Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
HOky diky moc za rady . Ja jsem se o tom dnes jeste bavila se znamyma a jednou pani co je ve stejnych letech jak moje mamka.RIkala ze nemam zvat ani jednoho. Protoze jsou mamka jen pritel a pritelkyne. Neziji spolu, nejsou svoji, ani nic takoveho neplanuji. Takze pozvat jen Karla aj e to. Jsem rozhodnuta nezvu ani jednoho. S tou jeho dcerou se bavim jen kdyz ji vidim,a le jinak jako ji nevyhledavam. Je prijemna to jo, ale synka bych tma nesnesla. No kdybych mela zvat kazdeho ze slusnosti a protoze to je blbe a to je blbe, tak to bych tam mela milion lidi. On ke me neni nic, jen znamy a proto ja nejsem povinna ho zvat. To ze oni by pozvali me na svatbu to je jejich vec, pochopila bych kdyz ne a taky jsou dost rozumna na to ze, kdybych je neznala a zvali byme na svatbu, tak nepolezu na svatbu nekde kdyz ty lidi neznam.Ona by tezko pozvala meho brachu na jeji kdyz se neznaji a i kdyby on snad je dost chytrej na to aby nesel,protzoe co by tam delal ze???takze rozhodnuto drama mam za sebou. Jaro jdu mrknout na tu stranku.
Odpovědět
Profilova fotka
Jaro tady to je http://starabela.farnost.cz/kostelsb.htm Je to kostel Sv. Jana NEpomuckeho
Odpovědět
Lucy,tak to ses spravne rozhodla a kostel mate prekrasny,jak v pohadce. Milionkrat lepsi nez pustkovec,fakt uzasny x-) x-) x-) x-) x-) Zofi,ja vim,vypoved,no to tak lehke neni,kdyz zivis rodinu. Ale za chvili snad bude mit jineho klienta a snad i normalniho. Uvidime. Nam tady od vcera vecera silene prsi,fakt mazec. Dneska zaciname trhat ty tapety. Mala ted ciha porad u okna na popelare,maji dneska svuj den,tak berou odpad,ona je silene miluje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno pan: taky děkuju za přání :-) simi, zofi, tyn: já vím, asi jsme netrpěliví a už se moc těšíme :-) Snažíme se teprve chvilku (od března), ale za tu dobu jsme měli bohužel málo příležitostí, pak se to zkomplikovalo s tím mým zánětem, manžel má plno učení atd. Tak snad to brzy vyjde :-) Jejda, ale doufám, že to nebude trvat rok, dva...a vyjde to dříve :-N Mňam čokoládku jsme měla včera. Od manžela - velikou studentskou pečeť, ale nesnědla jsem ji celou. k tomu jsme dostala krásnou kytici se 7 růžemi (v různých barvách)...až mi vyhrkla slzička radostí a říkal, že si jako dárek můžu vybrat co budu chtít ... takže dneska jdeme nakupováááát :-) A zítra přijdou moji rodiče na oběd a pak se asi půjdem projít i s pejskem... simi: to je teda magor ta baba ]-( To je hnus...Držím manželovi palce, ať se to nějak v práci vyřeší a nemá s klienty takové nervy. lucy: děkuju za odkaz - kostel je moc hezký, bude to to tam mít krásné. :-)
Odpovědět
Jaro tak si to poradne uzij a ber to jako trenink na 30! ;-) Ja uz narozky neslavila no aspon ctyri roky :-S Takze jak budu mit 30let,tehu urco nebudu ani rodit,teda doufam :-D ,tak si udelam oslavu. Tak a muzu planovat,jeste mam ctyri roky cas :-D A tehu ti prijde,jak to budes nejmin cekat,uvidis ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: tak 30 až za 4 roky, joo...neprovokuj :-D :-D
Odpovědět
Neboj Leni,to utece jak voda. :-S A zacnu budovat svoji karieru :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: no máš recht ;-) jééé krásný kostel :-) jinak přeji pěkný páťulínek :-) holky, co budete vařit o víkendu? Já budu slaměná vdova, tak by to chtělo nějakou rychlovku, poraďte.
Odpovědět
tak si usmaz rybu na spenatu nebo nejake zelenine a mas to. My delame kure na smetani s knedlikem dneska asi. Nebo pan cocka je rychla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno princezny, se mi podařilo vykopat se s pelíšku a půjdu s pejsek a pak nakoupit, včera jsem nakonec nebyla nechtělo se mi to já pořádně oslavila 25 a jinak oslavy nedělám, zajdeme si s Ráďou na dobrý oběd a je to vždycky moc příjemný den na Silvestra jsem byli zalezlí doma a v postýlce no paráda, rok předtím jsme byli na chatě a nic moc, takže raději spolu jen my dva :o) a tento rok už tři :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pan co budu vařit ještě nevím. Ale v neděli musí být masoooooooooooooooooo :-D A na zítřek si asi vytáhnu rajskou ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no máš recht s čočkou... tu už jsem dlouho neměla, no vidíš to ;-) berryl: no tak to já budu slavit next rok ... Kristova léta :-N no to si zaslouží oslavu ne? :-D :-D :-D zofi: a jaké maso s cim?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pan to každopádně :o)
Odpovědět
Profilova fotka
a co jinak nového u vás?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak diky, me se ten kostel taky libi.Jinak co ja budu varit netusim, vetsinou to dopadne tak ze pres tyden vyvaruju a o vikendu, kdyz ma byt poradny nedelni obed atd. tak my nevarime. Nevmi cim to je asi tim, ze pres tyden vycerpame veskere napady a na vikend uz nas nic nenapada. Ja vcera delala smazeny syr, tak si rodinka pochutnala. Krome me, ja se tomu radsi vyhla, ale lakalo to. Ja si udelala vybornou polevku, mnam mam toho tak na tyden. ALe je z konzervy,takze vam nenapisi recept. Ale skoda,protzoe by ste se olizovaly holky. Budu muset takyneco vymyslet, nemeli jsme od pondelka zadne maso,coz se divim,takze bude muset byt neco maseho. A hodne toho.
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: a když v ne nic nevaříte, tak to jíte jako co? Nebo chodíte do restaur.?
Odpovědět
Profilova fotka
čaues baby, teda než jsme se tím všiím napsaným prokousala, to bylo dlouhééééééé :-D Takže jsem prošvihla i ty gratulace :-N jaro..takže dodatečně všechno nej k narozkám x-) A ty růže , o kterým jsi psala, ty musely být krásné, to mě by ukáplo i více slziček, jsem strašný cíťa :-N A s mimčem neboj, vlítneš do toho ani nebudeš vědět jak,uvidíš ;-) pan...já nevařím, dělám jenom rychlovky - pizu, na oba dny :-D jo a mohutní jsme jako,no prostě jako oba a všude :-D :-D :-D Nejsme prostě žádné tintítka 8-) luc..s tím pozváním jsi to vyřešila dobře. já jsme zastánce toho,že prostě koho tam nechceš, toho tam nezvi. Názory, že tam musí všichni nebo ti, co jsi jim taky byla, jsou pro mě teda mimo. Takže já bych je taky nezvala, takže máš mé požehnání. A kostel je krásnýýýýý x-) x-) simi...jááááj, ta baba od manžela z práce je asi jeblá,neee? =-) Mě by asi střelilo....
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: děkuju za přání i za podporu :-) :-) :-) Já mám růže strašně moc ráda x-) Ach jo...tak zítřejší oslava se asi ruší nebo jí přesuneme na neděli...manžel je ještě v práci a zítra jde taky :-p Tak a studentská pečeť je sežraná :-D uf :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jen si dej do čumáčku :o) já mám ráda slunečnice strašně moc se mi líbí
Odpovědět
Profilova fotka
hele a o chřipce už se nemluví co???
Odpovědět
Tak my skrabem a budem skrabat az do uterka urcite,jsou to dve vrstvy tapet a pod tim je dementne tyrkyzove modra,ktera nejde dolu,malba. Tak mame jen jednu stenu za cely den,mazec. O chirpce mluvi,nikdo nepracuje na vakcinach,ze pry nemusou delat pro normal chr. a i pro praseci nebo tak nejak to je,takze nic nevymysli a ceka se velka vlna na podzim a uz je 7 tis.nakazenych. Me se chce desne spat a doma se neni kde hnout a ani spat,musim to nejak udelat at se vsichni vlezem na jednu postel a vylidit prostory. Slunenice jsou krasne a kopretiny taky,ale ruze taky,bile,kremove.......a tulipany a orchidee x-) x-) Me se libi i kaktus :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Simi, tak to máte doma plno práce co? my jsme taky kdysi dávali pryč tapety, to byl mazec pomáhá mýdlová voda a hodně močit, ale je to fuška a vy ještě musíte i tu stěnu, no nezávidím vám to
Odpovědět
Profilova fotka
simi: tak to vás lituju. My teda máme tapety, ale takové nějaké jinačí co jdou jednoduše sudat. Hold taťka je malíř, natěrač a tak to mám v klidu. Jo a máme novinuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jakou???
Odpovědět
Profilova fotka
jsem čekala kdo se první ozve :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dneska jsem zjistila že elince roste první zoubek x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: jooo tak to teda musí být ale mega pizza :-D jaro: to nevadí, tak si to příště vynahradíte, o to to bude krásnější a budete mít na oslavu a na sebe čas ;-) berryl: ááá nová fotečka :-) tady to někomu slušíííííí simi: no nevím jak to vzdy udělám, ale mě kaktusy vzdy chciply :-( jinak mám taky moc ráda kytičky. to vám teda to škrábání nezávidím :-| to je síla... zofi: jakou? Nenapíííínej
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: no nekecééééj, tak to gratuluji ;-) tak to dostaneš na šaty od muže :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ještě nevylezl, ale už je vidět. Já měla takovou radost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to se ti nedivím ;-) už to ví manža?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?