Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: tak to jo... počkej vy jezdíte jednou za dva roky? Týý jo to stejně naštve, že jsi omezena těma kilama co? jaro: no přesně tak, co dodat :-| já myslím, že to u tak malého mimina poznat nemůžou, holt ho dávají častěji.. berryl: no já se ani nedivím... jestli je u vás jako u nás.. prší tu celý den, max. 12C a fouká vítr, no děs... ani psa by do takového počasí nevyhnal.. a my jdeme po obchodech. tak zatím papa
Odpovědět
My byli na jidle ve meste,zase. A byla jsem na gynde kvuli toho obcasneho slabeho spineni,tak me zas prohlidli a ze to mam hormonama,mi to dok. vysvetlila,tak to muzu mit cele tehu a ze jsem jinak ok. a i mala. jeste jednou delali moc,stery a krev-ale to bude urco ok.,protoze jsem si vcera volala na vysledky co delali minule a byli ok. Tak jsem klidnejsi. jsem asi hold hormonalni blazen :-p Satan chytl v restauraci zachvat,tak jsme museli domu a hned sla spat,rvala celou cestu v autobuse a jetre po ceste pesky,tak moje nervy,had jeden maly. Pan.,ted letime po dvou letech,teda poletime,predtim jsme byli po roce a pul a s temi kg je to na prd.Muzes teda mti vic,ale musis si priplatit a to je burtus palka a plus ja se s tim taham s Prahy s tim lodakem,batohem,kocarem a malou az do Ostravy,tak to je 12hod.cesta domu-jsem zvedava pristi rok,jak potahnu jeste mimco navic,to bude masakr. Ono se totiz blbe veze kufr a kocar :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pam tady se odpoledne zvednul vítr, ale jinak nic, teď jsem byla venku a je tam i teplo :oú tady zatím neprší simi a co malou rozlobilo?
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.blesk.cz/clanek/pro-zeny-r... ne jen na mateřské já stále nedostala peníze paráda ne ]-(
Odpovědět
Kristi, Verunka ma 2.5 roku to nepotrebujes duvod aby jsi byla vztekla :-D Proste ji neco preklepne v hlave a konecna,ale ja vim,ze to je priprava na ten nejhorsi treti rok,to pak bude maso s ni-pak deset let klid a pak puberta :-D ;-( Tady pocasi taky na prd,ale me staci,kdyz neni kosa,horka nepotrebuji,takze to tak ani neva
Odpovědět
Jo a jeste za tyden jsem pribrala 4kg,tak uz mam 59kg :-D :-D To je fofr.Je to jak u male,to jsem za 4tydny v sestem mesici nabrala 6kg najednou,nastesti i ted to mam jen v brisku,tak ani neva,ale asi pul hodku jsem cucela natu vahu,jestli dobre vidim,pak prevazila Veru,jestli dobre vazi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda to je fofr s kily co? já mám nohoře jen 1kg, ale před otěhotněním jsem přibrala(celkově přes zimu) 3kg takže zatím to 1kg je ok (vlastně 3kg, ale zvracením jsem 2kg shodila) píšu jak hotentot snad mě pochopíte manžel je na noční a večer se budu dívat na slunce seno, se těším jak malý prcek na večerníček jo a dostala jsem chuť na brambory tak jsem je podélně rozkrojila a dala na pekáč, přidala jsem trochu oleje a za chviličku je posypu sýrem, bože jak já to miluju, jsem bramboračka :o) to se mám na co těšit, jestli to bude holčička a taky taková malá Verunka :-D
Odpovědět
Tynus,Verunka je prave hodna,nikdo neveri,ze je nervak kdo s ni nestravi den. Ona je moc ch ytra,vydrzi v jejim veku i hodinu u knizky,hodinyu mlaovat a to je neobvykle u dvou letych deti,ale proste kdyz ji neco rozcili :-D A uz vim cim to zaclo,snedla jsem ji hrasek s talire,ze kdyz to neji,tak to snim ja a pak uz se to rozjelo. Ona se ale nevzteka,ze by sebou praskla na zem,ona je proste nasrana a pak brecela bo jsem sli domu a nesla na kolotoc,bo zlobila,tak pak uz ji to bylo lito a doma usla jak spalek. ALe pravdu mas,holky jsou nervni vice a maji horsi pubertu i,prootze manza sili :-D Ja si udelal na veceri salat-mam porad chut na zeleninu a ovoce,ale na obed jsem mela smazenou obalenou rybu s hranolkama.
Odpovědět
čus bus teda vy jste se rozjely :-D ad koupání v kyblíku, je to super věc...je součástí konceptu basální stimulace ;-) , jako taky jsem nekoupala, ale je mi to líto , jenom se tam mimčo ponoří a ..neznám mimčo, co by se v tom nesklidnilo...navíc zabalené v plíně :-) nahaté fotky mno...proti gustu žádný dišputát , mě teda nevadí a myslím, že peďáci hledaj naprosto jiné stránky než je MK a fotoalba mimin ve vaně látkové plíny..Leni tady jsi trochu vedle, není to to, co bylo kdysi.....jako bílá čtvercovka dvojmo a zicherka....to fakt ne,,,,jen jde o to že se dělá anatomicky tvarovaná vložka z různých materiálů a tím se určuje její schopnost savosti, jsou třeba na noc , na den, a ta vložka se dá do barevných kalhotek, různých velikostí...když se kadí dává se na tu vložku separační plena...to stojí pár kaček a je to z čištěné celulozy), takže ve finále pereš jen ty vložky, semo tamo i ty kalhotky když se stane nehoda...jako když se to děcko pročůrá durch i skrz dupačky, nebrala bych to plenkové prádlo jako něco hnusnýho. Takže ty mýty jsou mimo. Teda mě osobně ta technika nebre, ani bezplenková...to je to kakaání a čůrání...a holky zase mám argument...jako vždy :-D prostě mimčo je schopno naučit se podmíněný reflex tak aby se z něj postupem času stal nepodmíněný....je to stejné jako s nácvikem potápění, tedy signálu k tomu, aby mimčo zadrželo dech....jde to..prostě se dookola nacvičují signály, které se prováí určitým "povelem" a následnou "akcí" a opravdu to funguje, takjže potažmo z tohoto hlediska vím, že to jde, navíc mimča většinou čůraj či kakaj během nebo těsně po jídle, tak mamina vychytá dobu nacvičí signál a jde to...až byste se fakt divily ;-)
Odpovědět
Luci o te bezplenkove metode taky vim ze funguje. Kyblik mi prijde stupidni,protoze teda vetsina mimin je klidna i ve vane,jelikoz milujou vodu a kultay kyblik se mi zda nepohodlny na drzeni mimca,pleny latkove-do toho bych nesla ne kvuli ze by mimco bylo v mokrem,ale protoze bych je musela prat a mimca daji zabrat sami o sobe,takze zbytecna prace navic. Ja si msylim,ze je 21 stoleti a maminky maji tu moznost mit o 100%min prace nez nase mamky,tak proc toho nevyuzit. Misto veseni plen,radsi zajdu na prochazku nebo spocnu at jsem fit pro ditko. jsem lenoch. :-p
Odpovědět
Simi dyť s miminem taky pereš furt, ublinkané...není to práce navíc, je to životní styl
Odpovědět
no s tim zivotnim stylem mas pravdu. JO a taky ze se porad pere,ale porad je to pradlo na vic,k tomu pro me brutus komplikace,protoze tady je silene vlhko v uk,takze mi schne pradlo v zime na susaku v byte dva dny!!!!!!!!!!Takze tak tak stiham prat a pracka jede porad a susime i na vesakach na oknech,takze pleny by se mi tu nevlezli a i kdyby to schlo hodku,tak do toho asi nejdu. urco nejdu. Ale sestrenka jep ouziva a pry se nemusi zehlit,jen se to ususi a je to pak pekne rovne a to pry moc prac neni,ale taky se ji do toho nechtelo,ale manza ji donutil a uz si zvykla
Odpovědět
Článek se načítá
Ale ta jeji svagrova je sileny ekolog,takze ta ma kyblik,jen prirodni oleje a vsechno prirodni a pleny a tak.Ona je ale az fakt magor. Od sestrenky mala ma sileny exem od mesice a to je kojena a nemaji to ani v rodine a rekla ji,at nepouziva masti od doktroa ale at ji treba necim z mariuhany :-S I kdyz vim,ze leci,ale asi bych to na novorozence neplacala
Odpovědět
A prace navic to je,ted to pocitam,ja malou prebalovala po kazdem kojeni kdyz byla novorozenec,takze co 2hod.to mas 12plen denne,takze plna pracka do dva dny-to mas tri pracky tydne navic a 12 pracek navic za mesic-to ej teda dost-zvlast kdyz mam uz jedno dite,mala sice pleny nema uz dlouho,ale zase je to cunatko,protoze pada,kype apod.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem to všechno sežrala a teď se nemůžu hýbat jo jinak kyblík na koupání budu mít taky, kamarádky si ho hodně chválí, ale mám i vaničku tu mám od švagrové :o)
Odpovědět
Ja se tesim,ze si uziju koupani s mimce se mno ve vane,u Veru jsme vanu nemeli,tak se fakt tesim,jak si lehnu s malou do vany x-) x-) x-)
Odpovědět
Luci a ty pouzivas latkove pleny nebo papirove?? pro me jsou latkove dobre,ze to fakt silene musi usetrit penez
Odpovědět
Ja jedu jak drak :-D Zacina mi serial,tak jdu cumet,manza jel s malou koupit vysavac,takt u je klid a ja se cpu salatem
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no to věřím, že to je síla.. a muž s tebou nejezdí, že by pomohl? jak můžeš přibrat za jeden týden 4kg? No to je fakt mazec!! beryl: tak tu je docela chladno :-| a prší i ted stále ]-( no to je síla ten článek :-( kyblík na koupání? Není to zbytečné? lucenek: no to s tebou souhlasím a věřím těm signálům... holt to dá ze začátku práci, ale pak už jen sbíráš ovoce :-)
Odpovědět
pandi,manza nema mesic dovolene a nemuzu si tolik vybrat najednou. Takze on lita posledni tyden,ja litam tri tydny driv nebo dva a on pak lita na konci dovci moji a leti s nama domu zpatky. Takze ja oblitam rodinu,coz je peklo po tak dlouhe dobe vsechny oblitat,stravit s kazdym cely den.....a on pak prijede a to chodime po kamarech a ja jeste teda jezdim na dva tydny k babicce moji na hory s malou a uzivam si tam klidu a babi a dedy a oni pravnucky. Pristi rok letim v lete a letim zas na mesic,takze letim ja jako predvoj a manza pak zas jako zavoj :-D
Odpovědět
A ver pandi ze to neni sranda ty navstevy,cely prvni tyden je mam od osmi rana do vecera a je to brutalne namahave,ke kazdemu jit se podivat jak si vylepsili byt a vsechny stinout a hlavne pak louceni jak babicky a teticky breci a jeste nervy bo vyrizuji urady a nato mam jeden den,coz je maso,pak dva tydny k babi,tam jsou prazdniny,pak manza ctrvty tyden a to je v poho uz i kdyz taky litame od rana po znamych a jeste rodine se zas doloucit a pak cesta domu a to je horor :-SNo a pak rok a pul klid :-D ALe ted jsme se rozhodli,ze budem litat jednou za dva roky,protoze jinak cr sezere manzovi dovcu a halvne nas to stoji jak dovolena u more,tak jeden rok cr a druhy dovca u more :-p
Odpovědět
Profilova fotka
simi: tak to jo a věřím, že to je náááročné. No dovedu si to živě představit... sice to nemáme takovou dálku, ale i tak, jak přijedu k našim, tak se mi nakonec nikam nechce chodit.. a když přeci jen obletíme známé, tak to si člověk ani neodpočine a vrací se zdrchaný zpátky.. takže dovedu pochopit.
Odpovědět
Simi přečti si pár článků o těchto metodách, než je začneš označovat za stupidní v mnoha věcech se pleteš Já používám papírovky, do látkovek jsem nešla z toho důvodu, že vyžadují jednorázovou vyšší investici cca 10 tisíc, takže tak. žehlit se nemusí a když dáváš novoši separaču tak tu savou vložku můžeš měnit i po 6 ti hodinách ne co 2 jak píšeš...co dvě vytáhneš jen tu separačku s vaječinkou :-)
Odpovědět
Luci ja tady ale nic neodsoudila,ja napsala,ze na latkove pleny jsem lina anemam na to podminky a ze mi nevadipouzivat papirove a svoje mimi budu vzdy prebalovat co dve hodky nebo po kazdem kojeni,protoze mi to prijde ciste a nechci aby bylo v pokadene plene ai kdyz to nasaje a muzu si o tom cist co chci. Tak jak tady kamaradky kopou sve deti co dva tri dny,tak pro me to je nechutne a svoje dite budu koupat kazdy den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek: tak ted nevím o čem si píšete :-N seperačka s vaječinkou... to já bych už myslela na jídlo :-D ke všemu jestli se můžu připojit ohledně těch látkových plen... když připočtete jednak pořizovací náklady, jednak vodu, elektriku, prášky na praní, a čas... tak jste na stejné hodnotě jako tamty druhé pleny ;-) ale na druhé straně ty jednorázovky strašně znečišťují život.prostředí, protože se v přírodě nerozloží... no jo, co naděláme, to by museli zrušit ty pleny uplně a museli by to dělat všichni. A ničení ŽP není jen o plenách, takže tak. simi: no říká se, že by se ze začátku dítě nemělo koupat každý den... ale zkušenosti nemám. Prý má nějaké své mazivo či co.. a není to prostě dobré. Možná pak jak je větší.. ale to fakt nevím jak bych to dělala já a své zkušenosti nemám.
Odpovědět
Profilova fotka
Teeeda, vy jste se pěkně rozkecaly :-o Já teďka nějak proplouvám životem, mám toho hodně v práci, včera jsem byla na semináři do půl deváte do večera, takže jsem si hodila v práci krásnou 13ku... Můj rychlorecept na knedlík: 250g hrubé mouky, vajco, 110ml mlíka, sůl, rohlík - uválet šišky, myslím, že dvě a pak dát na 15-20 minut vařit do osolené vod. A v polovině času otočit. Já dělám vždycyk dvě dávky, páč my milujeme i jenom knedlík s vajcem,takže se to hnedka sežere :-D Jinak kyblík budu mít asi taky, chtěla bych si ho půčit z práce, stejně tak jako potom asi šátek, páč tam máme takové ty kvalitní. A o plínkách jsem ještě neuvažovala, ale jak se znám, atk asi to budou ty papírové, jsem hodně pohodlná. Ale myslím si, že se dá fakt ušetřit s těma na více použití, že tam je ta investice na začátku vyšší,jak píše lucka a pak už ani tak nee. Já už koukám po kočárcích, myslím,že to bude taky zajímavé, vybrat ten pravý. Jinak my si budeme asi hodně věcí kupovat, protože plánujeme děti dvě, tak nám to zůstane
Odpovědět
Pan,Verunka ma 2.5 roku a i jeji kamaradi-mimca se nekoupou kazdy den,to mas pravdu ;-) A Lucka pise zjednodusene o detskych hovnech ;-) Mi proste zadna knizka nebo vyzkum,ktery za dva roky stejne zmeni a poprou nebude rikat,jak casto prebalovat dite,kdy zacit s prikrmem apod. Ja dite vychovavam podle meho materskeho selzkeho rozumu. Za Verunky bylo ze nesmims s prikmemem zacit pred sestym mesice,za rok to popreli ze se spletli ;-) A zto uz je jinak. Plenu-prebaovala co dve hodky,male hovna vlezli do kacky aj e mi to nechtune ji v tom nechat sest hodin jen protoze to nejaka knizka rekne nebo nejaky debil s peti tituly napise nebo navod na plenach??? U vetisch deti se uvadi,ze plena vydezi vic nez 12hod.-fuj,byt v pocurane vic nez 12hod. jen bo to nekde pisou. To si ty baby i vlozky tak meni kdyz maji menstruaci?? TAdy zenske ctou 200str.knizky jak naucit dite na nonick,jak naucit dite mluvit apodobne kraviny. Ja mam 2.5letou dceru,co od roka mluvi dvema recma,je bez plen,zdrava,chytra i bez knizek. Jen z lidi prasata tahaji penize. A pak se Luci divis,ze mi mala zacla chodit okolo stolu v 7mesicich ze to je nemozne,ze v knizce uvadikze se zacina pozdeji-zadne dite podle knizky neroste a nevyviji se.Kazde dite je individulacni a kazde kaka jinak a jindy a vice nebo mene a podle toho se prebaluji ;-)
Odpovědět
kuki diky za recept,vcera mi kamoska donesla papiry nekolika receptu na ruzne gulase,ale silene moc,tak si uvarim nejaky gulas a pujdu asi do toho knedliku,ale jeste se na to musim psychicky pripravit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi..nebooooooj, mě se povedl hnedka,je to horzně jednoduché,fakt :-)
Odpovědět
Luci a jakou myslis savou vlozku??Latkove pleny jsou prece jen latka a tam neni zadna vlozka??? Je to kus hadru nebo myuslis jiny druh latkovych plen??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?