Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no tak to je dobré, kdybyste to chtěly se ségrou takto naplánovat, tak to tak dobře nenaplánujete co? :-D no třeba budete rodit zaráz, co ty víš ;-) lucy: no ahojky, no já se mám dobře, co ty? Jak jde plánování svatbičky, co nového?
Odpovědět
kristi my pro dva já dělala velký nákup maso na týden, prášek aviváže vajca majonezy prostě mražené a trvanlivé věci cca 4-5 tis plus pak chleba ovovce jogurty a tak....ale to jsem třeba kupovala štangli pravého uheráku a tak...... teď je to o trochu vyšší díky skleničkám a kaším, ale dá se....
Odpovědět
Profilova fotka
takže vlastně všichni věší nákup a pak se dokupuje pečivo a co chybne, musím si v tom udělat pořádek a nějak to korygovat holky, segry od mého bývalého rodily obě ve stejný den jedna v Praze dopoledne porodila chlapečka a ta druhá tady v Ostravě někdy k večeru taky chlapečka, taky bomba :-o :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
holky co budete mít na véču? nevím co si udělat
Odpovědět
Profilova fotka
manžel chce chleba ve vajíčku no fakt zdravá večeře a já si dám salátek
Odpovědět
Profilova fotka
smaženky jo? no taky jsem ti na to myslela... a kdybych měla rajčata, ještě si dám na ně i je :-N jeéé já slintam. A ty budeš mít jaký salátek?
Odpovědět
Ja si nic,bo mi je porad blbe z hranolek :-S Pan no dobr ejsme to naplanovali a to my se snazili tajne,tak jak rekla segra kdy ceka,tak my hned sokli,ze cekame tyden pred ni :-D Rekli jsem to nasim obe na stedry den :-p Ja mam rajcata,tak se stav Tyn,my se snazime na jidle sestrit,takze kupujem treba neco jako tesco vyrobky apod. Nekupuju znackova jidla,tady jsou i potraviny pro bohate,kde jsou stejne jidla,jen jina znacka a 3x drazsi 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
simi: jejda.. si se prejedla? vy jste se fakt snazili obe tajne? no tak to je gol :-N no to musel být pro rodice pekný dárek :-) tak jo, chytám letadlo a letím :-D
Odpovědět
tajne jen ja,segra se snazila dva roky. No nasi budou mit od srpna uz 4 vnoucata,to je docela dobre cislo. JO mela jsem plnou misu hranolek a ted mi to nejde stravit,fuuuuuuj,uz je nikdy nejim,ani jsem obed nemela jak je mi blbe a tezko
Odpovědět
Tyn a pro mimoc budem nakupovat postupne.Takze pri kazdem velkem nakupu 2baliky plen a pak ubrousky,at se to pak nenakupi a neni to sok v penezence.Takze at mame aspon 8 baliku plen doma a 8 baliku ubrousku,to je muj cil :-p
Odpovědět
Profilova fotka
simi: AHA tak to jo.. týý jo tak to je pěkné číslo :-) tak proč se tak přecpáváš :-D ?
Odpovědět
bo jsem prase :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jo jo to mi taky každý radí ať už si kupuji v akcích plenky a ubrousky, oblečení už mám taky hodně různě od kamarádek i nové,vždycky něco donesu a hned to zavřu do skříňky a nechodím se na to dívat :-N
Odpovědět
Ja se preziram od mala,neumim jist normalne,ja se i obedu preziram,jim vzdycky dve porce aspon.Ja se prezrala uz na snidani,tak jsem skucela mamce a ted jak Vitkotka tlaci jeste tam,tak se mi tam vleze malo jidla do bricha.
Odpovědět
A proc se nechodis na to divat? Ja mela troje teplacky,ale mala je nekde schovala ruzne po byte,takze uz zas nemam :-D Dneska libala brisko a kricela Vitkotko vstavej :-D BAbicka uz ji poradila,ze ji ma rikat Viki :-p A pak mi vyhrnula triko a musela se Vitkotka divat s ni na pohadku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: :-D
Odpovědět
A uz u nas zacina s tim ze je miminko a ze se chce chovat.Jak ma ta kamoska mimco tak to vidi u ni a pochopila,ze mela teta velke brisko at ed ma mimi z neho. Tak chodi ze ji boli brisko a ze ma Sedonku v brisku(tak se jmenuje ta mala holcicka) A taky rika,ze jak se Vitkotka narodi,tak se bude JEN
Odpovědět
Profilova fotka
já ani nevím, vždycky se pokochám jak to donesu domů a pak to honem schovám, jsem magor co k tomu dodat :-o
Odpovědět
jen divat,me se to odeslalo
Odpovědět
Tyn aspon si to neokoukas :-D :-D Ja poslu manzu na pudu anecham ho vytahnout co je po VEru,tam jsou jen veci pro novorozence at o budu vzpominat jak byla malicka a pak se tesim jak ty oblesky vyperu a budou viset,bylo to jak u snehurky a sedm trpasliku jak jsme susila ty pyzamka a tak. A pleny a tak kupuj,ono ty mimca fakt jedou silene rychle s tema plenama a dva baliky mas v tahu i za tyden ani nemrknes,tak to je pak fakt slupa pro penezenku.
Odpovědět
Profilova fotka
a co jinak holky?
Odpovědět
Profilova fotka
pam kolik vy dáte za jídlo tak měsíčně?
Odpovědět
Profilova fotka
no my asi 4tis kč za vsechno cca v domacnosti.. snazime se neutracet.
Odpovědět
Profilova fotka
to jste moc šikovní bereme si z vás všech příklad jdu manželovi vytrhnout z ruky ty smaženky ať si dá jen chleba :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chleba ve vajíčku nevadí.. taky si ho dávám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D u nás se dělá jen občas co zítra vaříte, když už jsme u toho jídla kuki kde jsi?
Odpovědět
Profilova fotka
no zitra bych zasla do hospůdky s kolegyněma .. teda doufám, ze se mnou nekdo pujde, jinak musim neco vymyslet. ale zitra budu delat kur.rizky a bramb. protoze muz ma dovcu a je doma tak at ma neco tepleho do zaludku.
Odpovědět
Profilova fotka
řízečky my můžeme máme je rádi, budeme je mít v sobotu u rodičů
Odpovědět
Profilova fotka
:) tak to je dobré a jak se povedly ty fr.brambory?
Odpovědět
Profilova fotka
byly výborné všechny jsme je snědli hned nic nezbylo :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?