Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pandi: šou po půlnoci a jen pro dospělé a to ještě dost otrlé (ale možná jsem jen zbytečně puidérní :-N ) Vystupovaly dvě velmi spoře oděné a posléze až na kozačky nahaté slečny, tak copak to asi mohlo být :-D Minule byla jedna (klasický striptýz), teď dvě a příště to vidím na grupáč. =-) :-D Ale my fakt viděli jen sem tam nohu, hlavu, občas půl slečny nebo obou, takže víc jsme si domýšleli. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
JO Simi ja mrkla dnes na spoluzaky a Radek tam nechal takovej vzkaz o Daliborovy T. to byl zert nebo to fakt je pravda?? Kde ten Radek ty informace prosimte bere?? On ma nejake spiony ze?? JO a ty jsi psala, ze se v lete vlastne nechystate co??? No jo ja jedu taky ted naposledy a pristi rok bohuzel utru. Finance jsou na tom ted spatne a nas to opravdu stoji hoooooodne dolaru jezdit kazdy rok na leto do cech. Jo a TOmuv prstynek je taky pekne ale pekne hodne znicen a taky je pekne sisatej jsem si vsimla, myslim, ze bude mit zlatnik co dleat aby ho dal do pucu a vypadal jak novej. Nebo nakonec koupime novy??? To asi ne, to uz by byly treti. Tak uz to necham tak, stejne to nikdo neuvidi. Mame bile zlato.Jen tam chci nechat neco vyskrabat.
Odpovědět
TEd jsem se k vam podiava Luci. Ne to RAdek jen tak placnul,oni si pisou pres skype. Robenek,Tichy,Fanta....a kdyby jsi to cetla,tak zdechnes. Nesmis brat vazne 90%,to u Radka patri celodenne. Dalibor zije s holkou uz snad let,bydli u Havlicaku,tam jak kdysi byla Charvatova doktorka. Ona tusim uci nebo neco takoveho na banske. Prstynek nech opravit,oni to jen vycisti,zkulati a vyryjou tam neco.My mame datum a jmena vyryte. Andel,co mas proti striptyzu??? :-D :-D :-D Lepsi by to bylo kdyby to byl chlap,ze? No neni to diskriminace,ze vsude se svlikaji zenske? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Simi: Ále nic nemám ;-) Ale zajímalo by mě, kde to skončí. A jako chlapa tam dát mohli. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka...taky doporucuju Stpcha,my platili cca 5000, meli jsme nejakou veletrzni slevu a hromadu sveho zlalta a prstynky jsou proad jako nove x-) andel....no jako ja teda moc pruderní nejsem a jako divat jsem se na to nechtěla :-D Viděla jsme teda jenom kousek a myslím si,že se to tam ani moc nehodilo, jsme zvedava pristi rok,to bude fakt nářez :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
JO Simi, ja si to myslela ze to je zert ja vim ze radek nemluvi vazne,/ Ja mam doma to same, TOmas nikdy nemluvi vazne a ja husa mu vzdy na ty jeho zertiky stejne naletim i po tech letech. To su co??? Byl aspon radek u te svatby vazny?? PRotoze to asi muj tomas prosmeje cele Jo ja uz vim co jsem se chtela zeptat. Na prvni tanec, muze byt pisnicka od Petra Kolare, jeste ze te lasko mam?? Hodi se to??? Jo a pokud si nekdo delal svou vyzdobu v restauraci, kdy jste si to zdobili vecer pred svatbo nebo brzoucko rano???? Taky co se tyce auta, nevesta a zenich maji auto vyzdobeno vice ze? To chapu, ale kdyz ja budu mit na nasem aute modrou sirokou stuhu nebo co to je, co ty ostatni auta, ty budou stejne nebo uz jen ty pasky. Holky sorac, ze mam takove taple otazky,ale nikdy jsem se nevdavala a taky jsem na svatbe byla jako decko,pak uz ne. Ale po svatbe budu taky pak rozdavat rozumy nebojte. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucyka: myslím, že se ta písnička hodí, je to krásné vyznání :-) ...my jsme na ni tančili svůj první manželský tanec ;-) :-) Já jsem měla na autě kytku, manžel ozdobnou stuhu s kvítečky a ostatní klasické bílé stuhy. Výzdobu bych udělala večer před svatbou, pokud vám to restaurace umožní...ráno na to nebude mít nikdo čas...nám výzdobu udělala zařídila restaurace (jen jsme řekli svojí představu)...paní byla moc šikovná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Všimla jsem si, že máš svatbu v kostele v Pustkovci :-) ...tam jsme byli před pár lety známým na svatbě...bylo to hezké :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucyka: Kde vlastně v zahraničí žiješ? A ta svatba tam...to byla nějaká neofiiciální svatba? A v ČR bude repríza? To jde? 2x obřad? Píšeš, že jste se už vzali... ...jsem jen zvědavá :-) ;-)
Odpovědět
Luci,nam vyzdobu delala Skalka,moc nadseni z meho napadu nebyli a nakonec to udelal pekne a ja byla naprosto spokojena. Auta,vsichni meli jen ztuzky,jen ja mela kytku na aute. Sirky stuh nam rekla pani kde jsme to kupovali,rekla presne kolik metru potrebuje a na jake auto se dava jaka sirka,jinak by jsme meli malo,by to blbe vypocetli.Byli jsme v bohemce,je tam mala galanterka nahore a levna,koupis tam i na vyvazky,no vsechno tam koupis. Jaro,Lucka byldi na Floride a brali se v Americe,ale nemaji to platne v Cr a manzel je cech :-D :-D :-D :-D :-D Sorry luci :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi: ahááá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky, to nám tam dneska zase chumelí co? ale co je pátek jupííí
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Tynko :-) jojo fajně sněží...a sněhu jak ve sněhárně :-D Začíná doba sněhová :-D Mě to neva, pokud moc nemrzne, tak je sníh fajn...aspoň je zakrytá taková ta šeď města. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už dloho nebylo tolik sněhu, raději sníh než déšť
Odpovědět
Profilova fotka
Jaro: Ano jak rekla Simca, bydlim na FLoride a s manzelem jsem se tady vzali uz hodne daaavno jenomze v cesku to stale nemame priznane,a jelioz tady na svatbe jsem nemeli nikoho z rodiny a pratel, chtela jsem vzdy mit svatbu jeste v cesku, tu opravdickou.Takze se to tento rok uz konecne uskutecni. Preci jenom uz mi bude 30 tak je na case po tech letech. A muj manzel je jak opet rika Simca cech, jeli jsme do usa spolu,takze ho znam uz hooodne dlouho. :-D :-D Ja vam ten snih zavidim, ale na druhou stranu bych tam asi zmrzla. Snih jsem nevidela deset let. Snad nekdy
Odpovědět
Profilova fotka
lucyka: :-) ... budu držet palce, ať česká svatba dopadne na výbornou :-) Máte i pěkné datum - postupku - 7.8.09 :-) Teď je to celkem fajn - ten sníh...ale až začne tát - to bude břečka :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahojki, no já mám sice sníh ráda, ale už by nemuselo sněžit. Je to docela kumšt talčit kočík tím sněhem. :-D Už ať je JAROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jaro:- nad datumem jsme vubec nepremysleli, vzali jsme stejne datum jako mame v usa, jen s tim rozdilem, ze je jinej rok. :-N Jinak ja jsem nemocna a je mi ne moc dobre, takze jsem bez nalady,takze se dnes radsi rozloucim. mejte se. Sice jsem jeste neco chtela, ale mozek mi ted nefunguje. tak snad zitra nebo v ne.
Odpovědět
Profilova fotka
JO uz vim co jsem chtelal. Dnes jsem objednala dcerusce krasne saticky,tak jak dojdou,tak je pridam do alba a vyfotim ji v tom.
Odpovědět
Profilova fotka
kamir: jaá taky moc v tom zlatě neporadím... my to měli pres známeho zlatnika a zaplatili jsme dohromady do 5ti tis.Kč. andelka: no tak to jste vyhráli teda pěknou cenu :-) a jak se pripravujes na dalsi zk? Vse mam napsané ;-) no ty brdo :-O a kolik že stál ten ples? No někdy je lepší si domyslet :-D simi: tak jaro jo? ]-( no tu v Pze furt chumelí to je děs... to bude kalamita... a u Muzea bude 4cm co? :-D no a co bys videla na chlapovi hi hi hi ?? my se chystáme na ples příští víkend tak jsem zvědavá co tam bude... ale takto pikantní to jistě nebude :-D pak povykládám.
Odpovědět
hoja ženský též mě sere ten sníh už opět dlouhá zima jako před 4 mi lety.... ]-( ]-( ]-( mě to neba objednala sjem malé novou koleci NEXT jaro léto a chci aby to nosila už jenže v tom počasí to nende :-p
Odpovědět
Tak my mame asi okolo 15stupnu,blankytnou oblohu,slunko pere a mala mi lehla totala,tak jsem doma za zavesama 8-( :-( :-( :-( :-( :-( Radsi snih a izmu,kdyz ted nemuzem ven. No snad nam jaro uz vydrzi,mluvila jsem s mamcou-jsou v Irsku-a maji taky jaro,tak pojedou na vylet nekde
Odpovědět
simi provokace jo.....jako brala bych vaše počasí ale jen na ted léto chci naše
Odpovědět
Ja vedra nesnasim,tady je tak akorat prijemne,muzes si dat deku do parku,udelat si tam svacu,my tam v lete sedavame cele dny.Jo a nikdo te nepokutuje,muzes si lehnout kde chces :-D Ale je fakt,ze loni leto byl des,to porad prselo,ale ted ma byt poradne leto,tak jsem zvedava,snad nebudou horka.Ja mam nejradsi jaro,kdyby tak bylo cely rok 18stupnu max.,vse porad v kvetu x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi...to co popisujes je jako z jiné planety 8-( 8-( 8-( já už tu zimu taky nedávám, leze mi to na mozek a mám deprese už od rána, kdy vytahuju žaluzie,fakt maras, aby už to léto bylo... jaro...všechno nej k dnešnímu svátku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé Kuki, děkuju za přání :-) ...k počasí...no mě to zatím neva, ale je fakt, že trocha sluníčka už by to chtělo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
NO me by asi ta dvacka stupnu vyhovovala v lete. Tady je tak pres 40 tku . mam rada zimu, ikdyz mi je zima, ale nemusi byt klima pustena a aspon vynosim dlouhe obleceni. Simi to jezirko a tu louku atd. to ti zavidim. My tady nemame nikde nic, akorat plaze a ty ja teda nemusim . Fujj ja vim jsu divna, ziju u more a nesnasim plaze a horka. No jo. Ale ja myslela Simi, ze u vas celorocne prsi. :-D
Odpovědět
Holky ani nezavidte,mala nemocna,manzel chripku a ja padla dneska,takze jsme vsichni marod.Manzel vcera vykoupil lekarnu. Luci,no ma tady prset cely rok,ale globalni oteplovani dela zmatky vsude,takze v zime obcas mrzne a snezi a v lete je i leto.ALe nekdy tu prsi i dva tydny vkuse,ale to je malokdy...........a to jsou fakt depky,kdyz prsi dva tydny vkuse a nmuzes se hnout z bytu. My jak byli ve spanelsku,tak ja zjistila,ze radsi hory,lesy...........Radkovi se tam zas moc libilo,on zboznuje horka od 30nahoru 8-( To mas fakt blbe,ze nesnasim horka na floride,se nedivim,ze se ti tam nelibi a chtela bys radsi zit v cr. Me tady to pocasi docela vyhovuje a i lidi. Jaro,taky vse nej. k svatku a ja vceras farala ajkou znam Lenku :-D Ja mam ve stredu narozeniny,tak holky vsem poslu do IP cislo uctu a muzeste mi neco poslat :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi tak to je teda super vtípek :-D To by se mi taky líbilo. :-D Já můžu tak leda nabídnout super parfémy za hodně nízkou cenu ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo: děkuju ;-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?