerekl a potykal mi.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dobré ránko, tak tu dneska krásně svítí sluníčko :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky, Simi děkuji stejně se mi uleví, az se krokodylek narodí a bude v pořádku. Já jsem se probudila s rymou :-( teď jsem snedla hrozno a uvažuji co budu jíst dál :o) včera jsme měli na oběd rybu ale co dneska to fakt nevím, možná francouzské brambory nebo nic ...
Odpovědět
Profilova fotka
holky já jsem pořád strašně unavená, jen bych spala, ale to je mi líto, když je venku tak krásně :O(
Odpovědět
Caute,tak nam dneska prsi a je hnus. tynus my mame zapekane brambory a auplne vyborne a spenatovou polivku,mnam. A ted jsme vstali,spali jsem zas dve hodky. Mala rano ve skolce,radi jim tam taky nestovice,tak cekame kdyz nas to trefi. U manzi v praci na hovno,ta jeho dement.rodina odchazi od jejich agentury- uz meni asi desatou,no skoda mluvit-,takze bude zas bez klienta brzo a my na ucte nemame total nic,takze tento mesic budem setrit kde se da a jelikoz tam delal tu pozici kratko,tak asi nastoupi nekde zas jako osetrovatel za nizsi plat,tak na prd. K tomu mi tu o pul devate rano zazvonila znama a sla si povidat a tvrdla tu do obeda a celou dobu nadavala na sveho chlapa,ale uplne silene vytocena,takze na prd dnesek. LUcy,tak to je supr s fararem a urco se prerekl a manzu ukecej na prdel,jako manzelsky dar tobe :-p A opaluj se urco bez snurek,ja mela vyopalene an eslo to zamaskovat :-S
Odpovědět
Jo a ted volal manza a v pondeli prijde sedacka!!!!!!!!!!!!!!!!Tak drzte palce a kdyz nam neproleze,tak ji vemou zpatky,nechaji si 10% z ceny,coz je teda supr a musime si vybrat jinou,tak mi spadl kamen ze srdce,ze namt u nezustane a tkay ze manza bude doma,tak si to tady prebere :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Simi to je teda rodina, tak snad se to co nejdříve zlepší!!! takové kamarádky jsou nejlepší, přenesou na člověka španou náladu, já jsem měla jít ke kamarádce, ale jsem hotová, že bych po cestě mohla někde usnout a tak to raději nebudu riskovat tak to jsem zvědavá jak to s tou sedačkou nakonec dopadne
Odpovědět
no ona ma problemy se svym chlapem a penezi ted,tak je na nervy,protoze tu nema rodinu an ikoho. ALe taky to je i jeji vina,ze po deseti letech tady nema ani jednu kamaradku. ja hlavne nesnasim,kdyz mi nekdo zklepe a nazavoala predtim. Ja mela plany a ani ne moc naladu a ona se tu nastehuje,ale zas potrebovala se nekde vykecat
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojtre, takze to vypada, ze svatba bude v kostele ve St. Bele. Teda musim rict, ze kostel je to krasny a kdybych mela vybirat podle vzhledu,tak urco tam, jen ta poruba me vyhovovala ze to je blizko a bude to blizko na skalku. Takle to bude peknej kus. Ikdyz mozna kdyz to hodis pres svinov, tak ne, no uvidime. Ale zase kostel je to toho farare takze si tam v podstate on muze rozhodnou o cem chce a mozna i dovoli hazet kvetni listky atd.protoze to se jinak nesmi, ale zalezi na domluve samozrejme.
Odpovědět
Profilova fotka
ten kostel je krásný znám ho :o)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak dneska jsme měli dovču a zařizovali a běhali po úřadech. kuki: vy jste mohutní jo? A v kterých místech? :-D :-D :-D :-D simi: no tak tvá sestra na 24tt má docela dost nahoru :-| nemá cukrovku tu těhotenskou? Nebo jako hodně papá? No tak to je skvěléééé s tou sedačkou, budu na vás v PO myslet a držet palečky aby prošla. Kdy ji mají dovést? Pak hned musíš napsat. Budu jak na trní. no ber to s tou kamarádkou tak, že jsi ji třeba zachránila a mohla se vykecat ;-) to je dobrý skutek ... já zažila, že se mi kamarád pokusil o sebevraždu.. a není to nic příjemného. zofi:noo tak to už je velká holka... pozor ted na kluky ;-) lucy: no to budete mít hodně fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem dneska den tak nějak prospala a chystám se spát znovu :o)
Odpovědět
Profilova fotka
tyn vyspi se dokud to jde, pak už se nevyspíš. :-D Já jsem dneska doma sama jen s Eli a už na mě jde únava, tak jdu hajat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zofi dobrou noc
Odpovědět
Dobre rano :-D Tak segra ma 20kg navic!!!! Chudak,ma to vsechno ve vode,desne nalita vodou,dok.uz ji rekla at tak moc nepije,ale ona pry ma porad silenou zizen. Takze bude jak slon bobek. Ja vcera zavirovala pociatac :-D,se mi ukazalo,ze nam konci anti.program,tak sjem stahla znovu a on to pry nebyl nas anti.program :-D No,nestalo se to u me poprve,minule jsem od nejake rusaka neco kupovala,naststi jen spam :-p Nam prsi,je peken hnusne a ma prset zbytek kvetna,takze my budem trcet doma,tak mam radost,venku je ulne cerno a nechutne a my nemame chleba :-S Tynus,jakp ise zofi,spi,pak uz to nepujde. Ja chodim spat s malou kazde odpo na dve hodky a spim i vecer co to da,protoze vim,ze pak uz nebudu zas dlouho spat a budu jen vzpominat,tak at si telo spocne,ono vi,proc je tak unavene ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tynko: já jsem včera taky vyťuhla...po deváté večer jsem už chrněla u telky :-D Po dlouhé době jsem se na večer nepřecpala a musím říct, že je to fakt lepší, cítím se líp. simi: držím palce se sedačkou ;-) Též nemám ráda neohlášené návštěvy... 20 kg navíc a pořád má žízeň...? Nemá tu cukrovku jak píše pan? lucyka: Je to na netu ten kostel? Zkusím pohledat. No vídíš, že je farář v pohodě :-) A už to bude definitivní? Ať pak neměníte pozvánky...
Odpovědět
Profilova fotka
Jaro přeji Ti všechno nejlepší k narozeninám, hlavně zdraví, štěstí a lásku. Také splnění nejtajnějších snů :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi tady je krásně, ale já jsem zdechlá jít ven, ale asi se přemluvím, potřebuji nohé kalhotky, tak vyrazím. Tím, že bydlím hned u hlavní třídy, tak nemusím nikam daleko, což mi max, vyhovuje. Dneska uvažuji na oběd o bramborácích nebo plněných paprikách, mám na to šílenou chuť nejlépe obojí dohromady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé Tynuš, jak to víš? :-) Moc moc Ti děkuju za přání. Strašně moc mě to potěšilo :-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?