Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky právě jsme dorazili, ty jo výborný oběd, pak procházka, veget no dneska paráda, teď šel manžel na pivo a já čučim jak puk že vyhrála v tyty Bartošova ty jo šok
Odpovědět
Profilova fotka
simi: tak se ho poptej na ten kmínový a prosím přesné dávky ;-) kuki: a kdybych ho dělala jakoby na páře? jaro: tak to je krásné a co budete dělat? Budete nějak slavit, dávat si dárečky nebo tak něco? lucy: ty sháníš jaké botky? berryl: co jste měli na obídek? no my byli dnes taky na obídku, manža si dal pizzu a ja gnochi, pěkně jsme si to užili.
Odpovědět
Profilova fotka
řízek a brambory, salat no to co mi moc chutná, zítra budeme mít těstoviny se špenátem mnam
Odpovědět
Profilova fotka
těstoviny se špenátem? no tak to slyším prvně tu kombinaci... já mam rada špenát s volským okem mnam mnam.. no řízek s bramb. máme zítra... a salát asi okurkový :-) ty jeste nespis?
Odpovědět
Profilova fotka
to jsou těstoviny a v nich je špenát :o) nějak se nám schovalo sluníčko :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte při neděli, mě dneska dělá oběd namnžel, mám strašnou radost, páč on je nekuchař - budemem mít řízek, brambor a okurkový salát, tak se těším. Tedka tu pendluju po bytě a honí mě mlsna - bud si dam jahody, co jsem vcera koupila v lidu -maji je tam nejlepsi a nejsladsi nebo si dam kousek te moji vcerejsi buchty,ktera se povedla uplne absolutně x-) Já jsem snad byla v minulém životě kuchařka nebo já nevím :-D jaro...tak to gratuluju k výročí, letí to pěkně, co?A jaké byli nebo budou oslavy? zofi..divam se,ale zatím nevím - hlavně, aby to mělo 4 nafukovací kola a asi chceme i kombinac a taky,aby se dalo sedatko otačet i proti smeru jízdy. Zatim se mi nejvice libi xlander a pak jsem jeste nasla Dorjan,ale to ani nezna,ani jsem ho nevidela,takze envim. Cortina se mi moc nelibi... pan..no na pare, to nevim,nevim. Ale muzes to zkusit ap ak mi dat vedet :-) simi..já si normálně myslela,že i tvoje druhá segra je těhotná, jsem to cele poplantala... Holky, přemýšlely jste některá, na jak dlouho budete s mimčem doma?A teď myslim i ty,které dítko zatím plánují Já nad tím teďka nějak začala přemýšlet a lákají mě ty dva roky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kuki já budu mít quinny kočárek já být 2r nemůžu nemám kam potom prcka dát a navíc ty 2r tak rychle utečou,chci si to užít i když budeme mít méně peněz, ale pracovat budu celý život Lucenek bude jen 2roky, ale manžel bývá přes den doma tak se má kdo o Sárušku postarat
Odpovědět
no ženský Simi tys asi to co jsem psala nečetla pořádně...no...neva řešit to nebudu, kdo nechce vysvětlit si to nenechá kuki to co popisuješ ke kočíku tak ti doporučím Mutsy s natáčecí přední nápravou...je to 4 kolka s nafuk. velkými koly, jde sporťák otočit po i proti, je prostorný a ta natáčecí náprava znamená, že se to chová jako 3 kolka, nemusíš při sebemenší změně nadzvedávat kočárek a jsem na 2 roky jak píše Krista, jako nechctěla jsem se rozmýšlet když budu na 3 roky jestli koupim tpo nebo to levnější, chci si ji teda tu mateřinu užít......pak nastoupim jen do jedné práce nebudu už mít dvě, mám jistých 15 dní sloužit a zbytek free, to půjde honza maká jen chvili tak to jde
Odpovědět
Profilova fotka
to máš s tou prací super Luci
Odpovědět
jj ale i tak no..... bude to záhul pro mě ale aspoň zase budou prachy ne almužna.....
Odpovědět
Profilova fotka
to máš pravdu
Odpovědět
no fakt jako na jednu stranu se do práce těšim, ale na druhou ne...ale co tak to bylo je a bude, jen se s tím smířit
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
beryl: aha .. tak to neznám, no já celkově na těstoviny nejsem, tak asi proto :-D no tu je holky dneska tak krááásně, včera hnus fialový, tak si to dnes užívám. Jsem dala prádlo do pračky, tak hodím ven, to miluju prádlo provětrané větříčkem. kuki: tak to máte dnes stejný oběd jako my :-) jaký máte řízek? my vepře :-D no mamka je právě dělá na paře, tak si to nedokážu představit je hodit do vody :-D no já při plánování taky přemýšlím a určo 3 roky, protože ve dvou letech některé děti se ještě počůrávají a neumí jíst samostatně.. a tak ti dítko nevezmou do školky a co pak? Ale rozhodně nat y dva roky jsou zajímavější peníze.. no myslím si, že o tom musel rozhodnout nějaký chlap bo to jinak není ani možné :-( No nebo když máš nějakou super hlídací babičku, tak proč ne.. ale my tu jsme od babiček odříznutí, takže já bych volila asi 3 roky.
Odpovědět
Profilova fotka
no naše babičky taky chodí do práce, tak ty ne a jinak jesličky jsou šíleně drahé a hlavně jich moc není
Odpovědět
právě jesle jsou soukromé a celodenní pobyt s jídlem plenama a vším možným stojí 700Kč.....ještě že hans je doma
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt pálka to bych dělala jen na jesle
Odpovědět
jinak je to fakt bída.....ale prej nám ve Fn otevřou celodenní školkojesle pro zaměstnance, tak tam děti i spí.....když má máma noční..no uvidíme, ale zase spát v cizím prostředí.....no bůhví kdy to bude.....
Odpovědět
Profilova fotka
zase v nemocnici kvalifik. pracovníci, nemuselo by to být špatné, těžko říct co vy Luci dneska plánujete?
Odpovědět
Profilova fotka
chceme někam na výlet nebo procházku napadá vás něco?
Odpovědět
no oni totiž zjistili, že po MD se vrací minimum a nemaj kvalifikované lidi....a prvotní překážkou je směnnost čili 12 tky...takže snad to rozjedou vrátí se jim plnohodnotné pracovní síly... poo jedu ven někam....eště nevim kam
Odpovědět
Profilova fotka
no já čerpám na 3 roky, nic jiného mi nezbylo. Ale na tu dvouletou formu bych nemohla. Nevyšlo by mi to ani peněžně a neměl by mik kdo hlídat Eli. A do školky ti jeí nevezmou.
Odpovědět
Ahoj holky,my dnes mame krasne,mala byla jen v triuk a kratasech a vcera bylo taky pekne,ale foukalo-no hlavne ze to slunko sviti. Na obed vcera testoviny s nejakou o mackou zapecene s vajickem,rajcetem a salamem-varil manza a dneska cocka,vajco a chleba :-D a ted pecu broskvovou buchtu. Moje segra co mam malou jde ted do prace po dvou letech,ale ma problem jak pisou holky,skolky ji malou nevemou,takze ji bude muset poslat k babi a vidat ji jen o vikendu,coz je blbe pekne. Ja kdybych nebyla tehu,tak ted jak mala mela dva roky,tak bych sla nekde na pul uvazku-se skolkoku tady neni problem,sice je pekne draha,ale stat neco prispeje. Zofi,vzdyt ty delas ve skolce,tobe by ji tam nevzali??ja vim,ze nase skolka vzdycky ucitelkam delala vyjimku a vzali deti treba ve dvou a pul ;-) Rizek s bramborem a salatem,tak to bych si dala hned x-) x-)
Odpovědět
LUcenek,ja to pak docetla poradne,tak vim co myslis-t jsi psala o tech papirovych,ale ja to nemyslela primo na tebe,ja si jen vzpomnela na ty hory knizek,co se prodavaji,tak jsem to hned sklopila do jednoho a vyznelo to asi blbe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no tak to jde vidět, že pocházíš z Moravy ;-) protože co jsem tak slyšela, tak tu v Čechách se čočka s chlebem fakt nejí a to je velká chyba !!! protože abys čočku strávila, tak k tomu potřebuješ tuším sacharid - chleba. Takže jsme od babiček pěkně naučeni :-) Já bych si to teda bez chleba nedovedla představit. no hlavně že jste si to tu holky pěkně vysvětlily :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
FAkt tam neji k cocce chleba??????????To musi byt,volske oko co tece a chleba-jelikoz v tehu nemuzu tekouci,tak uvarene vajicko a jeste peceny parek x-) A u k a mosky jsem mela jeste fazolovou polivku :-D Ja lusteniny uplne zboznuji. Pan ten recept na chleba: 1kg hladke mouky a kvasek kvasek- 14g drozdi (2pytlicky suseneho drozdi) 2lzice cukru a zalit necelym hrnkem teplym mlekem a nechat to vybublat Smichaz mouku s kvaskem,pridas tam sul a kmin odhadem :-D ,kminu i pul baliku,cim vic kminu,tim je chleba lepsi a sul davame odhadem a jeste jsem to nepresolila a pak teplou vodu do toho a zas odhadem.Pridavej postupne tu vodu,dokud mas testo co se na tebe nebo varesku nelepi. Manza rika ze asi 1hrenk te vody.Pak to supni pod perinu asi na hodku,nez ti to proste poradne vykyne.Vysyp pekac maslem a strouhankou a dej na to ten chleba a pomaz ho teplou vodou se soli,to je na kurku(staci kdyz si budes rucet mocit) a muzes i maslem,to dela manza. Trouba vyhrata na 220,peces asi 15min. a pak ztlumit na 180stupnu a peces asi 45minut. Vypada to desne slozite,ale jak ho upeces jednou,tak pak uz to mas hned podruhe. Kdyz chces cesnekovy,tak ho potres cesnekem,nebo na to placnes syr,muzes si to dochutit jak chces a je to velky chleba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no to nevím jestli by mi ji vzali. Jenomže to abych mohla čerpat tu dvouletou formu tak bych musela mít plat před MD 15 000 kč, ale nevím jak to přesně je a to já neměla. A nikdy nevíš jak bude dítko ve dvou letech šikovné a nebo ne. ;-)
Odpovědět
zofi vlastne,tam je ta podminka vyse platu. Nase mala nastupuje od listopadu,kdy bude mit 3roky a to bude chodit jen na 2.5hod. denne a pak od 4let predskolni a pak skola.Takze to je supr,za skolku platit pro ni nebudu,ten pristi treti rok ma zdarma,to plati stat a od 4let to je uz tkay zdarma,maji to jako skolu,takze se za to nic neplati. A jak bude mit Viktorka rok,tak se budu divat po praci ve skolce a kdyz me nekde vemou,tak si ji muzu brat s sebou x-) Coz by bylo supr,jestli nesezenu praci ve skolce,tak do prace jeste nejdu,urco chci byt dva roky doma a uzit si i to druhe,pracovat pak budu do smrti :-S HOlky,my za mesic malujem detsky,tak cumim na net,mate nekdo nejake dobre stranky,kde jsou navrhy detskych pokoju??Nabytek mame modry,tak premysliim steny v kombinaci zelena a ruzova
Odpovědět
Profilova fotka
simi tak já ještě pokojík neřeším, jelikož není kde ho udělat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: díky za receptík, zkusím. ;-) zelena a růzova k modrému nábytku? Nebude se to mlátit?
Odpovědět
Profilova fotka
simi něco mám zítra pošlu, celý den mě bolí hlava to je snad po druhé v životě neznám to, lituji všechny co mají migrenu atd.bolí děs jdu to zaspat pa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?