Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super :-)
Odpovědět
Mala chytla horecku,ted uz snad usne. My kure pecene na falolkach s ryzi. Mizim pro dnesek,tak dobrou holky ;-) Jinak my na ceske taky utratime cca za vse 4000kc
Odpovědět
Profilova fotka
simi: jejda bobek malý.. a nechceš s ní jít zítra k dr.? papa
Odpovědět
pan on by ji dal stejne paralen na horecky,u chripky sjou horecky i pet dni :-( A my mame treti den teprve. Kasel ani rymu nema a na antibiotika to neni,to by vypadal jinak. To uz poznas u sveho ditete. Ale urco jestli to neprejde do ctvrtka,tak jdu k dok.Uvidime utery a stredu,ve stredu by to melo zacit ustupovat. Ale uz ty horecky nema tak casto,nejhorsi sjou ty ziminice nez ta teplota vyrazi,to se trepa jak osyka bobek
Odpovědět
Profilova fotka
jejda bobek malý :-| tak snad bude brzo OK, drzim palce!!! tak já jdu do hajan, dobrou noc a pekne sny.
Odpovědět
Ja jdu taky spat. My uz mame praseci chripku tady,potvrdili dva pripady :-S
Odpovědět
týjo simi.....to je masakr tak brou já se jdu taky natáhnouti dneksa jsem byla malé měřat odborně nožku a ta malá čavera už by měla nosit 18,5 bpoty a sandále na léto s regulací za 790kč...a prej se boty kupujou co 3m...no pajada
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mame se ok, prace ted chodime,ale clovek nevi zda zitra pujde. Zatim se nebalim, ale uz se to blizi a jen doufam,ze se ta chripka praseci tak nerozroste,ze nam zakazou vycestovat,to by bylo docela v prdeli. sSory ma slova, ale to je furt neco, mam docela strach,protzoe tady kde jsme je vic jak polovina obyvat mexiku a jinak nez spaneslky se tu nemluvi, teda jeste anglicky a proste je to tu sam mexic,takze mam docela obavy. Krome toho tady taky radi na FL meningokok,takze uz tu bylo i nekolik umrti na to. Clovek nikde neutece vsude je neco a clovek se nikde neschova. V albicku nic noveho nemam, uz zatim ted nic vic nechystam. Ceka me rozhovor s fararem, tak mam trochu obavy. HOlky ktere jste se brali v kostele, co se vas tak ptal farar?? A vse uz budu pak vyrizovat doma a objednavat a dodelavat. Saty vysi v cesku at se vyvesi a snazim se ted trochu zhubnout at se dostanu trosku do gala. Tak se mejte zatim
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky, nějak nemůžu spát :o) lucy to je masakr, takže se může stát, že vás třeba nepustí, to je šílené, budud držet palec ať je vše ok manžel taky před svatbou hubnul, tak jsme mu kupovali oblek až 14dní před svatbou
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko :-) tady je krásně... no s tou chřipkou to je fakt síla.. no snad to nebude takové hrozné a budou nějaké opatření a určo na svatbu vycestuješ neboj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady je zatím taky krásně :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) Tynko: teď říkali v rádiu, že matěřské a nemocenské by měli chodit rychleji, že přibrali posily. Minulou sobotu jsem měla přání jít do ZOO, ale v pátek jsme jeli se mnou na pohotovost, protože mě chytl močák :-( Zánět nebo co, ale teď už je to ok...dali mi tabletky a kapky a čaj...a doktor mi dělal ultrazvuk...můj první a místo zjišťování těhotenství, tak močák :-D Ahoj Lucy: budu vám držet moc palce, aby se vám ta chřipka vyhla a mohli jste přijet do ČR :-) Já jsem před svatbou zhubla (trošku) ani nevím jak, ale po svatbě jsem nakynula a teď to nejde dolů :-( S tím farářem to bude určitě v pohodě...neboj :-) pan: tady je taky hezky :-) simi: tfuj tfuj, ať se Verunka brzo uzrdaví. Luci: no to mi říkala švagrová, jak jsou ty botičky drahé. :-| Co plánujete na ten prodloužený víkend. Já chci do toho ZOO, když to minule nevyšlo a manžel mě chce vytáhnout na kolo :-D chichi Dala jsem si ale podmínku, že jenom na Loděnici, tam je to po rovině :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jaro: víítej :-) no to jsem nevedela, ze utz se dělá i na močák.. to jsem si myslela, že sondují jinak :-N tak je hlavní, že už jsi OK, to je velmi nepříjemné a bolestivé :-| my jedem do KM, M. teta slaví 70tiny tak bude velká sláva, někde v hospůdce.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Leni tys mi udělala radost jdu se hned podívat na učet jestli tam už nemám penízky :-D :-D :-D božátko močák? to je dost nepříjemné, kdysi jsem prochladla a pak se mi to vracelo, teď už nenosím tak krátké trička a hlavně se raději více oblékám na loděnici je příjemná cesta, ale já jedu na kole tak, že můj manžel mohl jít vedle mě klidně pěšky :o) jedu jak šnek a pořád smrkám, strašně se mi spouští rýma no manžel jde v pátek do práce, ale v sobotu budeme slavit narozeniny a bude dort(ten co jsme měli na svatbě) a v neděli určitě nějaká procházka nebo výlet, zoo bude podle mě hodně plné zoo je krásná v zimě,když je tam plno sněhu Leni vy utratíte za jídlo měsíčně kolik cca? dělám průzku musíme začít šetřit moc utrácíme víš, tak pro inspiraci
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: no tak já to slyšela taky ted v rádiu ;-) a vy utratíte cca kolik?
Odpovědět
Profilova fotka
kolem těch 6tis
Odpovědět
Profilova fotka
No bylo to nepříjemné a bolelo to dost (když jsem šla na záchod), ale rychle to po těch práškách přešlo. Ten ultrazvuk šimral a gel studil :-D Já jsem to v životě neměla. Dokror říkal, že se to většině žen stane aspoň jednou za život. Já těž nejsem žádný přeborník, i když jak jsem byla mladší, tak jsem docela dost jezdila, ale teď... :-D Jak jsme s manželem jeli naposledy a to už je taky hezky dlouho, tak jsem v kopci zrudla myslela jsem, že mám infarkt :-D Dodnes mě škádlí, jak jsem byla celá červená :-D Asi tam bude dost lidí, bude svátek...no ještě nevím, který den, ale 1. máj by byl hezký - májová procházky v ZOO :-) V zimě jsem v ZOO nikdy nebyla. No k těm výdajům...přiznám se, že přesnou sumu nevím, dříve jsem si to psala, ale pak jsem se na to vykašlala...ale tipuju to tak na 4 - 5 tisíc. Ale fakt nevím. Ty dvě stovky nebo dvěstě pade v pracovní dny v obchodě nechám...za jídlo a drobnou kosmetiku....nějaké velké zásoby neděláme, jen minerálky a toal. papír nakupujem po balících.Ani nevím, kde se to jídlo vždycky ztratí, když máme pořád prázdnou ledničku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo.. jo, já se jdu dnes ostříhat.. už to chce.
Odpovědět
kristi vy jste oba doma to jsou výdaje vyšší než když chodáš do práce a tak..obědy v práci bývaj, nebo chodíš, nevaříš denně.......jak je člověk doma hned to letí nahoru
Odpovědět
Dobre ranko, tak mala uz konecne ma rymu a kasel,takze chripka bude na ustupu,ale do patku teda budem urcite lezet,nastesti slunicko nepere venku,tak me to nemrzi,ale uz zacinam silet. Luci,s botickama,no je to hruza a jak mala zacne chodit,to kupujes na 3mesice i dvoje nebo troje. My treba koupime boty a za tyden mame uplne okopane spicky,takze uz nekuuji zadne adidasy apod. Nastesti tady jsou ty dobre vyprodeje a akce,tak nedavame za boty takovou palku. Ted ma na leto 2 tenisky,sandale a jeste musime koupit gumaky bo se rozpadli,takze 4boty a v srpnu budem kupovat zase :-S Lucyka chripka mazec,ja taky pocitam s tim,ze se asi uzavrou hranice vsude,docela tim vyhrozuji. Kamoska ma manzu v americe na turne,tak snad se ji taky vrati.Urco jak oznami pandemii,tak ja rusim pro malou skolku a tak,taky nebudu riskovat,ona by to hned chytla. Jaro,na mocak se dela ultrazvuk??Me vzdycky brali jen moc a z toho udelali testy,taky to slysim prvne a vim ze to je pekny hnus. Pan a jak strihas?? Tynus,ono taky zalezi jak varite.Ja se snazim treba na dva dny,je to levnejsi jak s energii a tak i s jidlem a samo rizky a tak nejime akzdy tyden. Nejhorsi jsou ty veci na chleba,salamy,syry,zeleneina-to snad je nejvetsi palka,to je porad prazdno v lednici.
Odpovědět
simi tzak dvoje troje asi nehorozí sára bude léto v sandálkách pak to vyjde na podzim to koupím uzavřené kotníkové....
Odpovědět
Luci ja nemyslim ted,ted je jeste mala,ale mylsim pristi rok ;-) Nejlepsi je zima,to staci jen jedny boty.
Odpovědět
jo to jo to budou boty na písek, na procházku..no už to vidím to větrání peněženky
Odpovědět
Lucyka,ted jsem si najela na zpravy a uz zas padaji trhy,to bude uplne v prd......Jsme se fakt narodili v blbe dobe. Tady uz je tak silene malo prace a zavrenych tolik obhcodu,ted jeste s tou stupidni chripkou a vsim,snad manza taky neprijde o praci. A cizincu tu mame taky hodne,ale ne teda mexicanu,ale hodne lidi cestuje. Ja bych zavrela na mesic hranice,ale uz psali,ze uz je pozde,ze uz se to rozletelo. A kdyz vemu to zdrav. tady a ve svsete co vim,tak neverim,ze budou dobre opatreni,tady v nemocnici uklizecku nepoznas a jdes se zlomenou nohou a umres na zapal plic a doktoru tu maji malo........ A my s Veru nemame ani pasy aby jsme mohli vycestovat :-N
Odpovědět
Luci nejhorsi je,ze das za to velkou palku a za dva dny ty boty vypadaji jak kdyby je nosili tri deti pred ni uz. Staci kdyz spusti nohy s trojkolky 8-( Ted ma nove sandale,tak to byl sok ze zimnich bot,tak ma dodrene bobek kolena,padala jak hruska i co pet kroku a pak ciny,tak ty sedrela spicky za den,jeste ze stali asi 200kc.
Odpovědět
simi to máš pravdu s tou trojkolkou :-D
Odpovědět
jojo,ja vim,my tak prisli o zimni a podzimni boty ]-( Proto uz nekupuji botasky,ale ciny,ty se tak rychle nesedrou anejde to tak videt. ALe jak mela rok,mela botasky adidasky,kozene - 4 dny a byly total hnusne,bez spic,odrene. Byla mala,opila a porad jeste zakopavala. Luci a mala uz lita po ctyrech?
Odpovědět
plazí se a zvedá prdku tak počítám že do 14 dní leze po 4
Odpovědět
Jeee,tak to ti pak zacne litacka :-D My museli vyprazdnit vsechny spodni police,stoly,supliky,kytky co byly na zemi,mala byla jak triskach.je to strasne srandovni jak tak litaji. Pul roku lezi,tam kde je polozis,tam je najdes a pak najednou se otocis a uz tam nejsou :-D A jak zacla kolem nabytku,tak mela co dva dny mono na cele nebo brade :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tak my se právě vrátili z nákupu :-) když jsme chodili do práce, tak jsem utratili méně to je pravda, měli jsme stravenky a jedlo se hodně mimo domov jak snídaně, obědy a večeře kolikrát nebyla, protože byl člověk unavený a šel spát, teď jsme doma oba já jím tak 5x denně a manžel jí se mnou já jsem vlastně jedla tak 2x denně neměla jsem na jídlo vůbec čas a manžel taky tak, hodně se ušetřilo, ale zase to nebylo zdravé doma jsme měli vždycky hlavně hodně zeleniny a ovoce a to máme i teď jen to leze šíleně do peněz, hlavně přes zimu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?